Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/9/2024 at 4:17 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Τόση διαφορά οι κύκλοι μεταξύ τους;; Μου φαίνεται πολύ παράξενο..θα δω τον γιατρό την Δευτέρα από κοντά για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και τι θα μου πει...οικονομικα μας συμφέρει να κάνουμε άλλη μια ωοληψια γιατί είναι ήδη στο πακέτο που θα πληρώσουμε. 
      οποτε έχουμε 3 έμβρυα κατάψυξη από την προηγ φορά (1 καλο και 2 μέτρια) και να δούμε αυτό τι θα γίνει..δεν είναι και πολύ υπέρ μας οι πιθανότητες προς το παρόν 

      Και μένα με ίδιο πρώτοκολλο μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά έχεις δίκιο αλλά από τη στιγμή που έχεις κατάψυξη δες το θετικό αυτού όσο δύσκολο κι αν είναι. Έχω κάνει 3 διεγερσεις και η μία ήταν για ωοληψια δεν είναι εύκολο να γίνεται συνέχεια το καταλαβαίνω όμως δείτε το μήπως κανετε άλλη μια αφού σας συμφέρει και οικονομικά. Στειλε μας νέα από το γιατρό! 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Καλησπέρα και από τους τρεις μας κορίτσια μου!!! Ολα καλα πηγαν....βαλαμε δυο αριστα εμβρυακια και περιμενουμε να γινει το θαυμα μας!!!!! 11/11 χοριακη! Για να δουμε....

ΚΑΛΗ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΚΥΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ ΠΡΑΞΗ!!!!!!!!!

κι εσυ τωρα ο,τι ηταν να κανεις το εκανες τωρα υπομονη και ξαπλα και ομορφες σκεψεις.... χαιδεψε μας τα σπορακια σου!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

φιλακια στην μανουλα!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και από τους τρεις μας κορίτσια μου!!! Ολα καλα πηγαν....βαλαμε δυο αριστα εμβρυακια και περιμενουμε να γινει το θαυμα μας!!!!! 11/11 χοριακη! Για να δουμε....

Θα γίνει Μαγισσούλα μου θα το δεις στις 11/11 θα έχεις μια τεράστιαααααααααααααα χοριακή!!! :P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε μαγισσουλα να ειναι η τυχερη σου φορα! Στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου.

Αννουλα μου θα μαζεψω για κανα τριμηνο ακομα και μετα θα κανω την ετ. Μακαρι να βρεις συντομα τις ενεσουλες που ψαχνεις. Πολλα φιλακια σε μαρτακη, νησακι, γλυφιτζουρακι, πουλακι κ.λ.π. κοπελες

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα,ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση και την αγαπη σας!με συγκινειτε τοσο πολυ!να ειστε παντα ευτυχισμενες και καθε σας επιθυμια να πραγματοποιηθει!❤

Σημερα αισθανθηκαμε ασχημα.Πηγαμε απο φαρμακειο σε φαρμακειο να ρωτησουμε μηπως.....

Ε, μας κοιταζαν σαν ζητιανους,ελεος ομως!και ζητησαμε να πληρωσουμε το αντιτιμο της συμμετοχης.Πολυ στενοχωρηθηκαμε.Ο αντρακος μου παλι προσπαθησε να βγαλει τηνθετικη πλευραψτου θεματος!"Εχουμε να λεμε ιστοριουλες στα μωρακια μας,ουυυυυυυ"!!!!

Αν δε μου ελεγε και αυτο λιγο να σκασω ενα χαμογελακι,ειλικρινα κοριτσια το πηρα πολυ βαρια.

Εχει ο Θεος!δεν θελω να παραπονιεμαι,απλα με επιασε σημερα το παραπονακι μου και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.

Φιλακια σε καθε μια ξεχωριστα❤Σας ευχαριστω για ολα❤


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε μαγισσουλα να ειναι η τυχερη σου φορα! Στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου.

Αννουλα μου θα μαζεψω για κανα τριμηνο ακομα και μετα θα κανω την ετ. Μακαρι να βρεις συντομα τις ενεσουλες που ψαχνεις. Πολλα φιλακια σε μαρτακη, νησακι, γλυφιτζουρακι, πουλακι κ.λ.π. κοπελες

ανελακι μου καλη δυναμη στην προσπαθεια σου!!!!! ολλα φιλακια και απο μενα ανελακι μου!!!!!:tongue::tongue:

Κοριτσια μου καλημερα,ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση και την αγαπη σας!με συγκινειτε τοσο πολυ!να ειστε παντα ευτυχισμενες και καθε σας επιθυμια να πραγματοποιηθει!❤

Σημερα αισθανθηκαμε ασχημα.Πηγαμε απο φαρμακειο σε φαρμακειο να ρωτησουμε μηπως.....

Ε, μας κοιταζαν σαν ζητιανους,ελεος ομως!και ζητησαμε να πληρωσουμε το αντιτιμο της συμμετοχης.Πολυ στενοχωρηθηκαμε.Ο αντρακος μου παλι προσπαθησε να βγαλει τηνθετικη πλευραψτου θεματος!"Εχουμε να λεμε ιστοριουλες στα μωρακια μας,ουυυυυυυ"!!!!

Αν δε μου ελεγε και αυτο λιγο να σκασω ενα χαμογελακι,ειλικρινα κοριτσια το πηρα πολυ βαρια.

Εχει ο Θεος!δεν θελω να παραπονιεμαι,απλα με επιασε σημερα το παραπονακι μου και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας.

Φιλακια σε καθε μια ξεχωριστα❤Σας ευχαριστω για ολα❤

αννουλα μου μην στεναχωριεσαι!!!!!! κατι θα γινει!!!!!

μηπως λεω εγω..... τωρα.... μηπως να εμπαινες στς μανουλες απο νοεμβρη του 2015 δλδ που περιμενουν.... μεχρι τις τελευταιες που ειμαστε εμεις μανουλες μαιου-ιουνιου2016 να τους ελεγες την περιπτωση????? καλη επιτυχια!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

ανελακι μου καλη δυναμη στην προσπαθεια σου!!!!! ολλα φιλακια και απο μενα ανελακι μου!!!!!:tongue::tongue:

αννουλα μου μην στεναχωριεσαι!!!!!! κατι θα γινει!!!!!

μηπως λεω εγω..... τωρα.... μηπως να εμπαινες στς μανουλες απο νοεμβρη του 2015 δλδ που περιμενουν.... μεχρι τις τελευταιες που ειμαστε εμεις μανουλες μαιου-ιουνιου2016 να τους ελεγες την περιπτωση????? καλη επιτυχια!!!!

Ευχαριστω Μαρτακη μου!

Λες να προσπαθησω στις ομαδες των κοριτσιων?

Τα κοριτσια ειναι στις χαρες τους τωρα και εγω να ενοχλω με τα δικα μου?Δεν ξερω....

Τωρα ειμαι καπως απο τα σημερινα,θα το σκεφτωκαι ισως το πραξω,απλα δεν θελω να γινομαι φορτικη και ενοχλητικη!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Αντε μαγισσουλα να ειναι η τυχερη σου φορα! Στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου.

Αννουλα μου θα μαζεψω για κανα τριμηνο ακομα και μετα θα κανω την ετ. Μακαρι να βρεις συντομα τις ενεσουλες που ψαχνεις. Πολλα φιλακια σε μαρτακη, νησακι, γλυφιτζουρακι, πουλακι κ.λ.π. κοπελες

Ανελακι μου με το καλο να εχεις καθε μηνα γερα ωαριακια και συντομα να κανεις ε.τ και να ειναι και η τυχερη σου κοριτσι,μετα να γεμισει η κοιλιτσα και η αγκαλιτσα σου!!!!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σου!!!!β?


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Άννουλα μην νοιώθεις άσχημα και στεναχωριέσαι για καλό σκοπό το κάνεις. Μακάρι να βρεις σύντομα. Στο κέντρο ή μέσω του γιατρού σου να υποθέσω έψαξες? Αλλιώς δοκίμασε να πάρετε το φυσικό σου ωάριο μέχρι να βρεις να συμπληρώσεις τα φάρμακα για να μην χάσεις κύκλο. Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αννουλα πες μας αν το μοιραστηκες μεαλλες κοπελες στααλλα θεματα?????

και ψηλα το κεφαλι!!!!! ας ντραπουν αλλοι για την συμπεριφορα τους!!!!!!!

μερικοι δεν εχουν μαθει οτι ειμαστε ανθρωπακια και ολοι αργα η γρηγορα χρειαζομαστε καποια στιγμη την βοηθεια του συνανθρωπου μας....... σε καποια μορφη!!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα ειδα οτι εβαλα τα ιδια!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου το εβαλα στις ομαδες των κοριτσιων που γεννησαν προσφατα ή θα γεννησουν συντομα,εχει ο Θεος!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Ανελακι κου και Γλυφιτζουρακι μου σας ευχαριστω για τις πληροφοριες!

Ανοιξα τις σελιδες ,απο οσο καταλαβα εχουν δοθει.

Αλλα και ετσι,ειναι ενα φορουμ που δεν ειμαι γραμμενη και δεν θα ηθελα να ενοχλησω με πρωτο μηνυμα κατευθειαν για φαρμακα,δεν ξερω .

Εδω εχουμε μοιραστει τοσα μεταξυ μας,εχω αλλη "ανεση" να σας ζητησω,να μοιραστω μαζι σας τις ανησυχιες μου,τα θελω μου,τα παραπονα μου.

Ειναι περιεργοι καιροι,το καταλαβα καλα στο πετσι μου μετα τα σημερινα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...