Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

πολυ καλη φαση...εισαι και εμπειρη στο θεμα..μονο που πρεπει κ τοτε να εισαι λιγο ανετη οικονομικα...

οντως ελεγχο απολυτο δεν θα εχουμε...τουλαχιστον απο οσο περνα απο το χερι μας...

ναι επειδη την πριζωνω να μενει στο νοσοκομειο με μπαμπα...αλλα ευτυχως αυριο βγαινει..

Καταρχάς περαστικά στον μπαμπά σου.Τί έπαθε;;Εκανε γαστροσκόπηση τελικά;;Και συγνώμη αν δεν πάει αυτή ελευθερη κοπελίτσα,ποιός θα πάει;;Εσύ με τα 3 μωρά;;;Δεν της τα λές ένα χεράκι να της κόψεις τον αέρα;;Από μακρυά και γώ δίω συμβουλές!

Link to comment
Share on other sites

εγω δε θελω να πανε εξω..φευγει το συναλλαγμα κ δε βοηθαμε τη χωρα μας ετσι...μπουχαχαχαχα.

ας φερει καρδιτσιωτισσα..αμα ειναι βουρλο τι θα βρει???αυτες ειναι πονηρες..θα μου το φαει το παιδιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυ..

:D... φανταζεστε να μας φερει καμια σα τη μανωλιδου? να νιουριζει ολη την ωρα? τοτε θα πω ότι τα παιδια μου με εχουν παραδειγμα προς αποφυγη :rolleyes:

πολυ καλη φαση...εισαι και εμπειρη στο θεμα..μονο που πρεπει κ τοτε να εισαι λιγο ανετη οικονομικα...

οντως ελεγχο απολυτο δεν θα εχουμε...τουλαχιστον απο οσο περνα απο το χερι μας...

ναι επειδη την πριζωνω να μενει στο νοσοκομειο με μπαμπα...αλλα ευτυχως αυριο βγαινει..

κοιτα..με τα σημερινα δεδομενα, ιδια λευτα θες αθηνα και εξωτερικο για να σπουδασουν...δε λεμε για Λονδινο που ειναι πανακριβα....Λιβερπουλ θα πανε...στη νονα...μπουχαχα...τα εχω οργανωσει ολα....:twisted:

εχεις δικιο για αδερφη αλλα ειναι μικρη....να μου πεις και εσυ τι φταις? δε φταις...αμαρτιες γονεων...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς περαστικά στον μπαμπά σου.Τί έπαθε;;Εκανε γαστροσκόπηση τελικά;;Και συγνώμη αν δεν πάει αυτή ελευθερη κοπελίτσα,ποιός θα πάει;;Εσύ με τα 3 μωρά;;;Δεν της τα λές ένα χεράκι να της κόψεις τον αέρα;;Από μακρυά και γώ δίω συμβουλές!

λιτσακη δικιο εχει η μαρια!!!!

τελικα θα βγει???


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΖΙΑ θυμασαι τι σου ελεγα στο μπασκετ για φανελα barcelona??

παρε κ μια της ΑΕΚ...τωρα που θα ερθει..τραγουδα κ εμπρος της ΑΕΚ παληκκαρια..ή το φλωρικο του ΦΟΙΒΟΥ μια αγαπη εχω στην καρδια αεκ κ αλλη καμμια..κ ετοιμο το αδερφακη της τζουμπρου..ασχετο το τζουμπρου στον ΣΙΣΕ με παραπεμπει..

χάσανε πάλι???ωιμε!!!άλλες 3 μερες μεγάλη παρασκευή....


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω δε θελω να πανε εξω..φευγει το συναλλαγμα κ δε βοηθαμε τη χωρα μας ετσι...μπουχαχαχαχα.

ας φερει καρδιτσιωτισσα..αμα ειναι βουρλο τι θα βρει???αυτες ειναι πονηρες..θα μου το φαει το παιδιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυ..

καρδιτσιωτισσα???? μας γελασατε??? δεν πειραζει... ο καθενας οτι αξιζει παιρνει!

ΒΑΦΤΙΖΕΙ ΚΑΜΜΙΑ 12/9 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ???


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

καρδιτσιωτισσα???? μας γελασατε??? δεν πειραζει... ο καθενας οτι αξιζει παιρνει!

ΒΑΦΤΙΖΕΙ ΚΑΜΜΙΑ 12/9 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ???

εγω...:roll:....7 το απογευμα.....τι εγινε?

ευηγ αν δεν μπορεις να τα πεις εσυ δωσε τη μουμια της ΞΑΝΘΗΣ να τα πει..δε φοβαται τιποτα το χουφταλο..2 παγκοσμιους πολεμους εχει ζησει...λες να τη σκιαξει η μανα σου???

:mrgreen::mrgreen:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η γυφτοπουλα στο παιδων 14 χρονων ηταν παντρεμενη σας το πα???κ εκανε σαν δαιμονισμενη..της εκαναν οι γιατροι τα παντα ολα..πανε στο σοι.(χαρα στο θαρρος τους)κ λενε το κοριτσι απο χτυπημα το επαθε αυτο..τι χτυπαει ο αντρας??οχι λενε γυφτοι ..μαγια του εχουν κανει του παιδιου..αυτα εμαθα απο καθαριστρια η οποια ηταν σιγουρη οτι ειχαν κανει μαγια στο κοριτσακι..

Link to comment
Share on other sites

η γυφτοπουλα στο παιδων 14 χρονων ηταν παντρεμενη σας το πα???κ εκανε σαν δαιμονισμενη..της εκαναν οι γιατροι τα παντα ολα..πανε στο σοι.(χαρα στο θαρρος τους)κ λενε το κοριτσι απο χτυπημα το επαθε αυτο..τι χτυπαει ο αντρας??οχι λενε γυφτοι ..μαγια του εχουν κανει του παιδιου..αυτα εμαθα απο καθαριστρια η οποια ηταν σιγουρη οτι ειχαν κανει μαγια στο κοριτσακι..

:?...το καυμενο....και τι ειχε παθει??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη μερσί για τον Στάβλο!Θέλω να το μεγαλώσω για να φιλοξενήσω μια φίλη μου όταν έρθει Ξάνθη,να την βάλω στο φυσικό της περιβάλλον να νι΄ωσει άνετα!!!

Ρε Ομορφάκια,δεν μου απάντησες!Τα έχεις δώσει όλα τα προσκλητήρια;;;

Link to comment
Share on other sites

εγω...:roll:....7 το απογευμα.....τι εγινε?

:mrgreen::mrgreen:

ο νονος του νικηφ. βαφτιζει τη κορακλα το μεσημερι.... ελπιζω να τα καταφερω...

η γυφτοπουλα στο παιδων 14 χρονων ηταν παντρεμενη σας το πα???κ εκανε σαν δαιμονισμενη..της εκαναν οι γιατροι τα παντα ολα..πανε στο σοι.(χαρα στο θαρρος τους)κ λενε το κοριτσι απο χτυπημα το επαθε αυτο..τι χτυπαει ο αντρας??οχι λενε γυφτοι ..μαγια του εχουν κανει του παιδιου..αυτα εμαθα απο καθαριστρια η οποια ηταν σιγουρη οτι ειχαν κανει μαγια στο κοριτσακι..

ναι...λογικα μαγια θα του ειχαν κανει!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

η γυφτοπουλα στο παιδων 14 χρονων ηταν παντρεμενη σας το πα???κ εκανε σαν δαιμονισμενη..της εκαναν οι γιατροι τα παντα ολα..πανε στο σοι.(χαρα στο θαρρος τους)κ λενε το κοριτσι απο χτυπημα το επαθε αυτο..τι χτυπαει ο αντρας??οχι λενε γυφτοι ..μαγια του εχουν κανει του παιδιου..αυτα εμαθα απο καθαριστρια η οποια ηταν σιγουρη οτι ειχαν κανει μαγια στο κοριτσακι..

Δεν πιστευεις κιμακο στα μαγια? Μιας και αναφερες γυφτους εχει δει καμμια σας κηδεια η ταφο γυφτου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...