Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 28/7/2024 at 2:11 ΜΜ, zvezda είπε:

      Καλησπέρα ήθελα την βοήθεια σας κορίτσια . Σήμερα είναι η 10η μέρα μετά την εμβριομεταφωρα . Έχω τρόπο πρήξιμο στην κοιλια κ κάποια πωνακια σαν την περίοδο αλλά λίγο διαφορετικά . Σαν να με τραβάνε οι ωοθήκες η μήτρα . Το στήθος μου είναι ευαίσθητο . Αύριο έχω την χοριακη έχω αγχωθεί πολύ . Λέτε να είναι καλά τα αποτελέσματα ;

      Καλησπέρα, σε είχα στο μυαλό μου σήμερα! Έκανες τη χοριακη; Τι έδειξε; 🙏🙏🧿🧿

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Xαθηκα και εγω γιατι η φοντούκα μεγαλώνει και γίνεται πιο απαιτητικό το μωρό μου..

Μόνο στο πάρκο καθεται, στο ριλάξ τις τελευταίες μέρες καθόλου.. Θέλει να ειναι συνεχώς σε κίνηση, μου αρεσει που το έλεγα μπουχεσακι το μωρό μου.. Απο δω και πέρα και μέχρι να περπατήσει ετσι θα ειναι, ε? Στράτα πήρατε? Εγω οχι και σκέφτομαι να μην πάρω.. Τη παιδιατρο που τη ρώτησα μου ειπε οτι εφόσον δεν εχει πρόβλημα στο ισχύο, μπορω να την βάλω αλλα εγω ψιλοφοβάμαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαι κατι ακόμη.. Αυριο γιορτάζει ο άντρας της πεθεράς και θα κάνει τραπέζι και γιορτή.. Την φουντούκα λέω να την πάρω μαζι γιατι την περιμένουν ολοι πώς και πώς.. Μακακία θα κάνω? Επειδή θα εχει κόσμο και λαό και δεν ξέρω τι παίζει αυτη τη περίοδο με ιωσεις.. Δεν έχει αρρωστησει ακομη και είναι κρίμα να αρρωστησει τώρα..

Θα την πάρω μαζί απλά κουβέντα να ΄γίνεται.. :P

Link to comment
Share on other sites

Κι εμας τον τελευταιο καιρο τη βρισκει πιο πολυ στο παρκοκρεβατο και γελαει και "μιλαει" συνεχεια! Τωρα την πηρε κιολας ο υπνος εκει (πρωτη φορα!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!!)!

Στο ριλαξ καθεται πλεον μονο για να φαει! Εγω βλεπω οτι τωρα αρχιζει και ανεξαρτητοποιειται πιο πολυ και καθεται και λιγο παραπανω μονη της μερα με τη μερα!

Αντε να δουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμας τον τελευταιο καιρο τη βρισκει πιο πολυ στο παρκοκρεβατο και γελαει και "μιλαει" συνεχεια! Τωρα την πηρε κιολας ο υπνος εκει (πρωτη φορα!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!!)!

Στο ριλαξ καθεται πλεον μονο για να φαει! Εγω βλεπω οτι τωρα αρχιζει και ανεξαρτητοποιειται πιο πολυ και καθεται και λιγο παραπανω μονη της μερα με τη μερα!

Αντε να δουμε!!!!

Kαι εμένα κοιμάται στο πάρκο κοτόπουλο..

Ενταξει τη κάναμε την απόσβεση στο ριλάξ καθησε και με το παραπάνω, δεν εχω παράπονο.. Τώρα σιγα σιγα θα το μαζέψω κι αυτό και βουρ για αποθήκη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς ήδη το σταματήσαμε το ρηλάξ και το δώσαμε. Κάθεται στο παρκοκρέββατο ή στο καρότσι στην μαμά μου για να την ταισει και στο καρεκλακι φαγητού στο σπίτι με βοηθεια μαξιλαριών


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς ήδη το σταματήσαμε το ρηλάξ και το δώσαμε. Κάθεται στο παρκοκρέββατο ή στο καρότσι στην μαμά μου για να την ταισει και στο καρεκλακι φαγητού στο σπίτι με βοηθεια μαξιλαριών

Eσενα ειναι και μεγαλύτερη Ιωάννα.. Κοντεύει τους 7..

Φαγάκι αρχίσατε?

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε ένα περιοδικό ότι πρέπει να τ' αφήνουμε όσο γίνεται περισσότερο στο πάρκο ή στο πάτωμα γιατί με τα στριφογυρίσματα που κάνουν δυναμώνουν οι μύες τους και ετοιμάζονται για να κάτσουν. Εμάς δυστυχώς φαίνεται ότι παραέκατσε στο ρηλάξ και τώρα άρχισε να γυρίζει μπρούμητα.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eσενα ειναι και μεγαλύτερη Ιωάννα.. Κοντεύει τους 7..

Φαγάκι αρχίσατε?

Ακόμα το παλευει. Την φρουτόκρεμα μετά τις 15 μέρες την τρώει σαν τρελή, το φαγητό ακόμα όχι. Της έδωσα σήμερα και φαριν λακτέ για πρώτη φορά το έφτυνε με τόση αηδία λες και ήταν φαρμάκι. Ούτε δύο κουταλιές δεν έφαγε, την καθάρισε η Ζέτα.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε ένα περιοδικό ότι πρέπει να τ' αφήνουμε όσο γίνεται περισσότερο στο πάρκο ή στο πάτωμα γιατί με τα στριφογυρίσματα που κάνουν δυναμώνουν οι μύες τους και ετοιμάζονται για να κάτσουν. Εμάς δυστυχώς φαίνεται ότι παραέκατσε στο ρηλάξ και τώρα άρχισε να γυρίζει μπρούμητα.

Ρε κοριτσια εμενα στο πάρκο δε κάθεται για πολύ καθιστη..

Ξαπλωμένη της αρέσει και γυρίζει απο ανασκελα μπρούμυτα και το αντιθετο.. Εχει και τα παιχνιδάκια της απο πάνω της να κρεμονται και αράζει.. Δεν ειναι του καθησιού, της ξάπλας ειναι μου φαίνεται.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα το παλευει. Την φρουτόκρεμα μετά τις 15 μέρες την τρώει σαν τρελή, το φαγητό ακόμα όχι. Της έδωσα σήμερα και φαριν λακτέ για πρώτη φορά το έφτυνε με τόση αηδία λες και ήταν φαρμάκι. Ούτε δύο κουταλιές δεν έφαγε, την καθάρισε η Ζέτα.

Εμας φαγητο ειπε στον 7ο και φρουτόκρεμα τη άλλη εβδομάδα..

Αργήσαμε λίγο ή μου φαίνεται?

Το οτι τρώει τα φρούτα Ιωαννα ειναι καλό, τα περισσοτερα παιδάκια δε την τρώνε με όρεξη την φρουτόκρεμα..

Link to comment
Share on other sites

γυρισαμε απο παιδιατρο λοιπον ο μπομπος ειναι 9300 κιλα,74 υψος κ 44 μισο κεφαλακι...

μας ειπε σε 10 μερες περιπου να ξεκινησει κρεας!οχι κοτοπουλο(τ ακους κοτοπουλακι?)μονο μοσχαρι κ απο το Σαββατο θα τον ξεκινησω χορτοσουπα..μου ειπε να βαζω οταν θα του δινω κρεατακι κ αστρακι...

λοιπον αν καταλαβα καλα 4 φορες την εβδομαδα θα του δινω χορτοσουπα κ τις υπολοιπες 3 κρεας..μου ειπε οχι παραπανω απο 3 φορες την εβδομαδα κρεας...θα ηθελα σας παρακαλω παααρα πολυ αν καποια εχει βαλει στην διατροφη του παιδιου κ κρεας να μου πει τι ακριβως του φτιαχνει κ πως...φανταζομαι φυσικα βραστο χωρις αλατια κλπ με λιγο ομω λαδακι απο πανω απλα για επιβεβαιωση...αν του βαλω κ αστρακι τα βαζω στο μπλεντερ για να λιωσουν...το κρεας λιωνει καλα??αυτα...α κμου ειπε τελος η αποστειρωση αν κ πολλοι γιατροι λεει το καλοκαιρι την τραβανε παραπανω την αποστειρωση


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια εμενα στο πάρκο δε κάθεται για πολύ καθιστη..

Ξαπλωμένη της αρέσει και γυρίζει απο ανασκελα μπρούμυτα και το αντιθετο.. Εχει και τα παιχνιδάκια της απο πάνω της να κρεμονται και αράζει.. Δεν ειναι του καθησιού, της ξάπλας ειναι μου φαίνεται.. :rolleyes:

κ μενα ετσι...ταιριαζουν συμπεθερα τα πουλακια μας:tongue::tongue::tongue:

Εμας φαγητο ειπε στον 7ο και φρουτόκρεμα τη άλλη εβδομάδα..

Αργήσαμε λίγο ή μου φαίνεται?

νομιζω οχι ετσι ξεκινησαμε κ μεις....λιο πριν τον 6ο ξεκινησαμε δειλα δειλα φρουτοκρεμα κ βανιλια


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...