Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

αλεκα μακαρι να ημουν κ γω 83 ακομη σταθερα στα 88 αφου λεω ρε μπας κ ειμαι εγκυος κ δεν το ξερω κ ξαφνικα αρχισει να κουνιεται τπτ κ εγω να νομιζω οτι ειναι τα βραστα κολοκυθακια???:mrgreen:

ασε ρε...και εγω κολλημενη...αλλα σημερα που εβαλα το φορεμα που φοραγα στ βαφτιση του αγγελου που ο αγγελος ηταν 11 μηνων, μου μπαινει αλλα στο φερμουαρ πανω πανω θελει 3 εκατστα για να κλεισει....μονο:P:p:p

κ εγω το ευχομαι..αν σταματησει αυτο το αιμα, μπορει κ να δω καμμια ασπρη μερα...

!

μπες να πεις νεα

77!!!:shock: μου φαινεται πολυ μακρινο μπουχουουουουουου!!!!! μπορω σε 6 μηνες να χασω 20κιλα???

εεε σεξυ μπετυ??

όχι κοριτσακι μπορεις ομως σιγουρα 14....καλα δεν ειναι??

Πανεπιστήμιο θα δω αν θα πάει, μπορεί να μη θέλει, αλλά κι εγώ παρά το ότι έφτυσα αίμα στο Καποδιστριακό, γιατί και το Φυσικό και το Ραδιοηλεκτρολογίας ήταν παλούκια και ήθελα και βαθμούς ο λαλάκας, ανάλογα την επιστήμη θα δούμε που θα πάει. Ένα εξάμηνο ή διακοπές έξω πάντως μόνη της θα τη στέλνω αν οικονομικά δεν μπορώ να τη σπουδάσω έξω...

.....εγω θελω να σπουδασουν...δεν με ενδιαφερει τι και που αλλα θελω να πανε σε μια σχολη, να κοψουν το λαιμο τους να κανουν τις εργασιες ξημεροβραδυαζοντας στις βιβλιοθηκες, να τρεχουν να προλαβουν τα ντεντ λαινς, να στεναχωρηθουν που θα χασουν μαθημα, να πανε σε μαθημα κατευθειαν απο ξενυχτι....όλο το πακετακι...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ασχημοπαπο εσυ μαρη Αλεξ;;;; ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

ναι μαρη....όχι οποιοδηποτε όμως...αυτο...στο λιτλ τσικεν...με τα μεγαλα ματια και τα αραια δοντια...α! ειναι και μαυρο...:D


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Εδώ είμαι.Δεν μπορώ ούτε να σας διαβάσω από το άγχος.Αγχώθηκα με τα προσκλητήρια.Ρε πείτε,Αλέκες,είναι αργά 12 ημέρες πρίν;;Εδώ μου λένε μια χαρα οτι είναι.Εκανα για τα εκτός πόλης με τις βαλίτσες κουτιά και άρεσαν σε όλους!!!Θα με τρελλάνουν!Τα κουτιά τα καινούργια θα τα έχω Δευτέρα.Αρα από Τρίτη μοιράζω εδώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6/6; Θα προσπαθησω, δε μπορω να πω με σιγουρια ρε συ!!

Μη στελνεις προσκλητηριο, εγω ερχομαι απροσκλητη!!! χιχιχι!!

Θυμησε μου λιγο που ειναι η εκκλησια!

Στο βουνό είναι ένα μεγάλο Μοναστήρι που φαίνεται από κάτω από την πόλη.Λίγο πιο πάνω από αυτό.Αν αποφασίσεις να έρθετε να με πάρεις τηλ. να σου πω ακριβώς που είναι.

Link to comment
Share on other sites

και γιατι αγχωνεσαι ρε κοριτσι??? μπορεις να κανεις κατι αλλο??? κοοοουλλλλλλλ


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα.Εδώ είμαι.Δεν μπορώ ούτε να σας διαβάσω από το άγχος.Αγχώθηκα με τα προσκλητήρια.Ρε πείτε,Αλέκες,είναι αργά 12 ημέρες πρίν;;Εδώ μου λένε μια χαρα οτι είναι.Εκανα για τα εκτός πόλης με τις βαλίτσες κουτιά και άρεσαν σε όλους!!!Θα με τρελλάνουν!Τα κουτιά τα καινούργια θα τα έχω Δευτέρα.Αρα από Τρίτη μοιράζω εδώ.

Μεφη τουλάχιστον τηλεφωνησε στους καλεμένους και ενημέρωσε τους για την ημερομηνία/ ωρα / τραπεζι κλπ ωστε να ξερουν και να προγραμματισουν. Μην το μαθουν αργα και εχουν ηδη κανονισει κατι άλλο. Εγω σε οσους τα εστειλα τελευταια, τους ειχα ενημερώσει πρωτα τηλεφωνικά. Την αλλη εβδομάδα θα ξεκινήσω επιβεβαιωση, ωστε να παραγγειλω γλυκά κλπ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια από Αθηνα, αυτες τις ημέρες εχει εκθεση βιβλίου στο Ζαππειο. Αν ειναι καλά η μπέμπα μας, σκεφτομαι να πάω με το Μαρκελλο να διαλέξει κανενα βιβλίο να κάνει και τη βολτα του.

Σας το προτεινω για τα μεγαλύτερα παιδακια. Αλλά και με τα μωρα πλάκα θα εχει.

Link to comment
Share on other sites

χαλλλλλλλλλλλαρα που λεει και η συναδελφισσα, συνονοματη!!

απλα, καποιοι θελουν να κανονισουν το προγραμμα τους και θα λενε τι θα γινει, θα μας καλεσει αυτη;;;

Ωχ !! μαλλον την άγχωσα χοντρα, δεν ειχα διαβασει αυτα που γραψατε.:rolleyes: Εγω ανηκω στην άλλη κατηγορια :Οργανωση από πριν:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...