Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , ZetaK είπε:

      Έχω 3 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές μια μόνο βιοχημική εγκυμοσύνη ! Έχω ήδη κάνει αυτή την εξέταση και είχα 8 μονάδες ακολούθησα θεραπεία με προβιοτικα για 50 ημέρες και ο γιατρός μου ζήτησε να επαναληφθεί γιατί ήταν πολύ χαμηλό το αποτέλεσμα !  
      δεν έχω κάνει ποτέ εξέταση για ενδομητριωση αλλά δεν συμφωνεί να γίνει ακόμη χωρίς να έχω και αλλά συμπτώματα! 
      Και αναρωτιέμαι εάν μπορούν όλες οι αποτυχίες να οφείλονται σε αυτό!
       

      Εννοείς πως δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση???εγώ είχα χρόνια ενδομητριτιδα χωρίς κανένα σύμπτωμα..μόνο στην υστεροσκοπηση το είδαμε αυτό...Με 3 αποτυχημένες μεταφορές δεν έχεις άδικο που θέλεις να το ψάξεις. Και ναι να ξανά κοιτάξετε το μικροβιωμα αλλά γιατί όχι και μια υστεροσκοπηση που να το βγάλεις κ εσύ από το μυαλό σου?

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

το ξερω οτισργησα να μπω αλλα εφτασα σπιτι γυρω στις 4 φαι... φαρμακα.. ενεση... τηλ στον αντρουλη.... και με πηρε και ο υπνος.......

λοιπον!!!!!!

κοριτσια εχω μερικη αποκολληση στο ενα εμβρυακι μου.... καρδουλες ακουγονται κανονικοτατα!!!!! μου ειπε τελειως ξαπλα..... και το φαι στο κρεββατι.... μονο για την αναγκη μου θα σηκωνομαι........ για δυο βδομαδες.... επισης ενεσεις προγεστερονης δυο φορες την βδομαδα!!!! για ενα μηνα!!!!! επισης μου ειπε τα ουτρωτζεσταν να τα περνω αποτοστομα και τα δυο αφου μου βγαινει το ενα το πρωι οταν ενεργουμε!!!!

μου εδωσε και μαγνησιο πρωι-βραδυ....

πιστευει οτι θα παει καλα!!!!!

την τεταρτη το βραδυ θα με ξαναδει!!!!! το κανονικο ραντεβου μας!!!!!!

λεφτα δεν μου πηρε!!!!!

μου κλεινει απο μπαταρια το ταμπλετ... οταν θα εχω κπ κοντα μου(η κορη κανει μαθημα και ο αντρουλης δεν εχει γυρισει απο την δουλεια!!!!) θα το φορτησω και θαμπω να τα πουμε και α σας διαβασω αργοτερα!!!!!

φιλακια σε ολες!!!!!

ακουστε τι επαθα..... πηγα στις 1,10 στον γιατρο... πουθενα ο γιατρος!!!! εβαλα ολες τα χαρτια των εξετασεων στα σκαλοπατια και περιμενα!!!!!

κατα τις 2 η ωρα ερχεται το επομενο ραντεβου... μετα το δευτερο..... μετα το τριτο..... μετα το τεταρτο.... και κατα τις 2,40 ερχεται και ο γιατρος!!!!!!

τελος παντων με πηρε τριτη σε σειρα.... και μου λεει συγνωμη που σε μαλωσα πριν οταν ηρθα!!! εγω δεν ειχα παρει χαμπαρι!!!! σε περιμενα στο ρεα καλε στις 13,15!!!!!!

τι????? δεν θυμαμαι κατι τετοιο η δεν το ακουσα...... τελος παντων ζητησα συγνωμη δυο τρεις φορες ωσπου να φυγω.....


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Oyffff vre Martaki eytyxws ola kala!!!!xadakia sta mikrakia sou!!!!

Magissoula kali dynami,tha einai I tyxeri fora ,thymisou to!!!;):D

Nhsaki mou ayrio einai h megali imera!xaidepse se parakalw to sporaki sou kai psithirise sto sporaki sou pws I theia Anna proseuxetai kai to agapa.

Se filw glykia mou!

Filia se ola ta koritsia !


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!!!! παλι πρεπει να σηκωθω να αω προσεχτικα για εξετασεις!!!! ουφ!

τσιμπ για αιμα.........και κλπ ευτυχως θα ερθει η μαμα με το αμαξι να με παει εως την πορτα του μικροβιολογικου και να με γυρισει!!!!

νησακι μου σημερα σου ευχομαι να ακουσεις καρδουλα γλυκεια μου!!!!!!!!

τι ωρα θα πας στον ντοκ???

μαγισσακι εισαι ξαπλα ε?????? βλεεις τα θετικα αποτελεσματα της ξαπλας ε????? ξανακολλαει!!!!!!!

με ρωτησε ο γιατρος...."ελα πες μου περπατησες και πηγες καμια βολτα στα μαγαζια?"

οχι γιατρε μου..... το μονο που εκανα ηταν μεσκαμνακι χαμηλο εσκιψα και μαζευα καλοκαιρινα.... εφτιαχνα κανενα φαι και ωσπου να κοψω σαλατες και να ετοιμασω φαι.....ορθια.....

ωραια τελος αυτα για δεκαπεντε μερες!!!!! στο κρεβατι συνεχεια θα σηκωνεσαι μονο για την αναγκη σου!!!!!!

μαγισσουλα ακουσε με και κανε το δικο σου μερος καλα!!!! ξακουραση!!!!!

καινευχομαι την αλλη τεταρτη μια μεγαααααααλη χοριακη!!!!!!!!!!!! φιλακια!!!!!!!!

φιλακια και αγκαλιτσες σε ολες τις υπολοιπες!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!!!! παλι πρεπει να σηκωθω να αω προσεχτικα για εξετασεις!!!! ουφ!

τσιμπ για αιμα.........και κλπ ευτυχως θα ερθει η μαμα με το αμαξι να με παει εως την πορτα του μικροβιολογικου και να με γυρισει!!!!

νησακι μου σημερα σου ευχομαι να ακουσεις καρδουλα γλυκεια μου!!!!!!!!

τι ωρα θα πας στον ντοκ???

μαγισσακι εισαι ξαπλα ε?????? βλεεις τα θετικα αποτελεσματα της ξαπλας ε????? ξανακολλαει!!!!!!!

με ρωτησε ο γιατρος...."ελα πες μου περπατησες και πηγες καμια βολτα στα μαγαζια?"

οχι γιατρε μου..... το μονο που εκανα ηταν μεσκαμνακι χαμηλο εσκιψα και μαζευα καλοκαιρινα.... εφτιαχνα κανενα φαι και ωσπου να κοψω σαλατες και να ετοιμασω φαι.....ορθια.....

ωραια τελος αυτα για δεκαπεντε μερες!!!!! στο κρεβατι συνεχεια θα σηκωνεσαι μονο για την αναγκη σου!!!!!!

μαγισσουλα ακουσε με και κανε το δικο σου μερος καλα!!!! ξακουραση!!!!!

καινευχομαι την αλλη τεταρτη μια μεγαααααααλη χοριακη!!!!!!!!!!!! φιλακια!!!!!!!!

φιλακια και αγκαλιτσες σε ολες τις υπολοιπες!!!!!!

Καλημέρα!!!!

Τέρμα η ξάπλα η δικη μου!!! Απο σημερα δουλεια!!! Με προσοχή και σύνεση αλλα ....δουλειά!!!!

Εσυ οτι σου ειπε ο γιατρος σου και ολα θα πανε καλα!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Νησακι μουυυυ,ειναι η μερα σας σημερα ,της μικρης και δικης σου,δεν ξερω πως μου ηρθε το φυλο,αυθορμητα και στο εγραψα!Με το καλο ο υπερηχος κοριτσι μου,ευχομαι να δικαιωσει ολες τις αγωνιες και τα ονειρα σου!Τι ωρα εχεις ραντεβου?

Μαρτακι ευχομαι ολα να ειναι υπεροχα,χαδακια στα μικρακια!

Μαγισσουλα πως εισαι κοριτσι μου?σε φιλω!

Φιλακια σε οοολα τα κοριτσια!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου σας χαιρετώ εγώ και η παρέα μου!!!! Ένα παιδάκι που έχω...και δύο που έρχονται 3!!!! Ναι ναι ειναο Δίδυμα!!!!!! Κάναμε χτες υπέρηχο και είδαμε 2 σακους ο ένας πιο μικρός Βέβαια και το άγχος φουλλλλ!! Καρδούλα μπες να μας πεις να μας λύσεις απορίες!!! Άννουλα μαγισσακι σύντομα και στ δικά σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Νησακι μουυυυ,ειναι η μερα σας σημερα ,της μικρης και δικης σου,δεν ξερω πως μου ηρθε το φυλο,αυθορμητα και στο εγραψα!Με το καλο ο υπερηχος κοριτσι μου,ευχομαι να δικαιωσει ολες τις αγωνιες και τα ονειρα σου!Τι ωρα εχεις ραντεβου?

Μαρτακι ευχομαι ολα να ειναι υπεροχα,χαδακια στα μικρακια!

Μαγισσουλα πως εισαι κοριτσι μου?σε φιλω!

Φιλακια σε οοολα τα κοριτσια!

Πως να μαι;;;; Εδω....βράζω στο ζουμί μου!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας χαιρετώ εγώ και η παρέα μου!!!! Ένα παιδάκι που έχω...και δύο που έρχονται 3!!!! Ναι ναι ειναο Δίδυμα!!!!!! Κάναμε χτες υπέρηχο και είδαμε 2 σακους ο ένας πιο μικρός Βέβαια και το άγχος φουλλλλ!! Καρδούλα μπες να μας πεις να μας λύσεις απορίες!!! Άννουλα μαγισσακι σύντομα και στ δικά σας!!!!

Ααααα....τελειααααααα!!!! Μπραβοοοοοοο!!!!! Έρχονται τα διδυμάκια σουουουου!!!!!!! Φανταστικά νεα!!!! Διπλή χαρα, διπλή προσοχή και ολα θα πανε σουπερ!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας χαιρετώ εγώ και η παρέα μου!!!! Ένα παιδάκι που έχω...και δύο που έρχονται 3!!!! Ναι ναι ειναο Δίδυμα!!!!!! Κάναμε χτες υπέρηχο και είδαμε 2 σακους ο ένας πιο μικρός Βέβαια και το άγχος φουλλλλ!! Καρδούλα μπες να μας πεις να μας λύσεις απορίες!!! Άννουλα μαγισσακι σύντομα και στ δικά σας!!!!

Γλυφιτζουρακι μουυυ!!!!!!!!!θυμασαι;;):DΣυγχαρητηριαα!!!!!!!!!

Πολλα χαδακια στα σπορακια!!!!

Γεμισε το πινακακι μας διδυμακια!!!!!!!

Μαγισσουλαααα,η σειρα σου!!!!!!

Και με το καλο για καθεμια μας!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!!

Τέρμα η ξάπλα η δικη μου!!! Απο σημερα δουλεια!!! Με προσοχή και σύνεση αλλα ....δουλειά!!!!

Εσυ οτι σου ειπε ο γιατρος σου και ολα θα πανε καλα!!!!

μπραβο μαγισσακι μου να ξεμουδιασεις λιγο!!!!!!! να μου προσεχεις ομως... λογο?

Καλημερα κοριτσια μου!

Νησακι μουυυυ,ειναι η μερα σας σημερα ,της μικρης και δικης σου,δεν ξερω πως μου ηρθε το φυλο,αυθορμητα και στο εγραψα!Με το καλο ο υπερηχος κοριτσι μου,ευχομαι να δικαιωσει ολες τις αγωνιες και τα ονειρα σου!Τι ωρα εχεις ραντεβου?

Μαρτακι ευχομαι ολα να ειναι υπεροχα,χαδακια στα μικρακια!

Μαγισσουλα πως εισαι κοριτσι μου?σε φιλω!

Φιλακια σε οοολα τα κοριτσια!

ναι γλυκεια μου αννα!!!!! γρηγορα καιστις χαρες σου!!!!!!!!

Κορίτσια μου σας χαιρετώ εγώ και η παρέα μου!!!! Ένα παιδάκι που έχω...και δύο που έρχονται 3!!!! Ναι ναι ειναο Δίδυμα!!!!!! Κάναμε χτες υπέρηχο και είδαμε 2 σακους ο ένας πιο μικρός Βέβαια και το άγχος φουλλλλ!! Καρδούλα μπες να μας πεις να μας λύσεις απορίες!!! Άννουλα μαγισσακι σύντομα και στ δικά σας!!!!

ουαου.... ελα..... στο κλαμπ αγαπη μου!!!!!! το ξερα οτι ηταν διδυμακια!!!! μου μυριζαν!!!!!! συγχαρητηρια..... χαιδεψε τα μου!!!!!!! και ενα φιλακι στο μεγαλο σου!!!! μπραβο εδω θα ειμαστε να τα λεμε...... στην κοινη πορεια μας....... και εμενατην περασμενη βδομαδα δλδ οταν ημουν 7η βδομαδα το εναηταν 0,96 και το αλλο 0,94 χιλιοστα!!!! εχτες απο την αγωνια μου να μετρησει καλα την αποκολληση και να ακουσω καρδουλες και να μου ειπε το μηκος τους ουτε που το ακουσα!!!! αφου απο το αγχος μου οταν πηγε να βγει το διακολπικο ειπα: γιατρε μου.... χτυπαν και οι δυο καρδουλες???? και εκεινος με απορια μου ειπε καλα τοση ωρα δεν ακουγες? και μου ξαναεβαλε μια-μια να τις ακουσω να βεβαιωθω!!!!!!

με το καλο κοριτσι μου να ακουσεις την πιο ομορφη μουσικη!!!!!!!! ποτε εκλεισες το επομενο ραντεβου??

νησακι περιμενουμε με αγωνια νεα σου!!!!!!!:roll:

κοριτσια ξεχασα να σας πω οτι βρηκα, δοξα στον θεο, και τις οκτω ενεσεις προγεστερονης που μου εγραψε ο γιατρος για ολο τον μηνα!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα..το δικό μας μωρό παλλινδρομησε.... Τις επόμενες μέρες θα κάνω απόφαση κ θα το στείλω για καρυωτυπο... Σας ευχαριστώ για όλη τη συμπαράσταση...δεν ξέρω πότε θα ξαναπώ στη διαδικασία( όχι σύντομα πάντως)... Καλές κ τελειομηνες εγκυμοσύνης σε όλες!! Μαγισσουλι Κούβας το καλό να πάρεις μια τεράστια ζόρικο Αίθουσα θα σου στείλω για τα φάρμακα σύντομα...φιλια

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα..το δικό μας μωρό παλλινδρομησε.... Τις επόμενες μέρες θα κάνω απόφαση κ θα το στείλω για καρυωτυπο... Σας ευχαριστώ για όλη τη συμπαράσταση...δεν ξέρω πότε θα ξαναπώ στη διαδικασία( όχι σύντομα πάντως)... Καλές κ τελειομηνες εγκυμοσύνης σε όλες!! Μαγισσουλι Κούβας το καλό να πάρεις μια τεράστια ζόρικο Αίθουσα θα σου στείλω για τα φάρμακα σύντομα...φιλια

:-(

gamoto mououououou..........

dinami nisaki mou.......


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα..το δικό μας μωρό παλλινδρομησε.... Τις επόμενες μέρες θα κάνω απόφαση κ θα το στείλω για καρυωτυπο... Σας ευχαριστώ για όλη τη συμπαράσταση...δεν ξέρω πότε θα ξαναπώ στη διαδικασία( όχι σύντομα πάντως)... Καλές κ τελειομηνες εγκυμοσύνης σε όλες!! Μαγισσουλι Κούβας το καλό να πάρεις μια τεράστια ζόρικο Αίθουσα θα σου στείλω για τα φάρμακα σύντομα...φιλια

Κοριτσι μου γλυκο,ποσο σε νιωθω να ηξερες:(

Ουφφφφψφφ,δεν εχω λογια....δυναμη, σε παρακαλω γλυκια μου

Μια τεραααστια αγκαλιτσα β?


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Μόλις γύρισα από ένα super ταξίδι που πέρασα φανταστικά και μπήκα να δω νέα σας!!!

Νησάκι μου κρίμα κορίτσι μου ότι και να σου πω τώρα δεν μειώνει την στεναχώρια σου....παρόλα αυτά κουράγιο και δύναμη...όλα θα γίνουν αργά ή γρήγορα!!!

Μαρτάκη μου ξάπλα σε θέλω κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά όπως είπε και ο γιατρούλης σου ξεκούραση και ηρεμία!!!

Γλυφιτζουράκι μου συγχαρτήρια και πάλι κοπέλα μου για τα διδυμάκια σου όλα να πάνε καλά!!!

Ανούλα μου γλυκιά δεν θέλω να σε ακούω απαισιόδοξη μόνο θετική σκέψη!!!

Μαγισσούλα μου πολλά πολλά +++++++++++++++++++++ σύντομα!!!

Φιλάκια σε όλες σας!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...