Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Εγώ πάντως κάτω των 40 έκανα φυσικούς κύκλους και μάζευα κανονικά έμβρυα, δεν είχα περιορισμό. Περιορισμό είχα στο πόσα μπορώ να μεταφέρω σε κάθε κύκλο. Μήπως η κοπέλα αναφέρεται στο να πάρει έγκριση για φάρμακα; 

      Αν εννοείς αν έχω παει στην επιτροπή εξωσωματικής για να πάρω τα φάρμακα δωρεάν, δεν εννοώ αυτό. Αναφέρομαι στα έμβρυα που μπορείς να διατηρείς σε κατάψυξη. Έδωσε μια αναλυτική εξήγηση η @Kiddoπαραπανω σχετικά με το νομικό πλαίσιο.

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

το'πιασες Μπετυ;)

αααααααααααααα ναι σωστα εχεις δικιο για τα κλασσατα!! αλλα οχι μωρε το θεωρω υπερβολη εμεις απλα εχουμε ενα καλο ιδιωτικο την ινδιανουπολη που πηγαιναν κ τα ανηψια μου αλλα το σκεφτομαι θεωρω οτι το δημοσιο ειναι ποιο καλο δε ξερω κιολας απλα το ζητημα ειναι οτι στη ν.μακρη ξερω ΟΛΟΥΣ τους δασκαλους του δημοτικου κ του νηπιαγωγειου κ εχω εμπιστοσυνη...


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

κι εσενα!!!!:P

εσενα να δεις!!!!!!!

μωρε το θεμα με μενα ειναι οτι μεγαλωνοντας το παιδι δε ξερω που θα μεινουμε τελικα..οποτε σκορποχωρι προς το παρον....

ευαθνια στο avatar ειναι η γκομεντιτσα του Αλβιν απο τα chipmonks τα θυμαστε τα καρτοον αυτα??

ε τοτε ακου τι θα κανεις: γραψτη στο περαμα που ειναι ο αντρας σου (οπως κ εγω) κ αφου ειστε μονιμοι κατοικοι νεας μακρης τοτε δεν θα εχεις προβλημα με τους δημοτικους παιδικους σταθμους.

οταν κατασταλαξετε τοτε αλλαξτε κ οικογενειακη μεριδα κ ολα . σωστα?

το καρτουν κατι μου λεει αλλα οχι πολλα...


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχα...ναι μαρη κοτοπουλινα...να πας να μαθεις κανα βημα...εσυ ια εισαι το λιτλ τσικεν και εγω το ασχημοπαπο..:-D

....ασε με ρε...οι εργατοπατερες κατεστρεψαν τον κοσμο στην ελλαδα....

Στο γυναικολογο ε?? για να δουμε....ελπιζω να ειναι ολα ΟΚ

αλεκα μακαρι να ημουν κ γω 83 ακομη σταθερα στα 88 αφου λεω ρε μπας κ ειμαι εγκυος κ δεν το ξερω κ ξαφνικα αρχισει να κουνιεται τπτ κ εγω να νομιζω οτι ειναι τα βραστα κολοκυθακια???:mrgreen:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα...ναι μαρη κοτοπουλινα...να πας να μαθεις κανα βημα...εσυ ια εισαι το λιτλ τσικεν και εγω το ασχημοπαπο..:-D

....ασε με ρε...οι εργατοπατερες κατεστρεψαν τον κοσμο στην ελλαδα....

Στο γυναικολογο ε?? για να δουμε....ελπιζω να ειναι ολα ΟΚ

κ εγω το ευχομαι..αν σταματησει αυτο το αιμα, μπορει κ να δω καμμια ασπρη μερα...

εσενα να δεις!!!!!!!

ε τοτε ακου τι θα κανεις: γραψτη στο περαμα που ειναι ο αντρας σου (οπως κ εγω) κ αφου ειστε μονιμοι κατοικοι νεας μακρης τοτε δεν θα εχεις προβλημα με τους δημοτικους παιδικους σταθμους.

οταν κατασταλαξετε τοτε αλλαξτε κ οικογενειακη μεριδα κ ολα . σωστα?

το καρτουν κατι μου λεει αλλα οχι πολλα...

το ηθελες πιο hot!

παω κοριτσακια...μια εισαγωγη εμεινε κ τον φαγαμε τον Απριλη!!!

τα λεμε το βραδυ!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

εσενα να δεις!!!!!!!

ε τοτε ακου τι θα κανεις: γραψτη στο περαμα που ειναι ο αντρας σου (οπως κ εγω) κ αφου ειστε μονιμοι κατοικοι νεας μακρης τοτε δεν θα εχεις προβλημα με τους δημοτικους παιδικους σταθμους.

οταν κατασταλαξετε τοτε αλλαξτε κ οικογενειακη μεριδα κ ολα . σωστα?

το καρτουν κατι μου λεει αλλα οχι πολλα...

σωστα!!

http://www.youtube.com/watch?v=5axZQOoSo6c

για δες αυτο να δεις το θυμασαι??


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλεκα μακαρι να ημουν κ γω 83 ακομη σταθερα στα 88 αφου λεω ρε μπας κ ειμαι εγκυος κ δεν το ξερω κ ξαφνικα αρχισει να κουνιεται τπτ κ εγω να νομιζω οτι ειναι τα βραστα κολοκυθακια???:mrgreen:

θα πεσεις μαρη!!!

εγω τωρα με την ιωση τα εκανα λιγο σκ..τα, δηλ σουπες κ κοτοπουλα.

ξε-αδιαθετησα κιολας κ τωρα με δειχνει 77,5


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

θα πεσεις μαρη!!!

εγω τωρα με την ιωση τα εκανα λιγο σκ..τα, δηλ σουπες κ κοτοπουλα.

ξε-αδιαθετησα κιολας κ τωρα με δειχνει 77,5

77!!!:shock: μου φαινεται πολυ μακρινο μπουχουουουουουου!!!!! μπορω σε 6 μηνες να χασω 20κιλα???

εεε σεξυ μπετυ??


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ, στειλε και το νικο στη νταν-καν, διπλα, στη σχολη μπας και μαθουμε κανενα ταγκο!!

Ομορφακια, αυτη τη σχολη χορου την εχει η ισιδωρα;;;;

ρε συ εγω ξερω για την λιμνη των κυκνων δεν εχω ακουσει κατι για λιμνη με κοτοπουλα.....:roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συμφωνω..και εκτος από αυτο εγω που σπύδασα σε ελληνικο πανεπιστημιο...θεωρω οτι ειναι τζαμπα χρονος και χρημα..στο εξωτερικο τουλάχιστον ανοιγει το μάτι τους...

Mου' ρθε κι εμένα τώρα...

Εγώ έχω αποφασίσει,μόλις γίνει 16 θα φάει μια Βραζιλία, μια Ινδία και μια Κένυα να δει πως ζει ο κόσμος να έρθει στα ίσια της και να εκτιμάει αυτά που έχει. Πανεπιστήμιο θα δω αν θα πάει, μπορεί να μη θέλει, αλλά κι εγώ παρά το ότι έφτυσα αίμα στο Καποδιστριακό, γιατί και το Φυσικό και το Ραδιοηλεκτρολογίας ήταν παλούκια και ήθελα και βαθμούς ο λαλάκας, ανάλογα την επιστήμη θα δούμε που θα πάει. Ένα εξάμηνο ή διακοπές έξω πάντως μόνη της θα τη στέλνω αν οικονομικά δεν μπορώ να τη σπουδάσω έξω...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...