Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

island1++++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015:D

lollipop'86+++++++++++++++++++++++++++++τυχερη ωοληψια ??/10/2015:D

μαγισσα++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++τυχερο σκρατσιν:D

vespa++++++++++++++++++++++++++τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια":D

anel80+++++++++++τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο:D

eir&alex++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015τυχερη χοριακη ??/9/2015:D

annoula043+++++++++++++++++++++++++++++++++τυχερη εξωσωματικη:D

mirgeo+++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 16/9/2015τυχερη χοριακη 29/9/2015:D

17μαρτη2015+++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσουδια μουυυυυυυ καληνυχτες!!!!!!!!!

Ονειρευτειτε οοοοτι σας κανει να χαμογελατε περισσοτερο!!!!!!:D

Ειπαμε,ακομα και μια σταλα κανει την δουλιτσα της!!!!;):D

Σμαααατς Σμουυυυτς

ΥΓ Plus Plus Plus + + +:D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω πολυ νησακι μου και σε εσενα... ++++++++++++++++++++++++++ διαβασα για τον σημερινο υπερηχο σου.... τελεια 9 το ενδομητριο...... παμε δυνατα!!!!!!... προχωραμε..... με ανεβασμενη διαθεση......

σ' ευχαριστω μαγγισουλα μου και πουλακι μου!!!!!!

χαχαχα ελιωσα..... το αντιθετο ακριβως...... στον πολυελαιο.... χαχαχα πωπω... ρε κοριτσια τι εχουν τραβηξει οι αντρες σας!!!! 3 χρονια???? καθε μηνα? και 1 1/2 χρονο καθε μηνα..... πωπω!!! ο δικος μου εχει δωσει μονο το καλοκαιρι του 12 και τον απριλιο του 15.... για σπερμοδιαγραμμα...

παντως σας ευχομαι ναναι η προσπαθεια που θα ανταμοιφτει!!!!!! και σε σενα μαγισσακι και σε σενα πουλακι μου.... τι ωραια να 'μαστε οοοοοολες εγκυουλες και να γελαμε οοολες!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ και παλι φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

μακαρι ανελακι μου.... σ'ευχαριστω και σε σενα τα καλυτερα!!!!!!

λες; ετσι θα ηθελα και εγω αννουλα μου!!! σ'ευχαριστω και ευχομαι και για σενα να'ναι η πετυχημενη προσπαθεια!!!!!!!! με πολυ+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

καλως ηρθες στο καφε μας και καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!!!!!! καλο αγκιστρωμα στο η στα σπορακια σου!!!!!!!

κοπελα μου γλυκεια ακολουθεις.... μην ανησυχεις καθολου... με το καλο να' ρθει η μερα που θα ξεκινησεις και να φτασει με επιτυχια στο ποθητο αποτελεσμα.... σ'ευχαριστω παρα πολυ για τις γλυκες ευχες σου και για την μπεμπεδοσκονη.... σου στελνω και εγω ολη την καλη μου ενεργεια και ο,τι καλυτερο για σενα ερχεται!!!!!!!!

με γεια τις ενεσεις τις καινουργιες.....για το ποσα να ξεπαγωσεις δεν ξερω.... μιλησες με τον γιατρουλη η με την βιολογο του κεντρου.... μην ντρεπεσαι ρωτα την... ο αντρουλης μου την πηρε τηλ και του εξηγησε γυρω απο τις αποριες του.... αν δεν το ζηταγε δεν θα του τα ελεγε.... και θα ειχε ακομα τις αποριες να αιωρουνται.......μονο αν το ρωτησεις θα μαθεις κατι.... η βιολογος η δικη μας του ειπε ο,τι θες να ρωτησεις να ζητας εμενα..... επομενη ενημερωση θα εχουμε αυριο κοριτσια μου 3η μερα γονιμοποιησης.... την δευτερα στις 10 εμβρυομεταφορα.... γιουπι!!!!!

Με το καλο να προχωρήσουν τα εμβρυακια σας και να τα υποδεχτεις την δευτερα στο φιλόξενο σπιτάκι τους για τους επόμενους 9 μηνες!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα Αννουλα ναι κι οι βλαστοκυστες εχουν διαβαθμισεις...

καλε δεν θα βαλουμε 3 ειπαμε απαγορευεται και δεν θα εβαζα ουτε εγω..2 θα μπουν (πρωτα ο θεος αν ολα πανε καλα)απλα ο γιατρος λεει να ξεπαγωσουν κι οι 3 γιατι τον Γεναρη η μια εφτασε τελευταια στιγμη να μπει καταψυξη..οποτε σκεφτεται μηπως στην παοψυξη δεν τα καταφερει....τι να πω θα μιλησω με τη βιολογο....

Μαρτακι με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

αντε ρε κοριτσια να δουμε τι θα δουμε ..εμενα η εμβριομεταφορα θα ναι 29/9

Link to comment
Share on other sites

island1++++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015:lol:

lollipop'86+++++++++++++++++++++++++++++τυχερη ωοληψια ??/10/2015:lol:

μαγισσα++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++τυχερο σκρατσιν:lol:

vespa++++++++++++++++++++++++++τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια":lol:

anel80+++++++++++τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο:lol:

eir&alex++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015τυχερη χοριακη ??/9/2015:lol:

annoula043+++++++++++++++++++++++++++++++++τυχερη εξωσωματικη:lol:

mirgeo+++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 16/9/2015τυχερη χοριακη 29/9/2015:lol:

17μαρτη2015+++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015:lol:


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα Αννουλα ναι κι οι βλαστοκυστες εχουν διαβαθμισεις...

καλε δεν θα βαλουμε 3 ειπαμε απαγορευεται και δεν θα εβαζα ουτε εγω..2 θα μπουν (πρωτα ο θεος αν ολα πανε καλα)απλα ο γιατρος λεει να ξεπαγωσουν κι οι 3 γιατι τον Γεναρη η μια εφτασε τελευταια στιγμη να μπει καταψυξη..οποτε σκεφτεται μηπως στην παοψυξη δεν τα καταφερει....τι να πω θα μιλησω με τη βιολογο....

Μαρτακι με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

αντε ρε κοριτσια να δουμε τι θα δουμε ..εμενα η εμβριομεταφορα θα ναι 29/9

Καλημερα Νησακι!!!!!!!

Ολα θα πανε μια χαρα!!!!!!

Θενκς για την διευκρινηση,λογικα να το παρει καποιος αφου εχει διαβαθμιση στα ωαρια γιατι να μην εχει και στις βλαστοκυστες?

Καλημεραααααααα σε οοοοοολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!!:lol:


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Ειμαι η νίκη και μερικές παλιές με θυμούνται. Πολλά φιλιά σε ολα κορίτσια που ειναι στη προσπαθεια, σε αυτες που περιμένουν το θαύματακι τους , στις κοπέλες που σκέφτονται να μπουν τωρα στον αγώνα και φυσικα στις ήδη όμορφες μανουλιτσες. Σας διαβάζω καθημερινά (παλιά συνήθεια , δεν κόβετε) αλλα δεν είχα ιδιαίτερα νεα να σας πω. Μετα απο τρεις φυσικές συλλήψεις που δεν προχώρησαν, 5, 6 εξωσωματικές και μια τρίμηνη ανάπαυλα σκευτομαστε να ξανά μπούμε στον αγώνα . Εχω ενα παγωτινι και πρεπει να μαζέψω και αλλα . Είδωμεν ..... Ο θεός ειναι μεγάλος και θα μας βοηθήσει όλες.

Link to comment
Share on other sites

με το καλο Νικη μου!!!!!!!!!!ελπιζω πριν τον νεο αγωνα να τα χεις κανει ολα απο εξετασεις μιας και για να μενεις μονη σου σημαινει οτμπορεις μαι χαρα να συλλαβεις..αλλου παιζεται το παιχνιδι...

αννουλα μου ναι εχουν και οι βλαστοκυστες...

δες εδω

http://www.eugonia.com.gr/exelixeis-stin-exosomatiki/embryologikes/vlastokysteis/

Link to comment
Share on other sites

Νικη μου καλησπεραααααα!!!!!Ενα θα σου πω,με τη ΝΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗ;):D!!!!!!!!

Νησακι μου ευχαριστω ,πολυ ενδιαφερον αθρο.

Μια βοηθεια τα πιο εμπειρα κοριτσια σας παρακαλω.

Η υπαρξη τραχηλικης βλεννης(συγγνωμη αν γινομαι ανατριχιαστικη στις λεπτομερειες:tongue:)τωρα που εχω ξεκινησει ορμονες τι σημαινειιιιι??????


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα Αννουλα ναι κι οι βλαστοκυστες εχουν διαβαθμισεις...

καλε δεν θα βαλουμε 3 ειπαμε απαγορευεται και δεν θα εβαζα ουτε εγω..2 θα μπουν (πρωτα ο θεος αν ολα πανε καλα)απλα ο γιατρος λεει να ξεπαγωσουν κι οι 3 γιατι τον Γεναρη η μια εφτασε τελευταια στιγμη να μπει καταψυξη..οποτε σκεφτεται μηπως στην παοψυξη δεν τα καταφερει....τι να πω θα μιλησω με τη βιολογο....

Μαρτακι με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

αντε ρε κοριτσια να δουμε τι θα δουμε ..εμενα η εμβριομεταφορα θα ναι 29/9

νησακι μου σ' ευχαριστω παααρα πολυ!!!! εχω μια μεγαλη ελπιδα και μια βαθεια εσωτερικη ηρεμια..... αυριο το ζεστο καλοσορισμα των εμβριων......

Με το καλο να προχωρήσουν τα εμβρυακια σας και να τα υποδεχτεις την δευτερα στο φιλόξενο σπιτάκι τους για τους επόμενους 9 μηνες!!!!

ναι αγαπακι μου... μαγισσουλα μου εσυ!!!! και στα δικα σου καλοσορισματα που περιμενουν με λαχταρα ναρθουν στο φως...... στην δικη σου ζεστασια απ την παγωνια της απομονωσης!!!!

island1++++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 29/9/2015:lol:

lollipop'86+++++++++++++++++++++++++++++τυχερη ωοληψια ??/10/2015:lol:

μαγισσα++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++τυχερο σκρατσιν:lol:

vespa++++++++++++++++++++++++++τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια":lol:

anel80+++++++++++τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο:lol:

eir&alex++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015τυχερη χοριακη ??/9/2015:lol:

annoula043+++++++++++++++++++++++++++++++++τυχερη εξωσωματικη:lol:

mirgeo+++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 16/9/2015τυχερη χοριακη 29/9/2015:lol:

17μαρτη2015+++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 21/9/2015:lol:

αννουλα μου γλυκεια σ'ευχαριστω πολυ που μ'εβαλες στην λιστα..... να σου πω κατι? τον μαρτιο που νομιζα οτι το τσακωσα το σπορι και μετα τιποτα..... απ' τα λεγομενα των γιαρων κοιτα με απορια την λιστα και με δακρυα αναρωτιομουν αν καποε θα μαι εστω υποψηφια!!!!! τοτε ημουν τα πατωματα.... τωρα ειμαι σαν ονειρευομενη εστω και μεχρι εδω και γεματη ελπιδα!!!!

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Ειμαι η νίκη και μερικές παλιές με θυμούνται. Πολλά φιλιά σε ολα κορίτσια που ειναι στη προσπαθεια, σε αυτες που περιμένουν το θαύματακι τους , στις κοπέλες που σκέφτονται να μπουν τωρα στον αγώνα και φυσικα στις ήδη όμορφες μανουλιτσες. Σας διαβάζω καθημερινά (παλιά συνήθεια , δεν κόβετε) αλλα δεν είχα ιδιαίτερα νεα να σας πω. Μετα απο τρεις φυσικές συλλήψεις που δεν προχώρησαν, 5, 6 εξωσωματικές και μια τρίμηνη ανάπαυλα σκευτομαστε να ξανά μπούμε στον αγώνα . Εχω ενα παγωτινι και πρεπει να μαζέψω και αλλα . Είδωμεν ..... Ο θεός ειναι μεγάλος και θα μας βοηθήσει όλες.

καλη δυναμη κοπελα μου...... πραγματικα ο θεος κι αν αργει δεν ξεχνα.... απαντα προσευχες....καλο αγωνα....

Φιλακια πολλα κοριτσακι μου!!!!!

Με το καλοοοοο!!!!!Με το καλο να υποδεχτειτε τα μωρακια σας!!!!!

Καληνυχτα και ονειρεψου τις ομορφιες μας!!!!!:wink::-D

εχω παρα πολυ μεγαλη λαχταρα να τα υποδεχτω......ανουλα μου!!!! και πραγματικα ονειρευομαι στιγμες που θα αναπαυτουν, θα βολευτουν και θα τους αρεσει πολυ εκει μεσα μου!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Ειμαι η νίκη και μερικές παλιές με θυμούνται. Πολλά φιλιά σε ολα κορίτσια που ειναι στη προσπαθεια, σε αυτες που περιμένουν το θαύματακι τους , στις κοπέλες που σκέφτονται να μπουν τωρα στον αγώνα και φυσικα στις ήδη όμορφες μανουλιτσες. Σας διαβάζω καθημερινά (παλιά συνήθεια , δεν κόβετε) αλλα δεν είχα ιδιαίτερα νεα να σας πω. Μετα απο τρεις φυσικές συλλήψεις που δεν προχώρησαν, 5, 6 εξωσωματικές και μια τρίμηνη ανάπαυλα σκευτομαστε να ξανά μπούμε στον αγώνα . Εχω ενα παγωτινι και πρεπει να μαζέψω και αλλα . Είδωμεν ..... Ο θεός ειναι μεγάλος και θα μας βοηθήσει όλες.

Καλώς την και πάλι.....!!!! Σήκωσε μανίκια και παμε με τσαμπουκά και με την....νικη!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νικη μου καλησπεραααααα!!!!!Ενα θα σου πω,με τη ΝΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗ;):D!!!!!!!!

Νησακι μου ευχαριστω ,πολυ ενδιαφερον αθρο.

Μια βοηθεια τα πιο εμπειρα κοριτσια σας παρακαλω.

Η υπαρξη τραχηλικης βλεννης(συγγνωμη αν γινομαι ανατριχιαστικη στις λεπτομερειες:tongue:)τωρα που εχω ξεκινησει ορμονες τι σημαινειιιιι??????

Είναι καλό σημάδι αυτό!!!! Σημαίνει οτι παράγονται και μεγαλώνουν αυγουλακια!!!! Εγω ειχα και τις δυο φορες! Την δευτερη περισσοτερα και εκανα περισσοτερα αυγουλακια! Στον γιατρο που τα ειχα αναφέρει μου ειχε πει πως ειναι πως ειναι καλη ένδειξη οτι ολα πανε καλα!!!! Εμενα ηταν σαν τα υγρά που εχω στην Ωορηξια αλλα πααααρα πολλα και για πααααρα πολλες μερες!!!! Αρα...ολα καλα!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

νησακι μου σ' ευχαριστω παααρα πολυ!!!! εχω μια μεγαλη ελπιδα και μια βαθεια εσωτερικη ηρεμια..... αυριο το ζεστο καλοσορισμα των εμβριων......

ναι αγαπακι μου... μαγισσουλα μου εσυ!!!! και στα δικα σου καλοσορισματα που περιμενουν με λαχταρα ναρθουν στο φως...... στην δικη σου ζεστασια απ την παγωνια της απομονωσης!!!!

αννουλα μου γλυκεια σ'ευχαριστω πολυ που μ'εβαλες στην λιστα..... να σου πω κατι? τον μαρτιο που νομιζα οτι το τσακωσα το σπορι και μετα τιποτα..... απ' τα λεγομενα των γιαρων κοιτα με απορια την λιστα και με δακρυα αναρωτιομουν αν καποε θα μαι εστω υποψηφια!!!!! τοτε ημουν τα πατωματα.... τωρα ειμαι σαν ονειρευομενη εστω και μεχρι εδω και γεματη ελπιδα!!!!

καλη δυναμη κοπελα μου...... πραγματικα ο θεος κι αν αργει δεν ξεχνα.... απαντα προσευχες....καλο αγωνα....

εχω παρα πολυ μεγαλη λαχταρα να τα υποδεχτω......ανουλα μου!!!! και πραγματικα ονειρευομαι στιγμες που θα αναπαυτουν, θα βολευτουν και θα τους αρεσει πολυ εκει μεσα μου!!!!

Μαρτακι μου γλυκο καλησπερα!!!!!!

Μη με ευχαριστεις γλυκουλα μου!!!!!!

Τωρα παμε για λιστα για εγκυουλες!!!!!!!;):D

Οταν με το καλο μπορεσεις πες μας για την εμβρυομεταφορα!!!!!!

Να περασετε υπεεεεεροχες στιγμες με τα νινακια σου Μαρτακι μου!!!!!!!

Και να φωλιασουν ζεστα ζεστα για τους υπολοιπους μηνες μεχρι να τα παρεις με το καλο στην αγκαλιτσα σου!!!!!!;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...