Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Eεεεεεεεεεεεπ που ειστε σεις? Οταν μπαινω δε γραφει καμια και οταν δε μπαινω πολυλογια????????????? Ατιμεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε? Ολες καλα??????? Τι νεα κυκλοφορουν??????? Αχ ποτε θα προλαβω να τα διαβασω η ερημη?????? Πειτε κανενα νεο και απο δω!!!!!!!!!

Ευανθιααααααααααααααααααααα θα ρθεις τελικα????? Ο μπεμπης πως ειναι??????


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Η Ευανθια...δεν την εγραψα...προσπαθησα να το κανω αλλα δεν μπορεσα :(

μαριανθακι κι εγω στο ειχα πει, μπορεις να σβησεις τα κενα αναμεσα στα τικερ και θα ερθουν ολα σε μια γραμμη........ δοκιμασε μια δυο φορες και θα δεις οτι εχουν κενα αναμεσα τους! απλα αν κανεις λαθος και σβησει το τικερ μην αποθηκευσεις την υπογραφη και ξανακαντο.... εγω ετσι που σου λεω εκανα..............


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευανθια περαστικά. Κερκυρα θα πάτε?

ετσι λεω..τωρα θα δειξει....

Αληθεια μπαλονια θα βαλετε στην βαφτιση?!?!?!?Πηρατε τιμες???Απλα πραγματα οχι τπτ υπερπαραγωγες...εμενα την κολυμπηθρα ο παπας δεν την στολιζει..."ειναι δικια του λεει και δεν την πειραζει κανεις..." σκεφτομαι να βαλω αριστερα-δεξια δυο ανθοσυνθεσεις για τις φωτο περισσοτερο...

εγω λεω να φουσκωσω μερικα μονη μου κ να τα βαλω εξω στις στηλες της εκκλησιας. κολυμπηθρα ουτε εμας αφηνει να στολισουμε κ θα κανω 2 γλαστρες, αυτες που μοιαζουν με δεντρακια, με κορδελες κλπ για μεσα.

Η μπέμπα όντως αρρωστη. Εχει 37.6 δεν της δινω ακόμα deppon. Μαλλον δεν θα κάνει το εμβόλιο σημερα. Πολύ γκρίνια.. Παω

αμαν, αυτες οι ιωσεις μας θερισαν!!! περαστικα!!!!!1

Η Ευανθια...δεν την εγραψα...προσπαθησα να το κανω αλλα δεν μπορεσα :(

μμμμ, εγω γιατι δεν το θυμαμαι αυτο?

το κοτοπουλο ξαπλωνει ανασκελα και αρχιζει το μπρεικ ντανς :tongue::tongue:
τι να συνεχισω μαρη...ξερεις...ξεκινας με τη 'βουτια' παιρνεις τα χοντρα χοντρα....μετα το 'ελικοπτερο', με αυτο παιρνεις την πολυ ψιλη σκονη....τελειωνουμε με τη 'σβουρα' για ενα γυαλισματακι. Αν ριξεις και νερα, κανεις και το 'κυμα' για να στεγνωσει....δικη μου πατεντα αυτη ε? μη μου την κλεψει κανεις....:cool:

ειστε απαιχτες!!!!!!!! εχω λιωσει!!!!!!111

Ευανθιααααααααααααααααααααα θα ρθεις τελικα????? Ο μπεμπης πως ειναι??????

οπως προειπα, λεμε να ερθουμε, ο μπεμπης ειναι καλα προς το παρον, κολλησα ομως εγω, σημερα ειμαι καλυτερα, ελπιζω μεχρι την παρασκευη να ειμαστε καλα κ να ερθουμε!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω το ειπα στη μαριανθη οχι εσυ χαχαχαχαχαχα μας μπερδεψε!

ελπιζω να στε καλα αυριο Ευανθουλα!!!!!!!!!!! περαστικα σου!!!!!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η μπέμπα τελικά ανεβασε πυρετο 38, την εκανα μπανακι χλιαρο, και της εδωσα ντεπον. Ηπιε ολο το γαλατακι 180ml και τωρα κοιμαται ξανα το καλό μου. Ετοιμαζομαστε για παιδιατρο.

Περαστικά, μαρκελλάκι!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μπέμπα τελικά ανεβασε πυρετο 38, την εκανα μπανακι χλιαρο, και της εδωσα ντεπον. Ηπιε ολο το γαλατακι 180ml και τωρα κοιμαται ξανα το καλό μου. Ετοιμαζομαστε για παιδιατρο.

περαστικα κοριτσακι...

λοιπον σχετικα με το πμ που στελνει η ασπα...σκεφτηκαμε η ταριφα να ειναι 30....τι λετε??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

I do :P

οκ...και εγω αι ντου:D


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η προθεσμια ειναι μεχρι τελος του μηνα.....νομιζω...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κ εγω i do αλλα να δω ποτε θα παω ομως....με αυτο το σκατοκαιρο δεν βγαζω μπομπιδιο εξω...οχι λογω ψυχρας αλλα φοβαμαι μη πιασει καμια βροχα..κ αυριο λεει βροχες...ρωτησα κ Ασπα για ταριφα κ μετα σκεφτηκα οτι καποια κοπελα μπορει να μην μπορει 30 ας δωσει η καθεμια οτι μπορει...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...