Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσακια. Μπράβο Μαρτάκι ,τέλεια χοριακη ,συγχαρητήρια. Εγω περιμένω να αδιαθετησω για να ξεκινήσω. Δεν εχω πάρει τηλ τον γιατρο μου ακόμη αλλα λέμε να προσπαθήσουμε αυτο το μηνα. Εχω και ενα κατεψυγμένο .μακαρι να πανε ολα καλα αυτή τη φορά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσακια. Μπράβο Μαρτάκι ,τέλεια χοριακη ,συγχαρητήρια. Εγω περιμένω να αδιαθετησω για να ξεκινήσω. Δεν εχω πάρει τηλ τον γιατρο μου ακόμη αλλα λέμε να προσπαθήσουμε αυτο το μηνα. Εχω και ενα κατεψυγμένο .μακαρι να πανε ολα καλα αυτή τη φορά

σ'ευχαριστω!!!!!!! σου ευχομαι απ'την καρδια μου!!!!!!! να πας με ελπιδα οτι θα πανε καλα!!!!!!! και να εχεις και εσυ ενα μεγαλο +++++++++++++++++++++++

Μαρτάκι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!! Κορίτσια δύναμη και πίστη και ολα θα πανε καλά!!!!!

ετσι ακριβως!!!!!!!!!! σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!

αννουλα μου που εισαι???? τι κανεις????? σε φιλω!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια!!!τι κανετε?μαρτακη τι κανεις??εκανες επαναληψη??καλα αποτελεσματα και με το καλο ο διπλασιασμος!!!!φιλακια στα σπορακια!!σιγουρα ειναι πανω απο ενα!νησακι αυριο χοριακη???τελεια!!με το καλο να παρεις το θετικο κοριτσι μου!!αννουλα ολα καλα?μαγισσακι ??πλησιαζουν οι μερες για καποιες απο εμας..εγω το πολυ σε μια εβδομαδα θα εχω , αν πανε ολα καλα στην αποψυξη, τα μπαρμπασταθακια μου!!!!περασαν οι μερες!!!!αισιοδοξος παρα πολυ ο γιατρος στα καλυτερα μου ειμαι λεει!!!!ορμονικα και ολα...για να δουμε!φιλακια σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα!!! Μαρτάκη, Αννούλα και όλες οι υπόλοιπες κούκλες τι κάνετε? Γλυφιτζουράκι πλησιάζει ο καιρός που θα είσαι κι εσύ στην αναμονή! Καλή επιτυχία. Εγω περιμένω να αδιαθετήσω στο τέλος της εβδομάδας και συνεχίζω... φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!!!τι κανετε?μαρτακη τι κανεις??εκανες επαναληψη??καλα αποτελεσματα και με το καλο ο διπλασιασμος!!!!φιλακια στα σπορακια!!σιγουρα ειναι πανω απο ενα!νησακι αυριο χοριακη???τελεια!!με το καλο να παρεις το θετικο κοριτσι μου!!αννουλα ολα καλα?μαγισσακι ??πλησιαζουν οι μερες για καποιες απο εμας..εγω το πολυ σε μια εβδομαδα θα εχω ' date=' αν πανε ολα καλα στην αποψυξη, τα μπαρμπασταθακια μου!!!!περασαν οι μερες!!!!αισιοδοξος παρα πολυ ο γιατρος στα καλυτερα μου ειμαι λεει!!!!ορμονικα και ολα...για να δουμε!φιλακια σε ολες!![/quote']

Γλυφυντζουράκι μου με το καλό κοπέλα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά με τα μπαρμπασταθάκια σου :-D:-D:-D:-D:-D μέσα από την καρδιά μου!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιαααα μου!!!!!!!:D

Μαρτακι μουυυυυ,με το καλο ο διπλασιασμος στα Μαρτακιααα!!!!!!:D

Ανελακι μουυυυυυ.καλη συνεχεια!!!!!!!!:D

Γλυφιτζουρακι μουυυυυυυ,υπεεεροχα νεα,με το καλοοοοο!!!!!!:D

Πουλακι μου,οτι καλυτεροοοοο!!!!:D

Ειρηνακι μουυυυ,μακαρι να εχεις χαθει για καλο!!!!;)

Μαγισσουλα μκυυυυ, με το καλο το σκρατσιν!!!!!!;):D

Λιακι μουυυυυ,με το καλο η χοριακουλα σου αυριοοοοο!!!!!!!:D

Νησακι μουυυυυυ,ευχομαι σε λιγες μερες η ζωη να σε εκπληξει!!!!!!!!;):D

Μιργκεο μουυυυ,καλη αρχη!!!!!

Χαρα μου,πως πας με την προσπαθεια?

Βεσπακι μου,εισαι καλα??

Εμεις περιμενουμε να αδιαθετησω για να ξεκινησουμε!!!!!!!;):DΤο οτι περιμενω πως και πως δε με καθιστα παλαβουλα, ετσι???:mrgreen:

Διπλο φιλι σε οποιο κοριτσι ξεχναω!!!!!;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσακια!!!τι κανετε?μαρτακη τι κανεις??εκανες επαναληψη??καλα αποτελεσματα και με το καλο ο διπλασιασμος!!!!φιλακια στα σπορακια!!σιγουρα ειναι πανω απο ενα!νησακι αυριο χοριακη???τελεια!!με το καλο να παρεις το θετικο κοριτσι μου!!αννουλα ολα καλα?μαγισσακι ??πλησιαζουν οι μερες για καποιες απο εμας..εγω το πολυ σε μια εβδομαδα θα εχω ' date=' αν πανε ολα καλα στην αποψυξη, τα μπαρμπασταθακια μου!!!!περασαν οι μερες!!!!αισιοδοξος παρα πολυ ο γιατρος στα καλυτερα μου ειμαι λεει!!!!ορμονικα και ολα...για να δουμε!φιλακια σε ολες!![/quote']

γλιφιτζουράκι μου μάλλον τα σποράκι είναι καλά τελικά!!!!! σε λίγο τα αποτελεσματα!!!!! τι ομορφα που είσαι στα καλύτερα σου σωματικά και ψυχολογικά!!!!!!! ωραία προϋπόθεση και βάση πιστευω...... συνεχισε...... το μπαρμπασταθάκια σου θέλουν πολύ να έρθουν στο φως; βοήθησε όσο περισσότερο μπορείς!!!! για τα σποράκια σου....... καλή απόψυξη και ευλογημένη!!!! ο θεος να είναι μαζί τους και αν αυτός είναι μαζί τους ποιος μπορεί να είναι εναντίον τους????

νησακι μου γιατί δεν έχεις αισιοδοξία και ελπίδα γλυκεια μου!!!!!! το μεθαυριο έχει νέα να σου φέρει...... σου ευχομαι μαι τεράστια χοριακή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και σε σένα μακια!!!!!!

καλησπέρα και από μένα!!! Μαρτάκη, Αννούλα και όλες οι υπόλοιπες κούκλες τι κάνετε? Γλυφιτζουράκι πλησιάζει ο καιρός που θα είσαι κι εσύ στην αναμονή! Καλή επιτυχία. Εγω περιμένω να αδιαθετήσω στο τέλος της εβδομάδας και συνεχίζω... φιλάκια

ανελακι να έρθει χωρίς πολυ ταλαιπωρία και να βγάλει το πιο όμορφο ωάριο που ειχες ποτέ σου στελνω την ελπίδα μου και την αγαπη μου.......

γλιφιτζουρακι την Πεμπτη παω αλλα δεν ελπιζω

τι ακούω? τι έχεις αγαπημένο μου νησάκι? είναι άμυνα? αν θες στειλε μου πμ

Γλυφυντζουράκι μου με το καλό κοπέλα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά με τα μπαρμπασταθάκια σου :-D:-D:-D:-D:-D μέσα από την καρδιά μου!!!

καλησπερα πουλάκι μου γλυκό!!!!!!!!!

Καλησπερα κοριτσιαααα μου!!!!!!!:D

Μαρτακι μουυυυυ,με το καλο ο διπλασιασμος στα Μαρτακιααα!!!!!!:D

Ανελακι μουυυυυυ.καλη συνεχεια!!!!!!!!:D

Γλυφιτζουρακι μουυυυυυυ,υπεεεροχα νεα,με το καλοοοοο!!!!!!:D

Πουλακι μου,οτι καλυτεροοοοο!!!!:D

Ειρηνακι μουυυυ,μακαρι να εχεις χαθει για καλο!!!!;)

Μαγισσουλα μκυυυυ, με το καλο το σκρατσιν!!!!!!;):D

Λιακι μουυυυυ,με το καλο η χοριακουλα σου αυριοοοοο!!!!!!!:D

Νησακι μουυυυυυ,ευχομαι σε λιγες μερες η ζωη να σε εκπληξει!!!!!!!!;):D

Μιργκεο μουυυυ,καλη αρχη!!!!!

Χαρα μου,πως πας με την προσπαθεια?

Βεσπακι μου,εισαι καλα??

Εμεις περιμενουμε να αδιαθετησω για να ξεκινησουμε!!!!!!!;):DΤο οτι περιμενω πως και πως δε με καθιστα παλαβουλα, ετσι???:mrgreen:

Διπλο φιλι σε οποιο κοριτσι ξεχναω!!!!! :D

αννουλα μου..... σ' ευχαριστώ!!!!!! θα τηλ στο μικροβιολογικό και θα σας γράψω αφου τηλ στον γιατρό μου φιλάκια

φιλάκια σε όλες κορίτσια μου τα λέμε σε λίγο!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ : 5789 η επαναληπτική 3 μέρες μετά την πρώτη!!!!!! (1510)

(το παρατηρήσατε λειπει το έξι μόνο)

και η προγεστερόνη αυξήθηκε και την οιστραδιόλη μου την αυξησε.....σε 3πρ+3μεσ+3βρ χαπακώνομαι κανονικότατα....χαχα.... θα αντέξω......

λετε να ναι δίδυμα τελικά? ακούω γνωμες

ααααααααααα την Παρασκευή πρωι πρωι θέλει να με δει ο γιατρός!!!!!!!!! για να δούμε!!!!!!!! νησάκι διπλα διπλα είμαστε αγαπημένη δεν θα σε αφήσω!!!!!!! φιλάκια!!!!!!!θα τα καταφέρουμε σου λέω!!!!!! ξου ξου ολες οι αρνητικές σκέψεις !!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπερα!! Δεν άντεξα τελικα και πηγα σημερα το απογευμα για χοριακη!! Σημερα λοιπον, 13η μερα απο ωοληψια και 27η του κύκλου μου η χοριακη βγηκε 44,71!!!! Δε το χω συνειδητοποιήσει ακομη !!!

Μαρτάκη μου ποσα εμβρυακια ειχατε βαλει;; Το νούμερο ειναι σουπερ ουαου!!!!

Νησάκι μου η επομενη χοριακη ειναι η δικη σου!! <3


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...