Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , ZetaK είπε:

      Έχω 3 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές μια μόνο βιοχημική εγκυμοσύνη ! Έχω ήδη κάνει αυτή την εξέταση και είχα 8 μονάδες ακολούθησα θεραπεία με προβιοτικα για 50 ημέρες και ο γιατρός μου ζήτησε να επαναληφθεί γιατί ήταν πολύ χαμηλό το αποτέλεσμα !  
      δεν έχω κάνει ποτέ εξέταση για ενδομητριωση αλλά δεν συμφωνεί να γίνει ακόμη χωρίς να έχω και αλλά συμπτώματα! 
      Και αναρωτιέμαι εάν μπορούν όλες οι αποτυχίες να οφείλονται σε αυτό!
       

      Εννοείς πως δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση???εγώ είχα χρόνια ενδομητριτιδα χωρίς κανένα σύμπτωμα..μόνο στην υστεροσκοπηση το είδαμε αυτό...Με 3 αποτυχημένες μεταφορές δεν έχεις άδικο που θέλεις να το ψάξεις. Και ναι να ξανά κοιτάξετε το μικροβιωμα αλλά γιατί όχι και μια υστεροσκοπηση που να το βγάλεις κ εσύ από το μυαλό σου?

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

των 900 ηθρλα να πω..λοιπον σου χω 150 μοναδες μενοπουρ που σε περιμενουν...κ τη Δευτερα θα χουμε ισως κ περισσοτερες οι 150 ληγουν Νοεμβρη...αλλα μη τα ξαναλεμε ειναι για αλλους 2 μηνες....λοιπον πες μου τι θελουμε....

Link to comment
Share on other sites

των 900 ηθρλα να πω..λοιπον σου χω 150 μοναδες μενοπουρ που σε περιμενουν...κ τη Δευτερα θα χουμε ισως κ περισσοτερες οι 150 ληγουν Νοεμβρη...αλλα μη τα ξαναλεμε ειναι για αλλους 2 μηνες....λοιπον πες μου τι θελουμε....

μπραβο νησακι μ! ο Θεος παντα βοηθα :)


0TAep2.png

xy4Dp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο νησακι μου λεβεντια!!!!! ο θεος να σε ευλογησει πλουσια!!!!!!!!

εσυ νησακι μου ποτε πας στον γιατρο παλι????

αννουλα που εισαι???? μπες ναμας πεις νεα σου!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την Τριτη παω..καντε κ για μας μια προσευχη παρακαλω...

Μόνο μια;;;; Πολλες....ολες οι προσευχές μας μαζι σας!!!!!

Εγω ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε ΠΡΙΜΑ!!!!!!

:wink:


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

την Τριτη παω..καντε κ για μας μια προσευχη παρακαλω...

εννοειτε νησακι μου!!!!!!! και εγω νομιζω οτι ολα θα πανε καλα!!!! αλλα θα εισαι στις προσευχες μου!!!!!!!!!!

Μόνο μια;;;; Πολλες....ολες οι προσευχές μας μαζι σας!!!!!

Εγω ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε ΠΡΙΜΑ!!!!!!

:wink:

εσυ μαναρακι μου τι κανεις????? ξαπλιτσες!!!!!!! μακια και χαδακια στα μπαρμπασταθακια σου!!!!!!!😚😄❤


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε νησακι μου!!!!!!! και εγω νομιζω οτι ολα θα πανε καλα!!!! αλλα θα εισαι στις προσευχες μου!!!!!!!!!!

εσυ μαναρακι μου τι κανεις????? ξαπλιτσες!!!!!!! μακια και χαδακια στα μπαρμπασταθακια σου!!!!!!!β?

Τι να κάνω;;;; Εδω....περιμενω....μα ποσο σπαστική ειναι αυτη η αναμονη!!!! Εχει εξελιχθεί τοσο η επιστημη....δεν μπορούν να κανουν κατι και για αυτο;;; Να βάζουν τα εμβρυα και να σου λενε επιτόπου αν εισαι η αν δεν εισαι.....

Ελεος με την αναμονη!!!!! Χαχαχχαχαχα....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

μην κανεις ετσι..... γιατι θα σαι σε αναμονη 9 ολοκληρους μηνες μετα!!!!!!!

απολαυσε το!!!!! εχει κι αυτο την δικια του γλυκα!!!!!!

αντε αυριο μπαινει ο νοεμβρης!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ σας ζηλευω στην ομαδα μαμαδες ιουνιος 2016... ευχαριστω Μαρτακι.....Μαγηισσα εγω λεω τοσο εξηχθηκαν δεν μπορλυν να σκαψουν το ενδομητριο να τα φυτεψουν...χα α

Εγώ είπα στον γιατρο να βαλει κόλλα....χαχαχα.....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

των 900 ηθρλα να πω..λοιπον σου χω 150 μοναδες μενοπουρ που σε περιμενουν...κ τη Δευτερα θα χουμε ισως κ περισσοτερες οι 150 ληγουν Νοεμβρη...αλλα μη τα ξαναλεμε ειναι για αλλους 2 μηνες....λοιπον πες μου τι θελουμε....

Καλησπερα Νησακι μου,δεν εχω λογια για την αγαπη και την συμπαρασταση σου!

Με το καλο να ακουσετε καρδουλα την Τριτη!τικ τακ τικ τακ τικ τακ,ειναι μαγικος ηχος θα τρελαθεις!

Οσον αφορα τα δικα μου πρακτικα,σας εχω πρηξει λιγο το ξερω αλλα ειλικρινα ειστε οι μονοι ανθρωποι που μπορειτε να νιωσετε!

Για τις γκοναλ ειναι κατηγορηματικος,δλδ οχι γιαβαυτες συγκεκριμενα ,αλλα και για οποιοδηποτε αλλο φαρμακο εκτος απο μενοπουρ.Εμεινε πολυ ικανοποιημενος απο την ποιοτητα και δεν θελει πειραματιστουμε με κατι αλλο.

Σε παρακλαω κοριτσι μου ευχαριστησε εκ μερους μας τα κοριτσια που ενδιαφερθηκαν,δεν ξερω πως μπορουμε να το ανταποδωσουμε.Μονο ευχες απειρες ευχες!

Κατα πως το βλεπω ομως δεν υπαρχει περιπτωση να συγκεντρωσουμε τις απαιτουμενες μοναδες,οποτε.....

Να μου πεις που πας κυρα μου ξυπολητη στα....

Ομως τα εχουμε περασει απο την απεναντι πλευρα και ξερουμε ειναι ευλογια να προσφερεις,εμεις τουλαχιστον ετσι νιωσαμε!

Φτανει με τα δικα μας.

Γλυφιτζουρακι μου φιλακια και χαδακια και στα τρια σας!

Μαγγισουλα μκυ,πως εισαι?

Ανελακι μκυ φιλακια!

Λιακι φιλακια σε εσενα στο μικρο σου και στονσπορακι σου!

Πουλακι μου λογικα εχεις φυγει ,να περασετε υπεροχα,καλη επιστροφη και διπληηηη!

Μαρτακη μου χαδακια στα μικρακια σου!

Ειρηνουλα μου πως εισαι?

Οποιο κοριτσι ξεχναω συγγνωμη,δεν ειμαι και στα πολυ καλα μου.

Φιλακια σε οοοολες!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

δεν μου απαντησες για τα μενοπουρ....τα θελουμε;;;

Ναι κοριτσι μου τα θελουμε,καθε μοναδα ειναι πολυτιμη!

Χιλια ευχαριστω!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Νησακι κι πιστευω οτι θα πανε ολα καλα και την Τριτη θα ακουσεις την καρδουλα να πάλλεται.

Μαγισουλα τα ιδια ελεγα κι εγω δεν γινεται να βαλουμε κολλα στιγμης που δεν ξεκολαει με τιποτα. Υπομονη και θα περασουν γρηγορα οι μερες.

Αννουλα γλυκια και παντα με καλες κουβεντες στο στομα σου ευχομαι να τα καταφερεις γρηγορα...

Μαρτη μου τι κανεις; εχεις συμπτωματα εγκυμοσυνης;

Φιλακια και στα αλλα κοριτσια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...