Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 ώρες πρίν, sunshine1982 είπε:

      Σε αναμονή χοριακης και εγω . Μεγαλη αγωνια εχω 🫶🫶🫶

      Αντε έχω και παρέα..  πότε θα κάνεις χοριακη?

      13 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Μόλις μου είπαν ότι έχω και δύο βλαστοκυστες για κατάψυξη..  και λίγο έχω χαλαρώσει.. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ωραιο θεμα ειχατε χθες ....,μπρρρρρ ....καλα που διαβαζω πρωι

Λιτσακι,

την ειχα δει απο νωρις την διαφημηση και τα ειπαμε με τον κουμπαρο !!!!

ευχαριστω!!!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα

Είστε όλες καλά ή να βάλω τις φωνές.

Εμείς πήγαμε χθες παιδίατρο. Πρέπει να έχω by far (που λένε και οι γιαγιάδες στην διαφήμιση) το πιο αδύνατο μωρό. Είμαστε 69 ύψος (πήραμε 4 πόντους), 6800 κιλά (πήραμε 500 γρ από τον προηγούμενο μήνα) και 42 κεφάλι. Καλά είναι επειδή γεννηθήκαμε και σχεδόν έναν μήνα νωρίτερα. Την κοίταξε επίμονα στις ραφές (του είπα ότι είχα πρόσφατο περιστατικό με πλαγιοκεφαλία που η κοπέλα το πήρε μόνη της χαμπάρι γιατί η γιατρός της ήταν αλλού ντ' αλλού). Κάναμε και το εμβόλιό μας. Θα αρχίσουμε και κρέμα το απόγευμα και κανένα γιαουρτάκι που και που, Για φρούτα μπορούμε να βάλουμε τα πάντα ακόμα και φράουλες που τον ρώτησα και λαχανικά το ίδιο. Τον ρώτησα για το χρώμα των ματιών και μου είπε πως πλέον θα μείνει. Για δοντάκια που δεν έχουμε μου είπε να είναι το τελευταίο που θα με απασχολεί.

Πάω να διαβάσω και επανέρχομαι.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.....

κ εμεις καναμε εμβολια σημερις... ενα στο καθε μπουτακι.

ρε παιδια, αντικειμενικα παντα, τι ομορφο αγορι εχω???

βαρος 7,500, υψος 73 χωρις να τεντωθει κιολας!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Είστε όλες καλά ή να βάλω τις φωνές.

Εμείς πήγαμε χθες παιδίατρο. Πρέπει να έχω by far (που λένε και οι γιαγιάδες στην διαφήμιση) το πιο αδύνατο μωρό. Είμαστε 69 ύψος (πήραμε 4 πόντους), 6800 κιλά (πήραμε 500 γρ από τον προηγούμενο μήνα) και 42 κεφάλι. Καλά είναι επειδή γεννηθήκαμε και σχεδόν έναν μήνα νωρίτερα. Την κοίταξε επίμονα στις ραφές (του είπα ότι είχα πρόσφατο περιστατικό με πλαγιοκεφαλία που η κοπέλα το πήρε μόνη της χαμπάρι γιατί η γιατρός της ήταν αλλού ντ' αλλού). Κάναμε και το εμβόλιό μας. Θα αρχίσουμε και κρέμα το απόγευμα και κανένα γιαουρτάκι που και που, Για φρούτα μπορούμε να βάλουμε τα πάντα ακόμα και φράουλες που τον ρώτησα και λαχανικά το ίδιο. Τον ρώτησα για το χρώμα των ματιών και μου είπε πως πλέον θα μείνει. Για δοντάκια που δεν έχουμε μου είπε να είναι το τελευταίο που θα με απασχολεί.

Πάω να διαβάσω και επανέρχομαι.

Μπραβο Ιωαννα μου....μια χαρα ειναι η μπεμπα....ειναι και κοριτσι...για τα ματια ημουν σιγουρη..σας ευχομαι να καψετε πολλες καρδιες...όπως τους αρμοζει μπουχαχα

Καλημερα.....

κ εμεις καναμε εμβολια σημερις... ενα στο καθε μπουτακι.

ρε παιδια, αντικειμενικα παντα, τι ομορφο αγορι εχω???

βαρος 7,500, υψος 73 χωρις να τεντωθει κιολας!

μια χαρα και ο δικος σου ο παιδαρος φτου φτου...

καλημερουδια....μαιρη, σηκωθηκε κατα τις 7...αλλα με επρηξε...ποτε ο ενας ποτε ο αλλος....Ο μεγαλος εκοψε την πιπιλα και ειχε το στερητικο του...ο μικρος ήταν λιγο αδιαθετος...σημερα ειναι ΟΚ..ευτυχως ό,τι εχει αρπαξει μεχρι τωρα το εχει απραξει εντελως στο πόδι....

Ο νικος εχει βαλει σκοπο να με εξοντωσει...το βλεπω....εχθες μου εσκασε μια πανω στο χερι με το βρωμορολοι του που απορω γιατι δεν το βγαζει...σημερα το πρωι ζητησα διαζυγιο μπουχαχαχα...εκλαιγε...στα πόδια μου έπεσε..τον λυπηθηκα...εχουμε και παιδια...θα ξαναπροσπαθησει...ειπε ότι απο αυριο θα το βγαζει :P

Ωραια μερα σημερα, φτιαχνει και ο καιρος.....καλημερα σε ολες...εδω κοντα θα ειμαι προς το παρον...

α, ξεχασα να σας πω ότι δεν ξερω απο κιλα (ξερω δλδ αλλα αυτα δεν ειναι καλα χαχα) αλλα από ποντους εχω χασει πολλους. Στο βυζι μου εχουν μεινει μονο δυο...στον κωλο 6, στο μπουτι 4 και στην κοιλια 10....πολλοι ειναι αλλα για σκεφτειτε ότι παω να γεννησω με τριψηφιο νουμερο και με περιμετρο 1.5 μετρο....εξι μηνες περασαν....στο χρονο θα ειμαι ετοιμη για τη Μις Αφροδιτη χαχα. Στο πλει μειτ θα στειλουμε την Κιμι

καλημεεεεραααα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσαρες

πηγαμε παιδιατρο εχθες μονο για ζυγισμα γιατι δεν ειχε παρει τον προηγουμενο μηνα 7700 ειναι η μπουμπου,ειπε οκ.Εμενα για φρουτα μου ειπε οτι θελω,αρκει να καθαριζεται η φλουδα εκτος φραουλες - αλλεργιογονο(εχουμε και κλειρονομια τις αλλεργιες)- και κερασια (δεν καθαριζονται και ολα τα λιπασματα ειναι πανω τους)

Μοσχαρακι απο τον αλλο μηνα

αυτα εν ολιγοις


Oju1p2.png

sIvCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Εφυγα λιγο αποτομα χθες και δε καληνυχτησα! Σορρυ!!!

πριβε δε διαβασα ακομα!!

Μια χαρα τα μπεμπονια σας!!!

Αλεξ, δωστου μια ακομα ευκαιρια πριν το διαζυγιο!!!Αλλιως, στειλ τον σε μενα να παμε για χορο!!! χιχιχι!!!

Ομορφακια, αμα τεντωθει ο ομορφουλης σου ποσο γινεται;;;

Η μισελεν ηταν λιγο ανησυχη το βραδυ, ωσπου στις 3,30 δεν αντεξα και αφου την αλλαξα και την ταϊσα την πηρα στο κρεβατι μπας και κοιμηθουμε λιγο!

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ομορφακια, δε μου ηρθε προσκλητηριο!!!!:tongue:

και εγώ δεν είδα προσκλητήριο. Δε με παίζετε μπουχαχα

Καλημερα.....

κ εμεις καναμε εμβολια σημερις... ενα στο καθε μπουτακι.

ρε παιδια, αντικειμενικα παντα, τι ομορφο αγορι εχω???

βαρος 7,500, υψος 73 χωρις να τεντωθει κιολας!

ψηλά παιδάκια είστε κι εσεις.

Αλέκα εγώ άκουσα ότι χαλάει ο καιρός και ιδίως αύριο θα έχουμε καταιγίδες και σε ορισμένες περιοχές και χαλάζι.

Είδα και τις φωτο από τις κηδείες των τσιγγάνων. Excuse me έχουν δικά τους νεκροταφεία γιατί αυτά στα δικά μας δεν χωράνε.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,

Ιωαννα και Ομορφακια μια χαρα τα παιδακια σας. Πηγαμε κι εμεις χθες παιδιατρο αλλά για την ιωση. Το εμβόλιο next week. Βαρος 7 κιλος η μεταξενια. Χθες ηταν σα μαραμενο μύδι, δεν ειχε ορεξη για τιποτα το καημενο. Το βραδυ εκανε πυρετο και από τις 4 κλάμα και γκρίνια. Αμα δεν την κουνούσα δεν σταματαγε. Πιαστηκε το χερι μου!!

Τωρα ειναι καλά, δεν εχει πυρετο, την επλυνα, την αλλαξα, ειπαμε και τραγουδια και κοιμαται το πουλάκι μου....

Μεφη τα προσκλητηρια τα εχω στειλει όλα. Τα περισσότερα εδω και 2 εβδομαδες. Καλός ο Μητροπάνος? Μεγαλη αδυναμία

Χθες πηγα και Τζαμπο και πηρα κάτι φαναρακια για το μπαλκόνι και κατι στικ για τις γλάστρες που μπαινει ρεσω μέσα.

Αυτα παω και επιστρεφω σε λίγο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Είστε όλες καλά ή να βάλω τις φωνές.

Εμείς πήγαμε χθες παιδίατρο. Πρέπει να έχω by far (που λένε και οι γιαγιάδες στην διαφήμιση) το πιο αδύνατο μωρό. Είμαστε 69 ύψος (πήραμε 4 πόντους), 6800 κιλά (πήραμε 500 γρ από τον προηγούμενο μήνα) και 42 κεφάλι. Καλά είναι επειδή γεννηθήκαμε και σχεδόν έναν μήνα νωρίτερα. Την κοίταξε επίμονα στις ραφές (του είπα ότι είχα πρόσφατο περιστατικό με πλαγιοκεφαλία που η κοπέλα το πήρε μόνη της χαμπάρι γιατί η γιατρός της ήταν αλλού ντ' αλλού). Κάναμε και το εμβόλιό μας. Θα αρχίσουμε και κρέμα το απόγευμα και κανένα γιαουρτάκι που και που, Για φρούτα μπορούμε να βάλουμε τα πάντα ακόμα και φράουλες που τον ρώτησα και λαχανικά το ίδιο. Τον ρώτησα για το χρώμα των ματιών και μου είπε πως πλέον θα μείνει. Για δοντάκια που δεν έχουμε μου είπε να είναι το τελευταίο που θα με απασχολεί.

Πάω να διαβάσω και επανέρχομαι.

καλημερα!!!!!

ιωαννα παντα με ξεχνας!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: 6000 κιλα 66εκ.υψος,ετσι για να μην στεναχωριεσαι:mrgreen::mrgreen:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αλέκα τελικά κάνει δουλειά η celofin? Από που την παίρνουμε απο οποιοδήποτε φαρμακείο ή από κάποια εταιρεία συγκεκριμένη. Λέω να την δοκιμάσω. Αν όμως κάνει υπεραιμία και καίει τότε σε μένα δεν θα πιάσει γιατί παρόμοιες του εμπορίου που "καίνε" σε μένα δεν καίνε.


3qg3p2.png qfe4p2.png
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα και ο δικος σου ο παιδαρος φτου φτου...

καλημερουδια....μαιρη, σηκωθηκε κατα τις 7...αλλα με επρηξε...ποτε ο ενας ποτε ο αλλος....Ο μεγαλος εκοψε την πιπιλα και ειχε το στερητικο του...ο μικρος ήταν λιγο αδιαθετος...σημερα ειναι ΟΚ..ευτυχως ό,τι εχει αρπαξει μεχρι τωρα το εχει απραξει εντελως στο πόδι....

Ο νικος εχει βαλει σκοπο να με εξοντωσει...το βλεπω....εχθες μου εσκασε μια πανω στο χερι με το βρωμορολοι του που απορω γιατι δεν το βγαζει...σημερα το πρωι ζητησα διαζυγιο μπουχαχαχα...εκλαιγε...στα πόδια μου έπεσε..τον λυπηθηκα...εχουμε και παιδια...θα ξαναπροσπαθησει...ειπε ότι απο αυριο θα το βγαζει :P

Ωραια μερα σημερα, φτιαχνει και ο καιρος.....καλημερα σε ολες...εδω κοντα θα ειμαι προς το παρον...

α, ξεχασα να σας πω ότι δεν ξερω απο κιλα (ξερω δλδ αλλα αυτα δεν ειναι καλα χαχα) αλλα από ποντους εχω χασει πολλους. Στο βυζι μου εχουν μεινει μονο δυο...στον κωλο 6, στο μπουτι 4 και στην κοιλια 10....πολλοι ειναι αλλα για σκεφτειτε ότι παω να γεννησω με τριψηφιο νουμερο και με περιμετρο 1.5 μετρο....εξι μηνες περασαν....στο χρονο θα ειμαι ετοιμη για τη Μις Αφροδιτη χαχα. Στο πλει μειτ θα στειλουμε την Κιμι

καλημεεεεραααα

σκεφτηκα και εγω αντε κοιμηθηκε μια ωρα παραπανω....μετα διαβασα την συνεχεια..:D

καλα καλε πως μπορει και κοιματε με το ρολοι????παντα με ενοχλουσε στον υπνο....αντε δωσε του μια ευκαιρεια ακομα:D

επισης ομορφομανα και ιωαννα τα παιδια σας μια χαρα ειναι!!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αλέκα τελικά κάνει δουλειά η celofin? Από που την παίρνουμε απο οποιοδήποτε φαρμακείο ή από κάποια εταιρεία συγκεκριμένη. Λέω να την δοκιμάσω. Αν όμως κάνει υπεραιμία και καίει τότε σε μένα δεν θα πιάσει γιατί παρόμοιες του εμπορίου που "καίνε" σε μένα δεν καίνε.

δεν ξερω τι θα σου πει η αλεκα αλλα εγω εχω να πω οτι κανει δουλεια!!!!!!!!!!!

ουτε εμενα με καιει αλλα εχω χασει ποντους πολλους σε σχεση με τα κιλα!!!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλε Κιμι, ειχε την αδυναμια σου χθες στα πλειμειτ!!!

Συμπεθερα, εχω εναν ληγμενο λογαριασμο της ΔΕΗ, σε κανει;;; Ο σωστος ειναι!!!

Αντε ρε Μαρκελλακι, το καϋμενο!!! Περαστικα και γρηγορα!!

Εμενα ακομα κοιμαται!!! Γιατι;;;; Θελω να παω για την αδεια της βαφτισης!! Επιτηδες το κανει;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,

Ιωαννα και Ομορφακια μια χαρα τα παιδακια σας. Πηγαμε κι εμεις χθες παιδιατρο αλλά για την ιωση. Το εμβόλιο next week. Βαρος 7 κιλος η μεταξενια. Χθες ηταν σα μαραμενο μύδι, δεν ειχε ορεξη για τιποτα το καημενο. Το βραδυ εκανε πυρετο και από τις 4 κλάμα και γκρίνια. Αμα δεν την κουνούσα δεν σταματαγε. Πιαστηκε το χερι μου!!

Τωρα ειναι καλά, δεν εχει πυρετο, την επλυνα, την αλλαξα, ειπαμε και τραγουδια και κοιμαται το πουλάκι μου....

Μεφη τα προσκλητηρια τα εχω στειλει όλα. Τα περισσότερα εδω και 2 εβδομαδες. Καλός ο Μητροπάνος? Μεγαλη αδυναμία

Χθες πηγα και Τζαμπο και πηρα κάτι φαναρακια για το μπαλκόνι και κατι στικ για τις γλάστρες που μπαινει ρεσω μέσα.

Αυτα παω και επιστρεφω σε λίγο

περαστικα σας!!!

ειδες κατι ωραια στικς που ειχε σαν λουλουδι ανοιχτο?γυαλινο,δεν ξερω το ονομα του λουλουδιου να σου πω,αλλα το ρεσω μπαινει στον "ανθο".

πολυ μ'αρεσαν αλλα βιαζομουν,θα παω μετα την βαπτιση.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...