Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

σ' ευχαριστώ πολύ αννούλα και οι ευχές σου επιασαν και ταιριαζσν με τα συναισθήματα μου εχτές...

νησάκι μου σ' ευχαριστώ και σε σενα όταν έρθει η μερα της ετ σου..........

μπηκα και εγώ στο κλάμπ---θα κάνω την 2η σήμερα μόνη μου στις 13.30......

κοριτσακι μου σιγά σιγά και χαλαρά μην ξεθαρεψεις στην δουλεια ή στο σπίτι........ η μεγάλη μέρα έρχεται σε 2 μέρες μοοοοοονο........... θα περάσουν νερό...... μην αγχώνεσαι......

και μολυβόνερο και βουτυρο και αλοιφή φαρμακείου..... τα έχω όλα ακουσει ότι κάνουν για μελανιές.....

μαϊντανό πολτοποιημένο δεν έχω ακούσει σε κομπρεσα θα το δοκιμάσω και αυτό.... γιατί όχι???

έτσι ακριβως μαγισσάκι μου...... πολύ σε πάω και τι έγινε θα φύγουν......

λοιπον κοριτσάρες μου τα νέα μου αναλυτικά

1) καλημέρα σε όλες

2) εχτές φτάσαμε στο κέντρο στις 8.30 είχαμε ραντεβου στις 10 και ώσπου να κάνουμε τα διαδικαστικά πήγε 11.50....... ειχανε στο κέντρο 17 εμβρυομεταφορές....... είχε παρα πολύ κόσμο βαλίτσες από εξωτερικό και επαρχία.... έγκυες για αυχενική διαφάνεια και β επιπεδου και πολλές υπερηχοπαρακολουθήσεις..... το καλό ήταν ότι δεν νευριάσαμε με την αναμονή γιατί τελικά στο δωμάτιο μπηκα 1.15 και 1.20 έγινε η πρώτη μεγάλη συνάντηση.......

3) μας έδωσε φωτογραφία από το μικροσκόπειο το ένα ήταν πιο μεγαλωμένο σχεδόν βλαστοκύστη και το άλλο πήγαινε να γίνει αλλά ήταν ακόμα μορίδιο 4ης μέρας..... το ένα βιαστικό στην ανάπτυξη ε? τώρα εγώ μέσα στην τρελή χαρά ο γιατρούλης μου ηρεμότατος και ο αντρούλης αγχωμένος..... εβλεπε όλη την διαδικασία και αυτός και μόλις μου τα έβαλε και τα καλοσόρισα στην μήτρα μου στην φωλια τους η χαρά απλώθηκε σε ικανοποίηση και ενα πλατύ ήρεμο χαμόγελο που υπάρχει ακόμα..... μετά όση ώρα μείναμε στο δωμάτιο - μέχρι τις 2.50-αρχισε και ο αντρουλης να ηρεμεί και να χαμογελάει το ίδιο και να κάνει σχέδια για να οργανώσει τις δουλειες.... αναρρωτική μου.... φαρμακείο...... γράψιμο...... εξετάσεις......

4) μου εδειξαν κανοντας την πρώτη αντιπηκτική που την είχα μαζί μου.... από σήμερα και εγώ μαζί σας μέχρι το τεστ

5) η υπέροχη μερα του τεστ της β χοριακής Σάββατο 3/10 - αννούλα ακούς? σ΄ευχαριστώ που θα το συμπληρώσεις στον πίνακα...

6) από τα λευκά σικλακουρ 6 την ημέρα εως το τεστ (πρ-μεσ-βρ ανα 2)

7) από ουτροτζεσταν 6 την ημέρα (πρ-μεσ-βρ ενα από το στομα και ενα κολπικά)

:cool: το φιλισιν το συνεχίζω και την βιταμινη της pregnant care conception τον ρώτησα και μου ειπε συνεχισε τες δεν κάνουν κακό.......

9) ενω το τεστ β χοριακής θα το κάνω 3/10 μου έδωσε αναρρωτική εως και 5/10.......

10) στο σπίτι προσπαθούν και οι δύο και ο αντρουλης και η κόρη..... να με βοηθούν και να προσπαθούν να κάνουν τα μαζεματα και τις δουλειες που εκανα εγώ. η κόρη μου δεν ξέρει λεπτομεριες για δότρια και εμβρυομεταφορά αλλά ότι για να με βοηθήσει ο γιατρός να αγκιστρωθεί μωράκι μου έκαναν εχτες μια μικρή ανοδυνη επεμβασούλα..... το βραδυ η κόρη μου εδειξε ένα βιντεακι που μια μαμα εκανε τουρτες στα 2 της του δημοτικού, τις ειχε βάλει μεσα σε κουτια και τους ειχε γράψει θα αποκτήσουν κι άλλο αδερφάκι και μου έδειχνε πως έκαναν (ειδικά το ένα τσιριζε και πήδαγε από την χαρά του) και μου ειπε ότι εκείνη θα κάνει απο την χαρά της χειρότερο σαματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτά κορίτσια μου τα δικά μου νέα.... τώρα θα είμαι πιο πολύ στο φορουμ και θα σας χορτάσω.......

φιλάκια και καλά αγκιστρώματα και καλες χοριακές και καλες παραγωγές ωαρίων και καλή δυναμη και υπομονή για όλα.......

Καλώς τα δέχτηκες κοριτσαρα μου!!!! Με το καλο να γαντζωθούν για τα καλα και να μείνουν εκει για 9 μηνες!!!! Ξεκουραση και ευχάριστες σκέψεις και ολα θα πανε καλα!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αννουλα μου!!!!δεν θα κανω ωοληψια !μονο εμβρυομεταφορα θα κανω!τωρα ποτε....καπου στον Οκτωβρη μαλλον!οταν αδιαθετησω θα μπω παλι σε σειρα..σημερα η αυριο περιμενω!!!!!Μαρτη μου χαιδευε κοιλιτσα ματια μου εχεις πολυ ωραια παρεα!!!!τωα μωρακια σου!με το καλο να φωλιασουν 9 μηνες !!!!!!καλα αποτελεσματα!!!let the party begin!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σ' ευχαριστώ πολύ αννούλα και οι ευχές σου επιασαν και ταιριαζσν με τα συναισθήματα μου εχτές...

νησάκι μου σ' ευχαριστώ και σε σενα όταν έρθει η μερα της ετ σου..........

μπηκα και εγώ στο κλάμπ---θα κάνω την 2η σήμερα μόνη μου στις 13.30......

κοριτσακι μου σιγά σιγά και χαλαρά μην ξεθαρεψεις στην δουλεια ή στο σπίτι........ η μεγάλη μέρα έρχεται σε 2 μέρες μοοοοοονο........... θα περάσουν νερό...... μην αγχώνεσαι......

και μολυβόνερο και βουτυρο και αλοιφή φαρμακείου..... τα έχω όλα ακουσει ότι κάνουν για μελανιές.....

μαϊντανό πολτοποιημένο δεν έχω ακούσει σε κομπρεσα θα το δοκιμάσω και αυτό.... γιατί όχι???

έτσι ακριβως μαγισσάκι μου...... πολύ σε πάω και τι έγινε θα φύγουν......

λοιπον κοριτσάρες μου τα νέα μου αναλυτικά

1) καλημέρα σε όλες

2) εχτές φτάσαμε στο κέντρο στις 8.30 είχαμε ραντεβου στις 10 και ώσπου να κάνουμε τα διαδικαστικά πήγε 11.50....... ειχανε στο κέντρο 17 εμβρυομεταφορές....... είχε παρα πολύ κόσμο βαλίτσες από εξωτερικό και επαρχία.... έγκυες για αυχενική διαφάνεια και β επιπεδου και πολλές υπερηχοπαρακολουθήσεις..... το καλό ήταν ότι δεν νευριάσαμε με την αναμονή γιατί τελικά στο δωμάτιο μπηκα 1.15 και 1.20 έγινε η πρώτη μεγάλη συνάντηση.......

3) μας έδωσε φωτογραφία από το μικροσκόπειο το ένα ήταν πιο μεγαλωμένο σχεδόν βλαστοκύστη και το άλλο πήγαινε να γίνει αλλά ήταν ακόμα μορίδιο 4ης μέρας..... το ένα βιαστικό στην ανάπτυξη ε? τώρα εγώ μέσα στην τρελή χαρά ο γιατρούλης μου ηρεμότατος και ο αντρούλης αγχωμένος..... εβλεπε όλη την διαδικασία και αυτός και μόλις μου τα έβαλε και τα καλοσόρισα στην μήτρα μου στην φωλια τους η χαρά απλώθηκε σε ικανοποίηση και ενα πλατύ ήρεμο χαμόγελο που υπάρχει ακόμα..... μετά όση ώρα μείναμε στο δωμάτιο - μέχρι τις 2.50-αρχισε και ο αντρουλης να ηρεμεί και να χαμογελάει το ίδιο και να κάνει σχέδια για να οργανώσει τις δουλειες.... αναρρωτική μου.... φαρμακείο...... γράψιμο...... εξετάσεις......

4) μου εδειξαν κανοντας την πρώτη αντιπηκτική που την είχα μαζί μου.... από σήμερα και εγώ μαζί σας μέχρι το τεστ

5) η υπέροχη μερα του τεστ της β χοριακής Σάββατο 3/10 - αννούλα ακούς? σ΄ευχαριστώ που θα το συμπληρώσεις στον πίνακα...

6) από τα λευκά σικλακουρ 6 την ημέρα εως το τεστ (πρ-μεσ-βρ ανα 2)

7) από ουτροτζεσταν 6 την ημέρα (πρ-μεσ-βρ ενα από το στομα και ενα κολπικά)

:cool: το φιλισιν το συνεχίζω και την βιταμινη της pregnant care conception τον ρώτησα και μου ειπε συνεχισε τες δεν κάνουν κακό.......

9) ενω το τεστ β χοριακής θα το κάνω 3/10 μου έδωσε αναρρωτική εως και 5/10.......

10) στο σπίτι προσπαθούν και οι δύο και ο αντρουλης και η κόρη..... να με βοηθούν και να προσπαθούν να κάνουν τα μαζεματα και τις δουλειες που εκανα εγώ. η κόρη μου δεν ξέρει λεπτομεριες για δότρια και εμβρυομεταφορά αλλά ότι για να με βοηθήσει ο γιατρός να αγκιστρωθεί μωράκι μου έκαναν εχτες μια μικρή ανοδυνη επεμβασούλα..... το βραδυ η κόρη μου εδειξε ένα βιντεακι που μια μαμα εκανε τουρτες στα 2 της του δημοτικού, τις ειχε βάλει μεσα σε κουτια και τους ειχε γράψει θα αποκτήσουν κι άλλο αδερφάκι και μου έδειχνε πως έκαναν (ειδικά το ένα τσιριζε και πήδαγε από την χαρά του) και μου ειπε ότι εκείνη θα κάνει απο την χαρά της χειρότερο σαματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτά κορίτσια μου τα δικά μου νέα.... τώρα θα είμαι πιο πολύ στο φορουμ και θα σας χορτάσω.......

φιλάκια και καλά αγκιστρώματα και καλες χοριακές και καλες παραγωγές ωαρίων και καλή δυναμη και υπομονή για όλα.......

Καλημέρα Μάρτη μου :P:p:p:p:p:p

Τέλεια τα νέα σου κορίτσι μου :D:D:D:D Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και έγινε το πρώτο αλλά καθοριστικό βηματάκι για το "θαυματάκι" σου :-D:-D:-D:-D. Να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη και στις 03/10 θα στείσουμε τρελό διαδικτυακό γλέντι για να γιορτάσουμε τα χορμόσυνα νέα :cool::cool::cool::cool: Φιλάκια Πολλά με πολλά πολλά +++++++++++++++++++++++++++++++++


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!! Μάρτη μου, με το καλό να μείνουν τα εμβρυάκια σου μέσα στην κοιλίτσα για 9 μήνες και να βγούνε 2 όμορφα μωράκια!!!

Φιλάκια σε όλες τις κοπέλες! Νησάκι καλή συνέχεια. Πλησιάζει η μέρα της μεταφοράς και των δικών σου εμβρύων. Με το καλό να τα δεχθείς!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς τα δέχτηκες κοριτσαρα μου!!!! Με το καλο να γαντζωθούν για τα καλα και να μείνουν εκει για 9 μηνες!!!! Ξεκουραση και ευχάριστες σκέψεις και ολα θα πανε καλα!!!

μαγισσάκι μου γλυκό σ' ευχαριστώ ναι..... ευχάριστες σκέψεις......

Αννουλα μου!!!!δεν θα κανω ωοληψια !μονο εμβρυομεταφορα θα κανω!τωρα ποτε....καπου στον Οκτωβρη μαλλον!οταν αδιαθετησω θα μπω παλι σε σειρα..σημερα η αυριο περιμενω!!!!!Μαρτη μου χαιδευε κοιλιτσα ματια μου εχεις πολυ ωραια παρεα!!!!τωα μωρακια σου!με το καλο να φωλιασουν 9 μηνες !!!!!!καλα αποτελεσματα!!!let the party begin!!!!!!!!!!!!!!!!!

γλυφιτζουράκι μου γλυκό την χαϊδεύω και ο αντρουλης και τα παρακαλούμε να μείνουν συντροφιά μας για το υπολοιπο της ζωής μας.........

Καλημερα δεν ειπαααααααααα!!!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!με πολλες εγκυουλες συντομα!!!!

ναι με πολλές πολλές εγκυούλες σύντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα Μάρτη μου :P:p:p:p:p:p

Τέλεια τα νέα σου κορίτσι μου :D:D:D:D Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και έγινε το πρώτο αλλά καθοριστικό βηματάκι για το "θαυματάκι" σου :-D:-D:-D:-D. Να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη και στις 03/10 θα στείσουμε τρελό διαδικτυακό γλέντι για να γιορτάσουμε τα χορμόσυνα νέα :cool::cool::cool::cool: Φιλάκια Πολλά με πολλά πολλά +++++++++++++++++++++++++++++++++

ναι πουλάκι μου σ΄ευχαριστώ για τις ευχές σου βέβαια ξέρω ότι είναι 50-60% από τις στατιστικές του κέντρου

ο γιατρούλης μου ειπε καλή επιτυχία τώρα αναλαμβάνει ο Θεός.........

εμείς κάναμε το καθοριστικό βήμα....... τα άλλα δεν ανήκουν σε μας...... μόνο ευχόμαστε' date=' πιστεύουμε ότι το αυτί Του δεν βάρυνε και ότι μας ακούει.... όταν τον καλούμε σε βοήθεια......

όσο για το διαδικτυακό πάρτυ μακάρι για όλες μας μια μια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα!!!!!!!!!!! Μάρτη μου, με το καλό να μείνουν τα εμβρυάκια σου μέσα στην κοιλίτσα για 9 μήνες και να βγούνε 2 όμορφα μωράκια!!!

Φιλάκια σε όλες τις κοπέλες! Νησάκι καλή συνέχεια. Πλησιάζει η μέρα της μεταφοράς και των δικών σου εμβρύων. Με το καλό να τα δεχθείς!

ανελάκι μου σ' ευχαριστώ και θαθελα να βγούνε δύο όμορφα μωράκια να τα κρατώ αγκαλιά τον Ιουνιο του 2016!!!!!!!!!!!!!

νησάκι μου σου ευχομαι με το καλό και η δική σου εμβρυομεταφορά κοντεύει!!!!!!!!!!!!! καλώς να τα δεχτείς και εσύ στο σπιτακι τους.........


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε οοοολα τα κοριτσια!!!!!!

Μαρτακι μου για μια ακομα φορα ,οοοοοοολες μου οι ευχες του χρονου τετοια μερα να τα εχεις στην αγκαλιτσα σου και να μιλαμε ως μανουλες πλεον!!!!!!!!:D

Φυσικα και θα φροντισω τις απαραιτητες αλλαγες στην λιστουλα μας;)

Εσυ απολαυσε και εγω θα βαλω τα χαμογελακια τις καρδουλες και το σημα της νικης!!!!!! (Αραγε το προσεξατε αυτο?????:mrgreen:εμπνευση της στιγμης!!!!!!!η προσωπικη νικη καθεμιας μας!!!!!!αααά και διπλή καρδουλα στο τελος για διπλες χαρες!!!!!!! Εεεεεεεε πως με βρισκετε???????:tongue:αν ειμαι καλα;))

Νησακι πλησιαζουν οι ομορφιες σου;)

Ποιο αλλο κοριτσι εχει νεοτερα?????

Εμεις κλασσικααααα ενεσουλες!!!!! :-D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη κοριτσακια που μπαινω σφηνα στο θεμα σας...αλλα δε ξερω που να γραψω...

Παλαιοτερα που προσπαθησα να χαρισω φαρμακα (στο parents βεβαια) μου ειχαν κανει παρατηρηση.

Εχω τρια κουτια arvekap 0,1 που το καθενα εχει μεσα 7 ενεσεις...και ειναι για οσες θα κανουν το μακρυ πρωτόκολλο.

Το κακο ειναι οτι τις ειχα ξεχασει στο ντουλαπι (τις κρατουσα για μια φιλη που δε τις χρειαστηκε τελικα..) και εχουν ληξει απο τον απριλιο του 2015!

Ξερω οτι εχουν περιθωρειο ασφαλειας... (πόσο βεβαια δε ξερω...) οποτε αν καποια κοπελα ενδιαφερεται και ΑΦΟΥ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ευχαριστως να της τα δωσω, ας με ενημερωσει σε π.μ.

Και παλι συγνωμη που παρεμβαινω (ίσως και άσκοπα τελικα) αλλα και μία πιθανοτητα να υπαρχει να της χρησιμοποιήσει σωστά κάποια κοπέλα... αξιζε τον κόπο (σημειωτέον δε γραφονται...και ειναι και ακριβουτσικες)

Καλή επιτυχία σας όλες σας στον τόσο δύσκολο μα όμορφο αγωνα σας!!

Link to comment
Share on other sites

μπηκα κι εγω για μια καληνυχτα!!κοριτσακι νομιζω 2 μηνες ειναι η ασφαλεια που εχουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μετα ληγουν πληρως...παντως μπραβο για την κινηση κι ευχαριστουμε για ευχουλες

λοιπον κοριτσια ειχα μια δυσκολη μερα σημερα ...χωρισε ενας πολυ καλος μου φιλος (απο το νηπιαγωγειο ειμαστε μαζι)με την 5 χρονια κοπελα του..τον χωρισε εκεινη γιατι εχει ενα σοβαρο θεμα υγειας και δεν θελει να τον ταλαιπωρει μαζι της...να μην σας τα πολυλογω απο τη μια την καταλαβαινω(δεν σας κρυβω οτι και με το δικο μου θεμα σκεφτηκα αρκετες φορες μηπως εγλωβιζω τον αντρα μου)κι απο την αλλη με ποναει α ξερω πως ενω αγαπιουνται ειναι χωρια...απο το πρωι λοιπον βαζω το ιδιο τραγουδι πολλες φορες να το ακουει ο αντρας μου....σας το αφιερωνω...κοριτσια...φυλατε δυνατα το χερι του αντρα σας...αυτα που περνανε αλλοι ειναι τιποτα μπροστα στα δικα μας..εμεις θα τα καταφερουμε και θα τελειωσει το μαρτυριο μας...πολλοι εκει εξω παλευουν για τη ζωη τους....ηταν δυνατο ¨χαστουκι "το σημερινο για να συνελθω λιγο και να σταματησω να κλαψουριζω...

το τραγουδι ειναι

εχει υπεροχο νοημα
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα με ενα πολυ ανεβαστικο τραγουδι νησακι!!!!!τελειο!!!!!μου εφτιαξε την διαθεση!!!!να'σαι καλα!να το ακους ολη μερα!!πολυ λυπαμαι για τον φιλο σου αλλα κατο μεσα μου λεει οτι θα ειναι παλι μαζι!φιλακια σε ολες!!!!σημερα περιμενω την κυρια με τα κοκκινα....για να δουμε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου! Μακάρι νησάκι να τα ξαναβρούν, αν θέλουν πραγματικά να είναι μαζί, θα είναι πάλι μαζί γιατι ότι πρόβλημα αντιμετωπίζουμε με συντροφικότητα και αγάπη αντιμετωπίζεται. Βέβαια είναι ανθρώπινο κάποιος να μην έχει αντοχές και απόλυτα αποδεκτό. Ο φίλος σου θέλει να είναι μαζί της? Εάν θέλει θα την πείσει με την αγάπη του. (το γνωρίζω αυτό το συναίσθημα). Θέλει δύναμη ψυχής και από τους δύο. Τελικά Υγεία πάνω από όλα. Τα άλλα αντιμετωπίζονται. Όντως υπάρχουνε πολλά προβλήματα που αντιμετωπίζει ο κόσμος και παλεύει για την ζωή του. Εμείς παλεύουμε να φέρουμε μια νέα ζωή αλλά δεν κινδυνεύει η υγεία μας, απλώς αυτήν την στιγμή που ζούμε θεωρούμε το πρόβλημά μας τεράστιο και δύσλυτο.

Γλυφιτζουράκι μακάρι να έρθει η κυρία... σύντομα και να αρχίσεις την προετοιμασία. Αννούλα, Μαγισσούλα, Μάρτη και υπόλοιπες κοπέλες τι κάνετε?

Εγώ μάλλον το Σάββατο θα κάνω ωοληψία, έχω ένα ωάριο 13mm, αύριο θα δούμε οιστραδιόλη και υπέρηχο και λογικά Σάββατο θα το πάρουμε. Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Σήμερα πήγα και εγώ για υπέρηχο και την Παρασκευή 25/09 θα κάνω ωοληψία και αν όλα είναι καλά Δευτέρα 28/09 θα κάνουμε την εβρυομεταφορά!!!! Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλοι μας!!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Μακάρι νησάκι να τα ξαναβρούν, αν θέλουν πραγματικά να είναι μαζί, θα είναι πάλι μαζί γιατι ότι πρόβλημα αντιμετωπίζουμε με συντροφικότητα και αγάπη αντιμετωπίζεται. Βέβαια είναι ανθρώπινο κάποιος να μην έχει αντοχές και απόλυτα αποδεκτό. Ο φίλος σου θέλει να είναι μαζί της? Εάν θέλει θα την πείσει με την αγάπη του. (το γνωρίζω αυτό το συναίσθημα). Θέλει δύναμη ψυχής και από τους δύο. Τελικά Υγεία πάνω από όλα. Τα άλλα αντιμετωπίζονται. Όντως υπάρχουνε πολλά προβλήματα που αντιμετωπίζει ο κόσμος και παλεύει για την ζωή του. Εμείς παλεύουμε να φέρουμε μια νέα ζωή αλλά δεν κινδυνεύει η υγεία μας, απλώς αυτήν την στιγμή που ζούμε θεωρούμε το πρόβλημά μας τεράστιο και δύσλυτο.

Γλυφιτζουράκι μακάρι να έρθει η κυρία... σύντομα και να αρχίσεις την προετοιμασία. Αννούλα, Μαγισσούλα, Μάρτη και υπόλοιπες κοπέλες τι κάνετε?

Εγώ μάλλον το Σάββατο θα κάνω ωοληψία, έχω ένα ωάριο 13mm, αύριο θα δούμε οιστραδιόλη και υπέρηχο και λογικά Σάββατο θα το πάρουμε. Φιλάκια

Καλημέρα!!!! Με το καλο να το συλλέξετε το αυγουλακι σου, να γονιμοποιηθεί αριστα και να γινει το παιδακι σου!!!!

Εγω εδω....περιμενω να περάσουν οι μερες!!!! Δεν εχω και κατι αλλο να κανω.....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Σήμερα πήγα και εγώ για υπέρηχο και την Παρασκευή 25/09 θα κάνω ωοληψία και αν όλα είναι καλά Δευτέρα 28/09 θα κάνουμε την εβρυομεταφορά!!!! Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλοι μας!!!!

Με το καλο και εσυ κοριτσαρα μου!!!! Ευχομαι συντομα να εχουμε πολλα και ευχαριστα νεα!!!!! Ας ανταμειφθουν οι κόποι μας......


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπεεεεεερα!!!!!!:D

Ανελααααακι,με το καλο να συλλεξετε το πολυτιμο αυγουλακι σας!!!!!!!!:D

Πουλακι μου με το καλο ωοληψια και εμβρυομεταφορα!!!!!!!:D

Γλυφιτζουρακι μου ,σε διορθωνω στην λιστα μας!!!!!!:D

Μαρακι μου,δε σε ξεχασα,συντομα θα περιποιηθω την λιστα μας;):D!!!!!!!!!

Μαγγισσουλα μου,υπομονη περνανε οι μερες!!!!!!:D

Νησακι μου,υπεροχο τραγουδι!!!!!!Τωρα οσον αφορα το φιλικο ζευγαρι,το μονο που μπορω να πω ειναι πως ναι μεν οι δυσκολιες ενωνουν μα υπαρχουν στιγμες που χρειαζεται πεδιο ανασυγκροτησης της σχεσης.

Κοριτσι μου dream,πολυ συγκινητικη η κινηση σου,μακαρι να ακολουθουν και αλλοι το παραδειγμα σου!!!!!!

Το εχω πει,το ξαναλεω,ευχομαι να με αξιωσει ο Θεος περα απο το να γινω μανουλα να μπορεσω να βοηθησω με οποιο τροπο μπορω ζευγαρια που βρισκονται στην προσπαθεια!!!!!

Τα δικαμου.....απο το πρωι απιστευτη ημικρανια,εντονη τραχηλικη βλεννη((ακουυυυς μαγισσουλα???????)και κραμπες χαμηλα δεξια και αριστερα!!!!!!!Αυταααααα!!!!!!!:D

Ξεχασα καποιο κοριτσι????:confused:


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...