Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 ώρες πρίν, sunshine1982 είπε:

      Σε αναμονή χοριακης και εγω . Μεγαλη αγωνια εχω 🫶🫶🫶

      Αντε έχω και παρέα..  πότε θα κάνεις χοριακη?

      13 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Μόλις μου είπαν ότι έχω και δύο βλαστοκυστες για κατάψυξη..  και λίγο έχω χαλαρώσει.. 

      • Μου αρέσει 2

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αλέκα τελικά κάνει δουλειά η celofin? Από που την παίρνουμε απο οποιοδήποτε φαρμακείο ή από κάποια εταιρεία συγκεκριμένη. Λέω να την δοκιμάσω. Αν όμως κάνει υπεραιμία και καίει τότε σε μένα δεν θα πιάσει γιατί παρόμοιες του εμπορίου που "καίνε" σε μένα δεν καίνε.

Ιωαννα μου την πρωτη φορα που την εβαλα, εκανε θαυματα...τις επομενες όχι και τοσο...αλλες εναλλακτικες που εκαναn δουλεια σε εμενα ειναι η body shaping (clarins), kai h sculpt up (loreal)....Για κυταρριτιδα της γκαρνιε η κιτρινη που πουλανε στα σουπερ.. Αν παρεις τη μποντυ σειπινγ της κλαρενς, στο καπακι παρε και τη μποντυ φερμιγκ, της ιδιας εταιρειας.

καλα καλε πως μπορει και κοιματε με το ρολοι????παντα με ενοχλουσε στον υπνο....αντε δωσε του μια ευκαιρεια ακομα:D

!!!!!

δε βλεπει την ωρα να φυγει απο διπλα μου ο βρωμιαρης :tongue::D


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσακια!

Καλημέρα

Είστε όλες καλά ή να βάλω τις φωνές.

Εμείς πήγαμε χθες παιδίατρο. Πρέπει να έχω by far (που λένε και οι γιαγιάδες στην διαφήμιση) το πιο αδύνατο μωρό. Είμαστε 69 ύψος (πήραμε 4 πόντους), 6800 κιλά (πήραμε 500 γρ από τον προηγούμενο μήνα) και 42 κεφάλι. Καλά είναι επειδή γεννηθήκαμε και σχεδόν έναν μήνα νωρίτερα. Την κοίταξε επίμονα στις ραφές (του είπα ότι είχα πρόσφατο περιστατικό με πλαγιοκεφαλία που η κοπέλα το πήρε μόνη της χαμπάρι γιατί η γιατρός της ήταν αλλού ντ' αλλού). Κάναμε και το εμβόλιό μας. Θα αρχίσουμε και κρέμα το απόγευμα και κανένα γιαουρτάκι που και που, Για φρούτα μπορούμε να βάλουμε τα πάντα ακόμα και φράουλες που τον ρώτησα και λαχανικά το ίδιο. Τον ρώτησα για το χρώμα των ματιών και μου είπε πως πλέον θα μείνει. Για δοντάκια που δεν έχουμε μου είπε να είναι το τελευταίο που θα με απασχολεί.

Πάω να διαβάσω και επανέρχομαι.

μια χαρα η μπουμπου σου!!!

οσο για το κεφαλι, κ εγω το ιδιο σκεφτομουν τοσο καιρο. στην επομενη επισκεψη θα ξαναρωτησω.

Καλημερα.....

κ εμεις καναμε εμβολια σημερις... ενα στο καθε μπουτακι.

ρε παιδια, αντικειμενικα παντα, τι ομορφο αγορι εχω???

βαρος 7,500, υψος 73 χωρις να τεντωθει κιολας!

μπραβο το αντρακι!!!

Καλημερα κοριτσαρες

πηγαμε παιδιατρο εχθες μονο για ζυγισμα γιατι δεν ειχε παρει τον προηγουμενο μηνα 7700 ειναι η μπουμπου,ειπε οκ.Εμενα για φρουτα μου ειπε οτι θελω,αρκει να καθαριζεται η φλουδα εκτος φραουλες - αλλεργιογονο(εχουμε και κλειρονομια τις αλλεργιες)- και κερασια (δεν καθαριζονται και ολα τα λιπασματα ειναι πανω τους)

Μοσχαρακι απο τον αλλο μηνα

αυτα εν ολιγοις

μπραβο σας κ εσας!

Καλημερα σας,

περαστικα σας μαρκελλακι!

εμενα σημερις ξυπνησε κ εκανε ενα περιεργο βηχα, μετα δεν ξαναεκανε....παμε για 3η ιωση???


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαιρη τα ειδα αυτα τα στικακια. Γενικά εχει ωραια και φθηνα πραγματακια για διακόσμηση. Εγω θα στολίσω το μπαλκόνι με τούλι (ροζ-κιτρινο), και αντιστοιχο φιογκο στην πόρτα, εχω παραγγειλει μερικά μπαλόνια για το μπαλκόνι και την πόρτα (ροζ, σιελ, κιτρινα, λαχανι: τα χρωματα του προσκλητηριου), εφτιαξα και κατι γλάστρες με κοκκινα ροζ γερανια και ροζ ορτανσιες, αυτα)

Το πρωι της βαφτισης θα ερθει και ο φωτογραφος από το σπίτι για να φωτογραφησει τη μπέμπα και στο δωματιό της αλλά και με νονούς, γιαγια, παπούδες κλπ. Ελπίζω να κάνει καλό καιρο.

Μαιρη εσεις ποτε βαφτιζετε?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!

εμενα σημερις ξυπνησε κ εκανε ενα περιεργο βηχα, μετα δεν ξαναεκανε....παμε για 3η ιωση???

Ούτε να το σκέφτεσαι. Αυριο εχετε ταξίδι! Κέρκυρα Κέρκυρα με το ποντικονήσι.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

yuhuuuuuuu!!!!τι κανουμε??καληηημεεεραααα!!!!δεν κοιμηθηκαμε καθολου οεοεοεοεο!!το μπομπιδιο εκλαιγε συνεχεια οεοεοεοεοεοε!!το ματι μου εχει γινει ιδιο με του τρελου απεναντι στο δρομοκαιτειο.....κ μ αρεσει που θα περναγαμε μαζι σημερα ολοι μιας που ο Αντρεας απεργει...ο κακομοιρης ακομα κοιμαται.....σηκωθηκα κατα τις 7 τον ταισα στις 8 που χαζο ξυπνησε κ στις 10 τον πηρα κ πηγαμε βολτα(γιατι αν εμενα μεσα θα κοιμομουν πανω του)για ψωνια πηγα κ you know where κ τωρα κοιμαται....αυτα εσεις??δεν διαβασα κ εννοειται δεν αντεχω...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαιρη τα ειδα αυτα τα στικακια. Γενικά εχει ωραια και φθηνα πραγματακια για διακόσμηση. Εγω θα στολίσω το μπαλκόνι με τούλι (ροζ-κιτρινο), και αντιστοιχο φιογκο στην πόρτα, εχω παραγγειλει μερικά μπαλόνια για το μπαλκόνι και την πόρτα (ροζ, σιελ, κιτρινα, λαχανι: τα χρωματα του προσκλητηριου), εφτιαξα και κατι γλάστρες με κοκκινα ροζ γερανια και ροζ ορτανσιες, αυτα)

Το πρωι της βαφτισης θα ερθει και ο φωτογραφος από το σπίτι για να φωτογραφησει τη μπέμπα και στο δωματιό της αλλά και με νονούς, γιαγια, παπούδες κλπ. Ελπίζω να κάνει καλό καιρο.

Μαιρη εσεις ποτε βαφτιζετε?

συμφωνω!!!πολυ ωραια θα τα κανεις!!!!!!εγω στο σπιτι δεν θα κανω τιποτα γιατι δεν θα ερθει κανενας απο εδω.ασε που δεν θα προλαβουμε,7.30 εχω κομμωτηριο και ισα ισα θα γυρισω για να φυγουμε....

την κυριακη


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ας μου στειλει καποια το λογαριασμο...το σωστο 'ε !!!!!

ston exv steilei!!!το σωστο!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλημέρα

Είστε όλες καλά ή να βάλω τις φωνές.

Εμείς πήγαμε χθες παιδίατρο. Πρέπει να έχω by far (που λένε και οι γιαγιάδες στην διαφήμιση) το πιο αδύνατο μωρό. Είμαστε 69 ύψος (πήραμε 4 πόντους), 6800 κιλά (πήραμε 500 γρ από τον προηγούμενο μήνα) και 42 κεφάλι. Καλά είναι επειδή γεννηθήκαμε και σχεδόν έναν μήνα νωρίτερα. Την κοίταξε επίμονα στις ραφές (του είπα ότι είχα πρόσφατο περιστατικό με πλαγιοκεφαλία που η κοπέλα το πήρε μόνη της χαμπάρι γιατί η γιατρός της ήταν αλλού ντ' αλλού). Κάναμε και το εμβόλιό μας. Θα αρχίσουμε και κρέμα το απόγευμα και κανένα γιαουρτάκι που και που, Για φρούτα μπορούμε να βάλουμε τα πάντα ακόμα και φράουλες που τον ρώτησα και λαχανικά το ίδιο. Τον ρώτησα για το χρώμα των ματιών και μου είπε πως πλέον θα μείνει. Για δοντάκια που δεν έχουμε μου είπε να είναι το τελευταίο που θα με απασχολεί.

Πάω να διαβάσω και επανέρχομαι.

μια χαρα ειναι η μπεμπα!!!!!ειναι κυρια!!!!!θελει να παραμεινει αδυνατη!!!!
Καλημερα.....

κ εμεις καναμε εμβολια σημερις... ενα στο καθε μπουτακι.

ρε παιδια, αντικειμενικα παντα, τι ομορφο αγορι εχω???

βαρος 7,500, υψος 73 χωρις να τεντωθει κιολας!

μπραβο ο αντρας!!!!!πως μεγαλωσε!!!πραγματι ειναι κουκλος!!!και εγω κουκουβαγια ειμαι!ετσι λεω και για τον δικο μου!!:mrgreen::mrgreen:

Καλημερα κοριτσαρες

πηγαμε παιδιατρο εχθες μονο για ζυγισμα γιατι δεν ειχε παρει τον προηγουμενο μηνα 7700 ειναι η μπουμπου,ειπε οκ.Εμενα για φρουτα μου ειπε οτι θελω,αρκει να καθαριζεται η φλουδα εκτος φραουλες - αλλεργιογονο(εχουμε και κλειρονομια τις αλλεργιες)- και κερασια (δεν καθαριζονται και ολα τα λιπασματα ειναι πανω τους)

μια χαρα ειναι η μικρη βρε 7700....τι αγχωνεσαι????
Καλημερα κοριτσια!

Εφυγα λιγο αποτομα χθες και δε καληνυχτησα! Σορρυ!!!

πριβε δε διαβασα ακομα!!

Μια χαρα τα μπεμπονια σας!!!

Αλεξ, δωστου μια ακομα ευκαιρια πριν το διαζυγιο!!!Αλλιως, στειλ τον σε μενα να παμε για χορο!!! χιχιχι!!!

Ομορφακια, αμα τεντωθει ο ομορφουλης σου ποσο γινεται;;;

Η μισελεν ηταν λιγο ανησυχη το βραδυ, ωσπου στις 3,30 δεν αντεξα και αφου την αλλαξα και την ταϊσα την πηρα στο κρεβατι μπας και κοιμηθουμε λιγο!

πικρα!!!!!:?
δεν ξερω τι θα σου πει η αλεκα αλλα εγω εχω να πω οτι κανει δουλεια!!!!!!!!!!!

ουτε εμενα με καιει αλλα εχω χασει ποντους πολλους σε σχεση με τα κιλα!!!!!!

εγω δεν τι βαζω εντατικα...το ξεχναω....:tongue::tongue:

yuhuuuuuuu!!!!τι κανουμε??καληηημεεεραααα!!!!δεν κοιμηθηκαμε καθολου οεοεοεοεο!!το μπομπιδιο εκλαιγε συνεχεια οεοεοεοεοεοε!!το ματι μου εχει γινει ιδιο με του τρελου απεναντι στο δρομοκαιτειο.....κ μ αρεσει που θα περναγαμε μαζι σημερα ολοι μιας που ο Αντρεας απεργει...ο κακομοιρης ακομα κοιμαται.....σηκωθηκα κατα τις 7 τον ταισα στις 8 που χαζο ξυπνησε κ στις 10 τον πηρα κ πηγαμε βολτα(γιατι αν εμενα μεσα θα κοιμομουν πανω του)για ψωνια πηγα κ you know where κ τωρα κοιμαται....αυτα εσεις??δεν διαβασα κ εννοειται δεν αντεχω...

μια απο τα ιδια!!!και τωρα τα πρωι τα ιδια!!τωρα κοιμαται..ουτε για φαι δεν ξυπναει...:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ συνήθως δεν είμαι τυπική με τις κρέμες. Εδώ και του προσώπου πρέπει να τις δω μπροστά μου ή ν' αρχίσει να με τραβάει το δέρμα για να θυμιθώ να βάζω. Πολύ θα ήθελα να ήμουν κοκέτα σε κάτι τέτοια.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...