Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

εχω πεθανει στα γελια!!!!!!!!!!!!!!το περασε ο καημενος!!κι εσυ βεβαια αλλα αυτον τον λυπαμαι πιο πολυ χαχαχαχαχα

κατι αντιστοιχο ζησαμε στο πρωτο σπερμοδιαγραμμα στο Ελενα με τον αντρα μου..τι γελιο!!!με το καλο τα 2 μπουμπουκακια σου να γινουν τριανταφυλλακια σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχω πεθανει στα γελια!!!!!!!!!!!!!!το περασε ο καημενος!!κι εσυ βεβαια αλλα αυτον τον λυπαμαι πιο πολυ χαχαχαχαχα

κατι αντιστοιχο ζησαμε στο πρωτο σπερμοδιαγραμμα στο Ελενα με τον αντρα μου..τι γελιο!!!με το καλο τα 2 μπουμπουκακια σου να γινουν τριανταφυλλακια σου

Ευτυχώς ο δικός μου εχει κανει καλη προθέρμανση καθε μηνα επι τρια χρονια με τα σπερμοδιαγραμματα και τωρα πια ειναι πρωταθλητής !!!! Πιστευω οτι μπορει και κρεμασμένος απο τον πολυελαίο να δώσει δειγμα!!!! Χαχχαχαχαχαα .......

Το κανιβαλιζω το θεμα για να μην σαλταρω......!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ο δικός μου εχει κανει καλη προθέρμανση καθε μηνα επι τρια χρονια με τα σπερμοδιαγραμματα και τωρα πια ειναι πρωταθλητής !!!! Πιστευω οτι μπορει και κρεμασμένος απο τον πολυελαίο να δώσει δειγμα!!!! Χαχχαχαχαχαα .......

Το κανιβαλιζω το θεμα για να μην σαλταρω......!!!!!

Θεικό..... αυτό με τον πολυέλαιο χα χα χα χα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:!!! Ευτυχώς σε αυτόν τον τομέα και ο δικός μου δεν πάει πίσω επί 1 1/2 χρόνο κάθε μήνα :tongue::tongue::tongue:.....


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

ποσο γλυκο αυτο που εγραψες!!!!!σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!!!!!μου δινεις κι εσυ κι ολες την θετικη ενεργεια που χρειαζομαι!!

Κλεινε ματακι και χαμόγελο και ολα θα πανε τεεεεελεια!!!!!!!!!;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα γλυκια σε οοοοολα τα κοριτσακια!!!!!!

Πως μου εισαστε?????

Τι μου κανετε??????

Μαρτακι μου εγω το μονο που θα σου πω ειναι πως μετα απο τετοια επεισοδιακη κατασταση ερχονται χαρμοσυνα;)Τα ομορφοτερα κοριτσι μου!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα!!! Και εγω έκανα την πρώτη μου εξωσωματικη. Η εμβρυομεταφορα έγινε στις 16/09 και η χοριακή θα γίνει στις 29/09... Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα!!! Και εγω έκανα την πρώτη μου εξωσωματικη. Η εμβρυομεταφορα έγινε στις 16/09 και η χοριακή θα γίνει στις 29/09... Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!!!

kalos irthes ke kalos ta dextikes!!!!! afxome na throniastoun gia ta kala......!!!! perimenoume tin thetiki sou xoriaki lipon!!!! os tote ipomoni, ksekourasi ke omorfes skepsis!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

island1++++++++++++++++++++++++++τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια":-D

lollipop'86+++++++++++++++++++++++++++++τυχερη ωοληψια ??/10/2015:D

μαγισσα++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++τυχερο σκρατσιν:D

vespa++++++++++++++++++++++++++τυχερη προσπαθεια με "παγωτακια":D

anel80+++++++++++τυχερη προσπαθεια με αυγουλακια απο φυσικο κυκλο:D

eir&alex++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 13/9/2015:D

τυχερη χοριακη ??/9/2015:D

annoula043+++++++++++++++++++++++++++++++++τυχερη εξωσωματικη:D

mirgeo+++++++++++++++++++++++++τυχερη εμβρυομεταφορα 16/9/2015:D

τυχερη χοριακη 29/9/2015:D

------


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και απο εμένα!!! Και εγω έκανα την πρώτη μου εξωσωματικη. Η εμβρυομεταφορα έγινε στις 16/09 και η χοριακή θα γίνει στις 29/09... Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!!!

Καλησπερα κοριτσι μου καλως ηρθες και συντομα να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα!!!!!!;)

Ευχομαι να ειναι η πρωτη και τυχερη σας και να φωλιασουν το/α νινακι/α σου!!!!!!!:D

Στις ομορφιες μας σε ολες μας!!!!!;):D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Μαρτακη μου ευχομαι τα δυο εμβρυακια να φωλιασουν για 9 μηνες!με το καλο η μεβρυομεταφορα!!!!καλα αποτελεσματα στον υπερηχο νησακι!!!εγω δεν θα κανω ωοληψια!!!κατευθειαν οταν αδιαθετησω θα ξεκινησω παλι παρακολουθηση χωρις καμια παρεμβαση χωρις φαρμακα και μετα την ωορηξια θα βαλω τα παγωτινια μου!!!!!ανυπομονω κοριτσια μου....οντως δεν ηταν καλος ο κυκλος μου και γιαυτο επιρρεασε τοσο η ενεση...φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ φυσαω μπεμπεδοσκονη σε ολες σας!!!!!!!!!!ξανα φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

με το καλο γλιφιτζουρακι μου!!!αυτο κανω εγω τωρα

λοιπον πηγα...το ενδομητριο 9 και ο γιατρος υπερευχαριστημενος!!!!!!!!καμια κυστη και γενικα αριστη εικονα...τωρα θα ξαναπαω στην εμβριομεταφορα...δεν χρειαζομαι κατι αλλο...ετσι μου ειπε..μου εδωσε καποιες καινουριες ενεσεις που μολις ηρθαν απο αμερικη για προγεστερονη γιατι ειναι μια τη μερα και γιατι ειχα σοβαρο θεμα με τα ουτροτζεσταν τις αλλες φορες..συνεχιζω την ιδια γαωγη και προσθετω και την ενεση αυτη...δεν χρειαστηκε να μου παρει αιμα (δεν ξερω γιατι)στις 28 θα με παρουν απο το εμβριολογικο να μου πουν για την αποψυξη..ο γιατρος θελει να αποψυξουμε 3 και να βαλουμε τα πιο δυνατα...εγω δεν ξερω τι θελω..η αληθεια ειναι οτι η μια βλαστοκυστουλα ηταν στο οριο να καταψυχθει..ο αντρας μου λεει ναι και τα 3 και να βαλουμε τα πιο δυνατα...εσεις τι λετε;;εχετε παρομοια εμπειρια;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τρία θα σου έλεγα για αυξημένες πιθανότητε! Στην πρώτη και την δεύτερη εμβρυομεταφορα 3 μωράκια εβαλα παρόλο που είμαι μικρη.και τα τρία να επιανα δεν θα έκανα μείωση πάντως το είχα ξεκαθαρίσει από την αρχή στο γιατρό. Αλλά εσένα τι σε προβλημάτιζει? Εμένα ούτε σικλακούρ δεν θα μου δώσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...