Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια!! Είχα πολύ καιρό να μπω στο φόρουμ και το πρώτο τοπικ που είδα ήταν αυτο!! Ειμαι παλιά εδώ έχω ήδη ένα παιδάκι και τώρα είμαι σε αναμονή χοριακης για δευτερο! Πρώτη προσπάθεια για δευτερο! Δε σας έχω διαβάσει ακόμη θα το κάνω σιγά σιγα! Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε ολες!!!! :)


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλως ηρθες με το καλο η χοριακη σου!!!

Μαρτη σε εχω στο νου μου!!μια τεραστια χοριακη ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια αυτο για τα συμπτωματα το λεω γιατι δεν νιωθω απολυτως τιποτα..ειναι φορες που ειλικρινα το ξεχναω εντελως...τιποτα..απολυτως..τελως παντων ειδομεν..

Μαγισσουλα στα μπαρμπασταθακια ειναι πολυ σημαντικο που αντεχουν το ξεπαγωμα ...δεν εχει σημασια βλαστοκυστες η οχι..σκληραγωγουνται!!με το καλο το δικο σου μαγειρεμα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!! Είχα πολύ καιρό να μπω στο φόρουμ και το πρώτο τοπικ που είδα ήταν αυτο!! Ειμαι παλιά εδώ έχω ήδη ένα παιδάκι και τώρα είμαι σε αναμονή χοριακης για δευτερο! Πρώτη προσπάθεια για δευτερο! Δε σας έχω διαβάσει ακόμη θα το κάνω σιγά σιγα! Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε ολες!!!! :)

Με το καλό και το δευτερο!!!! Καλως ξαναηρθες λοιπον!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναιαιαιαιαι!!!!!!! το θαυμα εγινε!!!!!!!! β-χοριακη 1510!!!!!!!!!!!

την τριτη η εοομενη!!!!!!!

ηδη με το πρωινο αιμα μου εβαλε μετρηση οιστρογονων, προγεστερονης, ft4,tsh.... ολες θα εχουν μετρηθει μεχρι τις 2.30 και η προγεστερονη την δευτερα θα εχω αποτελεσματα.... συνεχιζω τα φαρμακα ολα κανονικα!!!! τωρα εκοψα καρδιες χαρτονενιες μια γαλαζια και μια ροζ τις εκοψα με ψαλιδι ειδικο που κοβει ζικ-ζακ σαν δοντακια δαντελενια και εγραψα στην κορη σε εννεα μηνες θα γινεις η καλυτερη αδερφη του κοσμου σ'αγαπω η μαμα σου! και μερα και ημερομηνια!!!! εβαλα μια ροζ και μια σιελ καραμελα και ενα ροζ και σιελ μπαλονι, πανω σ'ενα λευκο μαξιλαρι πανω στο στρωμενο κρεββατι της!!!!

επισης της αγορασα ενα μικρο γλασρακι που εχει ολο τον χρονο λουλουδακι και της εγραψα.... στο χαριζω για να το ποτιζεις και να το πεποιησε..... σ'αγαπω! πανω στο γραφειο της!!!!! εχω κλεισει την πορτα και εχει ιδιαιτερο μαθηματικα στο σαλονι ...οποτε θα μπει κατα τις δυιμιση η ωρα!!!!!

τωρα ο αντρας μου μπηκε στο δωματιο της κορης να με ρωτησει κατι γιατι βαφει τα μπαλκονια και αρχισα να γελαω ξεκαρδισμενη σαν χαζη.... αρχισε να γελαει και εκεινος ξεκαρδιστικα ωσπου ειδε τι εγραφα στην κορη!!!τοσο χαρουμενο με τοσο λαμπερα ματια δεν τον εχω ξαναδει! μου θυμησε την μερα που μου εκανε προταση γαμου ξαφνικα... αλλα νομιζω την ξεπερναγε την χαρα!!!!!

μετα εκανα ακριβψς ταιδια και σ'εκεινον!!!!! γραφοντας του οτι σε εννεα μηνες θα γινει ο καλυτερος μπαμπας του κοσμου!!!!!κλπ τα δικα του μπαλονια αφου τα εδεσα μεταξυ τους .... τα εβαλα πανω απο την κουνουπιερα μας επειδη εχουμε σιδερενιο κρεββατι και γυρω γυρω και απο πανω σαν ταβανι κρεββατιου στα2 μετρα υψος λεπτες κουρτινες!!!!!!!

θα ηθελα το ιδιο να συμβει και σας κοριτσια μου γλυκα!! ουτε μια να μην μεινει παραπονεμενη!!!!!

νιωθω........υπεροχα!!!!!! και σας καταθετω μεσα απο την ψυχη μου αυτην την ευχαριστια και την προτροπη!!!!

αλλα εσυ ω ψυχη μου, δοξασε τον θεο!!!!! αναπαυσου στον θεο, επειδη απ'αυτον κρεμεται η ελπιδα μου!!!!!!

ελπιζετε σ'αυτον σε καθε στιγμη, ανοιγετε μπροστα του τις καρδιες σας. οθεος ειναι σε μας καταφυγιο!!!

η δυναμη ειναι του θεου!!!!!!! δικο του ειναι το ελεος!!!!!!!!! δικα του και καθε τι που εχουμε!!!!!!

σας φιλω πολυ γλυκα μια μια με την σειρα!!!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναιαιαιαιαι!!!!!!! το θαυμα εγινε!!!!!!!! β-χοριακη 1510!!!!!!!!!!!

την τριτη η εοομενη!!!!!!!

ηδη με το πρωινο αιμα μου εβαλε μετρηση οιστρογονων, προγεστερονης, ft4,tsh.... ολες θα εχουν μετρηθει μεχρι τις 2.30 και η προγεστερονη την δευτερα θα εχω αποτελεσματα.... συνεχιζω τα φαρμακα ολα κανονικα!!!! τωρα εκοψα καρδιες χαρτονενιες μια γαλαζια και μια ροζ τις εκοψα με ψαλιδι ειδικο που κοβει ζικ-ζακ σαν δοντακια δαντελενια και εγραψα στην κορη σε εννεα μηνες θα γινεις η καλυτερη αδερφη του κοσμου σ'αγαπω η μαμα σου! και μερα και ημερομηνια!!!! εβαλα μια ροζ και μια σιελ καραμελα και ενα ροζ και σιελ μπαλονι, πανω σ'ενα λευκο μαξιλαρι πανω στο στρωμενο κρεββατι της!!!!

επισης της αγορασα ενα μικρο γλασρακι που εχει ολο τον χρονο λουλουδακι και της εγραψα.... στο χαριζω για να το ποτιζεις και να το πεποιησε..... σ'αγαπω! πανω στο γραφειο της!!!!! εχω κλεισει την πορτα και εχει ιδιαιτερο μαθηματικα στο σαλονι ...οποτε θα μπει κατα τις δυιμιση η ωρα!!!!!

τωρα ο αντρας μου μπηκε στο δωματιο της κορης να με ρωτησει κατι γιατι βαφει τα μπαλκονια και αρχισα να γελαω ξεκαρδισμενη σαν χαζη.... αρχισε να γελαει και εκεινος ξεκαρδιστικα ωσπου ειδε τι εγραφα στην κορη!!!τοσο χαρουμενο με τοσο λαμπερα ματια δεν τον εχω ξαναδει! μου θυμησε την μερα που μου εκανε προταση γαμου ξαφνικα... αλλα νομιζω την ξεπερναγε την χαρα!!!!!

μετα εκανα ακριβψς ταιδια και σ'εκεινον!!!!! γραφοντας του οτι σε εννεα μηνες θα γινει ο καλυτερος μπαμπας του κοσμου!!!!!κλπ τα δικα του μπαλονια αφου τα εδεσα μεταξυ τους .... τα εβαλα πανω απο την κουνουπιερα μας επειδη εχουμε σιδερενιο κρεββατι και γυρω γυρω και απο πανω σαν ταβανι κρεββατιου στα2 μετρα υψος λεπτες κουρτινες!!!!!!!

θα ηθελα το ιδιο να συμβει και σας κοριτσια μου γλυκα!! ουτε μια να μην μεινει παραπονεμενη!!!!!

νιωθω........υπεροχα!!!!!! και σας καταθετω μεσα απο την ψυχη μου αυτην την ευχαριστια και την προτροπη!!!!

αλλα εσυ ω ψυχη μου, δοξασε τον θεο!!!!! αναπαυσου στον θεο, επειδη απ'αυτον κρεμεται η ελπιδα μου!!!!!!

ελπιζετε σ'αυτον σε καθε στιγμη, ανοιγετε μπροστα του τις καρδιες σας. οθεος ειναι σε μας καταφυγιο!!!

η δυναμη ειναι του θεου!!!!!!! δικο του ειναι το ελεος!!!!!!!!! δικα του και καθε τι που εχουμε!!!!!!

σας φιλω πολυ γλυκα μια μια με την σειρα!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια αγάπη μου τέεεεεεεεεεεεεελεια τα νέα σου δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ περίμενα αυτά τα νέα σου!!! Να πάνε όλα καλά και να υποδεχτείς το μωράκι σου που τόσο πολύ επιθυμούσες :D:D:D:D:D:D!!!

Μπράβο Μάρτη με συγκίνησες μεσημεριάτικα :P:p:p:p:p!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναιαιαιαιαι!!!!!!! το θαυμα εγινε!!!!!!!! β-χοριακη 1510!!!!!!!!!!!

την τριτη η εοομενη!!!!!!!

ηδη με το πρωινο αιμα μου εβαλε μετρηση οιστρογονων, προγεστερονης, ft4,tsh.... ολες θα εχουν μετρηθει μεχρι τις 2.30 και η προγεστερονη την δευτερα θα εχω αποτελεσματα.... συνεχιζω τα φαρμακα ολα κανονικα!!!! τωρα εκοψα καρδιες χαρτονενιες μια γαλαζια και μια ροζ τις εκοψα με ψαλιδι ειδικο που κοβει ζικ-ζακ σαν δοντακια δαντελενια και εγραψα στην κορη σε εννεα μηνες θα γινεις η καλυτερη αδερφη του κοσμου σ'αγαπω η μαμα σου! και μερα και ημερομηνια!!!! εβαλα μια ροζ και μια σιελ καραμελα και ενα ροζ και σιελ μπαλονι, πανω σ'ενα λευκο μαξιλαρι πανω στο στρωμενο κρεββατι της!!!!

επισης της αγορασα ενα μικρο γλασρακι που εχει ολο τον χρονο λουλουδακι και της εγραψα.... στο χαριζω για να το ποτιζεις και να το πεποιησε..... σ'αγαπω! πανω στο γραφειο της!!!!! εχω κλεισει την πορτα και εχει ιδιαιτερο μαθηματικα στο σαλονι ...οποτε θα μπει κατα τις δυιμιση η ωρα!!!!!

τωρα ο αντρας μου μπηκε στο δωματιο της κορης να με ρωτησει κατι γιατι βαφει τα μπαλκονια και αρχισα να γελαω ξεκαρδισμενη σαν χαζη.... αρχισε να γελαει και εκεινος ξεκαρδιστικα ωσπου ειδε τι εγραφα στην κορη!!!τοσο χαρουμενο με τοσο λαμπερα ματια δεν τον εχω ξαναδει! μου θυμησε την μερα που μου εκανε προταση γαμου ξαφνικα... αλλα νομιζω την ξεπερναγε την χαρα!!!!!

μετα εκανα ακριβψς ταιδια και σ'εκεινον!!!!! γραφοντας του οτι σε εννεα μηνες θα γινει ο καλυτερος μπαμπας του κοσμου!!!!!κλπ τα δικα του μπαλονια αφου τα εδεσα μεταξυ τους .... τα εβαλα πανω απο την κουνουπιερα μας επειδη εχουμε σιδερενιο κρεββατι και γυρω γυρω και απο πανω σαν ταβανι κρεββατιου στα2 μετρα υψος λεπτες κουρτινες!!!!!!!

θα ηθελα το ιδιο να συμβει και σας κοριτσια μου γλυκα!! ουτε μια να μην μεινει παραπονεμενη!!!!!

νιωθω........υπεροχα!!!!!! και σας καταθετω μεσα απο την ψυχη μου αυτην την ευχαριστια και την προτροπη!!!!

αλλα εσυ ω ψυχη μου, δοξασε τον θεο!!!!! αναπαυσου στον θεο, επειδη απ'αυτον κρεμεται η ελπιδα μου!!!!!!

ελπιζετε σ'αυτον σε καθε στιγμη, ανοιγετε μπροστα του τις καρδιες σας. οθεος ειναι σε μας καταφυγιο!!!

η δυναμη ειναι του θεου!!!!!!! δικο του ειναι το ελεος!!!!!!!!! δικα του και καθε τι που εχουμε!!!!!!

σας φιλω πολυ γλυκα μια μια με την σειρα!!!!!!!!!!

1510;;;;;;; συγχαρητήρια! !!!!!!! :D:D:D:D


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

να μαι κι εγω!! ανελ μπραβο!!!!!! λοιπον σερπαφαρ πηρα κι εγω σε κυκλος προκλησης για σπερματεγχυση..ουτε εμενα λεπτινε το ενδομητριο κ ειχα 2 ωαρια τη φορα..επαιρνα μικρη δοση...στα νεα μου τωρα..κορκτσια δεν νιωθω απολυτως τιποτα...απολυτως..δεν νομιζω λοιπον να χω θετικο αλλα δεν το σκεφτομαι κι ολας..οπως σας ειπα απο χτες ημουν κανονικα στη δουλεια κ την καθημερινοτητα μου...σημερα πηρε θετικο177 μια φιλη μετα απο 5 προσπαθειες κ πρωτξ φορα με μπαρμπασταθακια βλαστομυστουλες..πηρα λιγο θαρρος αλλα..περιμενω...

εγω σημερα εκτος απο μια ευαισθησια στις θηλες (καινουργιο συμτωμα για μενα) μαλακωσε και το στηθος... οχι πως ηταν τουμπανο.... γι'αυτο καλα αποτελεσματα με καλες σκεψεις!!!!!! σου ευχομαι μεγαλη χοριακη και να ειστε παρεα με την φιλη σου!!!!

Δεν έχεις συμπωματα;;;; Ε και.... Ααααασε μας κουκλίτσα μου!!!αφου τα συμπτωματα ειναι μούφα!!!! Ειδα και εγω που ειχα συμπτωματα τι ωραιο μηδενικό κου πηρα!!! Ωραιότατο και ολοστρόγγυλο!!!! Χχαχαχχαχα.....

Με μπαρμπασταθακια λες ε;;;; Αχ μακαρι να εχουν και τα δικα μας μπαρμπασταθακια την ιδια κατάληξη ! Πρωτη φορα κανω με κατεψυγμένα !!!! Βεβαια δεν ειναι βλαστοκυστες, ειναι μικρούλια, μονο δυο ημερων αλλα.....ελπιζω πως θα μεγαλώσουν στο καινουριο τους σπίτι!!!!

μπαρμπασταθη σε λατρευουμε και συν το χεριντου θεου τι ναφοβασαι μαγγισσακι μου.... εμειναν τεσσερις και σημερα.... τι ειναι βρε αγαπη μου.... μπρ... θα περασουν!!!!

Καλημερα γλυκουλες. Σημερα ειναι η μερα του Μαρτη μας. Καλη επιτυχια σου ευχομαι και το απογευμα να γιορταζεις. Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας, τι να πω μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας. Μαγισσουλα δεν ξερω να σου πω τιμη γιατι δεν κανω ακριβως φυσικους επειδη ναι μεν μαζευω σιγα σιγα αλλα οταν τα βαζω ειναι σαν μια οκληρωμενη. Βεβαια καθε φορα μου κοβουνε και λιγο επειδη ειμαι καιρο στο κεντρο. Δεν θα χρειαστεις να κανεις φυσικους μαγισσουλα γιατι τα παγωτακια σου θα μεινουν. Ασχετο αν ειναι 2η ημερα γιατι εαν ειναι καλα θα προχωρησουνε οπως να ναι. Island μην κοιτας συμπτωματα κι εγω ειχα συπτωματα αρκετα και πηρα 3 μηδενικα!! Αρα καλυτερα να μην εχεις τιποτα. Φιλακια σε ολα τα κοριτσια και καλο σαββατοκυριακο να εχουμε.

ναι ανελακι μου γλυκο να πανε ολα καλα για ολες μας!!!!! φιλακια....σου ευχομαι το καλυτερο!!!!

Καλησπέρα κοριτσια!! Είχα πολύ καιρό να μπω στο φόρουμ και το πρώτο τοπικ που είδα ήταν αυτο!! Ειμαι παλιά εδώ έχω ήδη ένα παιδάκι και τώρα είμαι σε αναμονή χοριακης για δευτερο! Πρώτη προσπάθεια για δευτερο! Δε σας έχω διαβάσει ακόμη θα το κάνω σιγά σιγα! Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε ολες!!!! :)

καλως ξαναμπηκες!!! να σου ζησει το πρωτο να το χαιρεσαι!!!!! και γρηγορα να του κανεις αδερφακι!!!!!σου ευχομαι καλη και ευλογημενη χοριακη κουκλα μου!!

Καλως ηρθες με το καλο η χοριακη σου!!!

Μαρτη σε εχω στο νου μου!!μια τεραστια χοριακη ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια αυτο για τα συμπτωματα το λεω γιατι δεν νιωθω απολυτως τιποτα..ειναι φορες που ειλικρινα το ξεχναω εντελως...τιποτα..απολυτως..τελως παντων ειδομεν..

Μαγισσουλα στα μπαρμπασταθακια ειναι πολυ σημαντικο που αντεχουν το ξεπαγωμα ...δεν εχει σημασια βλαστοκυστες η οχι..σκληραγωγουνται!!με το καλο το δικο σου μαγειρεμα χαχαχα

νησακι μου αγαπημενο...... ναι μου φαινεται πως........ ισως ειναι τεραστια!!!!!!!

Μαρτηηηηηηηηηηηηηη......;;;;;;;;

εδω ειμαι μαζι σας!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα εκτος απο μια ευαισθησια στις θηλες (καινουργιο συμτωμα για μενα) μαλακωσε και το στηθος... οχι πως ηταν τουμπανο.... γι'αυτο καλα αποτελεσματα με καλες σκεψεις!!!!!! σου ευχομαι μεγαλη χοριακη και να ειστε παρεα με την φιλη σου!!!!

μπαρμπασταθη σε λατρευουμε και συν το χεριντου θεου τι ναφοβασαι μαγγισσακι μου.... εμειναν τεσσερις και σημερα.... τι ειναι βρε αγαπη μου.... μπρ... θα περασουν!!!!

ναι ανελακι μου γλυκο να πανε ολα καλα για ολες μας!!!!! φιλακια....σου ευχομαι το καλυτερο!!!!

καλως ξαναμπηκες!!! να σου ζησει το πρωτο να το χαιρεσαι!!!!! και γρηγορα να του κανεις αδερφακι!!!!!σου ευχομαι καλη και ευλογημενη χοριακη κουκλα μου!!

νησακι μου αγαπημενο...... ναι μου φαινεται πως........ ισως ειναι τεραστια!!!!!!!

εδω ειμαι μαζι σας!!!!!!!!

Μαρτακι μουυυυυυυυυυ,συγχαρητηριαααααα και απο εδωωωωωω!!!!!!!:D

Θυμασαι οταν μου ζητουσες να μπεις στο τυχερο πινακακι μας???????;):D

Δεν ξερω ,μα ημουν σιγουρη θα γεμισει καρδουλες κοκκινες συντομα για εσενα!!!!!!!!:D

Φρεσκοεγκυουλα μουυυυυυυ μια υπεροχη εγκυμοσυνη να εχεις και ευχομαι οοοοοολα τα κοριτσιααααα στο πινακακι να ειμαστε κοντα εγκυουλες!!!!!!!!:D

Νησακι μουυυυυυυυυυυ στα δικα σου κοριτσι μου!!!!!!!!!!;):D

Πω πω τι χαραααααααα!!!!!!!!!!:D

Και τι ειπαμε???? ?

Συνεχιζουμε με χαμογελοοοοο και αισιοδοξιαααααα!!!!!!!!!!!

Ποσο τυχερος μηνας!!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγχαρητήρια αγάπη μου τέεεεεεεεεεεεεελεια τα νέα σου δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ περίμενα αυτά τα νέα σου!!! Να πάνε όλα καλά και να υποδεχτείς το μωράκι σου που τόσο πολύ επιθυμούσες :D:D:D:D:D:D!!!

Μπράβο Μάρτη με συγκίνησες μεσημεριάτικα :P:p:p:p:p!!!

πουλακι μου αγαπημενο σου ευχομαι γρηγορα και στις δικες σου χαρες και συγκηνησεις!!!!!!! σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!

1510;;;;;;; συγχαρητήρια! !!!!!!! :D:D:D:D

σ'ευχαριστω λια μου και στην δικη σου χοριακη με πολλες μοναδες!!!!!!!!!

ποτε λες να κανεις?

Μαρτακι μουυυυυυυυυυ,συγχαρητηριαααααα και απο εδωωωωωω!!!!!!!:D

Θυμασαι οταν μου ζητουσες να μπεις στο τυχερο πινακακι μας???????;):D

Δεν ξερω ,μα ημουν σιγουρη θα γεμισει καρδουλες κοκκινες συντομα για εσενα!!!!!!!!:D

Φρεσκοεγκυουλα μουυυυυυυ μια υπεροχη εγκυμοσυνη να εχεις και ευχομαι οοοοοολα τα κοριτσιααααα στο πινακακι να ειμαστε κοντα εγκυουλες!!!!!!!!:D

Νησακι μουυυυυυυυυυυ στα δικα σου κοριτσι μου!!!!!!!!!!;):D

Πω πω τι χαραααααααα!!!!!!!!!!:D

Και τι ειπαμε???? ?

Συνεχιζουμε με χαμογελοοοοο και αισιοδοξιαααααα!!!!!!!!!!!

Ποσο τυχερος μηνας!!!!!!!!

αγαπουλιτσα μου εσυ!!!! συνεχιστε να χαμογελατε με η χωρις συμπτωματα!! εξω το αγχος!!!! και πολυ μπεμπεδοσκονη!!! επιασε!!!!

φουουουουουουφουουουουουουφουουουουουουουφουουουφφφφφφφφφφφφουουουουουουου!!!!!

Εεεεεεεε.....μπράβο λοιπόν!!!!! Συγχαρητήρια μαρτη μου!!!! Με το καλο να οριστεί το/τα μωρουδελια σου μετα απο 9 μηνες!!!!!

αγαπημενη..... εχουμε πολλα ψωμια ακομα να φαμε μαζι τους υπολοιπους μηνες!!!!! φιλακια!!!!!

και ναι νησακι μου η σειρα σου σε πεντε μερες και σημερα!!!!!!! ολες οι ευχες μου πανω σου!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μάρτη μου!!!! Συγχαρητήρια!!!! Με το καλό!!!! Τι τέλεια νέα!! Εύχομαι καρδουλες πολλές και + +++++ σε όλες τις κοπέλες μας!! Ο Οκτώβρης θα είναι γεμάτος!! Είναι 2 μέρες τώρα που έχω μάθει για πολλές φίλες μου και είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Link to comment
Share on other sites

💖island1💖++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015✌💕

τυχερη χοριακη 8/10/2015✌💕:D

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕:D

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖τυχερο σκρατσιν 7/10/2015✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++💖τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕

3 βλαστοκυστουλες!!!:D

💖eir&alex💖+++++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015

τυχερη χοριακη 24/9/2015✌💕33.10!!!❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕

τυχερη ωοληψια 28/9/2015✌💕2 χαμογελαστα παγωτινια!!!:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖επομενη τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖17μαρτη2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕1.510!!!❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ❤❤❤:D:D:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη ωοληψια ??/9/2015

τυχερη εμβρυομεταφορα ??/9/2015✌💕:D

💖joy1979💖++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖✌✌✌:D:D:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Μαρτακιιιι μουυυυυυυ που εισαι?????

Για ελα να δεις το πινακακι μας που σημερα ειναι αφιερωμενο σε εσενααααααα!!!!!!!!:D:D:D❤

Με αγαπη απο την θεια Αννα στα μικρακια σου!!!!!!!!!!!❤


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Μαρτη μου τα μωρα ειναι...πανω απο ενα..ετοιμασου για τρελα ξενυχτια!!! κοβω το κεφαλι μου χαχαχα....αχ να ξερες τι χατα κ δυναμη μου εδωσες!!! συγχαρητηρι`αααααααααααααααααα...αχ μακαρι να παρω ιδια χαρα κι εγω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...