Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, nat11 είπε:

      Kαλημερα κοριτσια! Ευχομαι ολοψυχα σε ολες να ειναι το καλυτερο καλοκαιρι της ζωης μας και το ονειρο μας να πραγματοποιηθει! Καλη επιτυχια σε ολες,σε οποια φαση βρισκομαστε! Οσες εχετε μωρακια ηδη να εχετε πολλές ομορφες στιγμές!! Διαβαζοντας τις τελευταιες σελιδες σκεφτομαι ποσα εχουμε περασει ολες πραγματικα και συγκινουμαι..

      Παρακαλουθω το γκρουπ και το φορουμ εδω και 2 χρονια αλλα λιγες φορες εχω γραψει. Ειμαι και εγω με δωρεα πλεον, σε φαση που περιμενω περιοδο για να κανουμε προετοιμασια για εμβρυομεταφορα. Εχουμε παρει απο δοτρια τραπεζας εξωτερικου κυριως για να εχουμε εικονα και για την εμφανιση,λιγοτερη αναμονη (που ειναι σχετικο φανταζομαι),και να ξερουμε τον αριθμο που θα παρουμε (δεν δοκιμασαμε με δοτρια Ελλαδας και αυτο με το μοιρασμα κτλ δεν ξερω πως λειτουργει εδω) Και για την κοπελα που ρωτησε. βοηθανε γενικα οι μαιες ή καποια υπευθυνη του εκαστοτε γιατρου στην ολη επικοινωνια με την τραπεζα του εξωτερικου. Επισης στον προηγουμενο γιατρο η εμβρυολογος μου χε πει οτι στην Ισπανια κανουν ακομα περισσοτερες εξετασεις στις δοτριες(δεν το χω επιβεβαιωσει απο καπου,απλα το αναφερω,ηταν μεγαλο κεντρο και η συγκεκριμενη κοπελα κορη του γιατρου). Εμεις ξεκινησαμε αρχες Μαρτη να ψαχνουμε και 15/5 ειχαν ερθει τα ωαρια.Τωρα το διλημα μου ειναι αν θα βαλω μονο 1 ή 2 καθως δεν πολυθελουμε διδυμα (καθαρα για πρακτικους λογους) αλλα εγω κυριως απο φοβο προωροτητας . Μετα απο 5 ωοληψιες, 3 εμβρυομεταφορες και μια παλινδρομη στη 12 εβδομαδα λογω χρωμοχωμικου νομιζω θα μου πεσει βαρυ ψυχολογικα να εχω το φοβο μην τους συμβει κατι μεχρι να φτασω στο στελος της εγκυμοσυνης. Γενικα και στην προηγουμενη ημουν μεσα στο αγχος, δεν το εκδηλωνα αλλα ειχα αυπνιες ολο τον καιρο που μουν εγκυος. Απο την αλλη φοβαμαι μηπως το 1 μειωνει τις πιθανοτητες επιτυχιας. Η δοτρια ειναι 29,εγω 41 (57 κιλα δεν ξερω αν παιζει ρολο) και με καλο ενδομητριο. Ο γιατρος προτιμά 1 ,θεωρει βεβαια οτι οι πιθανοτητες επιτυχιας αυξανονται με τα 2, και μας ειπε θα προτεινε να αποφασισω εγω (με την εννοια οτι ειναι σωμα μου και εγω εχω περασει την μεγαλυτερη ταλαιπωρια)  Ξερω οτι καποιες κοπελες εχετε διδυμα. Εχω και την αδερφη του ανδρα μου που εχει διδυμα απο εξωσωματικη 15 ετων τα παιδια, και για τα πρωτα 2 χρονια ειχε γυναικα μονιμα σπιτι. Συγνωμη για το τεραστιο κειμενο, θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας!

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι να σου πάνε όλα πολύ καλά και σύντομα να έχεις αγκαλιά το μωράκι σου.

      Εγώ έχω δίδυμα με δωρεά, έβαλα κι εγώ δύο για να αυξήσω τις πιθανότητες και έπιασαν και τα δύο.. βέβαια εγώ δεν ήμουν εντελώς αρνητική στα δίδυμα, αλλά θεωρούσα κι εγώ ότι είναι χαμηλά τα ποσοστά και δεν ήθελα να ρισκάρω! Φυσικά αυτή τη στιγμή δεν τα αλλάζω με τίποτα τα διδυμακια μου και δεν μπορώ να φανταστώ καν ποιο δε θα είχα αν είχαμε βάλει ένα. Είναι και η ηλικία μου τέτοια, γέννησα στα 43, που ξέρω ότι δε θα έμπαινα δε διαδικασία δεύτερης εγκυμοσύνης για να κάνω κι άλλο παιδί, οπότε είμαι πολύ χαρούμενη που εξελίχθηκε έτσι η κατάσταση. Δε θα σου πω ψέματα, είναι πολύ δύσκολα τα δίδυμα κι εγώ δεν έχω καμία βοήθεια. Είμαστε μόνο εγώ και ο άντρας μου δλδ. Βέβαια βγαίνει και όσο περνά ο καιρός γίνεται όλο και πιο βατό, αλλά έχει πολλές δυσκολίες. Και πολλές χαρές όμως. 

      Είναι τελείως προσωπικη σου όμως η απόφαση.. 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοίτα να φροντίσεις και αυτό που φροντίζει η Ελένη1 για τους γιούς της!Δεν θα είναι μόνο η Μισελέν ευχαριστημένη!Να είναι και οι δικές μου!!!

Τί να κάνουμε βρε Λιτσάκι;;Ξαναμπήκα να ξαναρίξω το επίπεδο γιατί πολύ κουλτουριλαρικες συζητήσςεις είχατε πιάσει!!Να εκτονωθούμε και λίγο!

τι να κανω μαρη?? για αυτο όσο φροντισα, φροντισα μες την κοιλια...τωρα?? Ασε ξερω...Κιμι ..θα παρω αυτο που λεγαμε στο νοσοκομειο :tongue::tongue:

Καλα που ειμαστε και εμεις βρε οι κατινες...γιατι αν περιμεναμε απο την κουλτουρα να σας δω πως θα περναγαν οι νυχτες σας....:rolleyes::tongue::P


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Πραγματικα αυτη σου η περιγραφη ειναι ολα τα λεφτα..σα να σε βλεπω σε 10 χρονια οταν θα σαι 60 χρονων στα παρατραγουδα να βριζεις συμπεθερα οτι γαμπρος ειναι γκομενακιας....κ οτι εφαγε την προικα στα χαρτια κ τις γυναικες...φυσικα θα εισαι ξεδοντιαρα.
Ξεδοντιάρα είμαι και τώρα,ας μην το κάνουμε θέμα!Μιλάς εκ πείρας για την Πάνια,γιατί κατι μου λέει πως είσαι εκείνη η κοντη βουλγάρα που ελεγε πως "οι ψηλές γυναίκες είναι μόνο για την παρέλαση"!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χαχαχα!!!!!!!!! καλα που μπαινουν οι βορειες κ η κιμι κ αναβουν λιγο τα αιματα!!!!!!!!

βλεπω ανιτα ολες βλεπετε ε?????


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να φροντίσεις και αυτό που φροντίζει η Ελένη1 για τους γιούς της!Δεν θα είναι μόνο η Μισελέν ευχαριστημένη!Να είναι και οι δικές μου!!!

Τί να κάνουμε βρε Λιτσάκι;;Ξαναμπήκα να ξαναρίξω το επίπεδο γιατί πολύ κουλτουριλαρικες συζητήσςεις είχατε πιάσει!!Να εκτονωθούμε και λίγο!

εγω πως θα εκτονωθω μου λες?????????ειμαι να σκασω!!!!!!!!!

η κουμπαρα σου δεν ξερω ποσο χρονων ειναι αλλα πανω απο 22-23 δε φαινεται η ατιμη...πολυ καλη κοπελά αλλα στραβη..να λεει οτι δε σου μοιαζουν τα παιδια....κριμα..τοσο μικρη κ τοσο γκαβη..

ΜΕΦΗ η βουλγαρα ειχε απολυτο δικιο...εσυ για παρελαση καλη εισαι...

ειναι 29...πραγματικα πολυ γκαβη...

;)

Ναι αυτο εχει γελιο..... πολυ γελιο μιλαμε..... Μετα οταν αρχιζουν ομως να αγαπανε και ειναι και τα περισσοτερα αγαθιαρικα και πληγωνονται τοτε η καημενη η μανουλα στεναχωριεται......

Μουχαχαχαχαχχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχα πολυ μου ειχε λειψει αυτο.....

Ελα ρε Κιμι μαλλον λιγα χρονια εβαλες μην της κρυβεις την πραγματικη της ηλικια..... Εμεις και εμεις ειμαστε βρε πουλακι μου....

Καλως τες τις συντοπιτισσες μου.... Λιτσακι γιατι εισαι κομματια? Μαιρουλα τελειωσες?

γιατι ειμαι παλι πο τις 6 ξυπνια χωρις καθολου υπνο το μεσημερι...κ με 4 ωρες προ.....αστα...και μαζεψα κ τα χαλια...δουλειες....κλασσικα...

ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

κ εγω το φοβαμαι παρα πολυ αυτο...αδερφη κ ναρκωτικα...μακρια απο μας..αλλα μανα εισαι τι να κανεις???αν ειναι ομως σαν τον ΜΠΙΜΠΙΛΑ???τον θυμαστε στο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ ΕΛΕΝΗΣ???

εγω για ναρκωτικα δεν πολυφοβαμαι ρε γμτ....λες να κανω ασχημα?? Παναγια μου....τωαρα αν μου εβγαινε ενας καρακραγμενος θα του εδινα και λευτακια να κανει την αλλαγη που τοσο θα ηθελε...θα του επαιρνα και ενα σπιτακι σε καμια αλλη περιοχη να μην τον ξερουν ..ε...θα εβρισκε και αυτος ενα καλο παληκαρι να αποκατασταθει...:tongue:..τι να κανουμε?? Υγεια πανω απο όλα

Ειρηνη, και η ξαδερφη μου που εχει τρεις γιους σε αυτο το σταδιο ειναι με τοον μεγαλο...στο σταδιο της χυλοπιτας μπουχαχα....στεναχωρια η ξαδερφη...ασ'τον μαρη της λεω....σιγα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

σιγουρακι....θυμαμαι οταν ημουν εγκυος μου ελεγε ενας φιλος μας 'τι θα κανεις αν ειναι αγορι και βγει αδερφη?":roll:...ακου ερωτηματα... δεν ξερω του ελεγα..εξαρταται ποσο κραγμενος θα ηταν...Για τον μεγαλο ειμαι σιγουρη ΟΚ...θα τεσταρω και τον μικρο και ολα ΟΚ :P

Τι με θυμησες βρε Αλεξ..... Πηγαινουμε εγω και η κουμπαρα μου η νονα της Αναστασιας Θεσσαλονικη. Και συζηταμε για τα αγορια μας..... Εγω της λεω οτι 2 ειναι οι φοβοι μου για το καμαρι μου. Τα ναρκωτικα και μην ειναι αδερφη. Ο γιος της ο μικρος που ειναι και ο κανονικος νονος της Αναστασιας ειναι 19 χρονων εκεινη την εποχη. Με λεει η κουμπαρα μου. Αααααα ενταξει ο Μιχαλιος μου ναρκωτικα δεν παιρνει για το αλλο δεν ξερω ακομα και δεν μπορω να του βγαλω αχνα.... Οδηγαει εκεινη και της λεω: Μη στεναχωριεσαι καλε ξερω εγω...... Φρενο η κουμπαρα ξερετε εκεινο το ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και με λεει " Ξερνα τα ολα ολα ομως τι? Ειναι αδερφή?" Της λεω και εγω "Ε ρε τρελλα που την εχεις.... Οχι καλε δεν ειναι αδερφη αντρας με τα ολα του ειναι.... Το εκανε με την......... Μου το ειπε χθες" Παιδια το τι γελιο εκανα οταν αρχισε να σταυροκοπιεται και να λεει " Θεουλη μου σε ευχαριστω...... Σε ευχαριστω Θεε μου..... Εισαι πολυ καλος μαζι μου..... Κουμπαρουλα μου να ηξερες ποσο ευτυχισμενη με κανεις........." Και εκει που γελαω μου κοβεται το γελιο γιατι σκεφτομαι οτι σε λιγα χρονια και εγω ετσι ακριβως θα ειμαι..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

]

εγω πως θα εκτονωθω μου λες?????????ειμαι να σκασω!!!!!!!!!

ειναι 29...πραγματικα πολυ γκαβη...

;)

Α,το έχουν αυτό το ελλάττωμα οικογενειακώς!Το κακό είναι οτι έχει κολλήσει και στον Θάνο την στραβομάρα!

γιατι ειμαι παλι πο τις 6 ξυπνια χωρις καθολου υπνο το μεσημερι...κ με 4 ωρες προ.....αστα...και μαζεψα κ τα χαλια...δουλειες....κλασσικα...

Πώς θα συνεχίσεις να αντέχεις μαρή μου λές;;;;Βρες βοήθεια,να μπορείς.Δεν γίνεται να συνεχιστεί αυτό!Επίσης με 3 παιδιά χιε..ε το σπίτι!Ας μείνει και κάποια δουλειά πίσω!

Link to comment
Share on other sites

εγω πως θα εκτονωθω μου λες?????????ειμαι να σκασω!!!!!!!!!...

βρισε μας :P


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εγω για ναρκωτικα δεν πολυφοβαμαι ρε γμτ....λες να κανω ασχημα?? Παναγια μου....τωαρα αν μου εβγαινε ενας καρακραγμενος θα του εδινα και λευτακια να κανει την αλλαγη που τοσο θα ηθελε...θα του επαιρνα και ενα σπιτακι σε καμια αλλη περιοχη να μην τον ξερουν ..ε...θα εβρισκε και αυτος ενα καλο παληκαρι να αποκατασταθει...:tongue:..τι να κανουμε?? Υγεια πανω απο όλα

Ειρηνη, και η ξαδερφη μου που εχει τρεις γιους σε αυτο το σταδιο ειναι με τοον μεγαλο...στο σταδιο της χυλοπιτας μπουχαχα....στεναχωρια η ξαδερφη...ασ'τον μαρη της λεω....σιγα....

εχεις βρει την λυση ομως:D

ειρηνη ναι σημερα παρελαβα και το τελευταιο καλαθι και τα τελειωσα ολα.

τα ρουχαλακια θελω να σιδερωσω αυριο και να τα βαλω στις βαλιτσουλες.


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω για ναρκωτικα δεν πολυφοβαμαι ρε γμτ....λες να κανω ασχημα?? Παναγια μου....τωαρα αν μου εβγαινε ενας καρακραγμενος θα του εδινα και λευτακια να κανει την αλλαγη που τοσο θα ηθελε...θα του επαιρνα και ενα σπιτακι σε καμια αλλη περιοχη να μην τον ξερουν ..ε...θα εβρισκε και αυτος ενα καλο παληκαρι να αποκατασταθει...:tongue:..τι να κανουμε?? Υγεια πανω απο όλα

Εντάξει έχεις ξεφύγει!Τί λες μαρή;;Εγώ πιστεύω οτι όλα ξεκινάνε από τον τρόπο που μεγαλώνουν και τα απωθημένα της κάθε μάνας!Λίγες είναι οι περιπτώσεις που είναι πραγματικά για εγχείρηση.Εμένα εκείνοι που με φρικάρουν είναι αυτοί που το παίζουν άντρες και έχουν για καμουφλάζ γκόμενα αλλά στην πραγματικότητα είναι γκέι.Εγώ αν μου βγεί πάντως καμια λεσβία θα το πάρω βαρέως!Εντάξει δεν θα την αποκληρώσω κιόλας,παιδι μου είναι,αλλά θα με πειράξει αφάνταστα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι με θυμησες βρε Αλεξ..... Πηγαινουμε εγω και η κουμπαρα μου η νονα της Αναστασιας Θεσσαλονικη. Και συζηταμε για τα αγορια μας..... Εγω της λεω οτι 2 ειναι οι φοβοι μου για το καμαρι μου. Τα ναρκωτικα και μην ειναι αδερφη. Ο γιος της ο μικρος που ειναι και ο κανονικος νονος της Αναστασιας ειναι 19 χρονων εκεινη την εποχη. Με λεει η κουμπαρα μου. Αααααα ενταξει ο Μιχαλιος μου ναρκωτικα δεν παιρνει για το αλλο δεν ξερω ακομα και δεν μπορω να του βγαλω αχνα.... Οδηγαει εκεινη και της λεω: Μη στεναχωριεσαι καλε ξερω εγω...... Φρενο η κουμπαρα ξερετε εκεινο το ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και με λεει " Ξερνα τα ολα ολα ομως τι? Ειναι αδερφή?" Της λεω και εγω "Ε ρε τρελλα που την εχεις.... Οχι καλε δεν ειναι αδερφη αντρας με τα ολα του ειναι.... Το εκανε με την......... Μου το ειπε χθες" Παιδια το τι γελιο εκανα οταν αρχισε να σταυροκοπιεται και να λεει " Θεουλη μου σε ευχαριστω...... Σε ευχαριστω Θεε μου..... Εισαι πολυ καλος μαζι μου..... Κουμπαρουλα μου να ηξερες ποσο ευτυχισμενη με κανεις........." Και εκει που γελαω μου κοβεται το γελιο γιατι σκεφτομαι οτι σε λιγα χρονια και εγω ετσι ακριβως θα ειμαι..........

χαχα....αγχος ε?? εγω ουτε για αυτο εχω αγχος να σου πω την αληθεια...μονο για την υγεια....σε όλα τα αλλα νομιζω μπορεις να επεμβεις....να πρλαβεις κατι τελος παντως...στην υγεια ομως? στις μηχανες? ..αυτος ειναι ο μεγαλος μου φοβος....

ΑΛΕΚΑ ακομα γελαω με ομορφακια..που νομιζε οτι το πουλανε στο τζαμπο..αλλα αμα εισαι αγνη...οχι σαν εμας..

:mrgreen::mrgreen:....ασ'τη θα μπει τωρα και θα μας αρχισει....τι να κανει και αυτο το κοριτσακι....αμολυντο και ασπιλο...ό,τι της εδειξε ο παυλος μονο...:tongue::P:p


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εγω για ναρκωτικα δεν πολυφοβαμαι ρε γμτ....λες να κανω ασχημα?? Παναγια μου....τωαρα αν μου εβγαινε ενας καρακραγμενος θα του εδινα και λευτακια να κανει την αλλαγη που τοσο θα ηθελε...θα του επαιρνα και ενα σπιτακι σε καμια αλλη περιοχη να μην τον ξερουν ..ε...θα εβρισκε και αυτος ενα καλο παληκαρι να αποκατασταθει...:tongue:..τι να κανουμε?? Υγεια πανω απο όλα

Ειρηνη, και η ξαδερφη μου που εχει τρεις γιους σε αυτο το σταδιο ειναι με τοον μεγαλο...στο σταδιο της χυλοπιτας μπουχαχα....στεναχωρια η ξαδερφη...ασ'τον μαρη της λεω....σιγα....

Καλη λυση Αλεξ..... Δεν μπορει μια μανα να διωξει το παιδι της μπορεί?

Ασε ρε με τις χυλοπιτες.... Και ο δικος μου εφαγε μια πριν απο κανενα μηνα και τα πηρε ασχημα..... Νευριασε λεει γιατι εκανε να του απαντησει 2 μερες.... Τι σκεφτοτανε ρε μανα? Πως να μου πει οχι? Γαμω

εγω πως θα εκτονωθω μου λες?????????ειμαι να σκασω!!!!!!!!!

γιατι ειμαι παλι πο τις 6 ξυπνια χωρις καθολου υπνο το μεσημερι...κ με 4 ωρες προ.....αστα...και μαζεψα κ τα χαλια...δουλειες....κλασσικα...

Ελα σε ειπα πως θα εκτονωθεις..... Θα παμε στο βουνο και θα ουρλιαζουμε μεχρι να κλεισει η φωνη μας.......

Απο δουλειες εγω φετος (ΚΙΜΙ ΑΚΟΥΣ) κλλλλλλλασικα χαλλλλλλλλλλλλλλλλλαρα.... Οχι σαν αλλες χρονιες που μου εβγαινε ο πατος...........

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χαχαχα!!!!!!!!! καλα που μπαινουν οι βορειες κ η κιμι κ αναβουν λιγο τα αιματα!!!!!!!!

βλεπω ανιτα ολες βλεπετε ε?????

Εχουμε ταμπεραμεντο εμεις βρε...... Ανιτα εγω δεν βλεπω..... Δεν ειδα καμμια φορα μου τη σπαει....

Link to comment
Share on other sites

χαχα...τελειωσα το σιδερο κ ξεχασα στο μεταξυ να βαλω κ το φαι το αποστολου να γινεται κ το εβαλα τωρα!!! αντε αλλη μια ωριτσα παει...

καλα ειναι ο σκατουλες. αρχισε κ αυτος τα τατατα, μαμα, μπ μπ, κ μας τρελλενει!!!

τζιουλα μου σε νιωθω... καλα κανεις κ το ψαχνεις κ σιγουρα σε λιγο ολα θα εχουν τελειωσει κ θα τα θυμασαι κ θα γελας!!!

ενταξει κοριτσακι? αντε σου στελνω οοοοοση καλη ενεργεια εχω μεσα μου!!! την πηρες???:cool: (δεν ειναι τιποτα...απο τη πολυβιταμινη μου περισσευει πολυ ενεργεια ακομα)

:D:D:D:D

Πραγματικα αυτη σου η περιγραφη ειναι ολα τα λεφτα..σα να σε βλεπω σε 10 χρονια οταν θα σαι 60 χρονων στα παρατραγουδα να βριζεις συμπεθερα οτι γαμπρος ειναι γκομενακιας....κ οτι εφαγε την προικα στα χαρτια κ τις γυναικες...φυσικα θα εισαι ξεδοντιαρα.

ευτυχως μεφη, εμεις θα δουμε απο κοντα τι "δουλεια" εκανε η μανα του μαζι του!! κ θα στα πω ολα...αναλυτικοτατα!

για μιση ωρα.

να το θυμαστε.

μονο για μιση ωρα.

νομιζω οτι πρεπει να κανω λιγη αποτοξινωση!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

εχεις βρει την λυση ομως:D

ειρηνη ναι σημερα παρελαβα και το τελευταιο καλαθι και τα τελειωσα ολα.

τα ρουχαλακια θελω να σιδερωσω αυριο και να τα βαλω στις βαλιτσουλες.

Μαίρη,ψώνισες τελικά;;Πώς κάθησαν τα μωρά;;

Ρε Μαίρη γιατί μου έχουν στείλει στην φάρμα υλικά για τον στάβλο11Τον είχε ξαναβγάλει;;Γιατί τώρα δεν μου τον βγάζει για να τον αγοράσω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...