Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπράβο Μάρτη μου!!!! Συγχαρητήρια!!!! Με το καλό!!!! Τι τέλεια νέα!! Εύχομαι καρδουλες πολλές και + +++++ σε όλες τις κοπέλες μας!! Ο Οκτώβρης θα είναι γεμάτος!! Είναι 2 μέρες τώρα που έχω μάθει για πολλές φίλες μου και είμαι πολύ χαρούμενη!!!

γλιφιτζουράκι μου!!!!!!!!!!!!!!! χάρησα ένα μετα την αναγγελία στην κόρη μου όταν με αγκάλιασε και μου ειπε μαμα μου σ΄αγαπω τόοοοοοσο πολύ!!!! περίμενε η καήμενη τουλάχιστον 12 χρόνια αφού είναι τώρα 16!!!!!!!!!!!!!!

και στα δικά σου αγαπημένη γρήγορα!!!!!! νιώθω ότι είναι μεταδοτικό!!!!!!!

κολλητικό..... πως να σας το πω!!!!!!!bearhug.sml.gif

Μαρτακιιιι μουυυυυυυ που εισαι?????

Για ελα να δεις το πινακακι μας που σημερα ειναι αφιερωμενο σε εσενααααααα!!!!!!!!:D:D:D❤

Με αγαπη απο την θεια Αννα στα μικρακια σου!!!!!!!!!!!❤

σε ευχαριστούν......θεία αννουσκαγια...... το κατάλαβαν.... το καλοσόρισμα νομίζω??? παρε και εσυ μια αγκαλιά

bearhug.sml.gif

Μαρτη μου τα μωρα ειναι...πανω απο ενα..ετοιμασου για τρελα ξενυχτια!!! κοβω το κεφαλι μου χαχαχα....αχ να ξερες τι χατα κ δυναμη μου εδωσες!!! συγχαρητηρι`αααααααααααααααααα...αχ μακαρι να παρω ιδια χαρα κι εγω!!!

κάτι μου μυρίζει και μένα νησάκι μου!!!!!! ο' date='τι θέλει ο παντοδύναμος!!!!!!!! εκείνος θα είναι μαζί μου έως το τέλος και εκείνος θα συνεχίσει να μου δίνει δύναμη, όχι από την δική μου...μμμμ δεν φτάνει

φιλάκια και περιμένω να χαρώ και εγώ και να σου το μεταδώσω αγαπημένο μου νησάκι!!!!!! πάρε και αγκαλίτσα

[img']http://www.mwrakia.gr/smf/Smileys/divine/bearhug.sml.gif[/img]

Μολις το ειδα!!!! Τελεια Μαρτη μου γλυκε! Με το καλο να δεχτεις το η τα μωρα σου!!! Πωπω ποσο χαρηκα δεν λεγεται. Φιλακια πολλα

ανελάκι μου και εγώ σ΄ευχαριστώ και θα χαρώ το ίδιο κορίτσι μου γλυκό....

να σου κάνω μια αγκαλίτσα

bearhug.sml.gif

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????????????????????????????


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

γλιφιτζουράκι μου!!!!!!!!!!!!!!! χάρησα ένα μετα την αναγγελία στην κόρη μου όταν με αγκάλιασε και μου ειπε μαμα μου σ΄αγαπω τόοοοοοσο πολύ!!!! περίμενε η καήμενη τουλάχιστον 12 χρόνια αφού είναι τώρα 16!!!!!!!!!!!!!!

και στα δικά σου αγαπημένη γρήγορα!!!!!! νιώθω ότι είναι μεταδοτικό!!!!!!!

κολλητικό..... πως να σας το πω!!!!!!!bearhug.sml.gif

σε ευχαριστούν......θεία αννουσκαγια...... το κατάλαβαν.... το καλοσόρισμα νομίζω??? παρε και εσυ μια αγκαλιά

bearhug.sml.gif

κάτι μου μυρίζει και μένα νησάκι μου!!!!!! ο,τι θέλει ο παντοδύναμος!!!!!!!! εκείνος θα είναι μαζί μου έως το τέλος και εκείνος θα συνεχίσει να μου δίνει δύναμη, όχι από την δική μου...μμμμ δεν φτάνει

φιλάκια και περιμένω να χαρώ και εγώ και να σου το μεταδώσω αγαπημένο μου νησάκι!!!!!! πάρε και αγκαλίτσα

bearhug.sml.gif

ανελάκι μου και εγώ σ΄ευχαριστώ και θα χαρώ το ίδιο κορίτσι μου γλυκό....

να σου κάνω μια αγκαλίτσα

bearhug.sml.gif

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????????????????????????????

Τερααααστια αγκαλιτσα και απο εμενα στην φρεσκομανουλα(πιο φρεσκομανουλα δεν γι εται:tongue:)

καιιιιιιιιιιιιι

τρυφερα χαδακια στην κοιλιτσα για τα Μαρτακια απο την θεια Ανουσκαγια με πολυυυυυυ αγαπηηηηηηη!!!!!!!!!!!:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααα μου γλυκα σς ειπα αυτο το πινακακι ειναι τυχεροοοοοοοοο!!!!!!!:D

Σε συντομο διαστημα θα γεμισει με κοκκινες καρδουλεεεεεες

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

οσες και οι καρδουλες των τυχερωωωων μωρωωωωωωωων μας!!!!!!!!!!!!:D

Απο εδω και περα παντα τετοιες χαρες σαν αυτες απο το Μαρτακι μας σημεραααααααα!!!!!!!!!!:D;)

Καληνυχτα κοριτσουδια μουυυυυυυυ,χαμοοοοοογελο και αισιοδοξιαααααααα!!!!!!!!;):D

Καμμια μας δεν θα μεινει παραπονεμενηηηηηη!!!!!!!;):D

Ακουυυυτε ?

Τικ τακ

τικ τακ

;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια ,καλημερουδιαααααααα!!!!!!!!:D

Πως ειμαστεεεεεε??????

Εγω παντως εξω βλεπω εναν υπεεεεροχο ,φωτεινοοοοο,κυριιιιως χαμογελαστόοοοοο ηλιο!!!!!!!!!!;):D

Φιλααααακια,φιλαααακια!!!!!!!!:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερουδια ,καλημερουδιαααααααα!!!!!!!!:D

Πως ειμαστεεεεεε??????

Εγω παντως εξω βλεπω εναν υπεεεεροχο ,φωτεινοοοοο,κυριιιιως χαμογελαστόοοοοο ηλιο!!!!!!!!!!;):D

Φιλααααακια,φιλαααακια!!!!!!!!:D

εδω ειμαι και εγω σαν ονειρευομενη!!!!!!!

τις καλημερες μου σε ολες σας και τις ευχες μου!!!!!

καλημερα κι εγω στην ιδια διαθεση ειμαι..ωστοσο κατεβασα τα χειμωνιατικα σιγα σιγα μαγειρεψα κτλ...το απογευμα θα παμε μια βολτουλα προς Ραφηνα..

μπραβο νησακι μου...... σου ευχομαι μια χαλαρη... πααααρα πολυ ευχαριστη βολτα!!!!!! φιλακια... μαζεψε ηλιακο!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα!!!!!!Καλο μας υπεροχο τυχεροοοοο μηνα,με ευχαριστες ειδησεις,τεραααστιες χοριακες,υγεια,αγαπη,αισιοδοξια και χαμόγελα ,πολλλααααα χαμογελααααα!!!!!

Νησακι μουυυυυυυυυυ,με το καλο οι βλαστοκυστουλες σας!!!!!!Σου στελνω πολυυυυυυυ θετικη ενεργεια και με το καλο να φωλιασουν τα νινακια σας,να ειναι η τυχερη σας φορα και θα ειναι;):DΚαι τη ιδια μερα διπλες χαρες και θα τις εχετε!!!!

Μαγισσουλα μουυυυυυυ,πλησιαζει η σειρα σου!!!!!Με το καλο!!!!!:D

Ανελ μουυυυυυυ,τιποτα δεν ειναι δυσκολο οταν το αποφασιζει η χαρη Του!!!!!!!

Να φτασει βλαστοκυστουλα και θα φτασει!!!!!!!;):DΠοσα εχετε συλλεξει συνολικα?

Μιργκεο μουυυυυυ,την επομενη να ειναι η τυχρη σας κοριτσι μου!!!!!!Ανασυγκροτηση δυναμεων!!!!!

Τζοι μου,καλως ηρθες, με το καλο ευχομαι!!!!!!!

Πουλακι μουυυυυυυ ,Βεσπακι μουυυυυ,Γλυφιτζουρακι μουυυυυυ,φιλακια!!!!!!!

Ειρηνακι μουυυυυ,μακαρι η απουσια σου να ειναι μονο για καλο!!!!!!

Μαρτακη μουυυυυυ,πλησιαζουν οι μερες!!!!!!!Με το καλο,με το καλο!!!!!!!Τερααααστια χοριακουλα!!!!!!

Τα δικα μας κοριτσια μου....

Περασαμε μερες απιστευτης αγωνιας,καποιες στιγμες πιο αισιοδοξα ,καποιες λιγοτερο.Υπηρχαν και δυσκολα οικογενειακα θεματα.

Στο τελος μας εμεινε ευτυχως το χαμογελο!!!!!:Dη αισιοδοξια!!!!:D

Ο δρομος μας ειναι μακρυς,ομως θελουμε να συνοδευεται απο χαμογελο:D,υγεια,ελπιδα,επιμονη,υπομονη και αισιοδοξια!!!!!:D

Καταφεραμε με την ευλογια και την χαρη Του να καταψυξουμε 2 υπεροχα δυνατα εμβρυακια!2 μωρουλινια γλυκα,2 αγαπες της ζωης μας!Δηλαδηηηηη, με απλα λογια, εχουμε 2 χαμογελαστααααααα παγωτακια!:D

Θα αφησουμε αυτο το μηνα να ξεκουραστει ο οργανισμος μου και θα παμε με ενεσεις στον επομενο κυκλο.

Σκεφτηκαμε αυτο το μηνα να παμε με φυσικο κυκλο και κλομιφαινη.Εχει καποιο κοριτσι εμπειρια???

Ποιο κοριτσι ξεχασα??????Συντομα θα ανανεωσω την τυχερη μας!!!!!!!

Γλυκες,ζεστες καλημερες,σας ευχαριστω για οοοοολα!!!!!!!

Αν και είναι λίγες μέρες το ποστ , εγώ την τυχερή προσπάθεια μου που έμεινα έγκυος πήγα με φυσικό κύκλο και πήρα κλομιφαινη ίσα να μη χάσουμε το ωαριο και μπας και βγάλω κανένα ακομη! Αλλά έκανα και κάποιες μονάδες πουρεγκον για πέντε μέρες 50 μονάδες

Αννουλα ψάχνεις ακόμη φαρμακα; αποκλειστικά μενοπουρ;


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω λια μου και στην δικη σου χοριακη με πολλες μοναδες!!!!!!!!!

ποτε λες να κανεις?

Μάρτη μου την τέταρτη θα κανω!! Ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου!! Θέλω να δω μεγάλο νουμερο!! :)


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν και είναι λίγες μέρες το ποστ , εγώ την τυχερή προσπάθεια μου που έμεινα έγκυος πήγα με φυσικό κύκλο και πήρα κλομιφαινη ίσα να μη χάσουμε το ωαριο και μπας και βγάλω κανένα ακομη! Αλλά έκανα και κάποιες μονάδες πουρεγκον για πέντε μέρες 50 μονάδες

Αννουλα ψάχνεις ακόμη φαρμακα; αποκλειστικά μενοπουρ;

Λιακι μουυυυυ καλησπεραααα!!!!!:D

Πολυ ελπιδοφορο το μηνυμα σου!!!!!!!!

Να χαιρεσαι το μπεμπεκακι σου και με το καλο η χοριακουλα σου!!!!!!!

Θελεις να σε βαλουμε στο τυχερο πινακακι????;):D

Εχεις π.μ κοριτσι μου


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μάρτη μου την τέταρτη θα κανω!! Ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου!! Θέλω να δω μεγάλο νουμερο!! :)

να εχεις ενα μεγαλο νουμερο απο την καρδια μου!!!!

να χαιρεσαι και το μωρακι σου λια μου!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λιακι πηρα την πρωτοβουλια να σε προσθεσω στο τυχερο πινακακι και θα βαλουμε κατι ι τη Νικη μας που εχει καιρο να μπει και την ειχα ξεχασει με αυτα και αυτα!!!!!

Σορρυ Νικακι.


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

💖island1💖++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015✌💕

τυχερη χοριακη 8/10/2015✌💕:D

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕:D

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖τυχερο σκρατσιν 7/10/2015✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++💖τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕

3 βλαστοκυστουλες!!!:D

💖eir&alex💖+++++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015

τυχερη χοριακη 24/9/2015✌💕33.10!!!❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕

τυχερη ωοληψια 28/9/2015✌💕2 χαμογελαστα παγωτινια!!!:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖τυχερη επομενη προσπαθεια✌💕:D

💖17μαρτη2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕1.510!!!❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη ωοληψια ??/9/2015

τυχερη εμβρυομεταφορα ??/9/2015✌💕:D

💖joy1979💖++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖Lia_84💖++++++++++++++++💖τυχερη χοριακουλα 7/10/2015✌💕:D

💖ni-ki💖+++++++++++++++++💖τυχερη επομενη προσπαθεια✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖✌✌✌:D:D:D

------


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

ενα μαγισσακι κανει το τυχερο του σκρατσιν σε 3 και σημερα!!!!!!!

ενα νησακι κανει την β-χοριακη εκπληξη για μια τεεεεελεια χοριακη μεγαλη σε 4 και σημερα!!!!!!!!

ο θεος μαζι σας τσουπρες μου!!!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...