Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 14/2/2024 at 10:24 ΜΜ, Penny1992 είπε:

      Χαρίζω μια menopur 1200mg για όποια  ενδιαφερεται 

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

      On 9/3/2024 at 11:11 ΠΜ, Joy1990 είπε:

      @Maroxmarox καλησπέρα! Ααααν χρειαστείς bemfola έχω ακόμα 5 κουτιά στο ψυγείο μου!Από τον προηγούμενο μήνα που έκανα το πρωτόκολο και εγώ. Έχω 2 των 150 μονάδων και 3 των 300 νομίζω.

      Εγώ οριακά δεν χρειάστηκε να αγοράσω κι άλλες και εν τέλη μου έμειναν κιόλας. Τα είχα πάρει από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και όταν ρώτησα στο φαρμακείο κόστος τρελάθηκα.

      Αχρειαστες να είναι, να ξέρεις ότι υπάρχουν. Καλή επιτυχία!!! ❤️

       

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

παρτον παρτον δε θελω να τον βλεπω..σημερα εφυγε για τη δουλεια και δεν ειπε ουτε γεια....

αλεκα 50 μου πηρε ρε συ..τοσο περνουν ολοι...(αλλα αποδειξη γιοκ)

θα του στειλω τον Αντρεα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Ευανθια κ μενα μου δειχνει πολλες φορες οτι αναγουλιαζει...αλλα τρωει...θα παρω αυριο μιλουπα...συλογη εχω στο ντουλαπι...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

αλεκα 50 μου πηρε ρε συ..τοσο περνουν ολοι...(αλλα αποδειξη γιοκ)

εγω εκανα βλακεια και δεν εχω φτιαξει ακομη βιβλιαριο και πληρωνω και τα εμβολια...για αυτο...σε γενικες γραμμες παιρνει τα ιδια με τους αλλους...Βεβαια πολλες φορες του ειπα τηλεφωνικα να στο φερω να το δεις? (σε ιωσεις) και μου λεει, εγω ειμαι σιγουρς για αυτα που σου λεω, αν δεν εισαι σιγουρη εσυ, φερ'το...Θα μπορουσε να μου πει φερτο για να παρει την επισκεψη...δεν το κανει ομως...Και φυσικα δεν στελνει για εξετασεις ΠΟΤΕ αν δεν υπαρχει σοβαρος λογος...κατι ειναι και αυτο...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εγω χθες ειχα αποφασισει να κανω αυτα ακριβως..να δωσω σιροπι και ρυζαλευρο..αλλα δε με αφηνε ο Νυσταλέων αν δεν το ελεγε γιατρος...μου ελεγε οτι κανω εγω τον γιατρο από το ιντερνετ...και φυσικά αντιπαραθετω την ιστορια της κιμις και το βουλώνει....αλλα τελειως..ουτε γεια δε λεει...

:lol::lol::lol::lol:....ειναι αποφασιστικος

ΤΖΙΑ ουτε εμεις μιλιομαστε,για αυτο σου λεω.....δε θα καταλαβω τιποτα..απο μεσα μου βριζω το θανο απο μεσα μου κ Νυσταλεων..αα ειμαι κυρια .

καλα κανεις...και εγω δε βριζω απο εξω μου...ουτε αυτος...καταλαβαινομαστε ομως χαχα....ξερω ακριβως τι βρισιδια μου εχει ριξει


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...Και φυσικα δεν στελνει για εξετασεις ΠΟΤΕ αν δεν υπαρχει σοβαρος λογος...κατι ειναι και αυτο...

μονο κατι???

κοιτα ΤΖΙΑ ..αμα ειναι να φαω ξυλο ,κρατα τον..τουλαχιστον με το Θανο δε μιλιομαστε αλλα ξυλο δεν εχω φαει ακομα..

γιατι μαρη ..ποιος εφαγε ξυλο??εμενα 12 χρονια ουτε βρισιμο δε μου εχει ριξει..ολα κι ολα....ακου ξυλο....θα επερνε ποδι διχως δευτερη σκεψη...


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι μαρη ..ποιος εφαγε ξυλο??εμενα 12 χρονια ουτε βρισιμο δε μου εχει ριξει..ολα κι ολα....ακου ξυλο....θα επερνε ποδι διχως δευτερη σκεψη...

αυτο μας ελειπε.....Τζια δε μας ειπες μαρη τι φορεσες χαχα..α..και κατι ακομη? ηταν ομορφος τελικα ο γιατρος? χαχα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

αυτο μας ελειπε.....Τζια δε μας ειπες μαρη τι φορεσες χαχα..α..και κατι ακομη? ηταν ομορφος τελικα ο γιατρος? χαχα

forma..φαρδια...χαμηλοκάβαλη ομως που διαγραφει ωραια τους πεσμενους γλουτους μου...:tongue::tongue::tongue:


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

forma..φαρδια...χαμηλοκάβαλη ομως που διαγραφει ωραια τους πεσμενους γλουτους μου...:tongue::tongue::tongue:

εγω όταν γεννησα τον μικρο τον πηρα τηλεφωνο να ερθει στο θαλαμο να τον εξετασει (ειναι στο παιδατρικο διπλα)...δε θα ξεχασω το υφος του οταν με ειδε λεχωνα χαχαχα....προχθες μου λεει μα τι στο καλο συμβαινει με εσενα? μεταλλαξη παθαινεις χαχα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οι γλουτοι σου ειναι τελιοι μαρη μας δουλευεις?

παω για υπνο..θα ξυπνησω 2.00 για αντιβιωση

καληνυχτα και περαστικουλια κοριτσακι.....τουλαχιστον να τη σκαπουλαρει το μπεμπε


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

οι γλουτοι σου ειναι τελιοι μαρη μας δουλευεις?

παω για υπνο..θα ξυπνησω 2.00 για αντιβιωση

καληνυχτα αγαπημένη!!!

να σας πω οτι διαιατ δεν κανω..χθες που ζυγίστηκα με εδειξε 70..δεν ξερω πως εγινε αυτό...λεω μια μου εφτασα τα 70 να κάνω εναν κοπο ενα μηνα και να πέσω στα 68...να ειμαι καλη οταν γινω νονα..αλλα ακομα δεν εχω ψυχολογία..απο σκ και βλεπουμε...


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κίμη περαστικά.Από την ταλαιπωρία θα είναι και σου βγήκε τώρα.

Τζία,ευτυχώς που πήγες να καταλήξετε κάπου.Της κουνιάδας μου που είχε κάνει άπνοια μόλις γεννήθηκε οι γιατροί είπαν πως είχε παλλινδρόμηση και δεν έκανε ποτέ γουλιές ή εμμετό.Τώρα το θυμήθηκα.Πάρε την συσκευη που εχω και γω να κοιμάσαι ήσυχη.

Κίμη και γω δοκίμασα πολλές κρέμες και δεν τις τρώει γι'αυτό κατέληξα στης Χολ τη βιολογική που την πρώτη φορά έφαγε 100γρ. κατευθείαν.Τώρα τρώει 200γρ.

Μητσάκι φτού σας!Ρε τί ταιζετε και είναι τόσο σκορδένια;;;

Link to comment
Share on other sites

καληνυχτα αγαπημένη!!!

να σας πω οτι διαιατ δεν κανω..χθες που ζυγίστηκα με εδειξε 70..δεν ξερω πως εγινε αυτό...λεω μια μου εφτασα τα 70 να κάνω εναν κοπο ενα μηνα και να πέσω στα 68...να ειμαι καλη οταν γινω νονα..αλλα ακομα δεν εχω ψυχολογία..απο σκ και βλεπουμε...

εμα αφου σου ειπα...φαινεσαι πιο αδυνατη.....εσυ που δενε χεις παρει κιλα δεν χρειαζεται να κανεις διαιτα..τσαμπα ο κοπος...τα παραπανω θα φυγουν ετσι με λιγο ισορροπημενη διατροφη. απλα τωρα περασε το εξαμηνο και επανερχεσαι...70 ε??? αχ...όταν παω σας κερναω μπουζουκια..όπου θελετε πρωτο τραπεζι...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...