Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Kiddo είπε:

      Μακριά από το καθηγητή στα Ιωάννινα!!!!!!! 

       

      Από καθαρή περιέργεια, γιατί το λες αυτό;

      Κάποια στιγμή που ψάχναμε και εμείς ανδρολογο, όχι για τόσο σοβαρό ζήτημα βέβαια, θυμάμαι ότι μου τον είχαν συστήσει αρκετοί που υπήρξαν ασθενείς του και είχαν αποτελέσματα.

      Τελικά, δεν πήγαμε, αλλά μου κίνησε την περιέργεια αυτό που έγραψες και, αν θα ήθελες βέβαια, θα με ενδιέφερε να ακούσω και τη δική σου εμπειρία.

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Τι να κάνω;;;; Εδω....περιμενω....μα ποσο σπαστική ειναι αυτη η αναμονη!!!! Εχει εξελιχθεί τοσο η επιστημη....δεν μπορούν να κανουν κατι και για αυτο;;; Να βάζουν τα εμβρυα και να σου λενε επιτόπου αν εισαι η αν δεν εισαι.....

Ελεος με την αναμονη!!!!! Χαχαχχαχαχα....

Ελα μου ντε Μαγισσακι!!!!

Ποσες φοες το εχω σκεφτει και εγω!!!!!και με ελεγα τρελοκομειο,αλλα τελικα δεν ειμαι η μονη!!!!:tongue:


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ είπα στον γιατρο να βαλει κόλλα....χαχαχα.....

Βρε Μαγισσακι μου πολυ μοιαζουμε τα δυο μας!!!:tongue:

Το εχω πει σε οσους γιατρους εχω δει και ολοι γελαγαν!!!τι με νοιαζει,εγω ειπα αυτο που σκεφτομαι!!!!;)


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Νησακι κι πιστευω οτι θα πανε ολα καλα και την Τριτη θα ακουσεις την καρδουλα να πάλλεται.

Μαγισουλα τα ιδια ελεγα κι εγω δεν γινεται να βαλουμε κολλα στιγμης που δεν ξεκολαει με τιποτα. Υπομονη και θα περασουν γρηγορα οι μερες.

Αννουλα γλυκια και παντα με καλες κουβεντες στο στομα σου ευχομαι να τα καταφερεις γρηγορα...

Μαρτη μου τι κανεις; εχεις συμπτωματα εγκυμοσυνης;

Φιλακια και στα αλλα κοριτσια

Ευχαριστω πολυ Ανελακι μου,κατι μου λεει εμεις εχουμε παραλληλες πορειες!!!!;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

αχ σας ζηλευω στην ομαδα μαμαδες ιουνιος 2016... ευχαριστω Μαρτακι.....Μαγηισσα εγω λεω τοσο εξηχθηκαν δεν μπορλυν να σκαψουν το ενδομητριο να τα φυτεψουν...χα α

νησακι μου σε περιμενω με ανυπομονησια ποτε θα ερθεις και συ!!!! ετσι μου φαινεται!!!! ασε που ειμαστε μαζι μαιου ιουνιου και ετσι θα'ρθει και το μαγγισακι!!!!!!

Εγώ είπα στον γιατρο να βαλει κόλλα....χαχαχα.....

αχ και να υπηρχαν κοριτσια τετοια αναρπαστα θα ειχαν γινει!!!!!

Ναι κοριτσι μου τα θελουμε,καθε μοναδα ειναι πολυτιμη!

Χιλια ευχαριστω!

ελα αννουλα μου....θα τα καταφερεις αννουλα μου!!!!! υπομονη γλυκια μου!!!!! μακια!!!!!

Νησακι κι πιστευω οτι θα πανε ολα καλα και την Τριτη θα ακουσεις την καρδουλα να πάλλεται.

Μαγισουλα τα ιδια ελεγα κι εγω δεν γινεται να βαλουμε κολλα στιγμης που δεν ξεκολαει με τιποτα. Υπομονη και θα περασουν γρηγορα οι μερες.

Αννουλα γλυκια και παντα με καλες κουβεντες στο στομα σου ευχομαι να τα καταφερεις γρηγορα...

Μαρτη μου τι κανεις; εχεις συμπτωματα εγκυμοσυνης;

Φιλακια και στα αλλα κοριτσια

ανελακι μου.... εχω και παραεχω γιατι ειναι δυο οι σακκοι δυο οι πλακουντες που δημιουργουνται!!!!!! σ'ευχαριστω κοριτσι μου!!!!! εσυ σε ποια φαση εισαι??


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!! μπηκε και ο νοεμβρης!!!

ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ!!!!!! καλη μας κυρακη!!! με πολλες θετικες χοριακες!!! και πολυ καλες εξελιξεις και εγκυμοσυνες!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα καλο μηνα με Υγεια πανω απο ολα,με χαμογελο ολα μοιαζουν ομορφοτερα!

Καλη δυναμη σε οσα κοριτσια ειμαστε στον αγωνα ,τεραστιες χοριακες στα κοριτσια που περιμενουν αποτελεσματα,χαδακια στις κοιλιτσες στις εγκυουλες και φιλακια στα μικρακια σας οι μανουλες!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια μου...... σημερα το μεσημερακι ειδα αιματακι και ετρεξε και σαν γουλιτσα και στην λεκανη...... και οταν σκουπιζομαι εχει παλια μαλλον.... πηρα την μαια και μου ειπε οτι δημιουργειται ο πλακουντας αλλα αν ανησυχω να παω στο γαια..... βεβαια μου ειναι βουνο να ετοιμαστω και ναπαω στο αλλο ακρο της αθηνας..... ακομα κρατω την ψυχραιμια μου προσευχομενη οτι ο θεος θα στερεωσει αυτο που ευδοκησε σε μενα να συμβει!!!!! κλεινουν τα ματια μου απο νυστα και μολις ξυπναω... ξανακοιμαμαι... οπως τα νεογεννητα μωρα που ξυπνουν καθε δυο ωρες.... καπς ετσι!!!! ετσι για πρωτη φορα μετα τις πρωτες δυο τρεις μερες της ετ εφαγα παλι στο κρεββατι!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαγισσακι μου σε σκεφτομαι,ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου μηνας!!!!!!Εσυ εγκαινιαζεις τις εγκυουλες αυτου του μηνα!

Νησακι μου,ευχομαι ,πιστευω,προσευχομαι για τη μεγαλη σας ημερα την Τριτη!σε φιλω!

Γλυφιτζουρακι μου χαδακια στο σπορακι σου και φιλακια σε εσενα και τον μικρο σου!

Ανελακι μου,εμεις παμε πακετο,μαζευουμε!;):Dποτε περιμενεις να αδιαθετησεις με το καλο?

Λιακι μου πως εισαι εγκυουλα?τι κανουν το μικρακι και το σπορακι σου?

Πουλακι μου εισαι στα ωραια σου τωρα !!!!να περνας υπεροχα και γυρνωντας περιμενουμε ευχαριστα!!!!

Μαρτακι μου στο ειπα απο διπλα στο λεω και απο εδω,σε παρακαλω μια επισκεψη στο Γαια.Σε σκεφτομαι!

Ειρηνακι μου,πως εισαι?φιλακια!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

μετα απο σκεψεις και συζητησεις με τον καλο μου που ειναι χειροτερα αρρωστος σημερα..... και θα κοιμηθουμε χωρια.....ειπαμε τα εξης: δεν εχουμε αμαξι και μου φαινεται οτι δεν εχω δυναμη να πλυθω και να ντυθω!!!!!

οι ωρες που θα φαμε στην καλυτερη περιπτωση ειναι τρεις γα πλακα!!!! πηγαινε-ελα και αναμονη και εξετασεις!!!!

απο την αλλη αν επιστρατευσω την μαμα μου.... δεν ειναι καθολου ψυχραιμη και μου σπαει τα νευρα με τον τροπο που κανει και αγωνια!!!!

μετα θα θελει να ερθει και η κορη μου και ηδη διαβαζει!!!!!

το σημαντικοτερο ειναι οτι απο το μεσημερι και μετα αιμα σταγονες σταδιακα ελλατωθηκαν και μονο στα σκουπισματα ειχα ιχνη........και ελλατωνεται απο σκουπισμα σε σκουπισματα κι αλλο.....το αιμα σκουπισμα σκουραινει.....δλδ δεν ειναι κοκκινο και πριν λιγο ειχα δεν ειχα χρωμα στο χαρτι!!!!!

αυριο εχω προγραμματισμενες εξετασεις ουρων αιματος και δυο τρεις αλλες!!!!! βεβαια δεν ξερω αν θα παω ετσι οπως ειμαι!!!! ισως τις κανω τριτη!!!!!

λοιπον πηρα τηλ τον ενδομητρικης και μου ειπε να του τηλ και αργα την νυχτα αν εχω αιμα... αν εχω σταγονες καθαρο αιμα η ροη και οχι λιγο χρωμα στα σκουπισματα......

μου ειπε θα δουμε πως θα παω και εχει να εξετασει γυναικες αυριο πρωι και μηπως να του τηλ να με δει...... μου ειε επισης αν το αιμα συνεχισει η αυξηθει θα πρεπει να βρω εφημερευον φαρμακειο για να παρω ενεση προγεστερονης!!!!!!!

θα δουμε πως θα παει..... προς το παρον απο τις 13,30 το μεσημερι που ειδα το αιμα..... παει καλυτερα!!!!!!

κοριτσια σας ευχαριστω!!!! σας νιωθω σαν αδερφες μου (που δεν εχω) σαν φιλες πραγματικες!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!! καλη μας βδομαδα με χαρουμενα νεα!!!!

ακους αννουλα μου!!!!!!!!

εγω περιμενω να ανοιξει το κινητο ο γιατρουλης για να παμε να με δει!!!!!!

θα σας εημερωσω!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα φιλενάδες!

Μαρτάκη μου όλα καλά θα είναι. Να προσέχεις!

Αννούλα ναι μαζί είμαστε! Περιμένω την Πέμπτη ή την Παρασκευή και μετά βλέπουμε δεν ξέρω εαν θα προλάβω να κάνω δώσω ωάριο λογω οικογενειακών υποχρεώσεων. Θα δούμε. Εσύ τι θα κάνεις τελικά?

Φιλάκια σε όλες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια καλη μας εβδομαδα με πολλα χαμόγελα!!!

Ανελακι μου ναι μαζι ειμαστε ,λες και μαζι να μεινουμε εγκυουλες?;)το ευχομαι!:D

Δεν ξερουμε ακομα ,αν δεν βρεθουν τα φαρμακα προσπαθεια δε μπορουμε να κανουμε,ισως φυσικο κυκλο,αλλα και παλι δεν θελω να απογοητευομαι αν χασουμε το ωαριο.Γενικα εχω κουραστει παρα πολυ τα 2 τελευταια χρονια και προσπαθω να διαφυλαξω τον εαυτο μου απο απογοητευσεις που ειναι πιο πιθανες!

Θα μου πεις ετσι ειναι αυτα,θελει υπομονη και επιμονη,μεχρι εκει παω πασο,παραπερα δεν θελω να ξεπερναω τα ορια μου.

Οπως και να εχει καλη μας επιτυχια,και για οοοολα τα κοριτσια,και θα την εχουμε πιστεψε με!!!!!;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μείνουμε μαζί και να ανταλλάζουμε εμπειρίες!!! Να διαφυλάξεις τα ψυχικά σου αποθέματα όσο μπορείς. Κι εγώ παλεύω τα τελευταία 2 χρόνια και έχω απογοητευτεί αρκετά αλλά δεν το βάζω κάτω. Συνεχίζουμε ακάθεκτες!

Link to comment
Share on other sites

Θα μεινουμε,θα μεινουμε,θα το δεις!

Παρειτσα θα το παμε το 9μηνο,το βλεπω!

Ετσι ακριβως κοριτσι μου,διαφυλαττουμε και προχωραμε,απλα καποιεα φορες χρειαζεται και να ξεκουραζομαστε,δεν θελω να προκαλω επιπλεον ζορια στον εαυτο μου!Αρκουν αυτα που ξερουμε και περναμε ,δεν χρειαζεται να δημιουργουμε και νεα!

Ολα καλα,ολα ανθηρα Ανελακι μου!! ;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...