Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλα σε οσους γιορτάζουν!! Τι κάνετε? Καλή επιτυχία ανελακι! Μαγισσουλα πόσες μέρες μεινανε??? Πέρασαν οι μέρες! Άννουλα μου υπεροχη πράξη ανθρωπιάς η κοπέλα.. Σύντομα θα γίνει κάτι και θα μαζευτουν λίγη υπομονή ακονα..είναι και πανάκριβα από ότι είδα.. Μαρτακη τι κάνουν τα μωράκια σου?? Φιλάκια πολλα στα σπορακια!!! Εμείς καλά είμαστε ζαλαδες και ανακατοσουρες καλά κρατούν! Έχουμε υπέρηχο αυτή την εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλα σε οσους γιορτάζουν!! Τι κάνετε? Καλή επιτυχία ανελακι! Μαγισσουλα πόσες μέρες μεινανε??? Πέρασαν οι μέρες! Άννουλα μου υπεροχη πράξη ανθρωπιάς η κοπέλα.. Σύντομα θα γίνει κάτι και θα μαζευτουν λίγη υπομονή ακονα..είναι και πανάκριβα από ότι είδα.. Μαρτακη τι κάνουν τα μωράκια σου?? Φιλάκια πολλα στα σπορακια!!! Εμείς καλά είμαστε ζαλαδες και ανακατοσουρες καλά κρατούν! Έχουμε υπέρηχο αυτή την εβδομάδα!

Την Τετάρτη ειναι η χοριακη μου αλλα.....δεεεεεν το βλεπω να εχει γινει κατι!!!!! Δεν εχω το παραμικρό σύμπτωμα! Ουτε καν παρενέργειες απο τα φάρμακα!!!!τελος παντων.... Θα δείξει!!!!

Καλο υπεροχο εσυ καλο μου!!! Ποια μερα θα πας;;;


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έφτασε η ώρα λοιπόν!!!! Με το καλό να παρεςι τα θετικά αποτέλεσματα Μαγισσακι μου δεν είναι απαραίτητο να έχεις συμπτώματα! Πόσες δεν είχαν τίποτα και τελικά είχαν θετικό?? Εγώ δεν είχα πριαμενο στήθος οθτε πονουσε..μετά την χοριακη άρχισε να πονάει. Ήταν απλά φουσκωμενο! Τεταετη μάλλον θα πάω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εδώ!!!

Όπως είπα και στο διπλανό καφέ αδιαθέτησα σήμερα οπότε την 9η μέρα πάω για υπέρηχο και ξεκινάμε δυναμικά την πρώτη μας μεταφορά........!!! Για να δούμε αν όλα θα πάνε καλά!!!

Πολλά πολλά ++++++++++++ στα κορίτσια που περιμένουν τις χοριακές τους όλα καλά να είναι!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αννουλα μην απογοητευεσαι. Θα δεις θα μαζεψεις τις μοναδες που χρειαζεσαι. Μπραβο στην κοπελα για την χειρονομία της. Θα δεις οπως ειπανε και παραπανω ειναι με τοση αγαπη μαζεμενες οι μοναδες που θα πετυχει!!! Εγω εχω ραντεβου την πεμπτη με τον γιατρο 9 ημερα να δουμε το ωαριο και βλεπουμε. Φιλακια σε ολες. Καλη ξεκουραση μαρτακη!

με το καλο ανελακι μου!!!!!! να δειτε ενα τελειο ωαριο!!!!!!

Καλησπέρα κορίτσια! Χρόνια πολλα σε οσους γιορτάζουν!! Τι κάνετε? Καλή επιτυχία ανελακι! Μαγισσουλα πόσες μέρες μεινανε??? Πέρασαν οι μέρες! Άννουλα μου υπεροχη πράξη ανθρωπιάς η κοπέλα.. Σύντομα θα γίνει κάτι και θα μαζευτουν λίγη υπομονή ακονα..είναι και πανάκριβα από ότι είδα.. Μαρτακη τι κάνουν τα μωράκια σου?? Φιλάκια πολλα στα σπορακια!!! Εμείς καλά είμαστε ζαλαδες και ανακατοσουρες καλά κρατούν! Έχουμε υπέρηχο αυτή την εβδομάδα!

ουαου αντε ναβδεις τα σπορακια σου να χαρεις!!!!!!

εγω ελπιζω ναναι καλα τα μωρα μου!!!!! δυστυχως τα πιγματα συνεχζουν ειδικα οταν ενεργουμαι!!!! μααρι να μεγαλωνουν σωστα κιας εχωπονακια και καθαρισματα!!!!!!

Έφτασε η ώρα λοιπόν!!!! Με το καλό να παρεςι τα θετικά αποτέλεσματα Μαγισσακι μου δεν είναι απαραίτητο να έχεις συμπτώματα! Πόσες δεν είχαν τίποτα και τελικά είχαν θετικό?? Εγώ δεν είχα πριαμενο στήθος οθτε πονουσε..μετά την χοριακη άρχισε να πονάει. Ήταν απλά φουσκωμενο! Τεταετη μάλλον θα πάω!!!

μαγισσακι σου λεω κι εγω το ιδιο σαν το γλυφιτζουρακι μας..... νο συμτωματα!!!!!! σε περιπου 30 ωρες + 6 να παρεις τα αποτελεσματα!!!

Καλησπέρα και από εδώ!!!

Όπως είπα και στο διπλανό καφέ αδιαθέτησα σήμερα οπότε την 9η μέρα πάω για υπέρηχο και ξεκινάμε δυναμικά την πρώτη μας μεταφορά........!!! Για να δούμε αν όλα θα πάνε καλά!!!

Πολλά πολλά ++++++++++++ στα κορίτσια που περιμένουν τις χοριακές τους όλα καλά να είναι!!!

με το καλο καλη επιτυχια πουλακι μου γλυκο!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την Τετάρτη ειναι η χοριακη μου αλλα.....δεεεεεν το βλεπω να εχει γινει κατι!!!!! Δεν εχω το παραμικρό σύμπτωμα! Ουτε καν παρενέργειες απο τα φάρμακα!!!!τελος παντων.... Θα δείξει!!!!

Καλο υπεροχο εσυ καλο μου!!! Ποια μερα θα πας;;;

Μαγισσακι μου σιγουρα θα εχουν παει ολα υπεροχα,θα το δεις!!!!!!Μην δινεις σημασια σε συμπτωματα ή μη συμπτωματα!!!!;)

Ευχομαι,πιστευω για εσενα μια τερααααααστια χοριακη!!!!!!!:D

Και πιστευω συνεχιζεις την παραδοση απο την λιστα μας με διδυμακια!!!!!!❤

Ευχομαι αυριο να ξημερωσει η ομορφοτερη ημερα της ζωης σου κοριτσακι μου!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαγισσακι μου σιγουρα θα εχουν παει ολα υπεροχα,θα το δεις!!!!!!Μην δινεις σημασια σε συμπτωματα ή μη συμπτωματα!!!!;)

Ευχομαι,πιστευω για εσενα μια τερααααααστια χοριακη!!!!!!!:D

Και πιστευω συνεχιζεις την παραδοση απο την λιστα μας με διδυμακια!!!!!!❤

Ευχομαι αυριο να ξημερωσει η ομορφοτερη ημερα της ζωης σου κοριτσακι μου!!!!!

μαγισουλα κιεγω εχω την αισθηση οτι θα εχεις διδυμα μπαρμπασταθακια αυτη την φορα!!!!! μακαρι να βγει αληθινη η αισθηση μου!!!!

αυριο τα καλα με θετικη μεγαλη χοριακη!!!!!!

Καλησπερα κοριστακια μου,φιλακια γλυκα μια προς μια!!!❤

μπραβο αννουλα μου που εισαι παλι μαζι μας!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου γλυκα.

Τα δικα μου ,περιμενω να αδιαθετησω αλλα τιποτα.Δεν εχω πολλες μερες καθυστερηση αλλα εμενα ειναι Αγγλιδα η δικια μου και πολυ εντυπωση μου κανει,για να μην πω πως μου εχει κανει την υπομονη μου τσαταλια!

Μαλλον ειμαι υπο την επηρεια της κλομιφαινης ακομα.

Ειμαι σαν να σκασω ενα πραγμα,πολυ ομονικο.

Ειδωμεν.

Εσεις πως ειστε?

Για μια ακομα φορα να ευχηθω Μαγγισακι μκυ για αυριο,να ειναι η ομορφοτερη μερα της ζωης σου!!!!! Οι αγωνες σας να δικαιωθουν και να μην σταματατε να χαμογελατε στην οικογενεια σας!!!!!!❤

Καληνυχτα κοριτσακια μου,σας φιλω!!!!❤


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια γλυκια μου!!!!!!!οι ευχες μου να σε συντροφευουν για ενα ευλογημενο κια θετικοοοοοοοοοοοοοοοοο αποτελεσμα!!!!!!!!!!φφφφφφφφφφφφφφφφφφ φυσαω !!!!!αγαπη φυσαω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου,τι κανετε,που βρισκεστε?

Μαγισσουλα μου,εισαι πολυ δυνατο κοριτσι ,ευχομαι συντομα οι αγωνες σας να δικαιωθουν και θα δικαιωθουν,το αξιζετε!

Νησακι μου,σε σκεφτομαι,σε φιλω!

Μαρτακη πως εισαι,φιλακια στα μικρακια σου!

Ειρηνακι πως εισαι γλυκια μου?

Γλυφιτζουρακι μου,φιλακι στο ν μιμρο σου και στα διδυμακια!

Νικακι μου αγαπημενο,ολα θα γινουν οπως τα εχεις ονειρευτει!

Λιακι μου φιλακι στο μικρακινσου και στο σπορακι σου!

Πουλακι μου ποτε με το καλο?

Ανελακι πως παει αυτος ο μηνας?

Εμεις επιτεεελους αδιαθετησαμε!Οτι θα αδιαθετουσα και θα χαιρομουν τοσο πολυ ουτε και αυτο το ειχα φανταστει!Η αληθεια ειναι ημουν προετοιμασμενη για μεγαλυτερη απορυθμιση κυκλου μετα την κλομιφαινη αλλα ευτυχως ολα οκ,μονο λιγες μερες καθυστερησης.Σημερα καναμε υπερηχο για να δουμε την κανει η φωλιτσα μας,ολα μια χαρα δοξα σοι!

Σκεφτομαι το ενδομητριο μονο,που επειδη σε εμας ειναι το ελαχιστο στο 9,αν επηρεαζεται απο την προηγουμενη χρηση κλομιφαινης.

Σαν φαρμακο δε μου ταιριαξε καθολου,οταν δε ειπαμε λεπτομερειες με τον ντοκ ,οτι την τελευταια μερα χρησης του μολις το ηπια με λουσε στο μισαωρο κρθ0υος ιδρωτας και μετα εμετο,γυρισε το ματι του!Απαγορευτικο στο να το ξαναπαρω και απολυτη ενδειξη του ποσο δε μκυ ταιριαξε ως ουσια και αντεδρασε ο οργανισμος μου.

Αυτο το μηνα χαλαρα παρακολουθηση κυκλου και ισως και τον επομενο και αν απο τον μεθεπομενο φαρμακα γιατι αισθανομαι αν λαρω τωρα εστω και 1 μοναδα ενεσιμα θα σκασω!:tongue:

Που μου εισαστε?Βολταρουμε,βολταρουμε?;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...