Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Η μπέμπα κοιμάται, μαλλον εχει λιγο πυρετο, που και που γκρινιάζει. Εφαγε λίγη φρουτοκρεμα, μετα κοιμήθηκε, ηρθε ο μπάμπας μου και την κρατησε και πήγα κολυμβητηριο.

Αν εχει μέχρι 37.5 δεν θα της δωσω ντεπόν. Για να δούμε.

Σχετικά με το ταισμα τη νύχτα, ευτυχως ο Μαρκ δεν ξυπνάει. Πίνει γαλα πριν κοιμηθει - 9.30 με 10- και λίγο πριν σηκωθει 7πμ, κοιμαται ακόμα λίγο και μετα ξυπναει κατα τις 8. Το ιδιο προγραμμα ακολουθω και στη μπέμπα. Δηλαδη το πρωινο γαλα της το δινω πριν ξυπνησει ώστε κατα τις 10.30 να φαει φρουτοκρεμα.

Κλαιει, παω να δω

πανω απο 38,2 λενε οι γιατροι ντεπον.περαστικα στην ομορφη.

Τί;;;; θα χει και γκομενα πριν την κορακλα της μαιρης;;;;;;; κανονισε να κανεις ετσι και τον δευτερο συμπεθερα!!! Αμολυντο τον θελουμε!!!

Αλεξ, τι ειναι φορμουλα;;; Σεληνη. (απο Λαμψη, ξερεις εσυ!). χιχιχι!!!

φορμουλα λεει η πατσουρου το γαλα σκονη εμποριου..

εγω ξερω μαρη....αλι απο εσας τις ρομαντικες..εχω κολπο για να εχω την ησυχια μου...Λοιπον , για τον Αγγελο...μετριου αναστηματος, ξανθωπη, στρουμπουλη με μεγαλα προσοντα ;), για τον μπεμπη...μελαχρινη ψηλη κορμαρα, αθλητικου στυλ :-), για το Νικο....20αρα καλλονη αβιαστα ερχεται στο σπιτι σας...χωρις 'στανταρ'...ό,τι να'ναι....

Με αυτες εγω καθαρισα, θα εχω την ησυχια μου και ολοι θα ειμαστε ευτυχεις ;);)

σε ποσα χρ.απο τωρα;;20-25;;;20χρονη για τον νικο;;θα στον ξεκανει μαρη!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω ξερω μαρη....αλι απο εσας τις ρομαντικες..εχω κολπο για να εχω την ησυχια μου...Λοιπον , για τον Αγγελο...μετριου αναστηματος, ξανθωπη, στρουμπουλη με μεγαλα προσοντα ;), για τον μπεμπη...μελαχρινη ψηλη κορμαρα, αθλητικου στυλ :-), για το Νικο....20αρα καλλονη αβιαστα ερχεται στο σπιτι σας...χωρις 'στανταρ'...ό,τι να'ναι....

Με αυτες εγω καθαρισα, θα εχω την ησυχια μου και ολοι θα ειμαστε ευτυχεις ;);)

Και για σενα? Δεν μας ειπες. Τα καλύτερα τα αφηνεις για την πάρτη σου:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

σκονη καλο μου...υποκαταστατο μητρικου. Βεβαια αναλογα τη φαση της ζωης μας θα στο μετεφραζα και σαν 'ραλυ' ή σκευος μαγειρικης μπουχαχα

το σκευος ειναι φορμα οχι φορμουλα μαρηηηηη


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαλλον μικρη φορμα εννοει!!! χιχι!!! μιλαει σαν τη βεφα και τον μαμαλακη που ολα τα λενε με υποκοριστικα: "ριχνουμε το γουρουνοπουλακι μας στη γαστρουλα μας..."

τοτε θα επρεπε να ειναι φορμουλιτσα...:lol::lol::lol:


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

τελειωσαααααα....εκανα μπαλκονια με το μπομπιδιο απεναντι μου το οποιο λυθηκε στα γελια....ποιος ξερει γιατι...ταισα κ τωρα κοιμαται...

Μαριανθη οποτε διαβαζω γι αυτα που λες νιωθω εντελως αχρηστη που δεν κανω τιποτα απ ολα αυτα:P:P:P πλακα κανω μαρη...αλλα σαν να εχει δικιο το Αλεκακι....


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

τελειωσαααααα....εκανα μπαλκονια με το μπομπιδιο απεναντι μου το οποιο λυθηκε στα γελια....ποιος ξερει γιατι...ταισα κ τωρα κοιμαται...

Μαριανθη οποτε διαβαζω γι αυτα που λες νιωθω εντελως αχρηστη που δεν κανω τιποτα απ ολα αυτα:P:P:P πλακα κανω μαρη...αλλα σαν να εχει δικιο το Αλεκακι....

σοφη κινηση....μπαλκονια με αυτον τον καιρο?????


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε ποσα χρ.απο τωρα;;20-25;;;20χρονη για τον νικο;;θα στον ξεκανει μαρη!!!

όχι σε 50.... σε 15-16 χρονακια καλο μου....

Και για σενα? Δεν μας ειπες. Τα καλύτερα τα αφηνεις για την πάρτη σου:tongue::tongue:

κοιτα ...εγω θα ειμαι παενηνταρα....ευτυχης που εχω ενα καλο συζυγο και πατερα των παιδιων μου, τρισευτυχης να ειναι καλα τα παιδια μου, κομμενη και ραμμενη κατ'εντολη και οδηγια του πλαστικου μου...οποτε μαλλον θα ταξιδευω.....γκομενο δεν θελω....όσους εκανα ευτυχισμενους, εκανα...ας αναλαβουν αλλες τωρα :cool:

εικοσαρα ειπες μαρη, δεν ειπες τσατσογρια!!!! οποτε μαλλον τη κορη θα στειλω!!!

κοτοπουλο σε στίλο....μμμμμ..μιαμ μιαμ!!! κοτοσουβλακι δηλαδη!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

το σκευος ειναι φορμα οχι φορμουλα μαρηηηηη

αληθεια???? σιγουρα μαρη? γιατι εγω ΟΚ δεν ειμαι νοικοκυρα αλλα νομιζω το εχω δει και ετσι....εσυ που εισαι νοικοκυρα εισαι σιγουρη??

Ειναι νοικοκυρα ...το εχει δηλωσει:tongue:

εναι...γνωστο τοις πασι :rolleyes::rolleyes:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα που ειπες μπαλκονια μιτσακι, το κοτοπουλο μας χρωσταει μια πατεντα για να τα πλενουμε γρηγορα, ειχε πει.

μην μας πεις καθολου..:tongue:

το κοτοπουλο ξαπλωνει ανασκελα και αρχιζει το μπρεικ ντανς :tongue::tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

χεχεχε...να σας βρασω...απλα ψαχνω...διαρκως...

Αλεκακι δεν πιεζομαι και μπορεις να μου λες παντα ο,τι θες ακομα και οταν ειναι να με κραξεις...

Φορμουλα δεν το λεει η Πατσουρου (αληθεια ποια εννοεις εμενα ή την κανονικη χεχε) ετσι ειναι η επισημη ονομασια του γαλακτος...

ρε Μητσακι... :(:)


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι,ειχα σκεφτει να χει σωληνες εσωτερικα στο περβαζι να πω του μπαλκονιου με ακροφυσια ανα 30 ποντους και να ανοιγω εγω μια βανα μεσα απ το σπιτι και να βγαινει νερο με πιεση και ν ξεπλενονται τουλαχιστον τα μπαλκονια! το λεω απλοϊκα αλλα θα το εξελιξω!!! μη μου κλεψει κανεις αυτη τη φοβερη πατεντα!!!χιχιχι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...