Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Σας παρακολουθώ κι εγω με αγωνία απο διπλανό καφε!!!!!!! Νησάκι μου συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Μια ευτυχισμένη και τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!

Και σε ολα τα κορίτσια οτι το καλύτερο.

Μαγισσουλα καλή επιτυχια καλή μου!!!!!!


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

59 θετικο....κι η Λευκου κ η μαια ειπαν ειναι μια χαρα...το Σαββατο επαναληψη

ade bravoooooooooooooooooooo....!!!!! mas gastroses mexri na mas pis ala xalali!!!! teliaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! den ksero an to katalaves ala ise egios!!!!

gioupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...... bravo bravo bravo........na pis sto enstikto sou na pai na ....biiiiip!!!!! xaxaxaxaxa....ime poli xaroumeni me ta nea sou!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοοοοοοο,μπραβοοοοοοοοοο,συγχαρητηριααααααααααΝησακι μουυυυυυυ!!!!!!!:D

Επιτεεελους σε παρακαλωωωωωω,πιστεψε τοοοοοοοο εισαι εγκυουυυυυυλααααα!!!!!!!!!!:D

Αυτη το πινανακακι θα γεμισει κοκκινες καρδουλες!!!!!!!!!!!!

Τικ τακ

Τικ τακ

Τικ τακ

Αχχχχχχχ πολυ συγκινημενη,μπραβο κοριτσι μου,καλο διπλασιασμο!!!!!!!!!!❤


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Μαρτακι μουυυυυυυυυ,πως εισαι αγαπη μου????τι κανουν τα Μαρτακια????????:-D

Με το καλο αυριο ο υπερηχουλης σαααααας!!!!!!! !:-D

Εμεις τρεχουμε και ευχομαι να ερθει η στιγμη που θα "τρεχουμε" ΜΟΟΟΟΝΟ ΓΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ!!!!!!:-D

Δεν παραπονιεμαι απλα αισθανομαι τα ορια μου εχουν απο καιρο ξεπεραστει!!!!!!!

Κατα τα αλλα χαμόγελο και αισιοδοξια!!!!!!!!:-D;)

Νησααααακιιιι μουυυυυυ,μακαρι να εχεις παρει τα ομορφοτερα αποτελεσματα της ζωουλας σουυυυυ!!!!!!!!❤

ax se katalaveno...ke ego etsi esthanoume ala leo ston eafto mou "skase ke koliba"!!!!! e afto tha po ke se sena!!!! SKASE KE KOLIBA!!!xaxaxaxaxa......


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας παρακολουθώ κι εγω με αγωνία απο διπλανό καφε!!!!!!! Νησάκι μου συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Μια ευτυχισμένη και τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!

Και σε ολα τα κορίτσια οτι το καλύτερο.

Μαγισσουλα καλή επιτυχια καλή μου!!!!!!

efxaristoooooo.....pou tha pai??? tha mas katsi o sporos!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ax se katalaveno...ke ego etsi esthanoume ala leo ston eafto mou "skase ke koliba"!!!!! e afto tha po ke se sena!!!! SKASE KE KOLIBA!!!xaxaxaxaxa......

Αυτο κανω Μαγισσουλα μου,αυτο κανω:mrgreen:

Τα καλα κοποις κτωνται!!!!!!!!:-D

Παραπονεθηξ0κε κανεις??????:mrgreen::confused:

Εγω παντως αρνουμαι να το κανω πανω αποοοοοοο χμμμμμμμ θα ελεγα μια ημερα για να μη φανω και υπερβολικη:mrgreen:μετα τη μια μερα γινεται τοξικο το θεμα:mrgreen:


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Τελος

τελος

τελος

δεν ξερω αν σςς ειπα τα νεοτερα

Με δημοκρατικοτατες διαδικασεις αποφασισα:mrgreen:

Αυτο οτ πινακακι θα γεμισει εγκυουλεεεεεεεςςςςςςς!!!!!!!!!!❤


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Θα μας κάτσει να σαι σίγουρη!!!!!!

Πολυ μ άρεσε το σκάσε και κολυμπα!!!!! Χιχιχιχι

Μαγισσουλα εισαι η επομενη!!!!!!!

Μαρα μου,Ντεκακι,Ζαμιακι,Μπαμπιν περιμενετε τις επομενες ημερες!!!!!!η σειιρα σας!!!!!!!!

Σιγουρα καποια ξεχναω,συγχωρεστε με ειμαι πολυυυυυ συγκινημενη

Ενα ειναι σιγουρο

ΚΑΜΜΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΗ

ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑΑΑΑΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣΣΣΣΣ!!!!! ❤


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


59 θετικο....κι η Λευκου κ η μαια ειπαν ειναι μια χαρα...το Σαββατο επαναληψη

ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!

συγχαρητηρια!!!!!!!

ειδες ειναι η καλοσυνη Του..... στην ωρα την δικη Του.... οχι τι αισθανεσαι!!!!

Εμπιστευσου Τον και για την μανουλα τωρα!!!!!

αλληλουια!!! δοξα στο θεο!!!

ειμαι πολυ συγκινημενη!!!!!

και ευγνωμων στο θεο που εχει το βλεμα Του επανω μας!!!!!

ποση χαραμου εδωσες νησακι μου!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω κοριτσια..ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη ως το Σαββατο

χρωστας ενα μεγαλο ευχαριστω επανω!!!!

εκεινος αυτο που αρχισε θα το συνεχισει και θα το ολοκληρωσει!!!! κοιτα ποσο τελεια εισαι φτιαγμενη!!!! σε σχεδιαζε απο την κοιλια της μανας σου!!!!!

πολλα φιλακια!!!!! το σαββατο θα πειστεις για αυτο που σρχισε!!!!!! χαιδεψε τα αγκιστρωμενα εμβρυακια και καλωσορισε τα στην κοιλιτσα σου νησακι μου ομορφο!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω κοριτσια..ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη ως το Σαββατο

Τέεεεεεεεεελεια νέα μπράβο νησάκι μου :P:p:p:p:p:p:p θα δεις όλα θα πάνε καλά μέχρι το τέλος:-D:-D:-D:-D:-D:-D


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...