Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Αρχισε η λιστουλα μας να γεμιζει εγκυουλες κοριτσια μου!!!!!!

Καλη αρχηηηηηηηηηη,να γεμισει κοκκινες καρδουλες!!!!!!!:D

Μαρτακη μουυυυυυυυ αυτο το παλιοσυννεφακι ξου ξου ,ομως πυκνα συχνα ερχεται.

Αλλααααα ειπαμε,καναμε οοοοοτι ειναι ανθρωπινως δυνατον,οοοοοολα ειναι στην χαρη και ευλογια Του.:D

Απο συμπτωματακια και κραμπουλες και βλεννη και και.....

Εσυ κοριτσακι μου,ησυχα και οοοομορφα εεεεεεεε?????;):D

Θετικη σκεψη,χαμογελο και υπεεεεροχα ονειρα!!!!!

Γλυκιαααα καληνυχτα σε οοοοολα τα κοριτσακια!!!!!!!:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

💖island1💖++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015✌💕

τυχερη χοριακη 8/10/2015✌💕:D

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕:D

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖τυχερο σκρατσιν✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++💖τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕:D

💖eir&alex💖+++++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015

τυχερη χοριακη 24/9/2015✌💕:D❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕:D

τυχερη ωοληψια 28/9/2015✌💕:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 16/9/2015

τυχερη χοριακη 29/9/2015✌💕:D

💖17μαρτη2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη ωοληψια ??/9/2015

τυχερη εμβρυομεταφορα ??/9/2015✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖✌✌✌:D:D:D

------


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

ουάου τι ωραίο αυτό!!!!!! δηλ έχεις και άλλα 5 βλαστοκύστες που σε περιμενουν κουκλα μου??? κατάλαβα καλά??? ηρθε η κοκκινομούρα καλε?

ανελάκι μου σ' ευχαριστώ αύριο θα σου πω αν εκανε η σημερινή με τις οδηγίες σου μελανιά??? οκ που θα μου παει θα μάθω..... εσύ πως είσαι? τι κάνεις?

κορίτσι μου γλυκό το ξέρουμε ότι με το άγχος δεν βγαίνει τίποτα ακόμα και μια κοπέλα με το ψευδωνυμο agxos έμεινε έγκυος και έγινε μανουλα είναι το μωράκι της 2 μηνών άρα ολες θα γίνουμε μανούλες...... αργά ή γρήγορα θα έρθει που θα πάει....δεν θα τα παρατήσουμε.... εγώ έχω ένα να πω ειρηνάκι μου να χαρείς την θετική χοριακή σου και έχει ο θεός αύριο...... βέβαια και εσύ αν αγχωθώ θα μου τα λες να ξεκολλάω.... είμαι μαζί σου και στην αγωνία και αύριο θα χαρείς πιο πολύ....πιστεύω ότι όλα κούκλα μου θα είναι καλά και θα έχει διπλασιαστεί η χοριακή σου.... περιμένω με υπομονή να γράψεις......μάκια

μην πτοείσαι πουλάκι μου.... προχώρα..... κάθε εμπόδιο για καλό.... ίσως κάποιο από τα 6 θέλει πιο πολύ να ερθει στο φως στην αγκαλίτσα σου....

σου ευχομαι τα επίπεδα προγεστερόνης και οιστραδιόλης να ανέβουν....... σου ευχομαι ότι είναι το καλύτερο να γίνει στην περίπτωση σου ομορφιά μου..... φιλάκια πολλά

έτσι αννούλα μου εσύ όλα καλά σήμερα? έφυγαν οι κράμπες? την συννεφιά την διώξαμε ξου ξου φιλάκια

μαγισούλα κοντεύεις για το σκρατσιν ε?

και εσύ νησάκι μου γερά με τσαμπουκα προχωράμε ευχομαι και ελπίζω.....

κορίτσια εγώ σήμερα είχα επισκέψεις μια παιδική φίλη που ήρθε από τις 10.50 και έφυγε στις 19.15 είχαμε καιρό να τα πουμε.... ξέρει ότι προσπαθώ και τον μάρτη που νομιζα ότι ήμουν ισως πιθανον εγκυος μου κραταγε παρεούλα και ξέρει ότι προσπαθω.... δεν ανοιχτηκα όμως παραπάνω....ιδιαίτερα..... περάσαμε πολύ καλά όμως μου λειπατε που δεν σας διαβασα γι' αυτό μπηκα τώρα..... ήθελα να μάθω και για το πουλάκι μας..... το είχα στο μυαλό μου.... αν ήταν καλύτερα η άννα μας.... και η ειρήνη μας.........που έπρεπε να είναι πανευτυχισμένη!!!!!!! οι τιμές είμαι σίγουρη ότι θα ανέβουν...... πίστεψε με ειρηνάκι μου..... πες το ενστικτο....

φιλάκια σε όλες σας και μια γλυκειά καληνύχτα από μένα.........

Ναι κοντεύω!!!! Σε μιάμιση βδομάδα! Στις 7/10! Άντε να δούμε!!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι κοντεύω!!!! Σε μιάμιση βδομάδα! Στις 7/10! Άντε να δούμε!!!!!!

Καλημεεεερα μαγισσουλα μου!!!!!!!

Περασε ο καιρος,με το καλοοοοοο!!!!!!;):D

Ποσο δικιο ειχες για τη βλεννη!!!!!;)Εχεις ντοκτορα στο θεμα πλεον!!!!!;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεεεερααααα γλυκα μου κοριτσιααααα!!!!!!!

Τα νεα σας?????????:D

Ειρηνακι μουυυυυυ,ευχομαι να υπερδιπλασιαστηκε η χοριακουλα:D

Νησακι μουυυυυυ,πλησιαζει η μερα σουυυυυ!!!!!!!!!!!!

Μαρτακι μουυυυυυυ,φιλακια στα νινακια!!!!!!!!!!!

Φιλακια σε οοοοολα τα κοριτσια!!!!!!!:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

💖island1💖++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015✌💕

τυχερη χοριακη 8/10/2015✌💕:D

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕:D

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖τυχερο σκρατσιν 7/10/2015✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++💖τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕:D

💖eir&alex💖+++++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015

τυχερη χοριακη 24/9/2015✌💕:D❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕:D

τυχερη ωοληψια 28/9/2015✌💕:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 16/9/2015

τυχερη χοριακη 29/9/2015✌💕:D

💖17μαρτη2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη ωοληψια ??/9/2015

τυχερη εμβρυομεταφορα ??/9/2015✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖✌✌✌:D:D:D

------


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcR-7JHiuKHMFIve2c_lb-r6EF4kgE9myEZ653PjV0pyNmSP8FVYUg

καλο σας σάββατο φιλενάδες μου!!!!

Αρχισε η λιστουλα μας να γεμιζει εγκυουλες κοριτσια μου!!!!!!

Καλη αρχηηηηηηηηηη,να γεμισει κοκκινες καρδουλες!!!!!!!:D

Μαρτακη μουυυυυυυυ αυτο το παλιοσυννεφακι ξου ξου ,ομως πυκνα συχνα ερχεται.

Αλλααααα ειπαμε,καναμε οοοοοτι ειναι ανθρωπινως δυνατον,οοοοοολα ειναι στην χαρη και ευλογια Του.:D

Απο συμπτωματακια και κραμπουλες και βλεννη και και.....

Εσυ κοριτσακι μου,ησυχα και οοοομορφα εεεεεεεε?????;):D

Θετικη σκεψη,χαμογελο και υπεεεεροχα ονειρα!!!!!

Γλυκιαααα καληνυχτα σε οοοοολα τα κοριτσακια!!!!!!!:D

τι ωραίο μηνυμα....... μακάρι κάθε λέξη του να πραγματοποιηθεί........

Ναι κοντεύω!!!! Σε μιάμιση βδομάδα! Στις 7/10! Άντε να δούμε!!!!!!

μαγισσάκι μου γλυκό θα έρθει η όμορφη μέρα στις 7/10

ειρηνάκι μου σήμερα όταν μαθεις ότι όλα είναι υπέροχα να γίνεις η πιο ευτυχισμένη γυναίκα της Ελλαδας.......ε?

νησάκι μου πλησιάζει η δική σου όμορφη μέρα..... που είσαι καλή μου?

αννουλα μου γλυκειά όλα καλά θα πάνε για όλες μας και εδώ είμαστε η μια δίπλα στην άλλη για να διωχνουμε τα συννεφάκια..... κορίτσια σας έχω ανάγκη..... σας χρειάζομαι...... ναι.... ναι..... φιλάκια

α...αννουλα μου τους έδωσα χαδάκια από την θεία άννα και τους ειπα ότι θα έχουν πολλά ξαδερφάκια σε λίγο..... να βάλουν τα δυνατά τους να τα καταφέρουν γιατί θα περάσουν ποοοοολύ όμορφα...........

βεσπάκι που εισαι??? γιατί δεν μας γράφεις???? όλα καλά??σε φιλώ


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μπουμπουκακια μου!!!!τι κανετε??οχι οχι η κοκκινομουρα εχει βαλθει να μου σπασει τα νευρα....δεν εμφανιστηκε ακομα...μαρτακη μου οχι δεν εχω 5 βλαστοκυστες !εχω 2 ,οι 3 μπηκαν οταν επιασα το γιο μου..και αλλα 3 εμβρυα νομιζω 3ων ημερων απο την πρωτη προσπαθεια..οπως και να εχει τα νευρα ειναι τεντωμενα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια. Τα νέα μου δεν είναι καλά. Ανέβηκε μεν δεν διπλασιαστηκε όμως. Πήγε 48.6. Η γυναικολόγος μου είπε ότι δεν πάει καλά και να κάνω επαναληπτική την Δευτέρα ή την τρίτη και βλέπουμε. Εκτός και αν έχω αιμορραγία η οποία θα σημαίνει ότι τελείωσαν όλα. Προς το παρόν δεν έχω τίποτα πέρα από μικροτσιμπιματακια και πρησμενο στήθος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Έκανα και σήμερα επαναληπτική εξέταση αίματος προγεστερόνης και οιστραδιόλης αλλά δυστυχώς οι τιμές τους δεν ήταν ψηλές οπότε και χωρίς φρέσκα αυγουλάκια δεν θα προχωρήσουμε αυτόν τον μήνα σε μεταφορά...Θα περιμέουμε τον άλλον μήνα!!!

Αυτά τα νέα μου Φιλάκια πολλά!!!

Ειρηνάκη μακάρι όλα να εξελιχθούν καλά.....Πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κορίτσια. Τα νέα μου δεν είναι καλά. Ανέβηκε μεν δεν διπλασιαστηκε όμως. Πήγε 48.6. Η γυναικολόγος μου είπε ότι δεν πάει καλά και να κάνω επαναληπτική την Δευτέρα ή την τρίτη και βλέπουμε. Εκτός και αν έχω αιμορραγία η οποία θα σημαίνει ότι τελείωσαν όλα. Προς το παρόν δεν έχω τίποτα πέρα από μικροτσιμπιματακια και πρησμενο στήθος.

Μακαρι να πανε ολα καλα....!!! Στο ευχομαι!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Έκανα και σήμερα επαναληπτική εξέταση αίματος προγεστερόνης και οιστραδιόλης αλλά δυστυχώς οι τιμές τους δεν ήταν ψηλές οπότε και χωρίς φρέσκα αυγουλάκια δεν θα προχωρήσουμε αυτόν τον μήνα σε μεταφορά...Θα περιμέουμε τον άλλον μήνα!!!

Αυτά τα νέα μου Φιλάκια πολλά!!!

Ειρηνάκη μακάρι όλα να εξελιχθούν καλά.....Πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

Μια αναβολή ειναι....θα περασει!!!! Που θα παει;;;

Και εγω μαλλον θα αναβάλλω το σκρατσιν και την προσπαθεία για ενα μηνα αργοτερα! Βρηκαμε σπίτι να μετακομίσουμε και πεφτει τις μερες που θα εκανα την ετ! Αρα.....δεν γινονται ολα μαζι!!!! Πφφφφφ....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

γλυφιτζουράκι μου....... χαραλά...υπομονή.... σε φιλω

ειρηνάκι μου σου εύχομαι να ανεβει και στο διπλανό καφέ μια κοπέλα στην αρχή δεν ανέβαινε ικανοποιητικά δηλ δεν διπλασιαζόταν αλλά ανέβαινε..... μείνε όσο πιο ψυχραιμη γίνεται κούκλα μου....... σου εύχομαι να ανέβαινε ικανοποιητικά και για την γιατρό σου......

πουλάκι μου.... θα περιμένουμε τον επόμενο.......σε φιλω.....

μαγισσάκι μου.... το κλείσατε δηλ το σπιτάκι σας το καινούργιο? μην μου στεναχωριέσαι σε παρακαλώ.....

α....ρε κορίτσια σας αγαπώ


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...θελω και μενα να με προσθεσετε στη λιστα σας.....γιατι παμε και εμεις αισιως στη δευτερη προσπαθεια....τωρα οκτωμβρη.....με αρχες νοεμβρη...στη πρωτη προσπαθεια εμεινα εγκυος αλλα το χασα στο 3 μηνα....ο πονος μεγαλος αλλα ειπαμε δεν το βαζουμε κατω.....προσπαθω να μαζεψω τα φαρμακα για να ξεκινησω και γω την προσπαθεια μου και κυριως τις γκοναλ......αν σε καποια περισευουν η εχει γινει ηδη το δικο της θαυμα...θα μουν ευγνωμων......ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ..ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΝΑΠΑΤΙ ΤΗς ΜΗΤΡΟΤΗΤΑς....χαρηκα πολυ γιατην καινουργιο θεμα που ανοιξατε πολλες οι αγωνιες και το ανχος και ειναι καλο να μοιραζομαστε πραγματα εστω και απο δω.....

Link to comment
Share on other sites

καλώς ηρθες χαρά!!!!!!

μεγάλη δοκιμασία πέρασες κορίτσι μου!!!! σου ευχομαι με το καλό και η δευτερη προσπάθεια και να μείνεις έγκυος με μια τελειομηνη εγκυμοσύνη


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...