Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα!!! Έκανα σήμερα χοριακη και ήταν αρνητικό... Καλή συνέχεια και πολλή δύναμη και αισιοδοξία σε όλες!!! Xxxxx

Κρίμα ...... Πάρε το χρόνο σου και παμε στην επόμενη!!!! Θα το τσακωσουμε τον σπόρο , που θα παει.....;


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!! Έκανα σήμερα χοριακη και ήταν αρνητικό... Καλή συνέχεια και πολλή δύναμη και αισιοδοξία σε όλες!!! Xxxxx

μια άκομα μάχη πέρασε..... πρέπει να νικήσουμε τον πόλεμο.....

κορίτσι μου σου στέλνω μια αγκαλια και βουρ για τον επόμενο μήνα....

Μαρτάκη μου τι κάνεις? Βγήκες καθόλου από το σπίτι? Τι σου είπε ο γιατρός? Κράτα γερά!!!

Λυπάμαι πολύ Mirgeo, μακάρι η επόμενη να είναι και τυχερή σου!!!

ανελάκι μου το πρωί κάνω πρωινά για όλη την οικογένεια..... μετά μαζευω τον νεροχύτη και μαγειρευω... μετά μπαινω να δω τα νεάκια σας.... κατά τις 2 γυρνάει η κόρη από το σχολείο..... μιλάμε... τρώμε και μετά μια ωρίτσα κάνω ένα ντουζάκι και βγαίνω εδώ κοντά που έχουμε ένα παρκάκι άλλοτε μόνη, άλλοτε με την κόρη, πάω ένα μικρό περίπατο και γυρίζω.... αυτά για να περνάει η μέρα μου.... τα ψυχολογικά καλά βαστούν....τραβήγματα, νευροπονάκια κάτω χαμηλά και λίγο πρίξιμο στο στήθος..... η πρόσκληση ζωής και συγκατοίκησης παραμένει ανοιχτή για τα δύο εμβρυάκια που μου έβαλε ο γιατρούλης στις 21/9..... τώρα απομένει να δώ την απάντηση την δική τους και του Θεού...... όταν πονάω χαμηλά δυνατά κυρίως δεξιά έρχεται γρηγορα η σκέψη μπας και είναι πόνος δυνατός στην σάλπιγα και έχω εξωμήτριο???? ε εκεί την σταματάω και την διώχνω και λέω δυνατά θέλω να σε εμπιστευτώ θεέ μου ότι εσύ μπορείς και θες και θα μου δώσεις καλά και υγειή τα δώρα σου και την δυναμη στο σώμα να τα περάσω όλα........

Κρίμα ...... Πάρε το χρόνο σου και παμε στην επόμενη!!!! Θα το τσακωσουμε τον σπόρο , που θα παει.....;

ναι μαγισσούλα μου θα γίνουμε μανουλες που θα πάει..... εσύ όλα καλά??


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

μια άκομα μάχη πέρασε..... πρέπει να νικήσουμε τον πόλεμο.....

κορίτσι μου σου στέλνω μια αγκαλια και βουρ για τον επόμενο μήνα....

ανελάκι μου το πρωί κάνω πρωινά για όλη την οικογένεια..... μετά μαζευω τον νεροχύτη και μαγειρευω... μετά μπαινω να δω τα νεάκια σας.... κατά τις 2 γυρνάει η κόρη από το σχολείο..... μιλάμε... τρώμε και μετά μια ωρίτσα κάνω ένα ντουζάκι και βγαίνω εδώ κοντά που έχουμε ένα παρκάκι άλλοτε μόνη, άλλοτε με την κόρη, πάω ένα μικρό περίπατο και γυρίζω.... αυτά για να περνάει η μέρα μου.... τα ψυχολογικά καλά βαστούν....τραβήγματα, νευροπονάκια κάτω χαμηλά και λίγο πρίξιμο στο στήθος..... η πρόσκληση ζωής και συγκατοίκησης παραμένει ανοιχτή για τα δύο εμβρυάκια που μου έβαλε ο γιατρούλης στις 21/9..... τώρα απομένει να δώ την απάντηση την δική τους και του Θεού...... όταν πονάω χαμηλά δυνατά κυρίως δεξιά έρχεται γρηγορα η σκέψη μπας και είναι πόνος δυνατός στην σάλπιγα και έχω εξωμήτριο???? ε εκεί την σταματάω και την διώχνω και λέω δυνατά θέλω να σε εμπιστευτώ θεέ μου ότι εσύ μπορείς και θες και θα μου δώσεις καλά και υγειή τα δώρα σου και την δυναμη στο σώμα να τα περάσω όλα........

ναι μαγισσούλα μου θα γίνουμε μανουλες που θα πάει..... εσύ όλα καλά??

Όλα καλα!!!! Εδω!!! Μετραω μερες και ευχομαι να ειναι η τριτη και η τυχερη !!!!!

Μια χαρα τα πας!!!! Λιγη υπομονη ακομα!!! Και θα μαθουμε τα ευχαριστα!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαγισσούλα μου μακάρι για όλες μας κορίτσι μου να μαθαίνουμε πια μόνο ευχάριστα!!!!!

μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη, τρείς και το τσάκωσαμε θα το τσακώσεις......μαγισσούλα μου!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Αννουλα καλα εισαι; island την εκανες την εμβρυομεταφορα. Φιλακια σε ολες.

Μαρτη μου , κρατα γερα και σε λιγες μερες να πετας απο ευτυχια και να μεγαλωσει η οικογενεια σου!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια δεν μπαινω συχνα γιατι δεν μου κανει καλο να μιλαω συνεχεια για αυτο..σοριιι ωστοσο να ενημερωσω πως μαι την εκανα 2 βλαστομυστες εκ των οποιωμ η.μια ειχε προχωρησει κι ειχε βγει απο το περιβλημα..hasting η καπως ετσι μου το παν κι η αλλη εκανε τρυπουλα να βγει..ο γιατρος ηταν πολυ αισιοδοξος...ειφομεν φιλια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα νησάκι μου! Να κάνεις ότι νοιώθεις καλύτερα για εσένα!!! Με το καλό τα εμβρυάκια σου! Μακάρι όταν ξαναγράψεις να μας πεις τα ευχάριστα να χαρούμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Αννουλα καλα εισαι; island την εκανες την εμβρυομεταφορα. Φιλακια σε ολες.

Μαρτη μου , κρατα γερα και σε λιγες μερες να πετας απο ευτυχια και να μεγαλωσει η οικογενεια σου!

ανελάκι μου γλυκό άλλες τρεις μέρες μείνανε μόνο.... το στήθος φουσκώνει και τα πονάκια χαμηλά καλά κρατούν... τιποτα άλλο..... οι διαδικασιες και τα φάρμακα ιδια.....

εσύ τι μου κάνεις?? πότε θα πας ντοκτορ για να δεις το αυγουλάκι σου???

που είναι η ειρήνη μας??? μακάρι να είναι καλά.....

και η αννούλα μας τι έγινε???

καλησπερα κοριτσια δεν μπαινω συχνα γιατι δεν μου κανει καλο να μιλαω συνεχεια για αυτο..σοριιι ωστοσο να ενημερωσω πως μαι την εκανα 2 βλαστομυστες εκ των οποιωμ η.μια ειχε προχωρησει κι ειχε βγει απο το περιβλημα..hasting η καπως ετσι μου το παν κι η αλλη εκανε τρυπουλα να βγει..ο γιατρος ηταν πολυ αισιοδοξος...ειφομεν φιλια

νησάκι μου όμορφο οοοοοοοοοοολα καλά να πανε αγαπημένη!!!!!!! καλή αγκίστρωση στην φάτνη της κοιλίτσας σου....... όποτε θες και είσαι οκ γράφε μας...... αν θες και πμ..... είμαι ανοιχτή και εύκαιρη για ενθάρρυνση και οποιαδήποτε κουβέντα..... φιλάκια.... θα σε περιμένουμε...........


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια καλό πρωινό να έχουμε!!!!

Καλή επιτυχία σε όλες που περιμένουν ευχάριστα και καλά νέα!!! Να γεμίσει το forum με ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρτη μου καλό, λίγο έμεινε!!! Έκανα ωοληψία το Σάββατο, πήραμε το ωάριο, γονιμοποιήθηκε και περιμένουμε (σε αναμμένα κάρβουνα) μεχρι την Παρασκευή να δούμε εαν θα φτάσει να γίνει Βλαστοκύστη. Λίγες οι πιθανότητες αλλά ελπίζουμε!!! Μετά θα το κρυοσυντηρήσουμε μαζί με τα άλλα. Θα σας ενημερώσω την Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια καλό πρωινό να έχουμε!!!!

Καλή επιτυχία σε όλες που περιμένουν ευχάριστα και καλά νέα!!! Να γεμίσει το forum με ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

γεια σου πουλί μου!!!!!!!!!! αμην να γεμίσει με +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

σου στέλνω ένα φιλάκι ματσ!!!!!!!

Μάρτη μου καλό, λίγο έμεινε!!! Έκανα ωοληψία το Σάββατο, πήραμε το ωάριο, γονιμοποιήθηκε και περιμένουμε (σε αναμμένα κάρβουνα) μεχρι την Παρασκευή να δούμε εαν θα φτάσει να γίνει Βλαστοκύστη. Λίγες οι πιθανότητες αλλά ελπίζουμε!!! Μετά θα το κρυοσυντηρήσουμε μαζί με τα άλλα. Θα σας ενημερώσω την Παρασκευή.

συγνώμη αν το έχεις πει.....τα ουτροζεσταν έχουν κάνει την μνημη μου κουνουπιου....... προσοχή στα κάρβουνα χιχι να μην καουμε αγάπη μου...... μακάρι να γίνει μια όμορφη βλαστοκύστη που θα γίνει ένα όμορφο μωρό όποια στιγμή εισαι έτοιμη....... φιλάκι ματσ!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...