Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου σας χαιρετώ εγώ και η παρέα μου!!!! Ένα παιδάκι που έχω...και δύο που έρχονται 3!!!! Ναι ναι ειναο Δίδυμα!!!!!! Κάναμε χτες υπέρηχο και είδαμε 2 σακους ο ένας πιο μικρός Βέβαια και το άγχος φουλλλλ!! Καρδούλα μπες να μας πεις να μας λύσεις απορίες!!! Άννουλα μαγισσακι σύντομα και στ δικά σας!!!!

Ημουν σιγουρη! Συγχαρητηρια λοιπον! Μην ανησυχεις παντα το ενα ειναι μικροτερο! Εμενα στον πρωτο υπερηχο φαντασου φαινοταν μονο το ενα!! Κ παμε ςτον δευτερο υπερηχο κ λεει ο ντοκ...χμ καταρχην ειναι δυο!! Παγωτο ο χαζμπεντ χαχαχα ακομη θυμαμαι την εκφραση του! Ολως περιεργως εγω δν ξαφνιαστηκα! Οποτε προσοχη κι ολα θα πανε καλα!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα!! Διαβασα ευχάριστα και δυσάρεστα ... Θα ρθω να συμπληρώσω τα αμφίβολα..βγηκα θετικη σε Cmv (μεγαλοκυτταροιο) δε ξέρουμε τι γινεται σε 20 μερες που θα επαναλάβω εξετασεις θα δουμε αν νοσώ τωρα .. Ειμαι πολυ χαλια γι αυτο δε μπαινω!σας σκεφτομαι! Φιλια


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου καλημερα!! Διαβασα ευχάριστα και δυσάρεστα ... Θα ρθω να συμπληρώσω τα αμφίβολα..βγηκα θετικη σε Cmv (μεγαλοκυτταροιο) δε ξέρουμε τι γινεται σε 20 μερες που θα επαναλάβω εξετασεις θα δουμε αν νοσώ τωρα .. Ειμαι πολυ χαλια γι αυτο δε μπαινω!σας σκεφτομαι! Φιλια

Καλημέρα!!!!!

Ελπίζω να είναι λάθος η εξεταση...... Υπομονή μέχρι την επανάληψη!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

νησακι μου μιααγκαλια και απο μενα!!!! κριμα!!!!!!

λιακι μακαρι να το ξεερσεις κοριτσι μου!!!!!

γλυφιτζουρακι να τα χαιρεσαι και τα τρια σου παιδακια!!!!!

κοινη η πορεια μας στην διδυμοεγκυμοσυνη!!!!!!! προ-σε-χε!!!!!!!

μαγισσακι μου μην πολυ κουραζεσαι!!! και οχι πολυ ορθοστασια και οχι βαρη!!!! επισης οχι μυρωδιες κρεμες, κολωνιες, λακ, χλωρινες, απορρυπαντικα!!!!! στα ειπανε πιστευω βεβαια.... αλλα εχεις ιερο σκοπο και ποοολυ ποοοολυ σημαντικο γιαυτο στα ξαναλεω γιατι το χουν λιγο βιομηχανια οι γιατροι και αν κατσει εκατσε.....

για μας κοριτσι μου γλυκο.... δεν ειναι το ιδιο ομως!!!!!

οχι βαφη μαλλιων οχι καφες, οχι τσαι.....

συγνωμη αλλα σε νιωθω οπως θα τα ελεγα στην αδερφη μου αν ειχα!!!!!

αννουλα τι εγιε??? κανενα νεο??? μιλησεςμε την μαρα που εκανε ανακοινωση στο fb??? please..... μην το βαζεις κατω!!!!!! φιλακια σε ολες μια- μια


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα!! Διαβασα ευχάριστα και δυσάρεστα ... Θα ρθω να συμπληρώσω τα αμφίβολα..βγηκα θετικη σε Cmv (μεγαλοκυτταροιο) δε ξέρουμε τι γινεται σε 20 μερες που θα επαναλάβω εξετασεις θα δουμε αν νοσώ τωρα .. Ειμαι πολυ χαλια γι αυτο δε μπαινω!σας σκεφτομαι! Φιλια

Κορίτσι μου γλυκό μακάρι να πάνε όλα καλά και να το ξεπεράστε στο εύχομαι ολόψυχα!!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

νησακι μου μιααγκαλια και απο μενα!!!! κριμα!!!!!!

λιακι μακαρι να το ξεερσεις κοριτσι μου!!!!!

γλυφιτζουρακι να τα χαιρεσαι και τα τρια σου παιδακια!!!!!

κοινη η πορεια μας στην διδυμοεγκυμοσυνη!!!!!!! προ-σε-χε!!!!!!!

μαγισσακι μου μην πολυ κουραζεσαι!!! και οχι πολυ ορθοστασια και οχι βαρη!!!! επισης οχι μυρωδιες κρεμες, κολωνιες, λακ, χλωρινες, απορρυπαντικα!!!!! στα ειπανε πιστευω βεβαια.... αλλα εχεις ιερο σκοπο και ποοολυ ποοοολυ σημαντικο γιαυτο στα ξαναλεω γιατι το χουν λιγο βιομηχανια οι γιατροι και αν κατσει εκατσε.....

για μας κοριτσι μου γλυκο.... δεν ειναι το ιδιο ομως!!!!!

οχι βαφη μαλλιων οχι καφες, οχι τσαι.....

συγνωμη αλλα σε νιωθω οπως θα τα ελεγα στην αδερφη μου αν ειχα!!!!!

αννουλα τι εγιε??? κανενα νεο??? μιλησεςμε την μαρα που εκανε ανακοινωση στο fb??? please..... μην το βαζεις κατω!!!!!! φιλακια σε ολες μια- μια

kala ola afta den mou ta ipan enoite!!!! gia tin orthostasia, ta vari ke to skipsimo mou ipan ke fisika ta tiro!!!!

gia ta ipolipa....ximika klp.....etsi ki alios ta apofevgo oso boro!!! exo adikatatisi ta perisotera me fitika-fisika proioda ala ok......akoma pio afstiro periorismo apo to thetiko ke mete (otan ke an)!!!!!

aloste min ksexname pos se afti tin fasi an i silipsi itan me fisiko tropo ke oli eksosomatiki den tha prosexa tipota apo ola afta...tha kimomoun ton ipno tou dikeou!!!! an ine na piasti tha piasti o sporos pou na kremasto anapoda apo to polieleo............... ala ok....se genikes grames prosexo!!!!!!

esi pos ta pas me tin ksapla??????


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

ποναει η πλατη μου η καλυτερα για την κυριολεξια απο τα κωλομαγουλα εως τις ωμοπλατες εχω πιαστει και τα πλευρα μου!!!!! βγαζω και κατι φλεματακια!!!!! (μαλλον με κολλησεοαντρουλης ξοφαλτσα) και η κορη εχει παλι σιναχι!!!!!!

οταν παω τουαλετα... παω και μια βολτουλα στο σαλονι,στην κουζινα να ξεμουδιασω!!!!!

αυτα..... και πααααρα πολλες ωρες υπνο!!!!!!! πολλες ομως!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσουδια μου!!!!!

αννουλα που αφησες το θεματακι σου ορφανο!!!!!

σηκω και προχωρα...... η ζωη περιμενει!!!!!! μην σε παιρνει απο κατω!!!!!!

ολα ειναι μπροστα μας.... καποιος αλλος υφαινει το μελλον μας και κανει σχεδια ειρηνης και οχι κακου για μας!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου.

Σας παρακολουθω ,σας σκεφτομαι!

Και ο ταξιδιωτης χρειαζεται καποια στιγμη να ξαποστασει στην διαδρομη του!

Και αν δεν εχω κατι να πω,προτιμω να σας παρακολουθω βουβα και να συμμετεχω με τον τροπο μου!

Ηθελα κυριως να ευχαριστησω δημοσια ολα τα κοριτσια που με τοση αγαπη ενδιαφερθηκαν για την περιπτωση μας και οσα ειχαν την καλοσυνη-αγαπη να ενδιαφερθουν μεσω προσφορας φαρμακων και δεν ειναι τα φαρμακα ως φαρμακα,αλλα ο τροπος,η σκεψη,το ενδιαφερον και τοσα αλλα δυνατα συναισθηματα!

Χαρακτηριστικα θελω να αναφερω,θελοντας να κρατησει την ανωνυμια της-απολυτα σεβαστο-υπαρχει κοριτσι που αγορασε φαρμακα για να μας τα προσφερει!Τετοιες πραξεις πιστευω πρεπει να επαινουνται και το αναφερω ως ενδειξη ευγνωμοσυνης απο την οικογενεια μας στο προσωπο της!Εξαλλου ειναι επιπλεον ενδειξη του τι κοριτσια υπαρχουν στις ομαδες μας και ...τι να πω,τελικα αυτη η δοκιμασια μας εχει δειξει ποση ΑΓΑΠΗ και ΑΝΘΡΩΠΙΑ υπαρχει ακομα στις μερες μας.

Περιμενω να αδιθετησω ,ισως εχω θεμα απο την κλομιφαινη και αργησει,δεν ξερω...

Οπως και να εχει δεν βρεθηκαν οι απαιτουμενες μοναδες οποτε δεν βλεπω γαι αυτο το μηνα προσπαθεια.

Φιλακια στις εγκυουλες μας!

Στακοριτσια που βρισκονται στον αγωνα,καλη μας δυναμη!

Στα κοριτσια που περιμενουν χοριακες,πολλα +++++++++++++++!

Στα νεα κοριτσια της παρεας καλωηρθατε και καθε επιτυχια!

Θα μου επιτρεψετε,Νησακι μου γλυκο,ποσο σε νιωθω,μια τεραστια αγκαλιτσα γλυκια μου!

Φιλακια σε ολα τα κοριτσια σας ευχαριστουμε για την αγαπη σας,ειμαστε ευγνωμονες!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

αγκαλιτσες πρωτες στις λυπημενες.... μετα στις απογοητευμενες και τελευταια σ' αυτες που παλευουν και περιμενουν χοριακες!!! θα περασουν οι μερες!!!!! ευχομαι οι επομενες μερες να ερθουν με πολλα +++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αννουλα μην απογοητευεσαι. Θα δεις θα μαζεψεις τις μοναδες που χρειαζεσαι. Μπραβο στην κοπελα για την χειρονομία της. Θα δεις οπως ειπανε και παραπανω ειναι με τοση αγαπη μαζεμενες οι μοναδες που θα πετυχει!!! Εγω εχω ραντεβου την πεμπτη με τον γιατρο 9 ημερα να δουμε το ωαριο και βλεπουμε. Φιλακια σε ολες. Καλη ξεκουραση μαρτακη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...