Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

αννουλα μου φιλακια απο μενα και τα μαρτακια!!!!!

εχω καουρες και ρεψιματα και δυσπεψιες και φουσκωματα στο εντερο μου!!!!!

νυστα...... ξεχναω τρελλα!!! φωναζω να ερθει η κορη η ο αντρουλης και μολις μπουν στο δωματιο εχω ξεχασει τι ηθελα να τους πω!!!!!

θα τ'αντεξω ΟΛΑ!!!!!!! και τα συμπτωματα και τα πονακια.... και τα πανω κατω μου!!!! και τις ανησυχιες μου.......!!!!!!

για χαρη δυων νεοδημιουργημενων καρδουλινων!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Έκανα και τον υπέρηχο μου και μεγάλωσε μόνο το ένα αλλά αφού και το ενδομήτριο είναι μια χαρά!!! την Δευτέρα θα πάω για να μου το πάρει!!! Οπότε αν όλα πάνε καλά Τετάρτη ή Πέμπτη θα προχωρήσουμε στην μεταφορά!!!!

Φιλάκια ματς μουτς!!!

ΥΓ Μαγισσούλα μου υπομονή θέλει και αισιοδοξία!!!! Αυτό λέω και στον ευατό μου:):)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Έκανα και τον υπέρηχο μου και μεγάλωσε μόνο το ένα αλλά αφού και το ενδομήτριο είναι μια χαρά!!! την Δευτέρα θα πάω για να μου το πάρει!!! Οπότε αν όλα πάνε καλά Τετάρτη ή Πέμπτη θα προχωρήσουμε στην μεταφορά!!!!

Φιλάκια ματς μουτς!!!

ΥΓ Μαγισσούλα μου υπομονή θέλει και αισιοδοξία!!!! Αυτό λέω και στον ευατό μου:):)

ena ke tixero na ine koritsaki mou!!!!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

μαγγισουλα μου τι κανεις?? χαλαρωνεις???? καλο σκ να εχεις!!!! φιλακια!!!!

νησακι μου εισαι καλα????? εχεις αιμα ακομα????

βρε γλυφιτζουρακι μου μαυρη πετρα εριξες...... τι κανετε????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Πουλάκι μου ένα καλό χρειάζεσαι και εσυ έχεις 6 να σε περιμένουν. Με το καλό η εμβρυομεταφορά!

Σας διάβαζα καθε μέρα αλλά δεν έγραφα γιατι κάθε φορά που πλησιάζει η ωοληψία είμαι αγχωμένη και στεναχωρίεμαι. Την Πέμπτη έκανα ωοληψία και περιμένω την Τετάρτη να μου πούνε εαν θα βάλω άλλο ένα έμβρυο στην κρυοσυντήρηση. Το καλό είναι ότι γονιμοποιήθηκε αυτή την φορά και ελπίζω να περάσει και το επόμενο στάδιο. Φιλάκια σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Πουλάκι μου ένα καλό χρειάζεσαι και εσυ έχεις 6 να σε περιμένουν. Με το καλό η εμβρυομεταφορά!

Σας διάβαζα καθε μέρα αλλά δεν έγραφα γιατι κάθε φορά που πλησιάζει η ωοληψία είμαι αγχωμένη και στεναχωρίεμαι. Την Πέμπτη έκανα ωοληψία και περιμένω την Τετάρτη να μου πούνε εαν θα βάλω άλλο ένα έμβρυο στην κρυοσυντήρηση. Το καλό είναι ότι γονιμοποιήθηκε αυτή την φορά και ελπίζω να περάσει και το επόμενο στάδιο. Φιλάκια σε όλες

μπραβο ανελακι μου!!!! δλδ την δευτερα θα σου πουν αν προχωρησε!!! σε βλαστοκυστη????? σωστα??

εχεις στην ακρη κι αλλα??? δεν θυμαμαι!!!!

φιλακια κοριτσι μου και ψυχραιμια!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη κορίτσια μου μπαίνω σας διαβάζω αλλά δεν νιώθω και πολύ καλά! Το στομάχι μου είναι μονίμως χάλια και ζαλιζομαι με τον υπολογιστή. Έχω και τον μικρό που έχει αποσυντονιστει με την καινούρια καθημερινότητα μας και με ζητάει συνέχεια. Στενοχωρηθηκαα και με την μαγισσουλα γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα πήγαιναν όλα καλά..κοριτσια μου σας σκεφτομαι και σας διαβάζω!και σύντομα θα φτάσετε όλες στην απέναντι όχθη! Καλές ωοληψιες και γονιμοποιησεις εύχομαι στα κορίτσια που είναι σε αναμονή! Και να πάνε όλα σούπερ με την βοήθεια του Θεού! Εμείς έχουμε δει καρδουλες και τώρα κάναμε και προγεννητικο! Από εβδομάδα πάλι υπέρηχο! Μαρτακη σου είπε τι να προσέχεις? Τι φαρμακακια παίρνεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Πουλάκι μου ένα καλό χρειάζεσαι και εσυ έχεις 6 να σε περιμένουν. Με το καλό η εμβρυομεταφορά!

Σας διάβαζα καθε μέρα αλλά δεν έγραφα γιατι κάθε φορά που πλησιάζει η ωοληψία είμαι αγχωμένη και στεναχωρίεμαι. Την Πέμπτη έκανα ωοληψία και περιμένω την Τετάρτη να μου πούνε εαν θα βάλω άλλο ένα έμβρυο στην κρυοσυντήρηση. Το καλό είναι ότι γονιμοποιήθηκε αυτή την φορά και ελπίζω να περάσει και το επόμενο στάδιο. Φιλάκια σε όλες

Καλησπέρα anel μου :P:p:p:p:p:p

Με το καλό και εσύ κοπέλα μου όλα να πάνε όπως έχεις ονειρευτεί:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Πουλάκι μου ένα καλό χρειάζεσαι και εσυ έχεις 6 να σε περιμένουν. Με το καλό η εμβρυομεταφορά!

Σας διάβαζα καθε μέρα αλλά δεν έγραφα γιατι κάθε φορά που πλησιάζει η ωοληψία είμαι αγχωμένη και στεναχωρίεμαι. Την Πέμπτη έκανα ωοληψία και περιμένω την Τετάρτη να μου πούνε εαν θα βάλω άλλο ένα έμβρυο στην κρυοσυντήρηση. Το καλό είναι ότι γονιμοποιήθηκε αυτή την φορά και ελπίζω να περάσει και το επόμενο στάδιο. Φιλάκια σε όλες

Φυσικά και θα προχωρήσει...... !!!!! Θα δεις!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις ευχες. Καλη συνεχεια να εχουμε ολες. Μαρτακη εχω 3 βλαστοκυστες στην ακρη και παλευω για 4η. Με το νεο ετος θα κανω εμβρυομεταφορα αλλα μεχρι τοτε θελω να μαζεψω οτι μπορω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγγνώμη κορίτσια μου μπαίνω σας διαβάζω αλλά δεν νιώθω και πολύ καλά! Το στομάχι μου είναι μονίμως χάλια και ζαλιζομαι με τον υπολογιστή. Έχω και τον μικρό που έχει αποσυντονιστει με την καινούρια καθημερινότητα μας και με ζητάει συνέχεια. Στενοχωρηθηκαα και με την μαγισσουλα γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα πήγαιναν όλα καλά..κοριτσια μου σας σκεφτομαι και σας διαβάζω!και σύντομα θα φτάσετε όλες στην απέναντι όχθη! Καλές ωοληψιες και γονιμοποιησεις εύχομαι στα κορίτσια που είναι σε αναμονή! Και να πάνε όλα σούπερ με την βοήθεια του Θεού! Εμείς έχουμε δει καρδουλες και τώρα κάναμε και προγεννητικο! Από εβδομάδα πάλι υπέρηχο! Μαρτακη σου είπε τι να προσέχεις? Τι φαρμακακια παίρνεις?

γιατι κοριτσι μου ζαλιζεσαι??? εχεις μετρησει την πιεση σου???? μηπως σου λειπει σιδηρο????

τηλ στον γατρο???? τι σου ειπε???

κοιτα και εγω ζαλιζομουνα τις προηγουμενες βδομαδες!!!! μου επεφτε η πιεση τα ετρωγα και ολα αναλατα για το νεφρο μου.... λοιπον οταν με επιανε σβημαρα ξαπλωνα και μου φερναν η ψωμοτυρι η πορτοκαλαδα!!!!

δοκιμασε μπορει κατι αποαυτα να βοηθησει!!!!!

οταν λες προγεννητικο αυτα για τοξοπλασμαμεγαλοκυταρροιο, μεσ. αναιμια, κυστιη ινωση, και αιματολογικες??

σε ποια βδομαδα εισαι????

α και μην σηκωνεις αγκαλια τον γλυκασου καθολου να ξαπλωνεις και να του λες να ερχεται να τον αγκαλαζεις... να του κανεις χαδακα..... μασαζακι.....

οταν τουλαχιστον υποχωρουν τα συμπτωματα!!!!

και να μπαινεις καπου καπου!!!! να μας λες ενα γεια!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι 5 ημερων. Τα αφηνουμε να γινουμε βλαστοκυστες επειδη αποτυχαμε τις αλλες 3 φορες με τριων και τεσσαρων ημερων εμβρυα. Καλη ξεκουραση γλυφιτζουρακι και μαρτακη. Καλο βραδυ

Link to comment
Share on other sites

ανελακι και εγω πιστευω οτι εμφυτευονται πιο ευκολα οι βλαστοκυστες απο κοπελες που ακουω........

καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!!!!!

κοριτσια μου γλυκα... κοιταχτε τι βρηκα... θα σας αρεσει!!!!

1)http://www.imommy.gr/nipia/anaptiksi...i/#reftag=true

2)http://www.imommy.gr/nipia/anaptiksi...i/#reftag=true


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...