Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , ZetaK είπε:

      Μου είπε πως δεν μπαίνουμε έτσι στα χειρουργια γιατί είναι μια επεμβατική εξέταση !  Επίσης είχα κάνει από αφαίρεση πολύποδα πριν ξεκινήσω ! Δεν θα μπορούσε να είχε δει και κάτι τότε; 

      Υστεροσκοπηση δεν χρειάζετε να μπεις χειρουργείο . Υπάρχει Κ μη επεμβατική υστεροσκοπηση. Απλώς βάζουν κάμερα Κ βλέπουν. Επίσης για ενδομιτριτηδα μπορείς να κάνεις Κ άλλες εξετάσεις πιο απλές από την υστεροσκοπηση. Γενικά πλέον μετά από αποτυχίες υπάρχουν πολλές μη επεμβατικές εξετάσεις 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου,τι κανετε,που βρισκεστε?

Μαγισσουλα μου,εισαι πολυ δυνατο κοριτσι ,ευχομαι συντομα οι αγωνες σας να δικαιωθουν και θα δικαιωθουν,το αξιζετε!

Νησακι μου,σε σκεφτομαι,σε φιλω!

Μαρτακη πως εισαι,φιλακια στα μικρακια σου!

Ειρηνακι πως εισαι γλυκια μου?

Γλυφιτζουρακι μου,φιλακι στο ν μιμρο σου και στα διδυμακια!

Νικακι μου αγαπημενο,ολα θα γινουν οπως τα εχεις ονειρευτει!

Λιακι μου φιλακι στο μικρακινσου και στο σπορακι σου!

Πουλακι μου ποτε με το καλο?

Ανελακι πως παει αυτος ο μηνας?

Εμεις επιτεεελους αδιαθετησαμε!Οτι θα αδιαθετουσα και θα χαιρομουν τοσο πολυ ουτε και αυτο το ειχα φανταστει!Η αληθεια ειναι ημουν προετοιμασμενη για μεγαλυτερη απορυθμιση κυκλου μετα την κλομιφαινη αλλα ευτυχως ολα οκ,μονο λιγες μερες καθυστερησης.Σημερα καναμε υπερηχο για να δουμε την κανει η φωλιτσα μας,ολα μια χαρα δοξα σοι!

Σκεφτομαι το ενδομητριο μονο,που επειδη σε εμας ειναι το ελαχιστο στο 9,αν επηρεαζεται απο την προηγουμενη χρηση κλομιφαινης.

Σαν φαρμακο δε μου ταιριαξε καθολου,οταν δε ειπαμε λεπτομερειες με τον ντοκ ,οτι την τελευταια μερα χρησης του μολις το ηπια με λουσε στο μισαωρο κρθ0υος ιδρωτας και μετα εμετο,γυρισε το ματι του!Απαγορευτικο στο να το ξαναπαρω και απολυτη ενδειξη του ποσο δε μκυ ταιριαξε ως ουσια και αντεδρασε ο οργανισμος μου.

Αυτο το μηνα χαλαρα παρακολουθηση κυκλου και ισως και τον επομενο και αν απο τον μεθεπομενο φαρμακα γιατι αισθανομαι αν λαρω τωρα εστω και 1 μοναδα ενεσιμα θα σκασω!:tongue:

Που μου εισαστε?Βολταρουμε,βολταρουμε?;):D

Καλησπέρα κορίτσια μου :P:p:p:p:p

Να έχουμε ένα χαρούμενο, χαλαρό και ξεκούραστο Σ/Κ :cool::cool::cool::cool::cool:

Αννούλα μου αγαπημένη την Τρίτη το απόγευμα έχω ραντεβού για υπέρηχο και θα δούμε πως θα πορευθούμε αυτόν τον μήνα :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Στην αναμονή λοιπόν :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου :P:p:p:p:p

Να έχουμε ένα χαρούμενο, χαλαρό και ξεκούραστο Σ/Κ :cool::cool::cool::cool::cool:

Αννούλα μου αγαπημένη την Τρίτη το απόγευμα έχω ραντεβού για υπέρηχο και θα δούμε πως θα πορευθούμε αυτόν τον μήνα :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Στην αναμονή λοιπόν :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Πουλακι μου γλυκο,με το καλο!!!!!;):D

Ολα θα πανε υπεροχα!!!!

Ολες μου τις ευχες!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου,τι κανετε,που βρισκεστε?

Μαγισσουλα μου,εισαι πολυ δυνατο κοριτσι ,ευχομαι συντομα οι αγωνες σας να δικαιωθουν και θα δικαιωθουν,το αξιζετε!

Νησακι μου,σε σκεφτομαι,σε φιλω!

Μαρτακη πως εισαι,φιλακια στα μικρακια σου!

Ειρηνακι πως εισαι γλυκια μου?

Γλυφιτζουρακι μου,φιλακι στο ν μιμρο σου και στα διδυμακια!

Νικακι μου αγαπημενο,ολα θα γινουν οπως τα εχεις ονειρευτει!

Λιακι μου φιλακι στο μικρακινσου και στο σπορακι σου!

Πουλακι μου ποτε με το καλο?

Ανελακι πως παει αυτος ο μηνας?

Εμεις επιτεεελους αδιαθετησαμε!Οτι θα αδιαθετουσα και θα χαιρομουν τοσο πολυ ουτε και αυτο το ειχα φανταστει!Η αληθεια ειναι ημουν προετοιμασμενη για μεγαλυτερη απορυθμιση κυκλου μετα την κλομιφαινη αλλα ευτυχως ολα οκ,μονο λιγες μερες καθυστερησης.Σημερα καναμε υπερηχο για να δουμε την κανει η φωλιτσα μας,ολα μια χαρα δοξα σοι!

Σκεφτομαι το ενδομητριο μονο,που επειδη σε εμας ειναι το ελαχιστο στο 9,αν επηρεαζεται απο την προηγουμενη χρηση κλομιφαινης.

Σαν φαρμακο δε μου ταιριαξε καθολου,οταν δε ειπαμε λεπτομερειες με τον ντοκ ,οτι την τελευταια μερα χρησης του μολις το ηπια με λουσε στο μισαωρο κρθ0υος ιδρωτας και μετα εμετο,γυρισε το ματι του!Απαγορευτικο στο να το ξαναπαρω και απολυτη ενδειξη του ποσο δε μκυ ταιριαξε ως ουσια και αντεδρασε ο οργανισμος μου.

Αυτο το μηνα χαλαρα παρακολουθηση κυκλου και ισως και τον επομενο και αν απο τον μεθεπομενο φαρμακα γιατι αισθανομαι αν λαρω τωρα εστω και 1 μοναδα ενεσιμα θα σκασω!

Που μου εισαστε?Βολταρουμε,βολταρουμε?

αννουσκαγια χαιρομαι πολυ που εισαι καλα!!!!! ασε λιγο τον οργανισμο σου να σου μιλησει!!!!! που ξερεις ισως εχει να σου πει κανενα μυστικο με καμια εκπληξη!!!!! ρατα την ελπιδα και την πιστη σου ψηλα!!!!

Καλησπέρα κορίτσια μου

Να έχουμε ένα χαρούμενο, χαλαρό και ξεκούραστο Σ/Κ

Αννούλα μου αγαπημένη την Τρίτη το απόγευμα έχω ραντεβού για υπέρηχο και θα δούμε πως θα πορευθούμε αυτόν τον μήνα Στην αναμονή λοιπόν

μπραβο πουλακι μου αγαπημενο εχει αρχισει η πορεια των ωαριων σου......

σου ευχομαι να πανε ολα τελεια αυτη την φορα!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας /QUOTE]

ειπαμε μεχρι τα χριστουγεννα του 2016 να εχουμε αγκαλια η να χαιδευουμε την κοιλια μας διπλα στο δεντρο και στην χριστουγεννιατικη φατνη!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

I'm back......!!!!! :wink:

Καλημερα γλυκια μου,καλη εβδομαδα!Μπραβο Μαγισσακι μου,ποσο χαιρομαι που εισαι και παλι εδω!

Με τοση υπομονη,επιμονη,πιστη και αισιοδοξια να ξερεις εισαι πολυ κοντα στον στοχο σου!Το ποτε ειναι το θεμα,αυτο μας λειπει απο το παζλ!;):D

Ευχομαι ολοχυψα να ειναι Χριστουγεννιατικο δωρακι!:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μκυ καλημερα καλη εβδομαδα !

Πως περασατε σ/κ?

Ποιες ειμαστε σε αναμονη για κατι?

Νομιζω Πουλακι μου εχεις αυριο υπερηχο!Σωστα θυμαμαι?Αν ναι,ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα υπεροχα γλυκια μου!

Ανελακι μου παρακολουθεις κυκλο?

Φιλακια σε οσα κοριτσια ειμαστε στον αγωνα και σε ολες τις εγκυουλες και μανουλες!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

💖17 Μαρτη 2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

1η τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕1.510!!!

2η τυχερη χοριακη 6/10/2015 ❤5.789!!!❤

ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!!!!!

❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!❤❤❤

💖Lia_84💖++++++++++++++++💖

1η τυχερη χοριακη 7/10/2015❤44.71!!!!!!!!!!!❤✌💕:D

2η τυχερη χοριακη ❤125.00!!!!!!!!!!!!!!❤

❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!❤❤❤

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕:D

1η τυχερη χοριακη❤210!!!!!!!!!!!!!!❤

ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!!!!!

❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!❤❤❤

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕:D

τυχερη ωοληψια 28/9/2015✌💕:D

1/10/2015💖2 χαμογελαστα παγωτινια!!!💖

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++💖τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕:D

2/10/2015💖3 βλαστοκυστουλες!!!💖

💖island1💖+++++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌

💕:D

💖eir&alex💖++++++++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/11/2015

💖6 παγωτακια!!!!!!!!💖✌💕:D

💖joy1979💖++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖ni-ki💖+++++++++++++++++💖αναμονη για τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖✌✌✌:D:D:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτηκα να ανανεωσω κιγο το πινακακι μας,για γουρι!❤

Αν υπαρχει καποια παραλειψη ή λαθος ενημερωστε με να το διορθωσω κοριτσακια μου.

Καλημερες γλυκες,φιλακια!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννα μου εγώ δεν είμαι για αναμονή νέας προσπαθειας

Νησακι μου ,το εγραψα με την λογικη οσα κοριτσια ειμαστε στην προσπαθεια ειμαστε σε αναμονη.Πολυ καλα εκανες ομως και μου το επισημανες,θελεις να γραψω κατι αλλο?θελεις να μην γραψω κατι?οτι θελεις γλυκια μου.

Θα παει για υπερηχο το Πουλακι μας αυριο και σκεφτηκα να την ξαναενημερωσω γιατι εδω και καιρο δεν ηθελα να γραψω κατι μετα τα γεγονοτα τα δικα σου Νησακι μου και απο την Μαγισσουλα μας.Οταν πρωτοξεκινησα να γραφω ευχηθηκα ολα τα κοριτσια να εχουν συντομα αυτο που επιθυμουν και κανενα να μη μεινει παραπονεμενο και ευχομαι και παλι ολες μας καθεμια στην ωρα της να πραγματοποιηθει το ονειρο της!

Ερχομαι σε δυσκολη θεση και εγω με τα δυσαρεστα ,αν θελει καποιο αλλο κοριτσι να αναλαβει .

Στενοχωριεμαι τοσο πολυ με καθε προσπαθεια που δεν ευδοκιμει και πεταω απο την χαρα μου με καθε αναγγελια εγκυμοσυνης!Αντιφατικα συναισθηματα και πως να τα εκφρασει καποιος μεσα μονο απο τον γραπτο λογο!

Νησακι μκυ σε φιλω γλυκια μου!σε σκεφτομαιβ?


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...