Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσαρες!!!λιακι τι τελεια νεα!!!με το καλο!!!καλη και τελειομηνη εγκυομοσυνη!να σε ρωτησω κατεψυγμενα εβαλες?και εγω τωρα κανω ωορηξια αυτες τιες μερες και πειμενω να μου πει ποτε θα τα βαλουμε. ειμαι πολυ αγχωμενη...αχ γεμιζει η ομαδα μας με καρδουλες!!!τικ τακ τικ τακ!!!!!δεν υπαρχει μεγλαυτερη ευλογια απο αυτο!!!μαρτακη ειναι σιγουρα δυο!!!!στο λεω!!!εγω 1100 χοριακη ειχα την 5η εβδομαδα φαντασου!!!!χαχα!!τελεια!!!μαγισσουλα μου πως εισαι??ολα καλα?τα φιλια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

νησακι μου φιλακια και φιλακια και φιλακια πολλα για αύριο και ευχουλες και μπεμπεδόσκονη και όλα όσα δεν μπορείς αυτή την στιγμή ή δεν θες να φανταστείς αγαπημένη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia mou!!! ola kala!!!! ime palikari ipe o giatros!!! i moni tou asthenis pou den paraponiete ke pou den tou vgazi tin psixi se afti tin (oxi ke toso efxaristi) diadikasia!!!! to efxaristithike mou ipe pali!!!! ke ego tou apadisa pos den tha ithela na tou doso ali efxaristisi me afton ton tropo ...... xixixixixi.....epomeno vima o ourologos tin kiriaki na doume pos pai to sperma !!!!!!

aaaaaaaaaade na doume!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalispera koritsia mou!!! ola kala!!!! ime palikari ipe o giatros!!! i moni tou asthenis pou den paraponiete ke pou den tou vgazi tin psixi se afti tin (oxi ke toso efxaristi) diadikasia!!!! to efxaristithike mou ipe pali!!!! ke ego tou apadisa pos den tha ithela na tou doso ali efxaristisi me afton ton tropo ...... xixixixixi.....epomeno vima o ourologos tin kiriaki na doume pos pai to sperma !!!!!!

aaaaaaaaaade na doume!!!!

Άαααααααααααντε με το καλό Μαγισσούλα μου να πάνε όλα τέλεια από δω και πέρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia mou!!! ola kala!!!! ime palikari ipe o giatros!!! i moni tou asthenis pou den paraponiete ke pou den tou vgazi tin psixi se afti tin (oxi ke toso efxaristi) diadikasia!!!! to efxaristithike mou ipe pali!!!! ke ego tou apadisa pos den tha ithela na tou doso ali efxaristisi me afton ton tropo ...... xixixixixi.....epomeno vima o ourologos tin kiriaki na doume pos pai to sperma !!!!!!

aaaaaaaaaade na doume!!!!

μπράβο λεβέντισα μαγισσούλα!!!!! παλικάρι ε??? και κατι παραπάνω.....

ωραία του απάντησες χιχιχι

ουρολόγος την κυριακή????? καλά οκ....


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παρουσα κοριτσια μου!!!!:D

Μπαινω βιαστικα,εχω τρεχαματα.

Θα μπω με ησυχια καποια αλλη στιγμη.

Μαγισσουλα μουυυυ με το καλοοοοο!!!!!!:D

Μαρτακι μουυυυυ,φιλαααακιαααα!!!!!:D

Λιακι μουυυυυυ,καλο διπλασιασμοοοοο!!!!!:D

Νησακι μουυυυυυ,καλη επιτυχια για αυριο,με μια χοριακη τοοοοοση ωστε να χαμογελας για 9 μηνες και βααααλε κοριτσακι μου!!!!!!!❤

Φιλακια σε οοοοολα τα κοριτσια ενα προς ενα!!!!!!:D

Καληνυχτα.


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

σε μενα μην πολυελπιζετε...το ενστικτο μου δεν ....τελως παντων ..κοντος ψαλμος..παντως χτες ειχα κατι καφε που σημαινει ερχεται η αλεκουλα αλλα ως να δουμε πρωτες κυλιδες ελπιζουμε λιγο

Εύχομαι αύριο να μπορώ να σου χτυπάω ανελέητα ποσο χαζο ένστικτο εχεις!!!!!

Καλη επιτυχιαααααααααα!!!!! Περιμενουμε τα νεα σου και τα θελουμε ευχαριστα!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα...σας ευχαριστω για τις ευχες..ια δωσω αα τωρα το πρωι κ θα παρω αποτελεσματα μετα τη δουλεια αν κ ειλικρινα διμαι τοσο σιγουρη που η εκπληξη μου σε περιπτωση θετικου θα ναι σαν να εμενα φυσιολογικα...της μαμας μου η επεμβαση παει Παρασκευη τελικα κ μεταξυ μας αυτο με νοιαζει περισσοτερο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...