Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 40 λεπτά , Sisheido είπε:

      Πότε δεν ξέρεις πια θα είναι τα τυχερά σου!!! Από την πρώτη διέγερση από 3 εμβρυομεταφορες συνολικά 7 βλαστοκυστεων... απέκτησα το γιο μου! Μετά η επόμενη πήγε κουβά με 2 βλαστοκυστες... και τελος με 2 κυκλους με κλομιφαινη πήραμε 3 επιβίωσαν τα 2 στην απόψυξη και μας ήρθαν από το πουθενά δίδυμα στα 40 μου!!!! Να ευχηθώ να γινεις κι εσυ τριτεκνη?

      Αχ μακάρι! Ελπίζω να πάρουμε έστω και ένα υγιές εμβρυακι και να μη χρειαστεί να ξανακάνω ωοληψια❤️ Να σου ζήσουν τα τζουτζουκακια σου ❤️ 

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

βικουλα επειδη διαβαζω στα πεταχτα τι εγινε με τον μικρο δεν καταλαβα...εχει θυμωσει για κατι?


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

θα κανετε μαζί!!! κι εγώ σήμερα θα πάω να αγοράσω ένα γιατί θέλω κι εγώ να σφίξω κοιλιά!!!!

ποση ωρα χρειαζεται ...για να εχει αποτελεσμα;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

βικουλα επειδη διαβαζω στα πεταχτα τι εγινε με τον μικρο δεν καταλαβα...εχει θυμωσει για κατι?

λιζακι τον πηρα μεσα στην υστερια και την αρνηση απο το σχολειο....και συνεχισε και στο σπιτι...μρετα ξαπλωσε στο χαλι ..και κοιμηθηκε με λυγμους....δε ξερω τι το εχει πιασει...βγαζει μια αρνηση για ολα...σχολειο ..λογοθεραπεια.....δεν ξερω αν πρεπει να το συνδυασω....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

λιζακι τον πηρα μεσα στην υστερια και την αρνηση απο το σχολειο....και συνεχισε και στο σπιτι...μρετα ξαπλωσε στο χαλι ..και κοιμηθηκε με λυγμους....δε ξερω τι το εχει πιασει...βγαζει μια αρνηση για ολα...σχολειο ..λογοθεραπεια.....δεν ξερω αν πρεπει να το συνδυασω....

Μάλλον πρέπει να τον αφήσεις να ξεσπάσει. Ίσως είναι κούραση, κάτι παροδικό. Αν συνεχιστεί για διάστημα, τότε να το ψάξεις περισσότερο.

Τα 'χω και φρέσκα από χθες, γι' αυτό ΣΕ λέω. :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποση ωρα χρειαζεται ...για να εχει αποτελεσμα;;

ε θα ξεκινήσεις σιγά σιγά και θα προσθέτεις λεπτά! Μη σε πεθάνουμε από την αρχή... αλλά κανένα μισάωρο νομίζω είναι υπεραρκετό!!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πρέπει να τον αφήσεις να ξεσπάσει. Ίσως είναι κούραση, κάτι παροδικό. Αν συνεχιστεί για διάστημα, τότε να το ψάξεις περισσότερο.

Τα 'χω και φρέσκα από χθες, γι' αυτό ΣΕ λέω. :tongue:

εχεις δικιο......αντε να ερθουν και οι γιορτες να ξεκουραστουν λιγο....εκεινο το μεγαλο ...εχει αγχωθει πολυ.....τωρα θα γραψει γερμανικα τεστ τριμηνου....και ουτε να φαει δε θελει απο το αγχος......γιατι εμενα να μη μου κοβετε καΘΟΛΟΥ Η ΟΡΕΞΗ...μου λετε;;σκετη γαιδουρα ειμαι!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

ε θα ξεκινήσεις σιγά σιγά και θα προσθέτεις λεπτά! Μη σε πεθάνουμε από την αρχή... αλλά κανένα μισάωρο νομίζω είναι υπεραρκετό!!!

ΜΙΣΑΩΡΟ;;;;;;.......α!!!συγγνωμη δε θα παρω....ειμαι και καποιας ηλικιας...χαχα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Oυφ! Ξεμπερδεψαμε γρηγορα, και αυριο θα εχουμε αποτελεσματα.

Λιγο ελειψα και γραψατε απειρες σελιδες παλι. Ετσι στα πεταχτα που τις ετρεξα, να καλωσορισω την Αρετη στην παρεα μας, να συμφωνησω απολυτως με τη Βικη για τον αντρα της Ερης (συγνωμη κοριτσακι, αλλα θυμωσα πολυ...), και να βεβαιωσω τη Θεσσαλονικια για την απολυτη εχεμυθεια μου!!! Θα σου στειλω π.μ.;)


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

ε θα ξεκινήσεις σιγά σιγά και θα προσθέτεις λεπτά! Μη σε πεθάνουμε από την αρχή... αλλά κανένα μισάωρο νομίζω είναι υπεραρκετό!!!

χαχαχα!! καλο μου εχεις ενημέρωση ομως οτι με το σκινακι θα πιαστούν και οι γαμπουλες τις πρωτες μερες και πρεπει να φοράμε τακουνια χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω κοριτσια και...Βικη...υπομονη. Ουτε εγω εχω πολυκαταλαβει ακριβως, αλλα θελουν ιδιαιτερο χειρισμο τα παιδια. Ο Θεος να μας δινει υπομονη και ψυχραιμια...:rolleyes:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

TARA σκεφτόμουν χθες που 'λεγες ότι κουράζεσαι πολύ. Να ΣΕ πω, δεν σκέφτεσαι να στείλεις τον μεγάλο λίγες ώρες σε κανένα παιδικό; Θα εκτονώνεται το παιδί κι εσύ θα ηρεμείς λίγο.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...