Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ωχ !! μαλλον την άγχωσα χοντρα, δεν ειχα διαβασει αυτα που γραψατε.:rolleyes: Εγω ανηκω στην άλλη κατηγορια :Οργανωση από πριν:mrgreen:

Το ιδιο πραγμα ειπαμε Μαρκελλακι! Οτι καποιοι θα θελουν να προγραμματισουν. Αυτο που της προτεινες εσυ ειναι πολυ σωστο, εγω απο τωρα εχω αρχισει και τους ενημερωνω τους περισσοτερους!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσαρες εξαφανιστηκα ετσι χθες γιατι τσακωνομουν με Νυσταλέων..4η φορα στα 12 χρονια...

δε μιλάμε...φυσικά το θεμα μας ....το παιδί....

τεσπα..μη σας τα πρηζω δεν μπορω να γραφω και κατεβατα, πηρα τον ντοκ της Αλέκας....μου άρεσε πολύ η φωνή του...μπουχαχαχαχα

6 ωρα θα πάμε να τη δει...πειραματοζωο το καναμε το μπουρεκάκι...αλλα ανησυχω γιατι απο χθες γκρινιάζει...σπρωχνει το μπιμπερο και κανει πολύ πιο συχνα τον συριγμο...

νεοτερα το απόγευμα...

κισις


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαρκελλακι..τωρα που το θυμηθηκα....ειχες βαλει το μαρκελλο για μπειμπι μοντελιγκ?? κατι ειδα στο παρεντς.....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ιδιο πραγμα ειπαμε Μαρκελλακι! Οτι καποιοι θα θελουν να προγραμματισουν. Αυτο που της προτεινες εσυ ειναι πολυ σωστο, εγω απο τωρα εχω αρχισει και τους ενημερωνω τους περισσοτερους!;)

και εγω...μπουχαχα...ψυχολογια σωβρακο καναμε στην Μεφη...:tongue::tongue::tongue:

κοριτσαρες εξαφανιστηκα ετσι χθες γιατι τσακωνομουν με Νυσταλέων..4η φορα στα 12 χρονια...

δε μιλάμε...φυσικά το θεμα μας ....το παιδί....

τεσπα..μη σας τα πρηζω δεν μπορω να γραφω και κατεβατα, πηρα τον ντοκ της Αλέκας....μου άρεσε πολύ η φωνή του...μπουχαχαχαχα

6 ωρα θα πάμε να τη δει...πειραματοζωο το καναμε το μπουρεκάκι...αλλα ανησυχω γιατι απο χθες γκρινιάζει...σπρωχνει το μπιμπερο και κανει πολύ πιο συχνα τον συριγμο...

νεοτερα το απόγευμα...

κισις

ελα μαρη...λεω και εγω τι εγινε? Καλα εκανες....Κυπριος ειναι αυτος....να πεις ότι εισαι φιλη μου αλλα να δωσεις το ονομα του Νικου ...και εννοειεται να μας παρεις αμεσως....σου ειπε τιποτα εν ολιγοις?


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε!Ψωναρα ειμαι! Baby modening o Μαρκελλος!

:? δεν καταλαβα...για εξηγησου γιατι ειμαι και βλαχαρα :rolleyes:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες εξαφανιστηκα ετσι χθες γιατι τσακωνομουν με Νυσταλέων..4η φορα στα 12 χρονια...

δε μιλάμε...φυσικά το θεμα μας ....το παιδί....

τεσπα..μη σας τα πρηζω δεν μπορω να γραφω και κατεβατα, πηρα τον ντοκ της Αλέκας....μου άρεσε πολύ η φωνή του...μπουχαχαχαχα

6 ωρα θα πάμε να τη δει...πειραματοζωο το καναμε το μπουρεκάκι...αλλα ανησυχω γιατι απο χθες γκρινιάζει...σπρωχνει το μπιμπερο και κανει πολύ πιο συχνα τον συριγμο...

νεοτερα το απόγευμα...

κισις

Ψυχραιμια πανω απ' ολα. Ολα καλα να πάνε με το γιατρο. Μακαρι να σας λύσει ολες σας τις αποριες και τους προβληματισμούς.

Κουραγιο μπουρεκακι:D Θα περασουν τα δυσκολα

Link to comment
Share on other sites

Να βαλω το παιδι μου για Baby Modeling? Δεν θα το εκανα ποτε. Αυτό εννοώ

τι σκτ ειχα διαβασει?? καλα ηταν στην αρχη μπορει να μπερδευτηκα, σορυ....

Κοτοπουλακι, ειδα διπλα εγραψες τη λεξη ΚΟΚΟ...χαχα..καθε μερα μου φερνουν και λιγο απο καμια ξαδερφη σου:tongue::tongue::tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αλλο ο Κοκος και αλλο κοκοκο!! χιχιχι!!

Εσυ και η αλλη η beautiful-mother μας ξεκληριζετε, ε;;;;

εισαστε οι μονες που δεν κατσικωνεστε πανω μου...θελω και την ανεξαρτησια μου....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...