Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

8800-71-43!!:P

μπουχαχα...μου αρεσει ο τροπος που το εγραψες.....ειδες?? ειναι αδυνατος το καλο μου (για τον δικο μου λεω.....)....δεν με ανησυχει φυσικα γιατι και τα 8300 ειναι στην προτελευταια καμπυλη...αλλα στο κεφαλι ειναι στην τελευταια και στο υψος εντελως εκτος....περιμενω να αρχισουμε τα φαγητα μπας και τον στουμπωσω λιγο....αν και τρωει αρκετα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

μαμα τεσσαρων παιδιων μου εχει πει (και ως τωρα σε εμενα ισχυει) ότι πυρετος πανω απο 39 ειναι η αυτι ή λαιμος....κατα 99%.....ακομη και αν ανεβει ο πυρετος θα τηςν πας για εξετασεις?? δεν θα περιμενεις το τριημερο??:roll:

Αν κάνει μεχρι και αυριο πάνω από 38,5 με αντιπυρετικά θα την πάω.

Ελενίτσα αυχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

μπουχαχα...μου αρεσει ο τροπος που το εγραψες.....ειδες?? ειναι αδυνατος το καλο μου (για τον δικο μου λεω.....)....δεν με ανησυχει φυσικα γιατι και τα 8300 ειναι στην προτελευταια καμπυλη...αλλα στο κεφαλι ειναι στην τελευταια και στο υψος εντελως εκτος....περιμενω να αρχισουμε τα φαγητα μπας και τον στουμπωσω λιγο....αν και τρωει αρκετα....

Θα πάρει καλέ μην φοβού....

8800-71-43....σαν τηλεφωνο:mrgreen:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

μπουχαχα...μου αρεσει ο τροπος που το εγραψες.....ειδες?? ειναι αδυνατος το καλο μου (για τον δικο μου λεω.....)....δεν με ανησυχει φυσικα γιατι και τα 8300 ειναι στην προτελευταια καμπυλη...αλλα στο κεφαλι ειναι στην τελευταια και στο υψος εντελως εκτος....περιμενω να αρχισουμε τα φαγητα μπας και τον στουμπωσω λιγο....αν και τρωει αρκετα....

Καλά αν βαλω τη μεταξένια διπλα στους αντρες σας, θα χαθει τελειως!!!!

Μ' αρεσει που εμένα μου φαινεται και στρουμπουλίτσα!!!

Δεν μου αναβαζει τις φωτογαρφίες ρε γμτ:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν βαλω τη μεταξένια διπλα στους αντρες σας, θα χαθει τελειως!!!!

Μ' αρεσει που εμένα μου φαινεται και στρουμπουλίτσα!!!

Δεν μου αναβαζει τις φωτογαρφίες ρε γμτ:confused::confused:

στρουμπουλη θα ειναι....εγω βλεπω αλλα μωρα και μου φαινονται στρουμπουλα...ρωταω βαρος και ειναι πιο ελαφρυα απο τον δικο μου.....ειναι που ειναι ψηλος....Τιραμολας!!!:tongue::tongue::tongue: δεν πηρε απο τη μανουλα αυτος....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mαρκελακι μου κ παλι περαστικα μωρε....

Αλεκακι γι αυτο το ειπα γιατι ειναι απο ομαδα κ καποια μπορει ας πουμε να διαθεσει 20 τεσπα η καθεμια οτι μπορει ουτως η αλλος με αγαπη γινεται!!!

κανει κρυααακιιιιιιιιιι


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

περαστικα σας μαρκελλακι!!!

αλεξ, ψηλολιγνος ο δικος σου!!

καλα, ο γαμπρος μας δε παιζεται!!!

προχθες που την ειδε τη δικια μας η νονα της λεει: καλα, το σταυρο πού θα τον βαλουμε;;;λαιμο δεν εχει το παιδι;;;

αχ δεν πηρε απ τον δικο μου τον κυκνιο λαιμο η μισελεν μου!!!

Link to comment
Share on other sites

στρουμπουλη θα ειναι....εγω βλεπω αλλα μωρα και μου φαινονται στρουμπουλα...ρωταω βαρος και ειναι πιο ελαφρυα απο τον δικο μου.....ειναι που ειναι ψηλος....Τιραμολας!!!:tongue::tongue::tongue: δεν πηρε απο τη μανουλα αυτος....

Τωρα που λες ότι ρωτας βαρος, τα ιδια κάνει και η μάνα μου. Δεν ειναι να δει κανενα μωρο στην ηλικία της μπέμπας, θα ρωτησει πόσο μηνων ειναι και πόσα κιλά. Σημερα που πηγαμε στο γιατρο, βγαινει μια μαμα με ενα μωρο και η μάνα μου σταθερη στην ερωτηση. ¨Καλά της λέω χριαστιανή μου ούτε ληξιαρχος να ησουν !"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχχαχχαχαχχα ετσι κ αλλιως το χει με την μπαλα απλα να αντι να κλοτσαει θα πεταει:tongue::tongue::tongue:

Ρε συ ξερεις πως τον κανει ο Νικος....?????

σαν και αυτους στο τσιρκο που περπατανε πανω στη μπαλα....:mrgreen:


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

περαστικα σας μαρκελλακι!!!

αλεξ, ψηλολιγνος ο δικος σου!!

καλα, ο γαμπρος μας δε παιζεται!!!

προχθες που την ειδε τη δικια μας η νονα της λεει: καλα, το σταυρο πού θα τον βαλουμε;;;λαιμο δεν εχει το παιδι;;;

αχ δεν πηρε απ τον δικο μου τον κυκνιο λαιμο η μισελεν μου!!!

Ευχαριστω κοτοπουλάκι.

Τωρα κοιμούνται και τα δυο αρκετη ώρα. Μου φαινεται περιεργο. Θελω να αραξω και δεν μπορω. Ειμαι στην τσιτα..!:roll:

Link to comment
Share on other sites

Προβλεπω ο μπεμπης να μου βγει πολυ της τούμπας....τον εχω σε ενα στρωματακι στο χαλι και ολο απο μπουσουλοντας παει να κατσει και πεφτει εξω και χτυπαει την κεφαλα του.....αλλη φορα στο χαλι αλλη σε κανα παιχνιδι του γιαννη....παει και οπισθεν και μπαινει κατω απο τον καναπε !


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...