Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

αυτη που λεει η Αλεκα της γκαρνιε ειναι θεικη χωρις πλακα κ κυταριτιδα χανεις κ ποντους!

βρε αν δεν ξερει η αλεκα η Μις Ορκα, ποια ξερει??:tongue::tongue:

συμφωνω!!!πολυ ωραια θα τα κανεις!!!!!!εγω στο σπιτι δεν θα κανω τιποτα γιατι δεν θα ερθει κανενας απο εδω.ασε που δεν θα προλαβουμε,7.30 εχω κομμωτηριο και ισα ισα θα γυρισω για να φυγουμε....

ουτε εγω θα κανω κατι σπιτι....

μπραβο ο αντρας!!!!!πως μεγαλωσε!!!πραγματι ειναι κουκλος!!!και εγω κουκουβαγια ειμαι!ετσι λεω και για τον δικο μου!!:mrgreen::mrgreen:

α...εγω δεν ειμαι κουκουβαγια.,...Τα λατρευω και τα δυο τα παιδακια μου φυσικα, αλλα βλεπω διαφορες στην εμφανιση του καθενος...θελω να ειμαι αντικειμενικη :rolleyes:

Κυταρίτιδα δεν μπορώ να πω ότι έχω ή τουλάχιστον που να φαίνεται αλλά θέλω να χάση πόντους από κοιλιά και μπούτια.

παρε μποντυ σειπιγκ ή σελοφιν....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

κορίτσια πήγα λίγο στο πριβέ γιατί είχα μέρες να μπω. Δεν μπήκα ακόμα στο μπλα μπλα αλλά είδα μία έρευνα ότι τα μωρά πρέπει να τρώνε κάτι με ζάχαρη πριν κάνουν εμβόλιο γιατί έχουν λιγότερες πιθανότητες να κλάψουν. Τι άλλο θ' ακούσουμε ακόμα ?


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ούτε να το σκέφτεσαι. Αυριο εχετε ταξίδι! Κέρκυρα Κέρκυρα με το ποντικονήσι.....

δεν ξερω ρε γ..το...εχω αγχωθει πολυ.

εκει που σκεφτομουνα τι ωραια που θα περασουμε, θα ξεσκασουμε κλπ, τωρα τρεμω στην ιδεα του να ξανακυλησει με καμια ιωση κ δε μπορω να το ευχαριστηθω.

στο μυαλο μου εχω the worst case οτι δε θα παμε...ετσι εαν ολα πανε καλα μεχρι το σαββατο που πεταμε θα παμε...

πηρα τηλ κ στον παιδικο μου ειπαν δεν βηχει μονο μυξες ασπρες αλλα μου ειπαν οτι τη φρουτοκρεμα την εφαγε δυσκολα...ανορεξια τον επιασε?

παντως εχω ετοιμασει τη λιστα του σιντλερ για τα πραγματα που πρεπει να παρω...

by the way...τελειος θα ειναι ο στολισμος απο αυτα που λες!!! εχεις πολυ μερακι!!!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ston exv steilei!!!το σωστο!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Aγγουρια μου εχεις στειλει μαρη.....ψαχνω αλλα τπτ....αλλου το εστειλες......καλα που μου το εστειλε η Μαιρη αλλα και αυτη τα μισα....που θα τα βαλω μαρη????:rolleyes:θα παρω σβαρνα ολες τις τραπεζες????:lol::lol::lol:

Εχουν απεργια σημερα οι παιδικοι και εχω το γιαννη μαζι απο το πρωι !!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

H μπέμπα ευτυχως απύρεττη από το πρωι - στις 5.30 της ειχα δωσει ντεπον- με καλή διαθεση, εφαγε και λίγο φαριν λακτε για πρωτη φορα, φρουτα δεν της εδωσα σημερα. Μακαρι να μην ξανακάνει, αν και το απόγευμα το πιθανότερο ειναι να κάνει λίγο πυρετο - τουλαχιστον να μην ειναι υψηλος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευανθία έκανες την αίτηση στον παιδικό ?

ναι πηγα χθες.

απο δικαιολογητικα ηθελαν:

1) Ληξιαρχικη πραξη γεννησης.

2) Φωτοτυπιες απο το βιβλιαριο υγειας.

3) Εκκαθαριστικο

4) Υπ.Δηλωση ποιος θα παιρνει το παιδι

5) Βεβαιωση παιδιατρου.

Πηγα στο δημο δαφνης γιατι στη ν.σμυρνη δεχονται απο 1,5 ετων κ πανω.

εχουμε κ καποιον γνωστο που του μιλησαμε κ ας ευχηθουμε οτι θα τον παρουν. τελος ιουλιου ειπαν θα βγουν οι λιστες.

H μπέμπα ευτυχως απύρεττη από το πρωι - στις 5.30 της ειχα δωσει ντεπον- με καλή διαθεση, εφαγε και λίγο φαριν λακτε για πρωτη φορα, φρουτα δεν της εδωσα σημερα. Μακαρι να μην ξανακάνει, αν και το απόγευμα το πιθανότερο ειναι να κάνει λίγο πυρετο - τουλαχιστον να μην ειναι υψηλος.

τα μωρακια μας ειναι δυνατα και παλευουν !!!!!!!

περαστικα κ να μην ξανανεβασει πυρετο!!!!!

εγω παλι εχω μια ζαλαδα κ ενα πονοκεφαλο αλλο πραγμα...


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...διαλημα για φαγητο παλι για να μη λετε οτι σας ξεχασα!!!!

μια χαρα διαβαζω τα μπεμπονια σας μπραβο..μπραβο!! η κρεμα που ελεγα ειναι της power health για τοπικο αδυνατισμα νομιζω γραφει πανω...ειναι αρκετα καλη!!

η πιπινα το σαββατο ξεκιναει φαιιιιιι να ρωτησω λαδακι να της βαλω απο αυτο που τρωμε εμεις που ειναι ντενεκες απο καλαματα η να παρω του εμποριου??


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...