Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 12 ώρες πρίν, sunshine1982 είπε:

      Σε αναμονή χοριακης και εγω . Μεγαλη αγωνια εχω 🫶🫶🫶

      Αντε έχω και παρέα..  πότε θα κάνεις χοριακη?

      13 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Μόλις μου είπαν ότι έχω και δύο βλαστοκυστες για κατάψυξη..  και λίγο έχω χαλαρώσει.. 

      • Μου αρέσει 2

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

αμα αρχισω, τις απειρες ιστοριες συμπληρωνω, δεν θα κοιμηθεις αν δεν πας στη Τηνο πρωτα... το θετικο ειναι οτι οσες τα εκαναν πεθαναν! μπρρρρ....

εσενα να σου στειλω μαρη...θα ερθεις??????????? ή στειλε τον Στρατο!

αχ ποσο το θελω ναξερες...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ουτε εγω πιστευω στα μαγια..αλλα πιστευω παρα πολυ στο Θεο..μπορει για αυτο..αν ομως καποιος πιστευει στα μαγια μπορει κ να του κανουν..καταλαβατε τι εννοω??αυθυποβαλλεται/..τωρα στο ματιασμα δεν ξερω..δεν πιστευω αλλα η εκκλησια εχει ευχη για τη βασκανια..

μαρη ΜΕΦΗ γυφτισσα εισαι κ θελεις διακοσμητη???τωρα καταλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω δει και γυφτο αδερφη......

Στην κηδεια εχουν τραγουδια αυτα τα δικα τους τα τσιφτετελια και αντι να κλαινε γελανε και οταν τους πηγαινουν στο νεκροταφειο πατανε κορνες σαν να γινεται γαμος.... Οι ταφοι τους δε ειναι κανονικες κρεββατοκαμαρες θαψανε εναν προχθες εδω..... Κρεββατι διπλο, κομοδινα τηλεοραση πλασμα, ουισκια, τσιγαρα λεφτα.... Ρε παιδια επαθα την πλακα μου..... Τοσα λεφτα πεταμενα στα σκουληκια.....

http://bp0.blogger.com/_0FqmvA20RNQ/Rtf7Cwcci1I/AAAAAAAAADs/8FrYNLd3K3c/s1600-h/C3658782.jpg

http://bp2.blogger.com/_0FqmvA20RNQ/Rtf67Qcci0I/AAAAAAAAADk/u3HVAXqPCU0/s1600-h/C2173408.jpg

http://bp1.blogger.com/_0FqmvA20RNQ/Rtf60AccizI/AAAAAAAAADc/GcVaIscEciM/s1600-h/C0873120.jpg

Κατι παρομοιο με αυτο..... Και φανταστειτε και κορνες και τραγουδια..... Εκτος του οτι δηλωσα το θανατο του ως βοηθος ληξιαρχου μενω και κοντα στην τελευταια μου κατοικια (την αγναντευω καθημερινα) και το εζησα κιολας!!!!!!!!

:o:o:o:oΠρώτη φορά το βλέπω!Εχω πάθει πλάκα!Ειρήνη μην ζηλεύεις,και γώ τέτοιο θα σου κάνω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αχχχ...για αυτο σκας...γιατι νομιζεις ότι όλοι ειναι σαν και εσενα....

αυτο ακριβως...νομιζω οτι το απαιτω κιολας η ηλιθια!!!
παλι με ξεμυαλισατεεεεεεεεεεεε...............

παω... για να μπορω να σας διαβασω αυριο!!!

φιλια πολλα,

Ματζικα Ντε Σπελ.

καληνυχτα!!ονειρα μαγικα!!

ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α μπραβο Λαγκαδιωτισσα, κι εγω αυτο ελεγα!!!

Το ηξερα οτι αυτο εννοουσες....

ουτε εγω πιστευω στα μαγια..αλλα πιστευω παρα πολυ στο Θεο..μπορει για αυτο..αν ομως καποιος πιστευει στα μαγια μπορει κ να του κανουν..καταλαβατε τι εννοω??αυθυποβαλλεται/..τωρα στο ματιασμα δεν ξερω..δεν πιστευω αλλα η εκκλησια εχει ευχη για τη βασκανια..

μαρη ΜΕΦΗ γυφτισσα εισαι κ θελεις διακοσμητη???τωρα καταλαβα.

Ειδες Κιμακο πακετο στην εδωσα την μουμια..... Κρυβετε αλλα εγω την καταλαβα μπουχχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχα και να συμπληρωσω οτι και εγω πιστευω παρα πολυ στο ΘΕΟ!!!! Παω να ταισω. Καλο βραδυ σε οσες φυγουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω πιστευω στα μαγια..αλλα πιστευω παρα πολυ στο Θεο..μπορει για αυτο..αν ομως καποιος πιστευει στα μαγια μπορει κ να του κανουν..καταλαβατε τι εννοω??αυθυποβαλλεται/..τωρα στο ματιασμα δεν ξερω..δεν πιστευω αλλα η εκκλησια εχει ευχη για τη βασκανια..

μαρη ΜΕΦΗ γυφτισσα εισαι κ θελεις διακοσμητη???τωρα καταλαβα.

ναι το ματι το παραδεχεται η εκκλησια.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

:o:o:o:oΠρώτη φορά το βλέπω!Εχω πάθει πλάκα!Ειρήνη μην ζηλεύεις,και γώ τέτοιο θα σου κάνω!

Εμφανιστηκες βλεπω..... Μολις ηρθε η συζητηση στο θεμα σου τσουπ ηρθες..............

Link to comment
Share on other sites

και πριν απο καμια ωρα τα πηρα παλι αλλα για τους αλλους.....δε μπορειτε να φανταστειτε τι γινεται!!!!αμα αρχισω να γραφω στο πριβε δεν θα μου φτανουν 10 μεγαλα ποστ!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατι παρομοιο με αυτο..... Και φανταστειτε και κορνες και τραγουδια..... Εκτος του οτι δηλωσα το θανατο του ως βοηθος ληξιαρχου μενω και κοντα στην τελευταια μου κατοικια (την αγναντευω καθημερινα) και το εζησα κιολας!!!!!!!!

μαρη αυτοι εχουν τσιμπουσι....:D

Αλεξ, κατα τ αλλα θα τα στειλεις αγγλια να "ψηθουν"!!

Στη νονα θα τα στειλεις, ε;;;

Και θα τα ελεγχεις, και θα ειναι σε σιγουρα χερια!!

:twisted:....σατανικο?? Δεν θελωψ μαρη να ψηθουν....απλα να μη με ψησουν.....Στην αγγλια ομως θα ψηθουν αναγκαστικα.....

Θυμαμαι όταν ημουν επανω και δε μιλαγα με μπαμπα, με βρισκει στο μαγαζι που δουλευα ενας Τασος χαλκιδαιος...καλο παιδι...μου λεει 'Ο γαμπρος μου ειναι λιμενικος και γνωρισε τον πατερα σου το πασχα που ημουν κατω. Με φωναξαν και εμενα και μου ειπε ο πατερας σου ότι ειναι οι κορες του εδω αλλα δεν 'τα λετε'....μου ειπε να ριξω μια ματια και αν χρειαζεστε κατι να τον ειδοποιησω να τα στειλει σε εμενα για να σας τα δωσω'....τι μου θυμισες τωρα...πολυ συγκινητικο θυμαμαι...ειχα ηδη φυγει εναμιση χρονο....

αμα αρχισω, τις απειρες ιστοριες συμπληρωνω, δεν θα κοιμηθεις αν δεν πας στη Τηνο πρωτα... το θετικο ειναι οτι οσες τα εκαναν πεθαναν! μπρρρρ....!

παναγια μου....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Το ηξερα οτι αυτο εννοουσες....

Ειδες Κιμακο πακετο στην εδωσα την μουμια..... Κρυβετε αλλα εγω την καταλαβα μπουχχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχα και να συμπληρωσω οτι και εγω πιστευω παρα πολυ στο ΘΕΟ!!!! Παω να ταισω. Καλο βραδυ σε οσες φυγουν!!!!

εμενα δε θα με προλαβεις!!!φιλακια..

ναι το ματι το παραδεχεται η εκκλησια.

εγω παλι δεν το πολυπιστευω...η μια κουμπαρα μου ξεματιαζει καθημερινα ολη την οικογενεια χωρις ιδιατερο λογο...ετσι απλα να μην τους ματιαζουν...ειναι κολλημα....


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω δεν εχω δει κιολας τετοια πραγματα εδω στην ΕΚΑΛΗ που μενω..ωραιο θεμα πιασαμε ..τελος παντων...

παω μπαλκονι..κ ερχομαι .μπουχαχαχα

Εκεί στο δεντρόσπιτο της Εκάλης που μένεις,αν έχεις ηλεκτικό ρευμα,να βάλεις καμιά πρίζα για να βάλεις το κινητό σου να φορτίσει και να σε πάρω αυριο.

Κοριτσάκια πάω και γω!Καληνυχτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...