Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

:(εμενα μεχρι στιγμης τρωει τουλαχιστον..κρεμα δινεις το απογευμα ε?αν το ξεγελασεις κ δωσεις γαλα αντι για κρεμα μηπως κ φαει?

Μπαααα....τον εβαλα να θηλασει 2-3 φορες και το μονο που καταφερα ειναι να φαω κατι δαγκωνιες...:?Τουλαχιστον κοιματε νωρις ( στις 8 )και θα θηλασει φανταζομαι τοτε.!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι να λείψει κανείς, Αμέρικαν μπάρ το κάνατε εδώ μέσα!!!

Περδικάκι μου μικρό!Καλως όρισες στην φωλίτσα σου!!!Ποτέ ξανά να μην φύγεις και ποτέ να μην ξαναγχώσεις την μανούλα!!Της φτάνει η τρέλλα της!Δεν χωράει γρ. παραπάνω!Ουτε να ξαναπατήσεις σε νοσοκομείο!Και να γεννήσεις,σε κλινική θα πάς για να φάς του μπαμπάκα τα εκατομμύρια ευρά!!!!!Αντε και στην ψυχιατρική κλινική,επισκεπτήριο στην μανούλα!

Κίμη,παλιοτατούλα,με συγκίνησες πάλι με την περιγραφή σου για τον Χριστάκη!

Τζία,καλά έκανες κοπέλα μου και δεν την άφησες στο νοσοκομείο.Το σιροπακι δώστο αφού σου λέει και η Ελένη1 οτι δεν είναι τίποτα.Επίσης πήγαινε και αυριο αν μπορείς στης Αλέκας για μια γνώμη,μην περιμένεις το εμβόλιο.Από αυτά που λές όμως θεωρώ οτι είναι ηπιας μορφής και οχι κάτι σοβαρό!Αμάν πια!Μοδα το έχουν κάνει οι γιατροί τα δυο:1)ΓΟΠ και 2)Αλλεργία στην γλουτένη!!!Βαρέθηκα να τα ακούω!

Μαρκελλάκι,περαστικά στην μεταξένια μας!Είναι ντελικάτη,γι'αυτό είναι ευαισθητούλα!

Λιτσάκι μου γλυκό,περαστικά και σε σας!

Μαριάνθη,΄μια χαρά είναι το μωρό σου!Εμένα η Εφη είναι 5,5 χρονών και σε άλλα σπίτια είναι υπόδειγμα και μολις με βλέπει αρχίζει την μίρλα!

Αγγελική,να υποθέσω οτι όταν θα της δώσεις ψάρι θα ξεκινήσετε από αστακό βεβαίως;;;;;:D:D

Κοτοπουλάκι,σήμερα δίνεις ρέστα!!!

Μητσάκι μου καλό,τί κάνεις;;;

Ελένη1,είδα έβαλες και ντομάτα!Θα βάλω και γώ!Σύμφωνα με το δικό σου πρόγραμμα πάω!!!:tongue::tongue:

Λοιπόν,εγώ γύρισα χθές και δεν μπορώ να συμμαζευτώ με τίποτα!Στην συνάντηση περάσαμε τέλεια!

Η Ειρήνη είναι μια κούκλα ,χαλάλι τα λεφτά στον Φουστάνο!!!!!

Το Λιτσάκι γλυκήτατο και πανέμορφο και τέλεια επιδερμίδα και καμία σχέση με το σοβαρό και συντηριτικό προφίλ που είχα στο μυαλό μου!:-D:grin:

Η Μαίρη καμία σχέση με τις φώτο που είχε!Πολύ πιο αδύνατη!Και τρομερά χρυσοχέρα!

Εγώ ήμουν συνέχεια έξω για φαγητο,μπουζούκια,καφέδες!Το ευχαριστήθηκα!Ευτυχώς βρήκα και ρούχα και παπούτσια για όλους μας και τελείωσα!

Αυριο πάω για καθαρισμό μετά από 5 χρόνια!Της είπα της αισθητικού μπας και έχει κανένα μποτοξάκι εξπρές για την σκτοφατσά μου αλλά δεν!Πάλι μ'αυτή τη μούρη θα κάνω βάφτιση!!!!Βόριες βγάλτε ρε τις φώτο μου!Δεν αντέχω να το βλέπω τόσο χάλι!Οταν σας λέω εγώ οτι δεν το'χω να μ'ακούτε!!!

Μαρκελλάκι και Ομορφάκια τα προσκλητήρια τα δώσατε;;;

Ρε κορίτσια πειράζει να τα δώσω 12 μέρες πρίν;;Είναι λίγι;;Γιατί τα καινούργια τα κουτιά θα είναι εδώ την Δευτέρα!

Καλησπέρα!

Link to comment
Share on other sites

γιατι μαρη δεν εγραψες τιποτα για εμενα?? αη σιχτιρ εδω μεσα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατι μαρη δεν εγραψες τιποτα για εμενα?? αη σιχτιρ εδω μεσα....

Τί να γράψω για σένα μαρή;;Αφού στα είπα στο τηλ.!Πόσες φορές πρέπει να τα λέω;;;Ποιός σε λιμπίστηκε πάλι,παλιοσουρλουλού,και εχεις νευράκια;;;Ο Αλβανός στα φανάρια;;;

Link to comment
Share on other sites

Τί να γράψω για σένα μαρή;;Αφού στα είπα στο τηλ.!Πόσες φορές πρέπει να τα λέω;;;Ποιός σε λιμπίστηκε πάλι,παλιοσουρλουλού,και εχεις νευράκια;;;Ο Αλβανός στα φανάρια;;;

:mrgreen:...όλοι με λιμπιζονται μαρη που να σκασετε...με βλεπουν ετσι φαλαινιτσα και ξερογλυφονται....:rolleyes:

τι να κανω εδω...πειναω:tongue::tongue::tongue:μεγειες κουκλα!!οχι δεν πειραζει το πολυ πολυ να μην ερθει κανεις:tongue:

:lol::lol::lol: πρακτικο μυαλο το μητσακι μας


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω εδω...πειναω:tongue::tongue::tongue:μεγειες κουκλα!!οχι δεν πειραζει το πολυ πολυ να μην ερθει κανεις:tongue:

Καλέ τα εκτός πόλης τα έδωσα με τα κουτιά-βαλίτσες αναγκαστικά!Αν τα δώσω και τα άλλα πιο νωρίς θα το ξεχάσουν!

:mrgreen:...όλοι με λιμπιζονται μαρη που να σκασετε...με βλεπουν ετσι φαλαινιτσα και ξερογλυφονται....:rolleyes:

Ε όχι και φαλαινίτσα!Μπαρμουνομάνα θα σε έλεγα!Αντε και σε λίγο Γλώσσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι μαρη ξανθιωτισσα, που πηγες στη ξελογιαστρα τη θεσ/νικη σηκωσες την αγορα (ακους ειρηνη;;;;) και ξεχασες να γυρισεις πισω;;;;

Εχει χαρη που γενικα δεν εχω χρονο να γραφω, αλλιως....θα σας ετρωγα ολα τα σκουληκια του καφε!!!

Αντε και θελω να σε πω στο πριβε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Που εισαι μαρη ξανθιωτισσα, που πηγες στη ξελογιαστρα τη θεσ/νικη σηκωσες την αγορα (ακους ειρηνη;;;;) και ξεχασες να γυρισεις πισω;;;;

Εχει χαρη που γενικα δεν εχω χρονο να γραφω, αλλιως....θα σας ετρωγα ολα τα σκουληκια του καφε!!!

Αντε και θελω να σε πω στο πριβε!!!

Πες!Μπήκα!

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω 2 πλυντηρια να σιδερωσω ειπα να μπω πρωτα εδω να παρω λιγο κουραγιο....

;)

και γιατι δεν το σχετιζει με το λαιμο αφου μαλιστα εχει και ο μαρκελλος??:roll: περαστικα όπως και να εχει...ουρολοιμωξη παντως δεν εχει....

Κι εγω αυτό πιστευω, εχουν τα ιδια συμπτωματα, απλα η μπεμπα εκανε και πυρετο. Ελπίζω να μην ανεβει κι αλλο, να αποφυγουμε την εξέταση. Και στα κοροτσια η συλλογη ούρων ειναι πιο δυσκολη απ΄οτι στα αγορακια.

εμενα παλι μου θυμιζει πολυ τα δικα μας συμπτωματα κ η παιδιατροσ ειχε πει φαρυγγιτιδα, ιωση. λιγο πυρετο, βραχναδα κ μυξες. ακριβως τα ιδια ειχα κ εγω.

Προβλεπω ο μπεμπης να μου βγει πολυ της τούμπας....τον εχω σε ενα στρωματακι στο χαλι και ολο απο μπουσουλοντας παει να κατσει και πεφτει εξω και χτυπαει την κεφαλα του.....αλλη φορα στο χαλι αλλη σε κανα παιχνιδι του γιαννη....παει και οπισθεν και μπαινει κατω απο τον καναπε !

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πω πω το μαναρι μπουσουλησε κιολας?

γιατι μαρη δεν εγραψες τιποτα για εμενα?? αη σιχτιρ εδω μεσα....

αμ εμενα????

παω τωρα κ για ενα τσιγαρο για να παρω μπρος....

εντωμεταξυ ηπια σημερα μια πολυβιταμινη του γιωργου κ ειμαι στην τσιτα σα τη τρελη! μονο το μαλλι που δε μου εχει τσιτωσει ακομα:mrgreen:


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ηρθα!!!πηγα εβαψα μαλλι,εφτιαξα και τα γλαστρακια!!

τζια ευχαριστω,τελικα δεν χρειαστηκε να παω γιατι μου τα εδωσε 50 λεπτα τον βασιλικο,ενας στον δρομο απεναντι απο τα κοιμητηρια.τα εβαλα σε πηλινα γλαστρακια.

μεφη γυρισες κοπελια???:D


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω 2 πλυντηρια να σιδερωσω ειπα να μπω πρωτα εδω να παρω λιγο κουραγιο....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πω πω το μαναρι μπουσουλησε κιολας?

αμ εμενα????

παω τωρα κ για ενα τσιγαρο για να παρω μπρος....

εντωμεταξυ ηπια σημερα μια πολυβιταμινη του γιωργου κ ειμαι στην τσιτα σα τη τρελη! μονο το μαλλι που δε μου εχει τσιτωσει ακομα:mrgreen:

Συγνώμη βρε Ευανθούλα!Αυτά που θυμόμουν΄έγραψα!Περαστικά!Τί κάνει ο μπουμπούκος σου;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...