Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Papaki2024 είπε:

      @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

      Στην βρήκε τελικά κάποιος γιατρός? Ποιον έχεις? 

      Καλησπέρα σε όλες! Εδώ και 1 χρόνο πηγαίνω στο Έλενα για τις προσπάθειες εξωσωματικής. Ενώ είμαι ευχαριστημένη με τη γιατρό μου, σκέφτομαι μήπως και δοκιμάσω κάποιον άλλον. Έχετε άποψη για καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο? 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλα ο χειροτερος φοβος ειναι οι κ%^^&λομηχανες...

κ εγω αν ειναι να παρεξειγηστε να μου το πειτε....θα επανορθωσω αμεσα...

ναι σιγα.....εγω δε μπορω να δεχτω τις παρεξηγησεις σορυ.....

μακαρι...μου στελνει μην η μανα μου σημερα...

"μην ζοριζεις την αδερφη σου..δε φταιει σε τιποτα..."

:roll::roll::roll:δε μας χεζεις μουρθε να της πω...(λειπει η ελενη ε??;))

γιατι την ζορισες και καλα?


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

εφτιαξα κ το κλιπακι για τα μωρα!!!!με power point τελικα!!τωρα μενει να προσθεσω τραγουδακι!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω δηλωσει ότι με το που τελειωνουν το λυκειο εφυγαν για αγγλια (αν τα δεδομενα της εποχης ειναι παρομοια)...όχι για το πτυχιο.....αλλα για το ψαρωμα που θα φανε μονα τους στην ξενιτια....χωρις τις πλατες κανενος..μεχρι να ξεψαρωσουν θα εχουν παει 25 χρονων :tongue::tongue:

συμφωνω..και εκτος από αυτο εγω που σπύδασα σε ελληνικο πανεπιστημιο...θεωρω οτι ειναι τζαμπα χρονος και χρημα..στο εξωτερικο τουλάχιστον ανοιγει το μάτι τους...


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε Ειρηνη που θα το μαθεις αν ανεβει??εμεις αποφασισαμε να του παρουμε αυτοκινητο απο τα 18 του..ειναι καλυτερα..μηχανη οσο καλα κ σωστα να οδηγεις δε ξερεις τι βλακεια θα κανει αυτος που οδηγει αμαξι.παιδι γνωστο μου σκοτωθηκε πριν 2 χρονια αδικα...πηγε και πηρε μηχανη 1000κυβικα...τεραστια για πρωτη..ανεβαινε μια χαρα αυτος,τον κλεινει ενας τρελλος(ειχε ειτζ)τον ριχνει στο διαχωριστικο.....δεν σκοτωνεται..κανει να σηκωθει,τον παταει αμαξι.............η μανα τρελλαθηκε,αν κ εχει αλλο ενα γιο τη μερα εκεινη πεθανε η γυναικα.

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααααααα αυτα δεν θελω να τα σκεφτομαι καθολου ομως λεμε..... Εχει φοβηθει το ματι μου με αυτα που βιωνω τελευταια..... Οσο για τις μηχανες. Ο γιος μου εχει το ονομα του κουνιαδου μου που σκοτωθηκε 18 χρονων με μηχανη. Και προχθες ηρθε και μου λεει " Οταν γινω 16 θα παρω μηχανακι" Ξερετε τι του απαντησα και το ειπα σε τοσο εντονο υφος που αμφιβαλλω αν θα ξαναγινει αυτη η συζητηση μεσα στο σπιτι μας "ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΣΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ..... ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΝΕΒΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΘΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΠΟΥ.................... ΜΗΝ ΔΙΑΝΟΕΙΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΚΑΝΩ"

ποσο δικιο εχεις!!! κ εμενα ο παυλος που οδηγαει μηχανακι τρεμει η ψυχη μου... μη μου ζητησει ο νικηφ.. παντως δεν τα ανεβαζει πανω. οσους βλεπει με τα μωρα στο μηχανακι τους λεει δολοφονους...ελπιζω να μην αλλαξει γνωμη οταν μεγαλωσουν λιγακι, για τα κοντινα...

και εγω...την ψιλοσιχαινομαι την εκπομπη της και ας ηταν καποτε πολυ εξυπνη η ιδια...

γιατι μαρη???στις ουσιες να κανεις αποτοξινωση , όχι στην 'ουσια ';)

καληνυχτα κοριτσακι....

ναι...αλλα στη δουλεια υποφερω... δεν ειναι πραγμα αυτο...ειναι φυσιολογικο γιατρε μου???


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:tongue:

καλα ο χειροτερος φοβος ειναι οι κ%^^&λομηχανες...

κ εγω αν ειναι να παρεξειγηστε να μου το πειτε....θα επανορθωσω αμεσα...

Και το να σου φέρουν Καρδιτσιώτισσα νύφη!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ πάλι δεν μπορώ χωρίς το βρισίδι σου!Μου λειψε!

μακαρι...μου στελνει μην η μανα μου σημερα...

"μην ζοριζεις την αδερφη σου..δε φταιει σε τιποτα..."

:roll::roll::roll:δε μας χεζεις μουρθε να της πω...(λειπει η ελενη ε??;))

:tongue::tongue::tongue:Σε τί την ζόρισες;;;;Επρεπε να το πείς!Από μακρυά κάνει και κουμάντο,ε;;;

Link to comment
Share on other sites

εφτιαξα κ το κλιπακι για τα μωρα!!!!με power point τελικα!!τωρα μενει να προσθεσω τραγουδακι!!

ααααααααααααααααα για αυτο εχεις νευρα ε? Δεν μπορεις να βρεις τραγουδακι..... Τι λες για αυτο?

Μπουχχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Νομιζω οτι ταιριαζει στη Δομνα γιατι ειναι πολυ πονηροφατσα...............
Link to comment
Share on other sites

ΤΖΙΑ θυμασαι τι σου ελεγα στο μπασκετ για φανελα barcelona??

παρε κ μια της ΑΕΚ...τωρα που θα ερθει..τραγουδα κ εμπρος της ΑΕΚ παληκκαρια..ή το φλωρικο του ΦΟΙΒΟΥ μια αγαπη εχω στην καρδια αεκ κ αλλη καμμια..κ ετοιμο το αδερφακη της τζουμπρου..ασχετο το τζουμπρου στον ΣΙΣΕ με παραπεμπει..

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη,ψώνισες τελικά;;Πώς κάθησαν τα μωρά;;

Ρε Μαίρη γιατί μου έχουν στείλει στην φάρμα υλικά για τον στάβλο11Τον είχε ξαναβγάλει;;Γιατί τώρα δεν μου τον βγάζει για να τον αγοράσω!

τα μωρα τα ειχε ο αρης....στο αυτοκινητο μετα για λιγο πηγαν στην μαμα μου και μετα παλι στο αυτοκινητο....

πηγα και σημερα μετα το κομμωτηριο,2 ωρες στον δρομο ημουν,γυρισα και λεω στον αρη πως την κανεις αυτη τη δουλεια?το βρισιμο εχω ριξει δεν λεγεται......

τον σταβλο μπορεις να τον κανεις expand και σου στελνουμε υλικα.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

αρυταινοεπιγλωττιδες???δε θυμαμαι...επιγλωττιδες δεν ειπε..κατι με αρυταινο αρχιζε..το κατω μερος του λάρυγγα...εψαξα ανατομια λάρυγγα..δε βρηκα τπτ!!!

θα ψαξω και εγω.....

Και με εσενα συμφωνω αλλα ρε κοριτσια ολοκληρη Αθηνα και Θεσσαλονικη απο μια ηλικια και μετα εκει στην εφηβεια που ειναι η πιο τρελλη περιοδος πως θα τα ελεγχετε? Εγω ευτυχως μενω σε μικρο μερος και οτι και να κανει το μαθαινω.

μωρε και εγω τα μαθαινω...χωριο ειναι η πολη μας..αλλα τι να το κανω να το μαθω? το θεμα ειναι να μην γινει....

συμφωνω..και εκτος από αυτο εγω που σπύδασα σε ελληνικο πανεπιστημιο...θεωρω οτι ειναι τζαμπα χρονος και χρημα..στο εξωτερικο τουλάχιστον ανοιγει το μάτι τους...

βρε ξερεις τι ειναι να κατεβαινεις 18 χρονων σε ενα σταθμο με μια βαλιτσα πραγματα, και να υπαρχουν 70 κυλιομενες και να μην ξερεις ποια να παρεις?....απο αυτο το απλο ξεκιναει το 'πακετο'...μετα εχει και αλλα...δυσκολα...αμφιβαλλω τον πρωτο χρονο αν σταματησαν να κλαινε όσοι πηγαν αγγλια....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τα μωρα τα ειχε ο αρης....στο αυτοκινητο μετα για λιγο πηγαν στην μαμα μου και μετα παλι στο αυτοκινητο....

πηγα και σημερα μετα το κομμωτηριο,2 ωρες στον δρομο ημουν,γυρισα και λεω στον αρη πως την κανεις αυτη τη δουλεια?το βρισιμο εχω ριξει δεν λεγεται......

τον σταβλο μπορεις να τον κανεις expand και σου στελνουμε υλικα.

Βρήκες κορδέλα;;Αποφάσισες για το πώς θα βάλεις τα τραπεζομάντιλα;;;

expand ΄πώς κάνω;;

Link to comment
Share on other sites

εγω δε θελω να πανε εξω..φευγει το συναλλαγμα κ δε βοηθαμε τη χωρα μας ετσι...μπουχαχαχαχα.

ας φερει καρδιτσιωτισσα..αμα ειναι βουρλο τι θα βρει???αυτες ειναι πονηρες..θα μου το φαει το παιδιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυ..

Link to comment
Share on other sites

ετοτε θα σας πω και για τον αλλο μου φοβο, μη μου φερουν καμια χοντρη ή ασχημη.....:rolleyes:

εγω εχω δηλωσει ότι με το που τελειωνουν το λυκειο εφυγαν για αγγλια (αν τα δεδομενα της εποχης ειναι παρομοια)...όχι για το πτυχιο.....αλλα για το ψαρωμα που θα φανε μονα τους στην ξενιτια....χωρις τις πλατες κανενος..μεχρι να ξεψαρωσουν θα εχουν παει 25 χρονων :tongue::tongue:

πολυ καλη φαση...εισαι και εμπειρη στο θεμα..μονο που πρεπει κ τοτε να εισαι λιγο ανετη οικονομικα...

Συμφωνω απολυτα με αυτα που λες......

Και με εσενα συμφωνω αλλα ρε κοριτσια ολοκληρη Αθηνα και Θεσσαλονικη απο μια ηλικια και μετα εκει στην εφηβεια που ειναι η πιο τρελλη περιοδος πως θα τα ελεγχετε? Εγω ευτυχως μενω σε μικρο μερος και οτι και να κανει το μαθαινω.

οντως ελεγχο απολυτο δεν θα εχουμε...τουλαχιστον απο οσο περνα απο το χερι μας...

ναι σιγα.....εγω δε μπορω να δεχτω τις παρεξηγησεις σορυ.....

γιατι την ζορισες και καλα?

ναι επειδη την πριζωνω να μενει στο νοσοκομειο με μπαμπα...αλλα ευτυχως αυριο βγαινει..

ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε Ειρηνη που θα το μαθεις αν ανεβει??εμεις αποφασισαμε να του παρουμε αυτοκινητο απο τα 18 του..ειναι καλυτερα..μηχανη οσο καλα κ σωστα να οδηγεις δε ξερεις τι βλακεια θα κανει αυτος που οδηγει αμαξι.παιδι γνωστο μου σκοτωθηκε πριν 2 χρονια αδικα...πηγε και πηρε μηχανη 1000κυβικα...τεραστια για πρωτη..ανεβαινε μια χαρα αυτος,τον κλεινει ενας τρελλος(ειχε ειτζ)τον ριχνει στο διαχωριστικο.....δεν σκοτωνεται..κανει να σηκωθει,τον παταει αμαξι.............η μανα τρελλαθηκε,αν κ εχει αλλο ενα γιο τη μερα εκεινη πεθανε η γυναικα.

Εγω θα το μαθω ρε χαζο γιατι ειναι μικρος ο Λαγκαδας......... Οσο για το αυτοκινητο ναι συμφωνω μακαρι να εχω λεφτα να του παρω ενα απο τα 18 του....

:tongue:

Και το να σου φέρουν Καρδιτσιώτισσα νύφη!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ πάλι δεν μπορώ χωρίς το βρισίδι σου!Μου λειψε!

:tongue::tongue::tongue:Σε τί την ζόρισες;;;;Επρεπε να το πείς!Από μακρυά κάνει και κουμάντο,ε;;;

Πωπω Μεφη την εφτιαξες τωρα την Ζακυνθινια μας..... Η Καρδιτσα να την περιβαλλει απο παντου μπουχαχαχαχχαχαχαχααχχααχχα

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε Ειρηνη που θα το μαθεις αν ανεβει??εμεις αποφασισαμε να του παρουμε αυτοκινητο απο τα 18 του...

αλλος ενας λογος που θα παει αγγλια ειναι για να μην οδηγαει μπουχαχα...όσο λιωμα και να γινει, θα παρει το ταξακι του ;). Αν ομως τελικα δεν φυγουν, και εγω το αυτοκινητακι κατευθειαν θα το παρω....μπας και γλιτωσω τιποτα...

ποσο δικιο εχεις!!! κ εμενα ο παυλος που οδηγαει μηχανακι τρεμει η ψυχη μου... μη μου ζητησει ο νικηφ.. παντως δεν τα ανεβαζει πανω. οσους βλεπει με τα μωρα στο μηχανακι τους λεει δολοφονους...ελπιζω να μην αλλαξει γνωμη οταν μεγαλωσουν λιγακι, για τα κοντινα...

ναι...αλλα στη δουλεια υποφερω... δεν ειναι πραγμα αυτο...ειναι φυσιολογικο γιατρε μου???

και εμενα δεν μου αρεσει να βλεπω παιδια τις μηχανες....ενας βλακας να βρεθει, παναγια μου...παρε καμια πολυβιταμινη μαρη..δε βλεπεις εμενα??? τα εκοψα τα ληγμενα, μονο μουλτιβιταμινς...:cool:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...