Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αννα αν θέλεις κ μαζεύεις ακόμα μεθόδους στείλε μου για 2 φιαλίδια ποταμού λεγα

Νησακι μου δεν εχω καταλαβει το μηνυματακι σου,αν θελεις γραψε μου ξανα.


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Γράψε δίπλα ανάρρωση.. Χαχα πάντως δεν είμαι καθόλου σε διαδικασία ούτε καν σκεψης

Καταλαβαινω απολυτα γλυκια μου,οπως εσυ θελεις θα το γραψω.


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα καλημερα!!!!!

τωρα να σας πω την περιπετειωδη χτεσινη ημερα μου!!!!!!! το πρωι επαθα σχεδον σοκ οταν πηγα να ενεργηθω!!!!!..... εβγαλα τοσο μαυρο και μεγαλο...τοσο παχυρεστο.... πιγμα που ασπρισα!!!!! και εχτες ημουν που εκανα μπανιο λουσιμο να στεγνωσα τα μαλλια μου.... ημουνα καλα... ημουνα σαλονι καναπε με ρομαντικη κομεντι και...... γελια με χοντρο λιγνο!!!!!!τοσο χαρουμενη...αγκαλια με την κορη!!!!!

τηλ οπως σας ειχα πει στον γατρο και πηγα.... και απο τις περιγραφες μου... μου ειπε οτι υπηρχε η χειροτερη περιπτωση η μια καρδουλα να εχει σταματησει... εντρομη αλλα προετοιμασμενη εκατσα στην καρεκλα και ευτυχως χτυπαγαν και οι δυο και κουναγαν χερια ποδια πανω κατω..... μολις ηρεμησα να φοβαμαι ηρεμησαν και αυτα!!!!! τελικα η αποκολληση απο 5% εφτασε σε 15% και μου ειπε οτι για τρεις βδομαδες ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΑΣΚΕΛΑ....και οι ενεσεις προγεστερονης μερα παρα μερα εννοειται συν τα 2επι 3φορες την μερα ουτρο απο το στομα!!!! και μου ελαττωσε τα οιστρογονα!!!!!

δεν πηραζει θα τα αντεξουμε ολα!!!!!!

εφυγα νυσταγμενη κουρασμενη με πηγε η μαμα σπιτι.... μου εβαλε η κορη να φαω.... πηγα ναωσας γραψω και κοιμηθηκα εως που ηρθε η ωρα να φυγω για την νεφρολογο!!!!!

εκει μια ωρα κοιταξε αναλυτικα εξετασεις ουρολογικες και νεφρου απο δεκα χρονια πισω... αιματολογικες απο το 2010... υπερηχους... θυρεοειδη... ολα.... μου ειπε

να μην τεντωνομαι

να μην σκυβω ....

να σηκωνομαι και να καθομαι ηρεμα με αργες κινησεις

και μαντεψτε.........

να μην αγχωνομαι....

να μην στεναχωριεμαι.......

και κυριως να μην φωναζω.......

ηρεμια!!!!!!

τουλαχιστον μεχρι να κλεισει η αποκολληση αφου το θελω και το δευτερο μωρακι!!!!!!! και να προσεχω πολυ μεχρι και τον πεμπτο μηνα!!!!

μου εβαλε να κανω ενα κατεβατο εξετασεις σε δυο βδομαδες μολις καθαρισω καλα!!!!! μου εδωσε διατροφη.... δεν διεφερε απο αυτην που τηρουσα παρα πολυ!!!!!!! οχι τηγανητα, οχι σφολιατοειδη και ψωμι μονο μαυρο, οχι ζαχαρη, οχι αλατι, οχι φετα αλλα απαχα μαλακα γλυκα τυρια,

οχι ξηρους καρπους, απλα φτιαξαμε εβδομαδιαιο πρωινο δεκατ-μεσ-απογ-βρ γιατι θελει 4 μερες με σαλατα πρωτεινη κρεας κοτοπ γαλοπ ψαρι και τις υπολοιπες τρεις μερες της εβδοαδας %7να ξεκουραζω το νεφρο με λαδερα με γλυκο τυρι και μακαρονια ασπρα μαυρα. οτι θελω!!!!!! δεν θελει ρυζι ουτε μαυρο!!!!! ολα βραστα-ψητα και πατατες επιτρεπονται!!!!

επισης θελει να μετραω την πιεση πρωι βραδυ καθε μερα και να γραφω τις τιμες !!!!!

θα τ' αντεξω ολα κοριτσια!!!!

δεν ειναι τιποτα δυσκολο!!!!!!

για να μην φωναζω που ειμαι ξαπλωμενη... για να με ακουσουν και να ερθουν κοντα απο το σαλονι κουζινα......βρηκαμε την ενδοεπικοινωνια που ειχα παρει στην κορη μου πριν δεκαεξι χρονια!!!!!

μακαρι να δουλευει!!!!

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ!!!!!!!!ΚΑΙ Σ ΟΠΟΙΟΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΠΛΗΡΗ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΗΤΑΕΙ ΒΟΗΘΟ!!!!!!!!

θα σας διαβασω σε λιγο!!!!

φιλακια σε ολες σας μια-μια!!!

Υ.Γ.χτες ημουν ειπε 11 βδομ+1μ. ετσι οπως παει θα με ξεγεννησει απριλιο!!!!!

την αλλη τριτη στις 15,00 αυχενικη... θα ειναι και ο αντρουλης και η κορη μου!!!!!

μου 35_36η βδομαδα στα εχω βγαλει!!!!!!

αχ κατσε χριστιανε μου μου ηρθε να του πω.... κατσε να περασουν οι βδομαδες λιγο..... και το σημαντικοτερο να περασει η αποκολληση!!!!!

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ!!!!!! ΕΠΙΜΟΝΗ.......ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ..........


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

💖17 Μαρτη 2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

1η τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕1.510!!!

2η τυχερη χοριακη 6/10/2015 ❤5.789!!!❤

ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!!!!!

❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖Lia_84💖++++++++++++++++💖

1η τυχερη χοριακη 7/10/2015❤44.71!!!!!!!!!!!❤✌💕

2η τυχερη χοριακη ❤125.00!!!!!!!!!!!!!!❤

❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕

1η τυχερη χοριακη❤210!!!!!!!!!!!!!!❤

ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!!!!!

❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕

τυχερη ωοληψια 28/9/2015✌💕

1/10/2015💖2 χαμογελαστα παγωτινια!!!💖

💖Αναμονη για τυχερη προσπαθεια💖✌💕:D

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++💖τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕:D

2/10/2015💖3 βλαστοκυστουλες!!!💖

💖Αναμονη για τυχερη προσπαθεια💖

💖island1💖+++++++++++++++++💖αναρρωση✌💕:D

💖eir&alex💖++++++++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/11/2015

💖6 παγωτακια!!!!!!!!💖

💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖joy1979💖++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖ni-ki💖+++++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖✌✌✌:D:D:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Πουλακι μου ευχομαι ολα να ειναι μια χαρουλα με τον υπερηχο!

Φιλακια!

Μαρτακη μου στο εγραψα και στην διπλανη γειτονιτσα,ειναι ζωηρουλια τα μαρτακια!

Ολα θα πανε υπεροχα!

Φιλακια!

Γλυκα φιλια σε οοοολα τα κοριτσια!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Γύρισα από τον γιατρούλη και έχω 3 αυγουλάκια ακόμα δεν είναι στο επιθυμητό μέγεθος οπότε θα πάω ξανά Παρασκευή πρωί και θα έχω νεώτερα για το τι θα γίνει αυτόν τον μήνα!!!! Για να δούμε τι θα δούμε!!!! Σας φιλώ γλυκά!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Γύρισα από τον γιατρούλη και έχω 3 αυγουλάκια ακόμα δεν είναι στο επιθυμητό μέγεθος οπότε θα πάω ξανά Παρασκευή πρωί και θα έχω νεώτερα για το τι θα γίνει αυτόν τον μήνα!!!! Για να δούμε τι θα δούμε!!!! Σας φιλώ γλυκά!!!

Πουλακι μου ποσο ομορφα νεα!!!μπραβο κοριτσι μου!!!!

Περιμενουμε τα ομορφα νεα και της Παρασκευης!!!!!

Πολυ χαρηκα !!!!!Φιλακια!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πουλακι μου ευχομαι ολα να ειναι μια χαρουλα με τον υπερηχο!

Φιλακια!

Μαρτακη μου στο εγραψα και στην διπλανη γειτονιτσα,ειναι ζωηρουλια τα μαρτακια!

Ολα θα πανε υπεροχα!

Φιλακια!

Γλυκα φιλια σε οοοολα τα κοριτσια!

αννουσκαγιαμου γλυκεια!!!! σευχαριστω!!!! συγκινηθηκα κοριτσια μου με τηνλιστα και να φανταστεις οτι πριν λιγους μηνες ελεγα. μηπως ειμαι τσαμπα στην λιστα???

γιαυτο θα σας το ξαναπω!!!!!

Η ΘΕΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ!!!!!!!!

ΣΑΣ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ:::: ΘΑ ΓιΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!

σας φιλω γλυκα μια -μια!!!!!!!

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Γύρισα από τον γιατρούλη και έχω 3 αυγουλάκια ακόμα δεν είναι στο επιθυμητό μέγεθος οπότε θα πάω ξανά Παρασκευή πρωί και θα έχω νεώτερα για το τι θα γίνει αυτόν τον μήνα!!!! Για να δούμε τι θα δούμε!!!! Σας φιλώ γλυκά!!!

τρια!!!!!!!!! ωραιος!!!! πολυ ωραιος αριθμος!!!!!!

πουλακι μου τραγουδα........ στον ρυθμο της ζωης!!!!!!

σε θελω ηρεμη και χαρουμενη!!!!!!

πολλα πολλα φιλακια!!!!!

μου εδωσες χαρα!!!!!!

Αννα μου γράφω αν χρειάζεσαι ακόμα τα μενοπουρ

νησακι μου γλυκο μου....... μεσα στην ψυχη σου σκεφτεσαι τους αλλους και μεσα στην στεναχωρια σου!!!!! σε φιλω!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια!

Νησακι μου ,ευχαριστω τοσο πολυ που με σκεφτεσαι μεσα στα δικα σου δυσκολα!σε φιλω!

Εχεις π.μ

Πουλακι μου με το καλο αυριο ο υπερηχος!

Μαγισσακι μου,πηγατε στον γιατρο?πως συνεχιζετε ,τα πλανα σας?ευχομαι να πηγαν ολα καλα στην συναντηση σας!

Ανελακι κιυ,πως παει αυτος ο μηνας?Εμεις λεμε να παμε για υπερηχο την αλλη εβδομαδα να δουμε που βρισκομαστε.

Φιλακια σε ολες τις εγκυομανουλες της λιστας μας και γλυκο φιλι στα κοριτσια που ειμαστε στον αγωνα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια!

Νησακι μου ,ευχαριστω τοσο πολυ που με σκεφτεσαι μεσα στα δικα σου δυσκολα!σε φιλω!

Εχεις π.μ

Πουλακι μου με το καλο αυριο ο υπερηχος!

Μαγισσακι μου,πηγατε στον γιατρο?πως συνεχιζετε ,τα πλανα σας?ευχομαι να πηγαν ολα καλα στην συναντηση σας!

Ανελακι κιυ,πως παει αυτος ο μηνας?Εμεις λεμε να παμε για υπερηχο την αλλη εβδομαδα να δουμε που βρισκομαστε.

Φιλακια σε ολες τις μανουλες της λιστας μας και γλυκο φιλι στα κοριτσια που ειμαστε στον αγωνα!

kilispera ......

kalo iperixo na exis.....

emis pigame giatro! milisame arketi ora ke mou ta eksigise ola! mou ta anelise ke mou ta tekmiriose epistimonika! den mou afise tin paramikri aporia! en oligis.....exoume kani ta pada ke apla den mas exi katsi ! den iparxi to paramikro pou na fenete na min pigeni kala!!!! to mono pou bori na pezi ine na min exoune kalo genetiko iliko ta emvria mas logo spermatos parolo pou morfologika fenode arista! kati alo den iparxi.... ara proxorame gia et otan to apofasisoume! malon gia genari to vlepo! afta!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον στα εξηγησε και ειναι σε μια ταξη οι ανησυχιες σου!!!!!

τωρα χαλαρωσε και οταν θα ειστε ετοιμοι....... θα πετυχει και η εμφυτευση!!!!!

σου το ευχομαι με ολη μου την καρδια!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...