Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

💖island1💖++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015✌💕:D

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕:D

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖τυχερο σκρατσιν✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++τ💖υχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕:D

💖eir&alex💖+++++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015

τυχερη χοριακη 24/9/2015✌💕:D

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 16/9/2015

τυχερη χοριακη 29/9/2015✌💕:D

💖17μαρτη2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη ωοληψια 25/9/2015

τυχερη εμβρυομεταφορα 28/9/2015✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖:-D:-D:-D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

love bird με το καλοοοοοοοοοοοοοο θα με περνας μια μερα!!!!αλλα νομιζω σε τρωω στη χοριακη χαχαχα θα μαι λιγο νωριτερα!!!!!!!!!!χαιρομαι που θα χω παρεα...Μαρτη πως πας;;;Αννουλα ξεχασα να σου πω πως βλενη ειχα κι εγω πολυ...εμενα ηταν απο τα ουτροτζεσταν σας ειπα ειχα θεμα σοβαρο μαζι τους...καλη δυναμη σε ολες

Link to comment
Share on other sites

love bird με το καλοοοοοοοοοοοοοο θα με περνας μια μερα!!!!αλλα νομιζω σε τρωω στη χοριακη χαχαχα θα μαι λιγο νωριτερα!!!!!!!!!!χαιρομαι που θα χω παρεα...Μαρτη πως πας;;;Αννουλα ξεχασα να σου πω πως βλενη ειχα κι εγω πολυ...εμενα ηταν απο τα ουτροτζεσταν σας ειπα ειχα θεμα σοβαρο μαζι τους...καλη δυναμη σε ολες

Νησακι μου εγω δεν παιρνω ουτρο:confused:

Ειμαι σε διαδικασια διεγερσης με ορμονες.

Και ειναι σαν βλεννη γονιμων ημερων(εγω τουλαχιστον κανονικα τοτε την εχω και κοντα στην ωορρηξια),διαφανη τραχηλικη βλεννη,σαν ασπραδι αυγου.

Σε διεγερση, δε μου εχει ξξανατυχει!!!!!!

Δεν παραπονιομαστε!!!!!!

Ολα καλααααααααα!!!!!!!

Ολα ευλογημεναααααα!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

ολα ευλογημενα!!!!!οι καρδουλες σου με στελνουν αννουλα!!!!με τρελαινουν!!! <3 <3 <3 <3 παρτε και απο μενα μερικες και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ μπεμπεδοσκονη φουλ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ολα ευλογημενα!!!!!οι καρδουλες σου με στελνουν αννουλα!!!!με τρελαινουν!!! <3 <3 <3 <3 παρτε και απο μενα μερικες και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ μπεμπεδοσκονη φουλ!!!!!!

Εεεεεεεε ειδες Γλυφιτζουρακι μου??????;):mrgreen:

Το σημα της νικης,τι σου λεει?????:mrgreen:

Φωτιζει η οθονη σας λεω!!!!!!!!:mrgreen:

Και οχι μονο!!!!!!

Το σημαντικο ειναι να φωτιζουν οι καρδιες μας!!!!!!!!!!!!;):D

Οτιδηποτε για να ψτιαχνει η διαθεση μας μπεμπες μου!!!!!!!!;):D

Ακουω παραγγελιες:mrgreen:

Φουυυυυυυλ μπεμπεδοσκονη Γλυφιτζουρακι μου!!!!!!!!!!!!

Φουουουουουουουουουοφφφφφφφφφφφουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πουλακι μου γλυκό φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

μπεροσκονη όλες μας..... καλή ωοληψία κούκλα μου σε 2 μερούλες καιμε το καλό να τα καλοδεχτείς πουλάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ανελάκι μου......μπράβο σου κοριτσάρα μου σου ευχομαι μεσα απ΄την καρδιά μου αυτή την φορά να τα καταφέρει το σποράκι σου και να είμαστε όλες μαζί εγκυούλες........ με το καλό να μας πεις νέα για το Σάββατο ανελάκι μου.......

γλυφιτζουράκι μου σου ήρθε η γυναικάρα με τα κόκκινα???? ή μας καθυστερεί΄?????

νησάκι μου πααααααρα πολύ μ' άρεσει το τραγούδι που διάλεξες και σ΄ευχαριστώ που το ανέβασεις...... άρεσε παρα πολύ και στην δεκαεξάχρονη κόρη μου......να ξέρεις..

ευχομαι ο παιδικός σου φίλος να βρεί την λύση και αν αγαπιουνται πραγματικά θα το δουν αλλιώς το θέμα...... όσοι έχουν σοβαρό πρόβλημα υγείας θέλουν ψυχολογική στήριξη οι ίδιοι και έχουν πολλά σκαμπανεβασματα στην συμπεριφορά και στις αντιδράσεις γιατί τα φάρμακα παιζουν άσχημα παιχνίδια....(κοίτα και εμάς σε μικρή διάσταση) γι αυτό και εμείς ενώ παλευουμε για τα καλύτερα και για ευχάριστα πράγματα..... δεν πρέπει οπως είπες να κλαψουρίζουμε.......

και τέλος καλή εμβρυομεταφορά στις 29/9 μια μέρα μετά το πουλάκι μας......γιουπι......... όλα τα χαρούμενα μαζί.... όλες οι προσπάθειες μαζί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αννούλα μου θα γίνουμε μανούλες.... θα μας ευλογήσει ο θεός στο τέλος γιατί είναι μόνο καλοσύνη και του άρεσει το έλεος..........ευχαριστώ πολύ για την λίστα...... χαίρομαι.... είναι πολύ ωραία η λίστα.... καλέ...... για να γίνει πιο χαρούμενη χρειάζεται λίγο χρόνο ακόμα..........συγχαρητήρια για την έμπνευση σου αννούλα......

και εγώ συνεχίζω χάπια και ενεσούλες..... τελικά κορίτσια μου μια μικρούλα μελανίτσα την έκανα στην κοιλιτσα μου από εχτες....για να δούμε αυριο πως θα φαίνεται η σημερινή........

είσαι καλύτερα με την ημικρανία τελικά??? κάνει να παρεις κανένα παυσίπονο? με τις κράμπες συνεχίζονται?

μαγισσούλα μου περιμένουμε...........

βεσπάκι μου που είσαι????

ειρηνάκι που είσαι?????? καλέ εσύ σήμερα δεν είχες β χοριακή????

σου εύχομαι μια μεγάλη τιμή ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες. Με τοσες ευχες σιγουρα θα το παρουμε. Μαρτη μου γλυκιε μια νοσοκομα μου ειπε για να μην κανω μελανιες στην κοιλια με το που βγαζω την ενεση δεν ξανακουμπαω την περιοχη του τσιμπηματος καθολου ουτε με βαμβακι. Καλο βραδυ σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

χαχα χαιρομαι που σας αρεσε το τραγουδι...κι εμενα μου αρεσε πολυ...δεν νομιζω να τα ξαναβρουν οι φιλοι μου..ειναι πολυ συνειδητοποιημενη η κοπελα..δεν θα τον κρατησει το ξερω...και εν μερη τη δικαιολογω..θελει πολλα κοτσια να βαλεις τη ζωη καποιου πανω απο την ευτυχια σου...και τον αγαπαει πολυ το πιστευω...

αλλα νεα...αν κανω εμβριομεταφορα 29.9 θα κανω λογικα αν θυμαμαι καλα χοριακη 9 μερες μετα...δηλαδη περιπου 8/10...τη μερα εκεινη μπαινει η μαμα μου χειρουργειο στον Αγιο Σαββα για κατι που βρεθηκε στη μαστογραφια..ωστοσο ο γιατρος πιστευει πως δεν ειναι κακοηθης ογκος...ολο το μανικι θα το περασει η αδερφη μου φυσικα...αλλα σημερα η μαμα μου λεει μονο ευχαριστα θα ακουμε αυτο το μηνα...για να δουμε...

Μαρτακη γραφε γιατι μας ανεβαζεις..ανουλα μουυυυυυυυυυυυυυυυ

γλιφιτζουρο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

μαγισουλααααααααααα

ειρηνηηηηηηηηηηηηηηηη και ολεςςςςςςςςςςς

αποτελειται το παρεακι μου

Link to comment
Share on other sites

ανελαααααααααααααααααααακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μου...σε ολες να πανε καλα ..αχ ρε κοριτσια γυριζω απο τη δουλεια και μπαινω να δω νεα σας..πολυ δικες μου σας θεωρω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κοριτσάκια. Αύριο είναι η μεγάλη μέρα και ομολογώ ότι η αισιοδοξία μου έχει πάει βόλτα. Ο άντρας μου βέβαια είναι σίγουρος ότι το πετύχαμε. Θα δείξει. Είναι που δεν αισθάνομαι και κάτι διαφορετικό. Μαρτακι μου καλή επιτυχία να έχεις και σύντομα να μας λες τα ευχάριστα.

Νησάκι μου καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορα. Όσο για τους φίλους σου, εύχομαι να βρουν τον δρόμο της ευτυχίας. Μην ανυσηχεις για την μαμά σου, αν ήταν κάτι θα την έβαζαν αμέσως χειρουργείο. Η μαμά μου είχε χειρουργηθει πριν πολλά χρόνια στο στήθος και όλα πήγαν πολύ καλά. Πριν ένα χρόνο περίπου είχαν βρει και σε εμένα κάτι αλλά τελικά ήταν μια απλή κύστη και έφυγε μόνη της.

Σε όλα τα κοριτσάκια τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Νησακι μουυυυυυυυυυυ,8/10 διπλες χαρες,μια της μανουλας και μια δικη σου!!!!!!!!;):D

Ειρακιιιιιιιιιιιι,με μια τριψηφια χοριακουλαααααααα!!!!!!!;):D

Να εμπιστευεσαι το ενστικτο των αντρων!!!!!!!;)

Μη μας ξεχασεις αυριο;)

Και ελεγα ποια θα εγκαινιασει την εγκυολιστα!!!!;):D

Μαρτακιιιιιιιιιι μου,για οοοολες μας εχει ο Θεουλης!!!!!!!!

Δεν εκανα κατι κοριτσακι μου,τι ευχαριστεις???????

Αλλωστε συντομα μετακομιζεις σε αυτη που θα εγκαινιασει αυριο το Ειρακι μας!!!!!!!!!!!!

Η ημικρανια καλυτερα,ευχαριστω που ρωτας κοριτσι μου!!!!!!!

Η βλεννη και οι κραμπουλες σταθερααααααα!!!!!

Φιλακια στα νινακια!!!!!!!!!!:DΣμαααααατς

Καληνυχτα γλυκια σε οοοοοολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη σαν τι να αισθανθεις;;;εισαι τρεληηηηηηηηηηηηηηη

κατσε κλωσα τωρα και οχι αρνητικες σκεψεις...ολα θα πανε τελειαααααααααααααααα ακουμε ειμαι γουρλουυυυυυυυυυυυυυυυυ

Link to comment
Share on other sites

💖island1💖++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015✌💕:D

τυχερη χοριακη 8/10/2015✌💕:D

💖lollipop'86💖++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα ??/10/2015✌💕:D

💖μαγισσα💖++++++++++++++++💖τυχερο σκρατσιν✌💕:D

💖vespa💖+++++++++++++++++💖τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια"✌💕:D

💖anel80💖+++++++💖τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο✌💕:D

💖eir&alex💖+++++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015

τυχερη χοριακη 24/9/2015✌💕:D

💖annoula043💖++++++++++++++++++++++💖τυχερη εξωσωματικη✌💕:D

💖mirgeo💖+++++++++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 16/9/2015

τυχερη χοριακη 29/9/2015✌💕:D

💖17μαρτη2015💖+++++++++++++++💖τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015

τυχερη χοριακη 3/10/2015✌💕:D

💖lover bird💖+++++++++++++💖τυχερη ωοληψια 25/9/2015

τυχερη εμβρυομεταφορα 28/9/2015✌💕:D

💖💖💖ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!💖💖💖✌✌✌:D:D:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια. Αύριο είναι η μεγάλη μέρα και ομολογώ ότι η αισιοδοξία μου έχει πάει βόλτα. Ο άντρας μου βέβαια είναι σίγουρος ότι το πετύχαμε. Θα δείξει. Είναι που δεν αισθάνομαι και κάτι διαφορετικό. Μαρτακι μου καλή επιτυχία να έχεις και σύντομα να μας λες τα ευχάριστα.

Νησάκι μου καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορα. Όσο για τους φίλους σου, εύχομαι να βρουν τον δρόμο της ευτυχίας. Μην ανυσηχεις για την μαμά σου, αν ήταν κάτι θα την έβαζαν αμέσως χειρουργείο. Η μαμά μου είχε χειρουργηθει πριν πολλά χρόνια στο στήθος και όλα πήγαν πολύ καλά. Πριν ένα χρόνο περίπου είχαν βρει και σε εμένα κάτι αλλά τελικά ήταν μια απλή κύστη και έφυγε μόνη της.

Σε όλα τα κοριτσάκια τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς.

Κοριτσι μου αυριο ειναι της Παναγιας της Μυρτυδιωτισσας κ σαν αυριο πριν δυο χρονια πηρα την θετικη χοριακη μου!! Σου ευχομαι να παρεις κι εσυ την ιδια χαρα!! Καλη επιτυχια!!

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...