Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ότι καλύτερο σου εύχομαι σύντομα να γεμίσεις και εσύ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P:p:p:p:p:p:p

Ευχαριστω πολυ,και σε εσενα κοριτσι μου!!!!!!:D

Με το καλο αυριο η ωοληψια σου και συντομα +++++++++++++++:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ολα καλά Αννούλα μου να σου πάνε!!! Ποτέ δεν ξέρεις το αποτέλεσμα. Κι εμείς βλαστοκύστες μαζεύουμε με ένα μόνο ωάριο, αλλά ελπίζουμε και στην .... τύχη. Καλή ωοληψία!!!

Ευχαριστω πολυ Ανελακι μου και σε εσας με το καλο!!!!!!!

Δεν εχουμε ξαναπροσπαθησει με βλαστοκυστες και απο αυτα πιυ εχω καταλαβει ειναι πως πρεπει να εχεις 100 αυγουλακια(λεμε τωρα) για να "σωθουν" καααααποια για να πανε βλαστοκυστες.

Παρακαλω οι πιο εμπειρες στο θεμα βλαστοκυστες,τα φωτα σας!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη μου συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ολα θα πανε θαυμασια θετικη σκεψη και οδηγιες απο γιατροοοοοοοοοοοοοο

πωπω με συγκινησες πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννουλα μου θα το ξαναγραψω το χω πει 100 φορες

στην πρωτη εξωσωματικη εγω 31 με 10 ωαρια με 5 βλατοκυστες με ολα υπεροχα σπερμα κτλ τζιφος...η διπλανη μου 1 ωαριο 3 μερας με το γιατρο να της τα μασαει περι ποιοτητας κτλ αυτη να καλιει απαρηγορητη...τη μερα που πηγα για συτεροσκοπηση εκανε δευτερο υπερηχο κι ακουγε καρδουλααααααααααααααααααααααααααααααααα

σοβαρεψου λοιπον αν ειναι το τυχερο θα μεινεις με 3ης μερας οπως χιλιαδες αλλες..ειδαμε κι εμενα με βλαστοκυστες...χαζο ε χαζο

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειναι η μερα της Ειρηνης μας σημερα και δεν θελω να χαλασω το mood της παρεας,θα σας πω τα νεα μας γιατι ξερω με νιωθετε και μοιραζομαστε τα πιο ενδομυχα μας .

Και δεν θελω στενοχωριες.:mrgreen:οκ????

Τα εγραψα και στην διπλανη γειτονιτσα.

Τα νεα μας,Δευτερα πρωτα ο Θεος παμε για ωοληψια!!!!!!:D

Απο θεμα ποσοτητας μην τα ρωτατε,δεν ειμαι ικανοποιημενη.Δεδομενου οτι θελουμε βλαστοκυστες οι πιθανοτητες δεν ειναι υπερ.Επειδη ομως σε αυτη την ζωη δεν ειναι ολα μαθηματικα αλλα οριζονται απο το χερι Του,προσευχομαι και πιστευω και διατηρω την αισιοδοξια και το χαμογελο μου!!!!!!Σας αφηνω προς το παρον.

Αυταααααα!!!!!!

Οχι τοοοοοοοσο ομορφα προς το παρον.Τι λετε και εσεις?????

Θελει υπομονη ,επιμονη και πιστη η μητροτητα!!!!!!Σωστα???

Επανερχομαι λιαν συντομως στο φως;):D

Φιλακια!!!!:D

vre anoula den mou to kanis pio liana???? posa avgoulakia idate diladi????

ego pados ksero poles periptosis pou me ena mono avgoulaki mia xara pedaki kanane!!!!!min apelpizese ke min stenaxoriese!!!! as ine tixero ke as ine ke ena..........


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

ανελακι μου θα σε ρωτησω ποση ωρα μετα το τσιμπιμα δεν το ακουμπας? χαζη ερωτηση? σημερα πηγα στηναλλη πλευρα της κοιλιας μου και δεν μου εδινε χερι.... δυο φορες τσιμπιθηκα λιγο και μετα ξαναγυρισα στην δεξια πλευρα και το πετυχα.... ουφ ποτε θα εξοικιωθω κοριτσια μου???

νησακι μου... μην φοβασαι ολοι θα τα καταφερεται..... το 2007 καλοκαιρι ετρεχα γιατι η μαστιγραφια δεν ηταν καλη....... ενας γιατρος γυναικολογος που ειδικευεται στους καρκινους μαστου και εχει σωσει κοσμο μου ειπε επειδη με ειδε λυπημενη οτι απο τις 10 μορφες καρκινου μαστου.... θεραπευονται και οι 10 και το παν ειναι να το προλαβεις... οταν τον ρωτησα ποσο γρηγορα εξελησεται ο καρκινος αυτος μου ειπε αν καθε χρονο κανεις μαστογραφια το προλαβαινεις παντα!!!!!!

ο θεος που ολους τους θεραπευαι απο οποια πολη και χωριο περναγε.... να κανει χαρη και να εχεται και οι δυο τα ομορφοτερα αποτελεσματα για να ειστε χαρουμενες και γεματες ηρεμια!!!!!

και μην στεναχωριεσαι.... ποτε πριν το τελος να μην αποθαρρυνεσαι!!!!! (μηδε προ του τελους κακαριζαι? ετσι το λεει η παροιμια η το σκοτωσα?)

φιλακια... ολα να πανε κουκλαμου καλα!!!!!!!!!!

ο,τι θες εδω ειμαι.........

ειρηνακι μου ναι....... εχει αγκιστρωθει!!!!! σου ευχομαι να ενωθειτε... και να αυξηθει κανονικοτατα!!!! την οιστραδιολη και την προγεστερονη την ζητανε για να βοηθησουν φαρμακευτικα..... δεν ειναι κακο....

ακου στην κορη μου επειδη ειχα χαμηλη προγεστ.... επερνα για το πρωτο τριμηνο 9 ουτροτζεσταν τη μερα 2πρ+2μεσ+2βρ+1κολπικα πρ+1κολπ μεσ+1κολπ βρ..... ναι, ναι 9..... ε λοιπον δεν επαθα τιποτα.... ουτε εγω ουτε η κορακλα μου βγηκε υγειεστατη... και μου το αρχισε με το θετικο της χοριακης.....

ενα εχω να πω δοξα στο θεο και συγχαρητηρια!!!!

ερχομαι σε σενα αννουσκαγια τωρα.......

ολα βαινου καλως!!!! μ' ακους? ολα καλα και ευλογημενα!!!!! η ποσοτητα δεν κανει την ποιοτητα!!!!!

μια κοπελα ειχε βγαλει 8 η 9 δεν θυμαμαι και προχωρησε σε βλαστοκυστη και εζησε μονο ενα και αυτο εγινε εμβρυομεταφορα και εμεινε εγκυος!!!!!!!! ακους???? ολακαλα ειναι γλυκεια μου.... ολα υπο τον ελεγχο του!!!!!!!!

την λιστα την εγκαινιασε η ειρηνη!!!!!!! ναι!!!!! γιουπι!!!!!

Τα νεα μας,Δευτερα πρωτα ο Θεος παμε για ωοληψια!!!!!!:-D

Απο θεμα ποσοτητας μην τα ρωτατε,δεν ειμαι ικανοποιημενη.Δεδομενου οτι θελουμε βλαστοκυστες οι πιθανοτητες δεν ειναι υπερ.Επειδη ομως σε αυτη την ζωη δεν ειναι ολα μαθηματικα αλλα οριζονται απο το χερι Του,προσευχομαι και πιστευω και διατηρω την αισιοδοξια και το χαμογελο μου!!!!!!Σας αφηνω προς το παρον.

Αυταααααα!!!!!!

Οχι τοοοοοοοσο ομορφα προς το παρον.Τι λετε και εσεις?????

τι λεω??????????? ολα καλα!!!!!!! ηθικον?????? θα το πω εγω και εσυ φωναξε το οταν το διαβασεις!!! ακμαιοτατον!!!!!!

εισαι δυνατο κοριτσι εσυ!!!! ξερω τι λεω!!! ψηλα το κεφαλι.... εχουμε και αυτες τις ορμονες που μας παιζουν.... αλλα με ελπιδα και υπομονη θα νικησουμε!!!!!

καλη ωοληψια αννουλιτσα μου!!!!!!

Ευχαριστω πολυ Ανελακι μου και σε εσας με το καλο!!!!!!!

Δεν εχουμε ξαναπροσπαθησει με βλαστοκυστες και απο αυτα πιυ εχω καταλαβει ειναι πως πρεπει να εχεις 100 αυγουλακια(λεμε τωρα) για να "σωθουν" καααααποια για να πανε βλαστοκυστες.

Παρακαλω οι πιο εμπειρες στο θεμα βλαστοκυστες,τα φωτα σας!!!!!

της δοτριας μου απο τα 9 τα ειπανε αμεσως 8 το πρωτο 24ωρο γονιμοποιηθηκαν τα 4 και την δευτερα το ενα δεν ειχε μεγαλωσει αρκετα!!!! αρα δυο που μου βαλανε και την επομενη μερα το τριτο μεγαλωσε εγινε βλαστοκυστη και μπηκε κρυοσυντηρηση οταν κανεις υπερδιεγερση βγαζεις απο 10 και πανω η μαγισσουλα ειχε γραψει οτι ειχε ακουσει μια μοναδικη περιπτωση που ειχε βγαλει 32 ωαρια ?

ο δικος μου ο γιατρος λεει οτι θα γονημοποιηθουν περιου τα μισα..... και το δευτερο βημα οτι θα μεγαλωσουν και θα ροχωρησουν ισως σε βλαστοκυστες τα 2/3 περιπου των γονιμοποιημενων

κοριτσια μου γλυκα..... ας εμπιστευτουμε μετα τον θεο και την επιστημη και ας μην σκεφτομαστε ολες τις πιθανοτητες και τους συνδυασμους που γινονται.... γιατι δεν ανηκει σε μας αυτο το κομματι.....συσταση μου λοιπον μια οσο γινεται ηρεμη και χαρουμενη αναμονη με ελπιδα και ευχες να γινουμε ολες εγκυουλες και μανουλες!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγχαρητήρια Ειρηνακη!!!!! Είσαι έγκυος!!!! Με το καλό ο διπλασιασμος κορίτσι μου! Έχεις ένα η και περισσότερα μωράκια στην κοιλίτσα σου!!! Καλή αρχή στην λίστα μας λοιπν...άννουλα θες να σου πω πόσα ωαρια έκανα εγώ όταν έπιασα τον γιο μου??? 6 και μου πήραν 5.. Ο γιατρός μου ήθελε λίγα και καλά!! Και τα 5 γονιμοποίηθηκαν και έγιναν βλαστοκυστες!! Έχει ο Θεός ματάκια μου! Θα δεις θα πάνε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μαρτη μου οταν εννοω δεν το ακουμπας εννοω δεν το τριβεις με βαμβακι, απλα κατεβαζεις την μπλουζα και συνεχιζεις τις δουλειες σου. Καλη συνεχεια. Φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Αύριο πάω για επαναληπτική χοριακή και θα ξέρουμε αν πηγαίνουμε καλά. Ατελείωτο άγχος τελικά αλλά μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά,

Ειρηνάκι μου σου εύχομαι αύριο η χοριακή να είναι super και όλα να πάνε όπως επιθυμείς!!! Είμαι σίγουρη ότι θα είναι πολύ καλά τα αποτελέσματα σου....Αισιόδοξη να είσαι και όλα καλά θα πάνε......

Στα δικά μου τώρα...... σήμερα θα έκανα την ωοληψία (για να έχουμε και ένα φρέσκο μαζί με τα 6 κατεψυγμένα πριν προχωρήσουμε στην μεταφορά.......) αλλλά είχε γίνει ήδη η ωορηξία (είχε σπάσει δηλαδή το 1 καλό που είχα) με αποτέλεσμα να κάνω μόνο εξετάσεις προγεστερόνης και οιστραδιόλης για να δουν τα επίπεδα τους.... Θα τις επαναλάβω αύριο το πρωί γιατί ήταν χαμηλές οι σημερινές..... και θα ξέρω μετά αν θα προχωρήσουμε τώρα σε εβρυομεταφορά ή τον επόμενο μήνα....:|:neutral::|

Στην αναμονή λοιπόν και εγώ για να δούμε τι θα γίνει.....

Φιλάκια Πολλά κορίτσια μου!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά,

Ειρηνάκι μου σου εύχομαι αύριο η χοριακή να είναι super και όλα να πάνε όπως επιθυμείς!!! Είμαι σίγουρη ότι θα είναι πολύ καλά τα αποτελέσματα σου....Αισιόδοξη να είσαι και όλα καλά θα πάνε......

Στα δικά μου τώρα...... σήμερα θα έκανα την ωοληψία (για να έχουμε και ένα φρέσκο μαζί με τα 6 κατεψυγμένα πριν προχωρήσουμε στην μεταφορά.......) αλλλά είχε γίνει ήδη η ωορηξία (είχε σπάσει δηλαδή το 1 καλό που είχα) με αποτέλεσμα να κάνω μόνο εξετάσεις προγεστερόνης και οιστραδιόλης για να δουν τα επίπεδα τους.... Θα τις επαναλάβω αύριο το πρωί γιατί ήταν χαμηλές οι σημερινές..... και θα ξέρω μετά αν θα προχωρήσουμε τώρα σε εβρυομεταφορά ή τον επόμενο μήνα....:|:neutral::|

Στην αναμονή λοιπόν και εγώ για να δούμε τι θα γίνει.....

Φιλάκια Πολλά κορίτσια μου!!!

Δεν το προλάβαμε το αυγουλακι!!!! Κριμα!!!! Συμβαίνουν αυτα δυστυχως!!!! Εχεις τα εμβρυακια σου ομως που σε περιμένουν!!!!! Ας γινει αυτόν τον μηνα....ας γινει τον αλλο...μικρη σημασια εχει!!! Το σημαντικο ειναι να γινει και να πετυχει!!!! Να ειναι ο τυχερός σου μηνας.....!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε πουλάκι, κρίμα που δεν το προλάβατε! Τα έχει αυτά ο φυσικός κύκλος! Εχεις όμως τα υπόλοιπα εμβρυάκια σου που περιμένουν να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου και γιατι όχι να μείνει και περίσσευμα για άλλο παιδάκι! Λογικά θα σου δώσουν συμπλήρωμα προγεστερόνης και οιστρογόνων και μετά θα ξαναμετρήσουν. Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το προλάβαμε το αυγουλακι!!!! Κριμα!!!! Συμβαίνουν αυτα δυστυχως!!!! Εχεις τα εμβρυακια σου ομως που σε περιμένουν!!!!! Ας γινει αυτόν τον μηνα....ας γινει τον αλλο...μικρη σημασια εχει!!! Το σημαντικο ειναι να γινει και να πετυχει!!!! Να ειναι ο τυχερός σου μηνας.....!!!

Ευχαριστώ πολύ.... Μαγισσούλα μου:P:p και σε σένα κοριτσάκι μου ότι καλύτερο σου εύχομαι....:D:D:D:D:D:D:D


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεεεερραααααα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!:D

Ειρηνακι μουυυυυυυυ με το καλο ο διπαλσιασμος!!!!!!:DΕγκαινιασες την εγκυολιστουλα μας!!!!!!:D

Πουλακι μουυυυυυυ ,μη μου στενοχωριεσαι,σε περιμενουν 6 ζουζουνια!!!!!!!!!!:D

Μαγισσσουλα μουυυυυυ,Νησαααακι μουυυυυ,Ανελαααακι μουυυυυυ,Μαρταααακη μουυυυυυυ,Γλυφιτζουρακι μουυυυυυυ

σας ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις σας.

Η αληθεια ειναι οτι ειμαι υπερ της ποιοτητας και οχι της ποσοτητας.

Απλα με αγχωσε γιατι το θεμα εχει να κανει με βλαστοκυστες.Και νομιζα πως ειναι απαραιτητη η ποσοτητα.Οτι εχει ο καθενας ,ειναι για καλο!!!!!

Ολα καλα και ευλογημενα!!!!!!!!!

Τσιμπησα και πληροφορια,ακους Μαγισσουλα?????Ναιιιιι ειχες δικιο ,η βλεννη ειναι πολυ καλο σημαδι!!!!!!!!!:DΤο επισημαινω μηπως το χρειαστει ως πληροφορια καποιο κοριτσι στο μελλον και ψαχνετε.Γενικα σε αυτη την διεγερση εχω "περιεργα" συμπτωματα σαν αυτα της εμβρυομεταφορας!!!!!!Ειδικα τα τσιμπηματακια!!!!!!:D

Ειπαμεεεεεεεε,χαμογελαμε και ηθικον ακμαιοτατον!!!!!!!:D

Εμεις ως ζευγαρι καναμε οοοοοοοτι ειναι ανθρωπινως δυνατον ,τα υπολοιπα τα αφηνουμε στη ευλογια και την χαρη Του.

Οσα κοριτσια ξεχασα φιλακια πολλα!!!!!:-D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια Ειρηνακη!!!!! Είσαι έγκυος!!!! Με το καλό ο διπλασιασμος κορίτσι μου! Έχεις ένα η και περισσότερα μωράκια στην κοιλίτσα σου!!! Καλή αρχή στην λίστα μας λοιπν...άννουλα θες να σου πω πόσα ωαρια έκανα εγώ όταν έπιασα τον γιο μου??? 6 και μου πήραν 5.. Ο γιατρός μου ήθελε λίγα και καλά!! Και τα 5 γονιμοποίηθηκαν και έγιναν βλαστοκυστες!! Έχει ο Θεός ματάκια μου! Θα δεις θα πάνε όλα καλά!

ουάου τι ωραίο αυτό!!!!!! δηλ έχεις και άλλα 5 βλαστοκύστες που σε περιμενουν κουκλα μου??? κατάλαβα καλά??? ηρθε η κοκκινομούρα καλε?

Καλησπερα. Μαρτη μου οταν εννοω δεν το ακουμπας εννοω δεν το τριβεις με βαμβακι' date=' απλα κατεβαζεις την μπλουζα και συνεχιζεις τις δουλειες σου. Καλη συνεχεια. Φιλακια[/quote']

ανελάκι μου σ' ευχαριστώ αύριο θα σου πω αν εκανε η σημερινή με τις οδηγίες σου μελανιά??? οκ που θα μου παει θα μάθω..... εσύ πως είσαι? τι κάνεις?

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Αύριο πάω για επαναληπτική χοριακή και θα ξέρουμε αν πηγαίνουμε καλά. Ατελείωτο άγχος τελικά αλλά μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας.

κορίτσι μου γλυκό το ξέρουμε ότι με το άγχος δεν βγαίνει τίποτα ακόμα και μια κοπέλα με το ψευδωνυμο agxos έμεινε έγκυος και έγινε μανουλα είναι το μωράκι της 2 μηνών άρα ολες θα γίνουμε μανούλες...... αργά ή γρήγορα θα έρθει που θα πάει....δεν θα τα παρατήσουμε.... εγώ έχω ένα να πω ειρηνάκι μου να χαρείς την θετική χοριακή σου και έχει ο θεός αύριο...... βέβαια και εσύ αν αγχωθώ θα μου τα λες να ξεκολλάω.... είμαι μαζί σου και στην αγωνία και αύριο θα χαρείς πιο πολύ....πιστεύω ότι όλα κούκλα μου θα είναι καλά και θα έχει διπλασιαστεί η χοριακή σου.... περιμένω με υπομονή να γράψεις......μάκια

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά,

Ειρηνάκι μου σου εύχομαι αύριο η χοριακή να είναι super και όλα να πάνε όπως επιθυμείς!!! Είμαι σίγουρη ότι θα είναι πολύ καλά τα αποτελέσματα σου....Αισιόδοξη να είσαι και όλα καλά θα πάνε......

Στα δικά μου τώρα...... σήμερα θα έκανα την ωοληψία (για να έχουμε και ένα φρέσκο μαζί με τα 6 κατεψυγμένα πριν προχωρήσουμε στην μεταφορά.......) αλλλά είχε γίνει ήδη η ωορηξία (είχε σπάσει δηλαδή το 1 καλό που είχα) με αποτέλεσμα να κάνω μόνο εξετάσεις προγεστερόνης και οιστραδιόλης για να δουν τα επίπεδα τους.... Θα τις επαναλάβω αύριο το πρωί γιατί ήταν χαμηλές οι σημερινές..... και θα ξέρω μετά αν θα προχωρήσουμε τώρα σε εβρυομεταφορά ή τον επόμενο μήνα....:|:neutral::|

Στην αναμονή λοιπόν και εγώ για να δούμε τι θα γίνει.....

Φιλάκια Πολλά κορίτσια μου!!!

μην πτοείσαι πουλάκι μου.... προχώρα..... κάθε εμπόδιο για καλό.... ίσως κάποιο από τα 6 θέλει πιο πολύ να ερθει στο φως στην αγκαλίτσα σου....

σου ευχομαι τα επίπεδα προγεστερόνης και οιστραδιόλης να ανέβουν....... σου ευχομαι ότι είναι το καλύτερο να γίνει στην περίπτωση σου ομορφιά μου..... φιλάκια πολλά

Καλησπεεεερραααααα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!:-D

Ειρηνακι μουυυυυυυυ με το καλο ο διπαλσιασμος!!!!!!:-DΕγκαινιασες την εγκυολιστουλα μας!!!!!!:-D

Πουλακι μουυυυυυυ ,μη μου στενοχωριεσαι,σε περιμενουν 6 ζουζουνια!!!!!!!!!!:-D

Μαγισσσουλα μουυυυυυ,Νησαααακι μουυυυυ,Ανελαααακι μουυυυυυ,Μαρταααακη μουυυυυυυ,Γλυφιτζουρακι μουυυυυυυ

σας ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις σας.

Η αληθεια ειναι οτι ειμαι υπερ της ποιοτητας και οχι της ποσοτητας.

Απλα με αγχωσε γιατι το θεμα εχει να κανει με βλαστοκυστες.Και νομιζα πως ειναι απαραιτητη η ποσοτητα.Οτι εχει ο καθενας ,ειναι για καλο!!!!!

Ολα καλα και ευλογημενα!!!!!!!!!

Τσιμπησα και πληροφορια,ακους Μαγισσουλα?????Ναιιιιι ειχες δικιο ,η βλεννη ειναι πολυ καλο σημαδι!!!!!!!!!:-DΤο επισημαινω μηπως το χρειαστει ως πληροφορια καποιο κοριτσι στο μελλον και ψαχνετε.Γενικα σε αυτη την διεγερση εχω "περιεργα" συμπτωματα σαν αυτα της εμβρυομεταφορας!!!!!!Ειδικα τα τσιμπηματακια!!!!!!:-D

Ειπαμεεεεεεεε,χαμογελαμε και ηθικον ακμαιοτατον!!!!!!!:-D

Εμεις ως ζευγαρι καναμε οοοοοοοτι ειναι ανθρωπινως δυνατον ,τα υπολοιπα τα αφηνουμε στη ευλογια και την χαρη Του.

Οσα κοριτσια ξεχασα φιλακια πολλα!!!!!:-D

έτσι αννούλα μου εσύ όλα καλά σήμερα? έφυγαν οι κράμπες? την συννεφιά την διώξαμε ξου ξου φιλάκια

μαγισούλα κοντεύεις για το σκρατσιν ε?

και εσύ νησάκι μου γερά με τσαμπουκα προχωράμε ευχομαι και ελπίζω.....

κορίτσια εγώ σήμερα είχα επισκέψεις μια παιδική φίλη που ήρθε από τις 10.50 και έφυγε στις 19.15 είχαμε καιρό να τα πουμε.... ξέρει ότι προσπαθώ και τον μάρτη που νομιζα ότι ήμουν ισως πιθανον εγκυος μου κραταγε παρεούλα και ξέρει ότι προσπαθω.... δεν ανοιχτηκα όμως παραπάνω....ιδιαίτερα..... περάσαμε πολύ καλά όμως μου λειπατε που δεν σας διαβασα γι' αυτό μπηκα τώρα..... ήθελα να μάθω και για το πουλάκι μας..... το είχα στο μυαλό μου.... αν ήταν καλύτερα η άννα μας.... και η ειρήνη μας.........που έπρεπε να είναι πανευτυχισμένη!!!!!!! οι τιμές είμαι σίγουρη ότι θα ανέβουν...... πίστεψε με ειρηνάκι μου..... πες το ενστικτο....

φιλάκια σε όλες σας και μια γλυκειά καληνύχτα από μένα.........


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

💖island1💖++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015✌💕

τυχερη χοριακη 8/10/2015✌💕:D

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕:D

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖τυχερο σκρατσιν✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++💖τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕:D

💖eir&alex💖+++++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015

τυχερη χοριακη 24/9/2015✌💕:D❤❤❤ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!❤❤❤:D:D:D

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕:D

τυχερη ωοληψια 28/9/2015✌💕:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 16/9/2015

τυχερη χοριακη 29/9/2015✌💕:D

💖17μαρτη2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη ωοληψια 25/9/2015

τυχερη εμβρυομεταφορα 28/9/2015✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖✌✌✌:D:D:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...