Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Αφου λοιπον τα συζηταμε ολα εδω θα ηθελα τη γνωμη σας για ενα θεμα που με απασχολει. Βρε κοριτσια δεν ξερω σε ποιο κεντρο ειστε κ αν ειστε ευχαριστημενες τον τελευταιο καιρο οπου σταθω κ οπου βρεθω ακουω για τον Π@@@ντ000 για τις επιτυχιες του για τον ατελειωτο κοσμο που τον επισκεπτετε κ βρισκει λυσεις κτλ. Να σημειωσω επισης οτι συγγενικο κοντινο μου προσωπο απεκτησε εκει τα παιδια του κ με πιεζει να παω εστω μια επισκεψη για μια γνωμη εσει τι λετε??? Οποια θελει κ εχει αποψη ας μου στειλει ενα μηνυμα η ας με διαφωτισει οπως μπορει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κι απο μενα..ξεκινησα σημερα και κορτιζονη!!!!!!!eirini με το καλο να φωλιασουν τα ζουζουνια...3 ε;;εμενα 2 μου βαζει λογω ηλικιας λεει δεν θελει παραπανω..κλαψ κλαψ οσο να πεις ειναι παραπανω ελπιδες χαχαχα

αννουλα μου καλο σουρωτηρι να γινεις και να χεις αποτελεσμα...ελε βρε να τρυπιομαστε παρεα εγω με ηπαρινες εσυ με ορμονες..φανταστητε λιγο να μασταν καπου δημοσια και να το καναμε αυτο...ποιος θα αντεχε να βλεπει;;τελικα ειμαστε πολυ δυνατες...

vespa στο χω ξαναπει..το βαφτιστικο του αντρα μου εγινε μετα απο 11 εξωσωματικες με την πρωτη στον Παντο(κι η αδερφη του)ξαδερφη του αντρα μου 43 στον πΑΝΤΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ διδυμα..ωστοσο εγω εφυγα στα μισα του ραντεβου μου γιατι δεν ειδα τιποτα εξατομικευμενο..παρε τα φαρμακα να χεις ουτε να πει μα κανεις ωαρια ουτε τιποτα..ο δε γυναικολογος μου ουτε να ακουσει για Παντο..εγω ειμαι στο γεννημα στον Μαντουδη..απετυχα αλλα θεωρω πως ειανι ο γιατρος μου τον αγαπω πολυ και τον εμπιστευομαι απολυτα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε Μαγισσουλα μου!!!!!!!:D

Αμην!!!!!!

Στις ομορφιες μας;)!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να περασουν οι μερες να κανεις το σκρατσιν σου!!!!!Σαν θεραπεια ομορφιας ακουγετε;)Να τα παιρνουμε με θετικη σκεψη ,να τους κλεινουμε το ματι και οοοολα θα πανε κατ'ευχην!!!!!!:D

Ααααααααα και μην ξεχναμε να χαμογελαααααμε !!!!!!!:D

Οσο και οποτε θελουμε,ακομα και μια σταλα κανει την δουλεια της!!!!!!;)

ne ne ...therapia omorfias!!!! pos elege i diafimisi...."omorfeni, den xaxeni..." emis theloume na omorfeni ala ke na paxeni!!!! xaxaxaxa.......


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μπαινω καθημερινα κ διαβαζω τα νεα μας, απλα δεν γραφω γιατι δεν εχω να γραψω κ κατι. Περιμενω να περασει ο καιρος να παω να επαναΛΑΒΩ την εξεταση των χλαμυδιων, οι υπολοιπες εξετασεις που μου εδωσε η αιματολογος να κανω βγηκαν ολες οκ. Ενοχοποιουμε τα χλαμυδια μαλον γιατι δεν εχουμε να ενοχοποιησουμε κατι αλλο???? Θα δειξει δεν θελω να μεταφερω αρνητικη ενεργεια στην ομαδα αλλα εχω αρχισει να χανω λιγο την πιστη μου κ την υπομονη μου.....

xm.....ego exo na sou po pos ekini tin stigmi pou arxizoume na xanoume tis elpides mas erxede ta efxarista!!!! etsi gia na mas kanoun tin omorfoteri ekpliksi tis zois mas!!!!

oso gia ta xlamidia kalo ine na ta kimisete prin pas gia tin epomeni prospathia omos tipota den ine dedomeno!!!ena soro kopeles mia xara ta kataferan ke me ta xlamidia!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οιστραδιολη κ προγεστερονη τις μετραμε κ μετα την εμβρυομεταφορα???? Εμενα με τα την Ετ με εστειλαν να ξαπλαρω κ μου ειπαν ποτε να κανω χοριακη..... Μαζευω πληροφοριες για να ξερω!

oute ego exo metrisi kati apo afta meta tin et! ton ixa rotisi ke mou ixe pi oti epidi perno etsi ki alios megales dosis ke apo ta dio meso ton farmakon den ipirxe logos na ta metriso!!! tora ti isxii ke ti oxi.......pios kseri????


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφου λοιπον τα συζηταμε ολα εδω θα ηθελα τη γνωμη σας για ενα θεμα που με απασχολει. Βρε κοριτσια δεν ξερω σε ποιο κεντρο ειστε κ αν ειστε ευχαριστημενες τον τελευταιο καιρο οπου σταθω κ οπου βρεθω ακουω για τον Π@@@ντ000 για τις επιτυχιες του για τον ατελειωτο κοσμο που τον επισκεπτετε κ βρισκει λυσεις κτλ. Να σημειωσω επισης οτι συγγενικο κοντινο μου προσωπο απεκτησε εκει τα παιδια του κ με πιεζει να παω εστω μια επισκεψη για μια γνωμη εσει τι λετε??? Οποια θελει κ εχει αποψη ας μου στειλει ενα μηνυμα η ας με διαφωτισει οπως μπορει!

ke emena zevgari apo to ikogeniako mou perivalon ston en logo giatro ta katafere stin 5i prospathia me polla provlimata ke idietera proxorimeni ilikia i gineka!!!! ego prosopika den ksero an tha pigena! mou fenete poli fast food ke den mou teriazi nomizo!!!! vevea exi poles epitixies ala ....... ego stin lista me tous giatrous pou tha pigena tha itan ali prin apo afton!!!! afto pou ksero episis ine pos exoun poli kalo ergastirio ke emvriologous!!! ara bori na dialega na apo sto kedro ala me alo giatro pou tha borouse na mou dosi megaliteri prosoxi........


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κι απο μενα..ξεκινησα σημερα και κορτιζονη!!!!!!!eirini με το καλο να φωλιασουν τα ζουζουνια...3 ε;;εμενα 2 μου βαζει λογω ηλικιας λεει δεν θελει παραπανω..κλαψ κλαψ οσο να πεις ειναι παραπανω ελπιδες χαχαχα

αννουλα μου καλο σουρωτηρι να γινεις και να χεις αποτελεσμα...ελε βρε να τρυπιομαστε παρεα εγω με ηπαρινες εσυ με ορμονες..φανταστητε λιγο να μασταν καπου δημοσια και να το καναμε αυτο...ποιος θα αντεχε να βλεπει;;τελικα ειμαστε πολυ δυνατες...

vespa στο χω ξαναπει..το βαφτιστικο του αντρα μου εγινε μετα απο 11 εξωσωματικες με την πρωτη στον Παντο(κι η αδερφη του)ξαδερφη του αντρα μου 43 στον πΑΝΤΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ διδυμα..ωστοσο εγω εφυγα στα μισα του ραντεβου μου γιατι δεν ειδα τιποτα εξατομικευμενο..παρε τα φαρμακα να χεις ουτε να πει μα κανεις ωαρια ουτε τιποτα..ο δε γυναικολογος μου ουτε να ακουσει για Παντο..εγω ειμαι στο γεννημα στον Μαντουδη..απετυχα αλλα θεωρω πως ειανι ο γιατρος μου τον αγαπω πολυ και τον εμπιστευομαι απολυτα

ego ta fovame ta 3 emvria!!! isos to skeftomouna meta apo arketes prospathies ke meta ta 35! tora ime 31 ke eno mou protinan 3 emvria ego protimisa na valo 2! den epiase kanena vevea ala kseris pos to skeftome??? pos se kathe epomeni prospathia theoritika veltionis ligo tis sinthikes me vasi ta dedomena pou exis apo tis proigoumenes prospathies!!! ara, an isxii afto pou ipe o giatros pos bori na min sinxronistikan kala ta emvria me tin mitra, ke pos bori na to rithmisoume kalitera afto tora me ta katepsigmena, an ixa vali 3, poli pithano na ixa xasi 3!!!! eno tora to ena sothike ke tha bi se epomeni prospathie me kaliteres (elpizoume) sinthikes!!!!!

pada iparxi mia esiodoksi optiki gonia gia na dis ta pragmata!!!! xixixixixixi.....

ase pou theoro pos ine ke thema tixis!!!! ite 1 valis ite 3 valis an ine na to tsakosis tha to tsakosis to bebaki!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είχα αμφιβολίες για τα τρία αλλά ο γιατρός επέμενε. Προφανώς και είναι δύσκολο να πιάσουν όλα. Την άλλη βδομάδα θα μάθουμε. Όσο για τις εξετάσεις και εγώ την προηγούμενη φορά δεν έκανα, σε άλλο γιατρό όμως. Θέλουν να δουν αν επαρκεί η δόση των φαρμάκων ή πρέπει να τα αυξήσουμε.

Για τους γιατρούς που λέτε. Τώρα είμαι στον Παντο, την προηγούμενη την έκανα στον Μαντούδη. Επειδη δεν μένουμε Αθήνα, εμένα με ενδιέφερε μόνο το κομμάτι της εξωσωματικης και όχι να τον έχω μετά σαν γιατρό. Η αλήθεια είναι ότι στον Παντο γίνεται χαμός αλλά εγώ ποτέ δεν είχα κάποια ιδιαίτερη αναμονή λόγω του κόσμου. Ότι θέλετε με ρωτάτε. Σε γενικές γραμμές έχω καλύτερες εντυπώσεις από τον Παντο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες γλυκες σε οοοοολα τα κοριτσια!!!!!!!!!!

Νησακι μου πως παμε?

Γλυφιτζουρακι μου υπομονη,περνανε γρηγορα οι μερες!!!!!

Ειρακι,πως πηγαμε?

Ανελακι,Βεσπακι,Μαγισσουλα,πως ειστε κοριτσια μου?

Πουλακι μου ,με το καλο κοριτσι μου!!!!!!

Εμεις ξεκινησαμε ενεσουλες!!!!!!!

Φυσατε θετικη ενεργεια κοριτσια μου και οι μανουλες και εγκυουλες μπεμπεδοσκονη;)!!!!!!!!

Χαμογελο και δοξα το Θεο!!!!!!!!

:D

Καλη αρχη κοριτσι μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα! Σας διαβάζω σιωπήλα και χαίρομαι πολύ με τα νέα σας! Με το καλό να φωλιασουν τα μωράκια σου κοπελιά μου και να έρθει η θετική χοριακη για να αρχίσουμε το πάρτι!!!! Ηπαρινες έκανα και εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη και μάλλον θα κάνω και τώρα όταν με το καλό γίνει η εμβρυομεταφορα! Έπαιρνα θυμάμαι προγεστερονη, σικλακουρ, πρεζολον φιλισιν και έκανα και έξτρα ενέσεις προγεστερονης κάθε 3 μέρες! Αυτά! Σκρατσιν και εμφυτευσιν μαγισσουλα!!!! Αυτή θα είναι η συνταγή της επιτυχίας!!! Άννουλα κάθε ένεση και πιο κοντά στο όνειρο!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας εγραψα 3 φορες και τα εχασα.... απο την χαρα μου.... αστο καλο μου... εγραφα για ολες σας ξεχωριστα..... αλλα θα επενελθω αυριο γιατι βιαζομαι.... να στηριξω λιγο τον συζυγο που του ρθε γρηγορα και αγχωθηκε..... βρεθηκε δοτρ... πιστευω καλη περιπτωση, μικρη, κλπ.... αυριο θα παμε μετα απο πολυ διαλογικη συζητηση.......να δωσει σπερμα για τα περαιτερω...... εγω μετρω την προγεστερονη για να δουν τι δοση θα μου δωσουν.... και keep walking......

οπως ειπε και η αννουλα.... φυσατε μπεμπεδοσκονη γιατι χανομαστε.....

ειμαι.... μες την χαρα.... κοριτσια μου.....

φιλακια σ' ολες σας

φφφφφφφφφουουουουουουουουουου...........


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη αρχη κοριτσι μου!

Καλημερα κοριτσακι μου!!!!!

Ευχαριστουμε πολυ να εισαι καλα,και σε εσενα καλη παραγωγη για αυτο το μηνα;)!!!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Σας διαβάζω σιωπήλα και χαίρομαι πολύ με τα νέα σας! Με το καλό να φωλιασουν τα μωράκια σου κοπελιά μου και να έρθει η θετική χοριακη για να αρχίσουμε το πάρτι!!!! Ηπαρινες έκανα και εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη και μάλλον θα κάνω και τώρα όταν με το καλό γίνει η εμβρυομεταφορα! Έπαιρνα θυμάμαι προγεστερονη' date=' σικλακουρ, πρεζολον φιλισιν και έκανα και έξτρα ενέσεις προγεστερονης κάθε 3 μέρες! Αυτά! Σκρατσιν και εμφυτευσιν μαγισσουλα!!!! Αυτή θα είναι η συνταγή της επιτυχίας!!! Άννουλα κάθε ένεση και πιο κοντά στο όνειρο![/quote']

Καλημερα Γλυφιτζουρακι μου!!!!!!!

Ετσι ακριβως!!!!!!καθε τσιμπηματακι και ενα βημα πιο κοντα στην ευτυχια!!!!!!:-D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας εγραψα 3 φορες και τα εχασα.... απο την χαρα μου.... αστο καλο μου... εγραφα για ολες σας ξεχωριστα..... αλλα θα επενελθω αυριο γιατι βιαζομαι.... να στηριξω λιγο τον συζυγο που του ρθε γρηγορα και αγχωθηκε..... βρεθηκε δοτρ... πιστευω καλη περιπτωση, μικρη, κλπ.... αυριο θα παμε μετα απο πολυ διαλογικη συζητηση.......να δωσει σπερμα για τα περαιτερω...... εγω μετρω την προγεστερονη για να δουν τι δοση θα μου δωσουν.... και keep walking......

οπως ειπε και η αννουλα.... φυσατε μπεμπεδοσκονη γιατι χανομαστε.....

ειμαι.... μες την χαρα.... κοριτσια μου.....

φιλακια σ' ολες σας

φφφφφφφφφουουουουουουουουουου...........

Τεεεεεελεια τα νεα σας κοριτσακι μου!!!!!!!!!!Πολλες γλυκες καλημεεεεεερες!!!!!!!:D

Θινκ ονλυ ποσιτιβ εντ σμααααααααιλ!!!!!!!!!:-D

Πααααααααααμε οοοοοοοολες μαζιιιιιιιιιιιι:-D

Φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ:-D


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...