Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπερα!! Δεν άντεξα τελικα και πηγα σημερα το απογευμα για χοριακη!! Σημερα λοιπον, 13η μερα απο ωοληψια και 27η του κύκλου μου η χοριακη βγηκε 44,71!!!! Δε το χω συνειδητοποιήσει ακομη !!!

Μαρτάκη μου ποσα εμβρυακια ειχατε βαλει;; Το νούμερο ειναι σουπερ ουαου!!!!

Νησάκι μου η επομενη χοριακη ειναι η δικη σου!! <3

μπραβο αγαπη μου!!!!!! συγχαρητηρια!!!!!! παρε τον γιατρουλη σου να δωσει οδηγιες..... θα σου πει να την επαλαβεις λογικα σε δυο μερες!!!! μην σε μπερδευουν τα νουμερα τα δικα μου ειναι δυο εμβρυακια και μαλιστα βλαστοκυστες 5 ημερων

μπραβο λεια μου!!!λοιπον κοριτσια!!!!! η ανοιξη και η ζωη συνεχιζεται!!!!!! το βλεπεται!!!! το βλεπεις αννουλα!!!!!

ας συνεχισουμε ολες μαζι!!!!

ναιαιαιαι φυσικα το τυχεροτερο σκρατσιν που εγινε ποτε σε σενα να γινει αγαπημενη μαγισσουλα αυριο!!!!! καλη επιτυχια!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρτάκη μου και γω δυο έμβρυακια ειχα βαλει βλαστοκυστες πεντε ημερων!!! Βεβαια αν βάλεις πως στο αντρακι μου πρωτη χοριακη ειχα 8..


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρτάκη μου και γω δυο έμβρυακια ειχα βαλει βλαστοκυστες πεντε ημερων!!! Βεβαια αν βάλεις πως στο αντρακι μου πρωτη χοριακη ειχα 8..

α!!! μπερδευτηκα!!!! εχεις δικιο τοτε!!!! παντως να χαιρεσαι γιατι ειναι θετικο!!!! γιουπι!!!!! και με το ιστορικο που εχεις αγορακι με αρχικη 8!!!!! ουαου!!!!! σου ευχομαι να διπλασιαστει και πιο πολυ στην επαναληπτικη και να μαστε μαζι εγκυουλες σ'ολη την συνεχεια της εγκοσυνης!!!!! ωραια δεν θα ειναι????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαγισουλα αυριο με το καλο και χωρις πόνο να πω; Δε ξερω και τι ακριβως ειναι ! :)

Μπραβοοοοοο.....τελειαααααα....εναν τελειο διπλασιασμό θελουμε τωρα! Ναι;;;;

Χαχχαχαχα....ευχαριστω! Δεν ποναει (η τουλαχισον εγω δεν πονεσα την προηγουμενη φορα που το εκανα)! Ουσιαστικά σου ξύνουν το ενδομητριο για να του δημιουργήσουν "πληγές" οι οποίες για να επουλωθούν παράγουν μια ξυια η οποια και καλα βοηθαει στην εμφυτευση των εμβρυων! Θεωρητικα αυξανει 20% τις πιθανοτητες εμφυτευςης αλλα εγω οπως σου ειπα το εχω ξανα κανει και....τζίφος!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρτάκη μου και γω δυο έμβρυακια ειχα βαλει βλαστοκυστες πεντε ημερων!!! Βεβαια αν βάλεις πως στο αντρακι μου πρωτη χοριακη ειχα 8..

8?????? Καλε πρεπει να το γράψεις καπου κεντρικά με μεγάλα γράμματα να το βλεπουμε να παιρνουμε κουραγιο!!!!! Να σου ζήσει και με το καλο να έρθει και το δευτερο!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο lia με το καλο να διπλασιστει! Μπραβο Μαρτη μια χαρα ανεβαινει. Με το καλο ο υπερηχος. Αχ τι ωραια που πηγε αυτη η εβδομαδα μακαρι να συνεχιστει και να τριτωσει με το νησακι. Καληνυχτα

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοον οταν ελεγα οτι αυτο το πινακακι θα ειναι τυχερο τονπιστευα και το πιστευω για οοοοολες μας και φυσικα για ολα τα πινακακια με τα κοριτσια απο οοοοολες τις γειτονιτσες!!!!!!!:D

Το ποοοοοσο συγκινημενη ειμαι δεν μπορω -δυστυχως- να το περιγραψω με λογια!!!!!!:D

Απλα θα σας πω πως ει αι σαν να μαθαινω υπεεεεροχα νεα για τις κοληητες μου,για τις αδελφες μου,τοοοοοση ειναι η χαρα και η συγκινησηηη!!!!!!!!!:D

Τελος,τελος τελος αυτο το πινακακι συντομα θα γεμισει οοοοολη με εγκυουλες και γερααααα και τυχερααααα μωρακια!!!!!!!!!!!:D

Λιαααααακι μουυυυυυ,θυμασαι τι σου ειπα?????;)

Συγχαρητηριαααααααααα, ο μικρος σου εχει ενα τοοοοσο δα σπορακι αδελφακι!!!!!!!!;):D

Μαγισσουλα μουυυυυυ,με το καλο το σκρατσιν ομορφιας!!!!!!!!;):Dγια το/α ομορφο/α σπορακι/α σου!!!!!!!!!!:D

Νησακι μουυυυυυυυ,η σειρα σου κοριτσακι μουυυυυυ!!!!!!;)οοοολα θα ειναι υπεεερροχα,θα το δεις!!!!!!;):D

Μαρτακι μουυυυυυυ,υπεεεεροχααααα!!!!!!!με συγκινεις ακοοοοομα και ας εχουν περασει μερες απο την πρωτη χοριακουλα!!!!!!χαδακια στα Μαρτακια μου!!!!!!!!!❤

Καληνυχτα σε οοολα τα κοριτσια!!!!!!!

Και μην ξεχνατε ,κλεινουμε το ματι σε οτι μας τη σπαει;)και γλυκο χαμόγελο στην καθε στιγμηηηηη!!!!!!:D

Φιλακια γλυκα σε οοοολα τα κοριτσια!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

💖island1💖++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015✌💕

τυχερη χοριακη 8/10/2015✌💕:D

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕:D

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖τυχερο σκρατσιν 7/10/2015✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++💖τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕

2/10/2015💖3 βλαστοκυστουλες!!!💖:D

💖eir&alex💖+++++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015

τυχερη χοριακη 24/9/2015✌💕33.10!!!❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!❤❤❤

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕

τυχερη ωοληψια 28/9/2015✌💕

1/10/2015💖2 χαμογελαστα παγωτινια!!!💖:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖τυχερη επομενη προσπαθεια✌💕:D

💖17μαρτη2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

1η τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕1.510!!!

2η τυχερη χοριακη 6/10/2015 ❤5.789!!!❤

❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη ωοληψια ??/9/2015

τυχερη εμβρυομεταφορα ??/9/2015✌💕

💖joy1979💖++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια✌💕

💖Lia_84💖++++++++++++++++💖1η τυχερη χοριακη 7/10/2015❤44.71!!!!!!!!!!!❤✌💕

❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖ni-ki💖+++++++++++++++++💖τυχερη επομενη προσπαθεια✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖✌✌✌:D:D:D

------

------


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυυυ,ειμαι πολυ συγκινημενηηηηη!!!!!!Σε ποσο συντομο διαστημα γεμισει με κοκκινες καρδουλες εγκυουλες το πινακακι μας!!!!!!!!!❤❤❤

Συγχωρεστε με αν εχω κανει κατι λαθος,την εχω γραψει 3 φορες απο την συγκινηση αργουσα να συμπληρωσω στοιχεια και ολο κολλαγε το συστημα.

Θα μπω να τη ξαναφτιαξω με ηρεμια.

Σας φιλωωωωω💋


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

💖island1💖++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015✌💕

τυχερη χοριακη 8/10/2015✌💕:D

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕:D

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖τυχερο σκρατσιν 7/10/2015✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++💖τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕

2/10/2015💖3 βλαστοκυστουλες!!!💖:D

💖eir&alex💖+++++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015

τυχερη χοριακη 24/9/2015✌💕33.10!!!❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕

τυχερη ωοληψια 28/9/2015✌💕

1/10/2015💖2 χαμογελαστα παγωτινια!!!💖:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖τυχερη επομενη προσπαθεια✌💕:D

💖17μαρτη2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

1η τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕1.510!!!

2η τυχερη χοριακη 6/10/2015 ❤5.789!!!❤

❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη ωοληψια ??/9/2015

τυχερη εμβρυομεταφορα ??/9/2015✌💕:D

💖joy1979💖++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖Lia_84💖++++++++++++++++💖1η τυχερη χοριακη 7/10/2015❤44.71!!!!!!!!!!!❤✌💕

❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖ni-ki💖+++++++++++++++++💖τυχερη επομενη προσπαθεια✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖✌✌✌:D:D:D

------

------


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε μενα μην πολυελπιζετε...το ενστικτο μου δεν ....τελως παντων ..κοντος ψαλμος..παντως χτες ειχα κατι καφε που σημαινει ερχεται η αλεκουλα αλλα ως να δουμε πρωτες κυλιδες ελπιζουμε λιγο

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοπελάρες μου!!!!! σας στέλνω φιλάκια και μια αγκαλια για να λάβετε ηρεμία βαθειά!!

μαγισσούλα μου σου ευχομαι ¨"αυτό" το σκράτσιν να είναι ευλογημένο!!!!! ολα καλά να σου πάνε αγάπη μεχρι το τέλος!!! και να θυμάσαι κάθε φορά είναι μοναδική!!!!!!!

νησάκι μου δεν ειπαμε ότι τα συμπτωματα δεν παίζουν γιατί είναι ίδια με της αλεκούλας? ο γιατρός μου την ημέρα της ετ μου ειπε μπορεί να δεις κάτι καφέ ή να μην δεις μην ανησυχήσεις και στις δύο περιπτώσεις μένει ηρεμη και περιμένεις την ημέρα της χοριακής!!!! το ξαναλέω νησάκι μου κάθε προσπαθεια είναι μοναδική!!!!!

σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου να σου πανε όοοοοολα καλά και να δουμε την θετική χοριακή σου κοριτσάκι μου+++++++++++++++++++++


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπερα!! Δεν άντεξα τελικα και πηγα σημερα το απογευμα για χοριακη!! Σημερα λοιπον, 13η μερα απο ωοληψια και 27η του κύκλου μου η χοριακη βγηκε 44,71!!!! Δε το χω συνειδητοποιήσει ακομη !!!

Μαρτάκη μου ποσα εμβρυακια ειχατε βαλει;; Το νούμερο ειναι σουπερ ουαου!!!!

Νησάκι μου η επομενη χοριακη ειναι η δικη σου!! <3

Καλημέρα Λία μου!!

Πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου εύχομαι να πάνε όοοοοοολα καλά και σύντομα δευτερομανούλα :P:p:p:p:p:p


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...