Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μαίρη μερσί για τον Στάβλο!Θέλω να το μεγαλώσω για να φιλοξενήσω μια φίλη μου όταν έρθει Ξάνθη,να την βάλω στο φυσικό της περιβάλλον να νι΄ωσει άνετα!!!

Ρε Ομορφάκια,δεν μου απάντησες!Τα έχεις δώσει όλα τα προσκλητήρια;;;

ναι μαρη...θα σου απαντησω..

ΟΧΙ!

ξεχασα να δωσω της νονας της χριστ. που εφυγε πριν απο λιγο! ποσο ζωον μπορει να ειμαι... κ αυτα ειναι τα τελευταια, κ ολο αναρωτιομουν τι ειχα να της δωσω... θα τρελλαθω!!!!!!!!!!:eek:


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

η γυφτοπουλα στο παιδων 14 χρονων ηταν παντρεμενη σας το πα???κ εκανε σαν δαιμονισμενη..της εκαναν οι γιατροι τα παντα ολα..πανε στο σοι.(χαρα στο θαρρος τους)κ λενε το κοριτσι απο χτυπημα το επαθε αυτο..τι χτυπαει ο αντρας??οχι λενε γυφτοι ..μαγια του εχουν κανει του παιδιου..αυτα εμαθα απο καθαριστρια η οποια ηταν σιγουρη οτι ειχαν κανει μαγια στο κοριτσακι..

Αφωνη......

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευεις κιμακο στα μαγια? Μιας και αναφερες γυφτους εχει δει καμμια σας κηδεια η ταφο γυφτου?

οχι...επισης δεν εχω δει γυφτο-αδερφη...

τι τους κανουν?


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ναι μαρη...θα σου απαντησω..

ΟΧΙ!

ξεχασα να δωσω της νονας της χριστ. που εφυγε πριν απο λιγο! ποσο ζωον μπορει να ειμαι... κ αυτα ειναι τα τελευταια, κ ολο αναρωτιομουν τι ειχα να της δωσω... θα τρελλαθω!!!!!!!!!!:eek:

Πότε μαρή θα μου απαντήσεις;;;Οταν σε ρωτήσει και καμιά άλλη;;Ε;;;;;Σκτα.Αργησα λέτε;;;;Την Δευτέρα θα αρχίσω εδώ που θα έχω τα καινούργια κουτιά.

Link to comment
Share on other sites

ALEKA δεν ξερω αλλα κατι ειδαν στο εγγεφαλογραφημα.

ΜΕΦΗ να φιαξεις σταβλο αν ερθω ΞΑΝΘΗ να πας να μεινεις.μη ξεβολευεσαι για μενα.

ΕΙΡΗΝΗ δεν εχω δει...τιποτα απο αυτα,

ΟΜΟΡΦΑΚΙΑ δεν ξερω για τους γυφτους αλλα ξερω για τους κονγολεζους..εχω φιλη απο κονγκο..μολις καποιο αγορι φανει οτι την κουναει τη μπανανια(δεν εχουν αχλαδιες εκει)τον στελνουν Ευρωπη..κ τον ξεγραφουν...ιδιαιτερη προτιμηση δειχνουν στη χωρα μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ο νονος του νικηφ. βαφτιζει τη κορακλα το μεσημερι.... ελπιζω να τα καταφερω...!!!

ιιιιιι...τοτε βρηκε??? που??

Δεν πιστευεις κιμακο στα μαγια? Μιας και αναφερες γυφτους εχει δει καμμια σας κηδεια η ταφο γυφτου?

ουτε εγω πιστευω...μονο στο θεο....

ναι μαρη...θα σου απαντησω..

ΟΧΙ!

ξεχασα να δωσω της νονας της χριστ. που εφυγε πριν απο λιγο! ποσο ζωον μπορει να ειμαι... κ αυτα ειναι τα τελευταια, κ ολο αναρωτιομουν τι ειχα να της δωσω... θα τρελλαθω!!!!!!!!!!:eek:

:-D....

οχι...επισης δεν εχω δει γυφτο-αδερφη...

τι τους κανουν?

:mrgreen::mrgreen:..ουτε εγω εχω δει....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ALEKA δεν ξερω αλλα κατι ειδαν στο εγγεφαλογραφημα.

ΜΕΦΗ να φιαξεις σταβλο αν ερθω ΞΑΝΘΗ να πας να μεινεις.μη ξεβολευεσαι για μενα.

ΕΙΡΗΝΗ δεν εχω δει...τιποτα απο αυτα,

ΟΜΟΡΦΑΚΙΑ δεν ξερω για τους γυφτους αλλα ξερω για τους κονγολεζους..εχω φιλη απο κονγκο..μολις καποιο αγορι φανει οτι την κουναει τη μπανανια(δεν εχουν αχλαδιες εκει)τον στελνουν Ευρωπη..κ τον ξεγραφουν...ιδιαιτερη προτιμηση δειχνουν στη χωρα μας..

Τί τσιμπάς καλέ;;Εγραψα εγώ όνομα;;Οχι πείτε οι υπόλοιπες!!!Απλά ακουσες στάβλο και θυμίθηκες το πατρικό σου,ε;;;;

Link to comment
Share on other sites

κυκλοφορει ενα μειλ με ταφο γυφτισσας!!!

ολα ΤΑ ΣΥΜΠΡΑΓΚΑΛΑ της μεσα!!! περδικα, τσιγαρα, τηλοραση, ντουλαπα, δον#$%τες κτλ!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:Βλέπω το έλαβες το δεματάκι από την συμπεθέρα σου!!Σήμερα έχεις ρέντα λέμε!

Link to comment
Share on other sites

οχι...επισης δεν εχω δει γυφτο-αδερφη...

τι τους κανουν?

Εγω εχω δει και γυφτο αδερφη......

Στην κηδεια εχουν τραγουδια αυτα τα δικα τους τα τσιφτετελια και αντι να κλαινε γελανε και οταν τους πηγαινουν στο νεκροταφειο πατανε κορνες σαν να γινεται γαμος.... Οι ταφοι τους δε ειναι κανονικες κρεββατοκαμαρες θαψανε εναν προχθες εδω..... Κρεββατι διπλο, κομοδινα τηλεοραση πλασμα, ουισκια, τσιγαρα λεφτα.... Ρε παιδια επαθα την πλακα μου..... Τοσα λεφτα πεταμενα στα σκουληκια.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πότε μαρή θα μου απαντήσεις;;;Οταν σε ρωτήσει και καμιά άλλη;;Ε;;;;;Σκτα.Αργησα λέτε;;;;Την Δευτέρα θα αρχίσω εδώ που θα έχω τα καινούργια κουτιά.

αργησαμε... απ'ακρη σ'ακρη!!! σημερα εστειλα ταχ/κως τα τελευταια...

ιιιιιι...τοτε βρηκε??? που??

ουτε εγω πιστευω...μονο στο θεο....

:-D....

:mrgreen::mrgreen:..ουτε εγω εχω δει....

στο Γαλατσι...ας ελπισουμε να μην ερθει ο παυλος, γιατι τοτε τη κατσαμε!

εγω παιδια εχω απειρες ιστοριες απο μαγια στο σοι...κ η προγιαγια μου, που η μανα μου εχει το ονομα της ειχε αφοριστει.


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ΟΜΟΡΦΑΚΙΑ δεν ξερω για τους γυφτους αλλα ξερω για τους κονγολεζους..εχω φιλη απο κονγκο..μολις καποιο αγορι φανει οτι την κουναει τη μπανανια(δεν εχουν αχλαδιες εκει)τον στελνουν Ευρωπη..κ τον ξεγραφουν...ιδιαιτερη προτιμηση δειχνουν στη χωρα μας..

:rolleyes::cool::cool::cool:

κυκλοφορει ενα μειλ με ταφο γυφτισσας!!!

ολα ΤΑ ΣΥΜΠΡΑΓΚΑΛΑ της μεσα!!! περδικα, τσιγαρα, τηλοραση, ντουλαπα, δον#$%τες κτλ!!!

:roll:.....στον δικο μου ταφο θα βαλουν ενα κουτι σιροπιαστα:rolleyes:...τετοια γυφτισσα που ειμαι....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααααααααα για αυτο εχεις νευρα ε? Δεν μπορεις να βρεις τραγουδακι..... Τι λες για αυτο?
Μπουχχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Νομιζω οτι ταιριαζει στη Δομνα γιατι ειναι πολυ πονηροφατσα...............

kai goystταρω στελαρα...

Καταρχάς περαστικά στον μπαμπά σου.Τί έπαθε;;Εκανε γαστροσκόπηση τελικά;;Και συγνώμη αν δεν πάει αυτή ελευθερη κοπελίτσα,ποιός θα πάει;;Εσύ με τα 3 μωρά;;;Δεν της τα λές ένα χεράκι να της κόψεις τον αέρα;;Από μακρυά και γώ δίω συμβουλές!

εκανε καλη βγηκε...αυριο βγαινει και θα κλεισει ραντεβου σε καμια 15 μερες να κανει μπαλονακι...νομιζεις οτι μασαω???????πως με εκοψες?????????μπορει να εχω γλυκια κι αθωα φατσουλα αλλα γινομαι πολυ σκυλα αμα θελω...

:D... φανταζεστε να μας φερει καμια σα τη μανωλιδου? να νιουριζει ολη την ωρα? τοτε θα πω ότι τα παιδια μου με εχουν παραδειγμα προς αποφυγη :rolleyes:

κοιτα..με τα σημερινα δεδομενα, ιδια λευτα θες αθηνα και εξωτερικο για να σπουδασουν...δε λεμε για Λονδινο που ειναι πανακριβα....Λιβερπουλ θα πανε...στη νονα...μπουχαχα...τα εχω οργανωσει ολα....:twisted:

εχεις δικιο για αδερφη αλλα ειναι μικρη....να μου πεις και εσυ τι φταις? δε φταις...αμαρτιες γονεων...

οχι και μικρη ρε αλεκα!!!19μισι χρονων...εγω τοτε ηδη δουλευα με ενσημα σοβαρα...
ευηγ αν δεν μπορεις να τα πεις εσυ δωσε τη μουμια της ΞΑΝΘΗΣ να τα πει..δε φοβαται τιποτα το χουφταλο..2 παγκοσμιους πολεμους εχει ζησει...λες να τη σκιαξει η μανα σου???
οχι ρε μια χαρα τα λεω...για αυτο αντδρουν...αλλα θα παρουν τα.....

ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...