Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/9/2024 at 4:17 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Τόση διαφορά οι κύκλοι μεταξύ τους;; Μου φαίνεται πολύ παράξενο..θα δω τον γιατρό την Δευτέρα από κοντά για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και τι θα μου πει...οικονομικα μας συμφέρει να κάνουμε άλλη μια ωοληψια γιατί είναι ήδη στο πακέτο που θα πληρώσουμε. 
      οποτε έχουμε 3 έμβρυα κατάψυξη από την προηγ φορά (1 καλο και 2 μέτρια) και να δούμε αυτό τι θα γίνει..δεν είναι και πολύ υπέρ μας οι πιθανότητες προς το παρόν 

      Και μένα με ίδιο πρώτοκολλο μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά έχεις δίκιο αλλά από τη στιγμή που έχεις κατάψυξη δες το θετικό αυτού όσο δύσκολο κι αν είναι. Έχω κάνει 3 διεγερσεις και η μία ήταν για ωοληψια δεν είναι εύκολο να γίνεται συνέχεια το καταλαβαίνω όμως δείτε το μήπως κανετε άλλη μια αφού σας συμφέρει και οικονομικά. Στειλε μας νέα από το γιατρό! 

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Μαγισσουλα μου,αυριο ειναινη εμβρυομεταφορα?

Με το καλο να ειναι η τυχερη σου φορα κοριτσακι μου!!!!!!;):DΣτο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!

Ελααα και περιμενω πως και πως να ξαναγραψω στο τυχερο μας πινανακακι την λεξη

ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!❤❤❤❤❤;):D

Καλησπέρα!!!!

Ναι αυριο ειναι η ετ! Με πηραν σημερα και μου ειπαν οτι ξεπαγωσαν δυο εμβρυακια και τα κατάφεραν και τα δυο! Αρα μενουν και αλλα δυο κάβα για τα αδερφάκια!!!! Αυριο το μεσημερι παω να τα φέρω σπίτι τους.......!!!!!!! Ο θεός βοηθός!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!!!!

Ναι αυριο ειναι η ετ! Με πηραν σημερα και μου ειπαν οτι ξεπαγωσαν δυο εμβρυακια και τα κατάφεραν και τα δυο! Αρα μενουν και αλλα δυο κάβα για τα αδερφάκια!!!! Αυριο το μεσημερι παω να τα φέρω σπίτι τους.......!!!!!!! Ο θεός βοηθός!!!!

ναι μαγισσουλα μου εσυ χαλαρη με αισιοδοξια και ηρεμια ταυτοχρονα!!!!!!!

και οπως τα καταφεραν και ξεπαγωσαν..... ετσι θα γατζωθουν βαθεια στην μητρα σου κοριτσακι μου!!!!! Εκεινος να στερεωσει ο,τι ενεργησε μεχρι τωρα σε σενα και σ'αυτα τα δυο πλασματακια!!!!! κρυψου κατω απο την σκια των πτερυγων Του για προστασια και ευλογια.... και ζητα Του ολη την γνωση, την σοφια και την δυναμη την δικη Του μακαρι με ολη την ψυχη να Τον εμπιστευτεις πληρως!!!!! ολη η επιστημη ειναι δικη Του!!!!!!!!

σου ευχομαι σε 15 μερες να ηχεισουν οι καμπανες της καρδιας σου απο ευχαριστια σ'Αυτον!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!!

Ναι αυριο ειναι η ετ! Με πηραν σημερα και μου ειπαν οτι ξεπαγωσαν δυο εμβρυακια και τα κατάφεραν και τα δυο! Αρα μενουν και αλλα δυο κάβα για τα αδερφάκια!!!! Αυριο το μεσημερι παω να τα φέρω σπίτι τους.......!!!!!!! Ο θεός βοηθός!!!!

Καλημέρα κορίτσι μου γλυκό :-P:razz::-P:razz::-P:razz:

Όλα καλά να πάνε και σε 15 μερούλες σου εύχομαι πολλά πολλά +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :tongue::tongue::tongue::tongue:


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαγισσοτλααααααααα με το καλο να φωλιασον τα μωραααααααα σημερα...

Μαρτακι οχι τοσο αγχος

Αννουλα στα δικα μας τωρα...οπως εχεις καταλαβει ειμαι αγυριστο κεφαλι κ το μωρο μεσα μου επισης..πεισμα τρελο..λοιπον δεν μενω μονο στα λογια....παρε το γιατρο σου κ πες του εχουμε βρει γκοναλ 900 που ληγει τωρα τελος Οκτωβρη( αλλα ζρησιμοποιουνται σταναρ κ 2 μηνες μετα αυτο το ξερω ) μπορει να συνδιαστει με μενοπουρ;;;κ ρωτησε τον τι αλλο συνδιασνο μπορουμε για τις 3000 μοναφες...τη γκοναλ την εχει φιλη μου κ περθμενει απαντησγ σου φιλιααααα

Link to comment
Share on other sites

α ρε νησακι ΕΠΙΜΟΝΟ!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ κοριτσι μου!!!!!!!! οπως τα καταφερες μς τα φαρμακα της αννουλας θα τα καταφερεις και με την εγκτμοσυνη σου!!!!!! Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!! φιλακια απο μενα πολλα!!!!!!!!!! και χαδακια πολλα στο εμβρυακι σου!!!!!!

τελος...... μοιαζει της μαμας του!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαγισσοτλααααααααα με το καλο να φωλιασον τα μωραααααααα σημερα...

Μαρτακι οχι τοσο αγχος

Αννουλα στα δικα μας τωρα...οπως εχεις καταλαβει ειμαι αγυριστο κεφαλι κ το μωρο μεσα μου επισης..πεισμα τρελο..λοιπον δεν μενω μονο στα λογια....παρε το γιατρο σου κ πες του εχουμε βρει γκοναλ 900 που ληγει τωρα τελος Οκτωβρη( αλλα ζρησιμοποιουνται σταναρ κ 2 μηνες μετα αυτο το ξερω ) μπορει να συνδιαστει με μενοπουρ;;;κ ρωτησε τον τι αλλο συνδιασνο μπορουμε για τις 3000 μοναφες...τη γκοναλ την εχει φιλη μου κ περθμενει απαντησγ σου φιλιααααα

Νησακι μου γλυκο,εχεις τα δικα σου ,εχεις και το νου σου σε ολες μας!Τι να σου πω,με συγκινει τοσο πολυ το ενδιαφερον σου!και ναι ξερω,δεν σου αρεσουν τα "ευχαριστω",αλλα πως αλλιως να στο πω δεν ξερω,ενα τεραααστιο ευχαριστω για τον τροπο,την σκεψη,το ενδιαφερον σου,ενα τεραααστιο ευχαριστω και παλι μοιαζει τοσο λιιιιγο!Λοιπον ,αυτο με τον συνδυασμο τον ειχαμε ρωτησει απο τη προηγουμενη φορα,αλλα δεν το θελει,πιστευει για εμενα ειναι αποκλειστικα οι μενοπουρ.Σε παρακαλω ευχαριστησε εκ μερους μας το κοριτσι που ενδιαφερθηκε ,και ας μην την ξερουμε την κοπελα.Χιλια ευχαριστω για το ενδιαφερον της!Να χαιρεται την οικογενεια της και ,αν δεν τα εχει ηδη καταφερει,με το καλο γερα μωρα στην αγκαλια της!

Το σπορακι σου ,νιωθω,πιστευω βαθεια!,εχει ερθει για να παει κοντρα σε ολα τα ιατρικα δεδομενα και για να μεινει στην ζωη σου!Αυτο πιστευω απο την αρχη,αυτο σου λεω!Ευχομαι με ολη μου την καρδια, σε λιγες μερες να ακουσεις τον πιο ομορφο ηχο της ζωουλας σου!Τικ τακ,τικ τακ,τικ τακ!;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Μαρτακη μου καλημερα,φιλακια σε εσενα και στα μικρα σου!

Μαγισσουλα μουυυυυ!!!!!!!!με το καλο να φωλιασουν κοριτσι μου!!!!!!!!;):D

Πουλακι μουυυυυυ να περασετε υπεροχα και να γυρισεις διπληηηηη!!!!;):D

Ανελακι μουυυ,πως εισαι?Θα παμε για ε.τ αυτο το μηνα?;):Dή θα συνεχισεις το μαζεμα?

Ειρηνακι μου ,ευχομαι να εισαι καλυτερα!

Λιακι μου φιλακια στο μικρο μωρο και στο σπορακι σου!

Γλυφιτζουρακι μου,φιλακια σε εσενα ,το αγορακι και το σπορακι σου!

Φιλακια σε οοοολα τα κοριτσια !!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και από τους τρεις μας κορίτσια μου!!! Ολα καλα πηγαν....βαλαμε δυο αριστα εμβρυακια και περιμενουμε να γινει το θαυμα μας!!!!! 11/11 χοριακη! Για να δουμε....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από τους τρεις μας κορίτσια μου!!! Ολα καλα πηγαν....βαλαμε δυο αριστα εμβρυακια και περιμενουμε να γινει το θαυμα μας!!!!! 11/11 χοριακη! Για να δουμε....

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!ολα υπεροχα σημερα,ολα υπεροχα και στις 11/11!!!!!!

Με το καλο να μεινουν 9 μηνες κοντα σου κοριτσι μου!!!!;):D

Φιλακια!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Μαγισσουλαααααα με το καλοοοο κοπέλα μου!!!!! Καλή εμφυτευση χαιδεματα και ξεκουραση γλυκιά μου!!!!Άννουλα μου σε έχω στο νου μου! Ψάχνουμε όλες αγαπημένη!

Ευχαριστω πολυ γλυκο μου Γλυφιτζουρακι!!!!ευχαριστω πολυ!!!!φιλακια στον μικροβσου και χαδακια στο σπορακι σου!!!!:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...