Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 40 λεπτά , Sisheido είπε:

      Πότε δεν ξέρεις πια θα είναι τα τυχερά σου!!! Από την πρώτη διέγερση από 3 εμβρυομεταφορες συνολικά 7 βλαστοκυστεων... απέκτησα το γιο μου! Μετά η επόμενη πήγε κουβά με 2 βλαστοκυστες... και τελος με 2 κυκλους με κλομιφαινη πήραμε 3 επιβίωσαν τα 2 στην απόψυξη και μας ήρθαν από το πουθενά δίδυμα στα 40 μου!!!! Να ευχηθώ να γινεις κι εσυ τριτεκνη?

      Αχ μακάρι! Ελπίζω να πάρουμε έστω και ένα υγιές εμβρυακι και να μη χρειαστεί να ξανακάνω ωοληψια❤️ Να σου ζήσουν τα τζουτζουκακια σου ❤️ 

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Λοιπόν, έμεινα έγκιος και ήμουν 63, έφτασα στα 89, τώρα πρέπει να είμαι 72-73 έχω ύψος 1,70 και θέλω να φτάσω 58!!!!! χαχαχαχαχα

καλωσορισες!!!! μια χαρα θα τα πας και θα τα χασεις σιγουρα ....

ποια είναι η Μπενού ;;;;;;;;

απο το σιριαλ χιλιες και μια νυκτες.......


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ωωωωωω το χω το χω!!! Τιπ για την κοιλίτσα, καθ ότι υπήρξα αθλήτρια ( εκει τη πάτησα , τότε έτρωγα ότ ηθελα και ήμουν σαν μοντέλο) το καλύτερο για την κοιλίτσα είναι το σχοινάκι!!! Μου το χε πει κάποτε ο πρωπονητής τοξοβολίας της Εθνικής Κορατίας!!

Link to comment
Share on other sites

όλα καλά... αλλά γυμναστήριο δεν... δεν το΄χω λέμε! Το σιχαίνομαι. Το περπάτημα μου αρέσει. Α!Επίσης, έχω κοιλίτσα. Πώς μπορώ να εστιάσω εκεί τις προσπάθειες μου;

και εγω προσπαθω να την χασω την κοιλιτσα και κανω καθημερινα κοιλιακους....


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια....μολις εφαγα ΠΑΚΕΤΑΚΙΙΙΙ στη δουλεια....μαλλον δεν με βλεπω να ξαναμπαινω

φιλια σε ολες....και καντε μια ενημερωση στα νεα μελ....οχι για τα τσουρεκια μαεστροοοοοο:tongue::tongue::tongue:

φιλια στα μουτρα σας !!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

απο το σιριαλ χιλιες και μια νυκτες.......

δεν το βλέοω

Έλεος καλέ! ΠΟΥ να την ξέρουμε; :mrgreen:

ναι αλλά αν μας έγραφε Cameron.... θα το ξέραμε!!!!

(είδες το τελευταίο με τη μαμά του;;;;;;; έλιωσα!)

Λετα 800 ευχαριστώ!!!! πάντως η αλήθεια ειναι ότι έχω πεισμώσει πολύ και θα τα χάσω....κάνει ο σύζυξ μαζί μου δίαιτα για συμπαράσταση οπότε είναι πιο έυκολο!

Καλώς την! Σήμερα είναι η ημέρα προσέλευσης μονΔέλων μου φαίνεται! ;)

κάποιος μου κάνει πλακα! (βλέπεις εγώ είμαι βαρέων βαρών....τα δικά σου κιλά μου ακούγονται ιδανικά ήδη! Παρόλα αυτά ο καθένας ότι θέλει για τον εαυτό του!

Ελα εδώ και θα τα χάσεις!

Link to comment
Share on other sites

ωωωωωω το χω το χω!!! Τιπ για την κοιλίτσα, καθ ότι υπήρξα αθλήτρια ( εκει τη πάτησα , τότε έτρωγα ότ ηθελα και ήμουν σαν μοντέλο) το καλύτερο για την κοιλίτσα είναι το σχοινάκι!!! Μου το χε πει κάποτε ο πρωπονητής τοξοβολίας της Εθνικής Κορατίας!!

αχχχ ωραια μου αρεσει το σχοινακι :rolleyes:

Λετα 800 ευχαριστώ!!!! πάντως η αλήθεια ειναι ότι έχω πεισμώσει πολύ και θα τα χάσω....κάνει ο σύζυξ μαζί μου δίαιτα για συμπαράσταση οπότε είναι πιο έυκολο!

εμενα παλι μονο εκεινος κανει διαιτα και χανει κιολας και παει και γυμναστηριο και εχει αλλαξει και το σωμα του και εχει βαλει στοχο-πεισμα και τα καταφερνει..

αρχηγε μην ακους εσυ...και εγω καταβαθος προσπαθω αλλα καπου το χανω...:oops::oops::-P


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

ωωωωωω το χω το χω!!! Τιπ για την κοιλίτσα, καθ ότι υπήρξα αθλήτρια ( εκει τη πάτησα , τότε έτρωγα ότ ηθελα και ήμουν σαν μοντέλο) το καλύτερο για την κοιλίτσα είναι το σχοινάκι!!! Μου το χε πει κάποτε ο πρωπονητής τοξοβολίας της Εθνικής Κορατίας!!

Καλό!!!! Θα με βλέπουν τα μικρά μου και θα ξεκαρδίζονται...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι αλλά αν μας έγραφε Cameron.... θα το ξέραμε!!!!

Αχ, άλλη ΗΜΙΘΕΑ! :tongue:

(είδες το τελευταίο με τη μαμά του;;;;;;; έλιωσα!)

Δεν προλαβαίνω μαρή, το βράδυ ξεραίνομαι στον ύπνο!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

βικυ για πηγενε το απογευμα μια βολτουλα και ρωτα τη το εχει κανει θυμωνει μαζι σου και γενικα τι δεν του αρεσει .... οι δυο σας ...;)
μαλλον είχε τόσα νεύρα που εξαντλήθηκε το παιδάκι!

όταν ξυπνήσει κουβέντιασε το να δεις τί εγινε...

αυτο θα κανω ...θα περιμενω να ξυπνησει να ερθει και η αδυναμια του ...ο μπαμπας...και να το κουβεντιασουμε!!!!

γεια σας κοπελες!

Για να καταλάβω κι εγώ... εδώ μιλάμε οι σε δίαιτα??? όχι τιποτα άλλο για να λέω κι εγώ τον πόνο μου!!!

καλως ηρθες Stin@......ναι εδω μιλαμε ...και ...για διαιτα...η'ετσι ξεκινησαμε...και αλλου καταληξαμε...χχιχιχι!!!!αλλα τις πιο πολλες φορε ασχολουμαστε με τα θεικα κορμια μας....χαχα!!!

αθλητρια ε;;;οποτε ξερεις και τον τροπο να επανελθεις με γυμναστικουλα...αρα δε σε φοβαμαι ...με λιγη προσοχη στο φαγητο ..ετοιμη και εσυ....αντε και καλα χασιματα!!!

καλωσορισες!!!! μια χαρα θα τα πας και θα τα χασεις σιγουρα ....

απο το σιριαλ χιλιες και μια νυκτες.......

α!!!!!μ'αυτα τα τουρκικα....χαχα!!!μπηκαν στη ζωη μας!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

σχοινάκι είναι θεικό για τέλειο πωπό! κάνει ο καλός μου και βλέπω τα αποτελέσματα... εγώ πάλι καναπεδάτη... αχαχαχααααααααα

αλλά σας το είπα; θα πάω στο γυμναστήριο γιατί σπίτι δεν κάνω τίποτα από γυμναστική ντροπή μου! οπότε θα πάω να τελειώνω!

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση η ξανθια???

εγω για να παρακολουθησω τη συζητηση και να δω καθε νεο ποστ που μπενει πηγαινω πανω δεξια στα βοηθηματα->θεματα που παρακολουθειτε->μετα στις γοργονες οπου επιλεγω τελευταια σελιδα και βλεπω τις συζητησουλες...

δεν υπαρχει πιο γρηγορος τροπος?

δεν υπαρχει καποιος τροπος που να σε βγαζει εκει ακριβως που ειχες σταματησει να διαβαζεις???

ξερει καμια γιατι εχω καψει κυτταρα λεμε η ξανθια...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...