Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 14/2/2024 at 10:24 ΜΜ, Penny1992 είπε:

      Χαρίζω μια menopur 1200mg για όποια  ενδιαφερεται 

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

      On 9/3/2024 at 11:11 ΠΜ, Joy1990 είπε:

      @Maroxmarox καλησπέρα! Ααααν χρειαστείς bemfola έχω ακόμα 5 κουτιά στο ψυγείο μου!Από τον προηγούμενο μήνα που έκανα το πρωτόκολο και εγώ. Έχω 2 των 150 μονάδων και 3 των 300 νομίζω.

      Εγώ οριακά δεν χρειάστηκε να αγοράσω κι άλλες και εν τέλη μου έμειναν κιόλας. Τα είχα πάρει από το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ και όταν ρώτησα στο φαρμακείο κόστος τρελάθηκα.

      Αχρειαστες να είναι, να ξέρεις ότι υπάρχουν. Καλή επιτυχία!!! ❤️

       

      Καλησπέρα σας! Μήπως υπάρχουν ακόμα? Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή...

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αχ και μεις βρε κοριτσια ξεκιναμε χορτοσουπα την αλλη εβδομαδα,και μετα απο 7 ημερες θα βαλουμε κρεατακι.

Αλλα περι διατροφης δεν ρωτω τον παιδιατρο γιατι θα μου πει περιεργους συνδιασμους,τυπου να βαλω λεμονι,να βαλω τραχανα κτλκ

Ελενη θηλαζεις ακομα?


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ και μεις βρε κοριτσια ξεκιναμε χορτοσουπα την αλλη εβδομαδα,και μετα απο 7 ημερες θα βαλουμε κρεατακι.

Αλλα περι διατροφης δεν ρωτω τον παιδιατρο γιατι θα μου πει περιεργους συνδιασμους,τυπου να βαλω λεμονι,να βαλω τραχανα κτλκ

Ελενη θηλαζεις ακομα?

α ναι!!

Ελενη1 τωρα που σε βρηκα βαζεις λεμονι κ αλατι??:tongue::tongue::tongue::tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ και μεις βρε κοριτσια ξεκιναμε χορτοσουπα την αλλη εβδομαδα,και μετα απο 7 ημερες θα βαλουμε κρεατακι.

Αλλα περι διατροφης δεν ρωτω τον παιδιατρο γιατι θα μου πει περιεργους συνδιασμους,τυπου να βαλω λεμονι,να βαλω τραχανα κτλκ

Ελενη θηλαζεις ακομα?

Θηλαζω ...κανονικα και με το νομο:mrgreen:

α ναι!!

Ελενη1 τωρα που σε βρηκα βαζεις λεμονι κ αλατι??:tongue::tongue::tongue::tongue:

Αλατι απαγορευετε δια ροπαλου !!!!!

λεμονακι καμμια φορα βαζω καλο κανει εχει και πολυ βιταμινη c...

κλαιει.........


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

ηρθα κ εγω αλλα για πολυ λιγο...αρρωστησα..εχω 38 πυρετο κ πονολαιμο κ βηχω πολυ...κομματια ειμαι,πηγαμε κ σφακιανο,κυριακη-δευτερα την κανουμε μπανακι κ αφηνουμε τα ραμματα να φαινονται..εγω ψιλοφοβαμαι αλλα αυτος ξερει.σε 2 μηνες ξαναπαμε να μας δει..σημερα ο πιπινογιατρος μας ειπε κουκλες..εμενα κ την κορη μου..ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ...πνευμονια κοντεψα να παθω για να τον περιμενω με το κομπινεζον...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε γμτ τι πεινα ειναι αυτη...μα πως στο καλο δεν πειναγα στα νειατα μου μπορειτε να μου πειτε?? μαλλον επειδη ημουν ολη την ωρα εξω τι να πω....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ηρθα κ εγω αλλα για πολυ λιγο...αρρωστησα..εχω 38 πυρετο κ πονολαιμο κ βηχω πολυ...κομματια ειμαι,πηγαμε κ σφακιανο,κυριακη-δευτερα την κανουμε μπανακι κ αφηνουμε τα ραμματα να φαινονται..εγω ψιλοφοβαμαι αλλα αυτος ξερει.σε 2 μηνες ξαναπαμε να μας δει..σημερα ο πιπινογιατρος μας ειπε κουκλες..εμενα κ την κορη μου..ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ...πνευμονια κοντεψα να παθω για να τον περιμενω με το κομπινεζον...

Kιμακι μου περαστικουλια:(:(τι τα θελες μαρη τα κομπινεζον κ εσυ??δεν του χορευες ενα καν καν αλα Τζια:tongue::tongue::tongue:τι κανει η περδικουλα?


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

ηρθα κ εγω αλλα για πολυ λιγο...αρρωστησα..εχω 38 πυρετο κ πονολαιμο κ βηχω πολυ...κομματια ειμαι,πηγαμε κ σφακιανο,κυριακη-δευτερα την κανουμε μπανακι κ αφηνουμε τα ραμματα να φαινονται..εγω ψιλοφοβαμαι αλλα αυτος ξερει.σε 2 μηνες ξαναπαμε να μας δει..σημερα ο πιπινογιατρος μας ειπε κουκλες..εμενα κ την κορη μου..ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ...πνευμονια κοντεψα να παθω για να τον περιμενω με το κομπινεζον...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:α ρε νουμερο....για αυτο μαρη σε πτυχαμε να ντυνεσαι όταν ηρθαμε??? παλιο βρωμα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Kαι κατι ακόμη.. Αυριο γιορτάζει ο άντρας της πεθεράς και θα κάνει τραπέζι και γιορτή.. Την φουντούκα λέω να την πάρω μαζι γιατι την περιμένουν ολοι πώς και πώς.. Μακακία θα κάνω? Επειδή θα εχει κόσμο και λαό και δεν ξέρω τι παίζει αυτη τη περίοδο με ιωσεις.. Δεν έχει αρρωστησει ακομη και είναι κρίμα να αρρωστησει τώρα..

Θα την πάρω μαζί απλά κουβέντα να ΄γίνεται.. :P

nai kale παρτο το παιδί

Kαι εμένα κοιμάται στο πάρκο κοτόπουλο..

Ενταξει τη κάναμε την απόσβεση στο ριλάξ καθησε και με το παραπάνω, δεν εχω παράπονο.. Τώρα σιγα σιγα θα το μαζέψω κι αυτό και βουρ για αποθήκη..

...για το επόμενο!!!!

η

Ιωαννα και εμενα ο μικρος τρελαινεται για τα φρουτα. Σημερα εφαγε ενα μηλο και ενα αχλαδι (πρωτη μερα του βαζω αχλαδι, το εφαγε ολο και ηπιε και μια μπουκαλα γαλα μετα....που το βαζει ηθελα να ξερα....την βανιλια τη τρωει με το ζορι...δεν ειναι του γλυκου φαινεται....

πιο ρυζαλευρο του δινεις?

ηρθα κ εγω αλλα για πολυ λιγο...αρρωστησα..εχω 38 πυρετο κ πονολαιμο κ βηχω πολυ...κομματια ειμαι,πηγαμε κ σφακιανο,κυριακη-δευτερα την κανουμε μπανακι κ αφηνουμε τα ραμματα να φαινονται..εγω ψιλοφοβαμαι αλλα αυτος ξερει.σε 2 μηνες ξαναπαμε να μας δει..σημερα ο πιπινογιατρος μας ειπε κουκλες..εμενα κ την κορη μου..ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ...πνευμονια κοντεψα να παθω για να τον περιμενω με το κομπινεζον...

τελικά δίδαξα και τη μανα!!!οχι μονο την κόρη...μπουχαχαχαχα!!!

περαστικά βρε!

Μητσάκι μπράβο το αγορι σου!!!παιδαρος!


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πιο ρυζαλευρο του δινεις?

!

της νουνου με το ζορι το ετρωγε...απο εχθες δινω μιλουπα και το τρωει πιο καλα

για μαρτυρα γιατι αυτη δεν λεει:tongue:

;):P:p:p

τζια τι σου πε γιατρος??για σενα καθομαι μαρη γκιοσσα.

μη διανοηθεις και φυγεις..κατσε μεχρι να παει 40 ο πυρετουλης μαρη...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...