Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

για το δημοσιο παντα ετσι? γιατι στα ιδιωτικα ειναι αλλα κονδυλια γιατι πληρωνεις με το χρονο κ δε νομιζω οτι ειπαρχει ζητημα θεσεων εκει..

εννοειται! κ αυτο που λες οτι κανεις αιτηση χρονια πριν, στα ιδιωτικα, στα καλα ιδιωτικα ισχυει...

ζουζου

1ον, να πας.

2ον, θα ανοιξει ο πιπινος οικογενειακη μεριδα στο περαμα κ θα γραψει κ τη μικρη. μετα αν θετε αλλαζετε.

3ον, αφου το λεει κ η ιωαννα κ εσυ τοτε καλα τα λετε! δεν εχεις μπερδευτει καθολου.

για το προηγουμενο ποστ, παντα οι αιτησεις γινονται τετοια εποχη, δηλ μαη, για την επομενη σχολικη χρονια απο σεπτεβρη.

ναι... μεχρι μεσα ιουνιου ληγουν οι αιτησεις!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα στο κεπ της ν. μακρης κ μου ειπαν οτι αν θελω να γραψω το παιδι πρεπει να παω στο δημο περαματος οποτε πρεπει να κατεβω κατω...τα δικαιωματα ο πιπινος δε τα μεταφερει γιατι ετσι κι αλλιως δε ψηφιζει περαμα αλλα οσοι ειναι εν πλω ψηφιζουν αναλογα το δρομολογιο την προηγουμενη φορα ψηφισε πχ στη Συρο...οποτε..αλλα μου ειπαν οτι αν γραψω κ το παιδι εγω και στη ν. μακρη θα ειναι ποιο καλα για σχολεια κλπ!!


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

εννοειται! κ αυτο που λες οτι κανεις αιτηση χρονια πριν, στα ιδιωτικα, στα καλα ιδιωτικα ισχυει...

ναι... μεχρι μεσα ιουνιου ληγουν οι αιτησεις!

ποιες αιτησεις για σχολειο? η για να το γραψω στο δημο το παιδι..γιατι σχολειο δε προκειται να παει στο περαμα εκτος αν αγορασω σκαφος κ το φερνω εν πλω.....:mrgreen:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

αρα για να κανω ρεζουμε...

να παω να γραψω το παιδι στο περαμα οσο το δυνατον γρηγοροτερα, αιτηση για παιδικο αφου δε θελω να παει ακομη θα κανω το χειμωνα (θα ρωτησω κ στο δημο ν. μακρης τι ακριβως παιζει) κ αν θελω να το παω σε ιδιωτικο παιδικο σταθμο πρεπει να παω να ρωτησω απο τωρα..ΣΩΣΤΑ??


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακολουθω το συστημα Ζωη, κ μπαινω στο φαγητο...

λεπον..για τους παιδικους που λετε..

καθε εισοδημα εχει κ το αντιστοιχο ποσο για τροφεια. εμεις πχ πληρωναμε για χριστ. 20 ευρω κ για νικηφ. 10 λογω επανεγγραφης παλαιοτερα. απο φετος δεν θα πληρωνουμε τπτ. γιατι ο δημαρχος αποφασισε απο τη μειωση των μισθων τους, να καταργησει ολα τα τροφεια.

σας βαζω κ το λινκ να δειτε ολες να παρετε ερεθισμα να γινεται 3τεκνες να μετακομισετε κ κοντα μας!

http://www.dimosbyrona.gr/article.php?id=2017

καλε, δε μας το λεγες τοσες μερες;;;;;

βαζω μπρος για διδυμα, ετοιμαζω βαλιτσες και κατεβαινω στον ηρωικο βυρωνα με τη παιδικη χαρα νταν-καν!!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

μολις μπηκα σπιτι μου...να ειναι καλα οι απεργοι, τελειωσα νωρις μπουχαχαχα

αλεκα αρχιζω τη διαιτα κ κανω αποτοξινωση θα πεθανω μαρη της πεινας..εχω φαει 2 γιαουρτια 1 χυμο πορτοκαλι τωρα βραστα λαχανικα κ τρωω κ πειναω τι κακο ειναι αυτο????

ασε ζουζουνα...εχω ψοφησει της πεινας...γραμμαριο δεν πεφτει λεμε...83 κιλα θα μεινω για κανα διμηνο μου φαινεται....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ποιες αιτησεις για σχολειο? η για να το γραψω στο δημο το παιδι..γιατι σχολειο δε προκειται να παει στο περαμα εκτος αν αγορασω σκαφος κ το φερνω εν πλω.....:mrgreen:

στη νεα μακρη γραφτη. τι το σκεφτεσαι?

εμεις ειμασταν σκορποχωρι αθηναιων ο παυλος, υμηττου εγω, μολις καναμε τον νικηφ. τον γραφουμε, κ λιγο μετα που καναμε τη χριστ. ανοιξαμε μεριδα στον δημο κ τελος! κ απολαμβανουμε ολες τις ανεσεις απο τοτε! πιο καλα να ειστε μαζεμενοι σε ενα δημο...λεω..


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αρα για να κανω ρεζουμε...

να παω να γραψω το παιδι στο περαμα οσο το δυνατον γρηγοροτερα, αιτηση για παιδικο αφου δε θελω να παει ακομη θα κανω το χειμωνα (θα ρωτησω κ στο δημο ν. μακρης τι ακριβως παιζει) κ αν θελω να το παω σε ιδιωτικο παιδικο σταθμο πρεπει να παω να ρωτησω απο τωρα..ΣΩΣΤΑ??

για ιδιωτικο οχι μαρη απο τωρα! εκει πας χαλλαρααααα!!! αφου τους πληρωνεις οποτε θες πας!!! αντε κανα δυο μηνες πριν για δεις εαν εχουν κενο. θυμασαι πως εψαχνα εγω?

η ομορφακια σου ελεγε για τα κλασσατα ιδιωτικα!!! ελληνο-γαλλικα κ αρσακεια κ τετοια.


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλε, δε μας το λεγες τοσες μερες;;;;;

βαζω μπρος για διδυμα, ετοιμαζω βαλιτσες και κατεβαινω στον ηρωικο βυρωνα με τη παιδικη χαρα νταν-καν!!!!:tongue::tongue::tongue:

κοροιδευεις μαρη? που τοσα ομορφοπαιδα πανε σ'αυτες τις κουνιες??? τις τιμημενες? κριμα...γιατι ακριβως απεναντι ειναι το Κεντρο μελετης χορου, κ θα πηγαινες για κανα μαθηματακι να ξεστραβωθεις στη Καραγκουνα...

μολις μπηκα σπιτι μου...να ειναι καλα οι απεργοι, τελειωσα νωρις μπουχαχαχα

ασε ζουζουνα...εχω ψοφησει της πεινας...γραμμαριο δεν πεφτει λεμε...83 κιλα θα μεινω για κανα διμηνο μου φαινεται....

φτου σου παλιοβρωμιτσα απεργοσπαστρια!

εγω εχω γυναικολογο το απογευμα. ουτε γκομενο να τον ειχα, δεν θα τον εβλεπα τοσο συχνα!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

για ιδιωτικο οχι μαρη απο τωρα! εκει πας χαλλαρααααα!!! αφου τους πληρωνεις οποτε θες πας!!! αντε κανα δυο μηνες πριν για δεις εαν εχουν κενο. θυμασαι πως εψαχνα εγω?

η ομορφακια σου ελεγε για τα κλασσατα ιδιωτικα!!! ελληνο-γαλλικα κ αρσακεια κ τετοια.

το'πιασες Μπετυ;)


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

στη νεα μακρη γραφτη. τι το σκεφτεσαι?

εμεις ειμασταν σκορποχωρι αθηναιων ο παυλος, υμηττου εγω, μολις καναμε τον νικηφ. τον γραφουμε, κ λιγο μετα που καναμε τη χριστ. ανοιξαμε μεριδα στον δημο κ τελος! κ απολαμβανουμε ολες τις ανεσεις απο τοτε! πιο καλα να ειστε μαζεμενοι σε ενα δημο...λεω..

μωρε το θεμα με μενα ειναι οτι μεγαλωνοντας το παιδι δε ξερω που θα μεινουμε τελικα..οποτε σκορποχωρι προς το παρον....

ευαθνια στο avatar ειναι η γκομεντιτσα του Αλβιν απο τα chipmonks τα θυμαστε τα καρτοον αυτα??


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

κοροιδευεις μαρη? που τοσα ομορφοπαιδα πανε σ'αυτες τις κουνιες??? τις τιμημενες? κριμα...γιατι ακριβως απεναντι ειναι το Κεντρο μελετης χορου, κ θα πηγαινες για κανα μαθηματακι να ξεστραβωθεις στη Καραγκουνα...

φτου σου παλιοβρωμιτσα απεργοσπαστρια!

εγω εχω γυναικολογο το απογευμα. ουτε γκομενο να τον ειχα, δεν θα τον εβλεπα τοσο συχνα!

χαχα...ναι μαρη κοτοπουλινα...να πας να μαθεις κανα βημα...εσυ ια εισαι το λιτλ τσικεν και εγω το ασχημοπαπο..:-D

....ασε με ρε...οι εργατοπατερες κατεστρεψαν τον κοσμο στην ελλαδα....

Στο γυναικολογο ε?? για να δουμε....ελπιζω να ειναι ολα ΟΚ


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...