Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Αχ μακάρι! Ελπίζω να πάρουμε έστω και ένα υγιές εμβρυακι και να μη χρειαστεί να ξανακάνω ωοληψια❤️ Να σου ζήσουν τα τζουτζουκακια σου ❤️ 

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

δε ξερω......αλλα ....δε θα το πιστεψε τε μου κοιμηθηκε....τι ειναι αυτο τωρα;;:cry:

βικυ για πηγενε το απογευμα μια βολτουλα και ρωτα τη το εχει κανει θυμωνει μαζι σου και γενικα τι δεν του αρεσει .... οι δυο σας ...;)

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω......αλλα ....δε θα το πιστεψε τε μου κοιμηθηκε....τι ειναι αυτο τωρα;;:cry:

μαλλον είχε τόσα νεύρα που εξαντλήθηκε το παιδάκι!

όταν ξυπνήσει κουβέντιασε το να δεις τί εγινε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοπελες!

Για να καταλάβω κι εγώ... εδώ μιλάμε οι σε δίαιτα??? όχι τιποτα άλλο για να λέω κι εγώ τον πόνο μου!!!

καλος το κοριτσι μας !! ελα και θα ακουσεις πολλα και θα μαθεις αλλα τοσα χαχαχα! ριξε στοιχεια ηλικια -βαρος - υψος και ποσο θελεις να φτασεις

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αυτή η σειρά είναι ΤΕΛΕΙΑ!

T068029031-200.JPG149549.jpg

Είναι με εικόνες που φτιάχτηκαν από πλαστελίνη και φωτογραφήθηκαν. Έχει διάφορα! Αν πάρεις ένα έχει και τα άλλα από πίσω.

Κι αυτή η σειρά ΤΕΛΕΙΑ!

b153835.jpg

Επίσης έχει διάφορα βιβλία.

Εγώ κυρίως απ' αυτές τις δυο σειρές του πήρα. Του έχουν πάρει και μερικά άλλα συγγενείς.

ωραια μου φαινεται....απο που τα πηρες???απο βιβλιοπωλεια????

862499tz159cosm5.gif

eliza dancing...xaxxaxaxa

χαχαχαχα πολυ ωραιο το γουρουνακι

Με τι σου άνοιξε η όρεξη ακριβώς; :confused:

ΟΡΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

2w3zxh3.jpg

ελιωσα και εχω και κοντα μου τερκενλη!!γιατι μου το κανεις αυτο!!μιλαμε θελω τσουρεκι επειγοντως....

Μη γελάσετε....αλλά φοβάμαι μήπως βρει καμμία άλλη όπως την έπαθε η Μπενού....την ξέρετε την Μπενού ε;;;;;;

Ξεκίνησα δίαιτα....Τώρα θα πάω επειγόντως κομμωτήριο και δερματολόγο... και σκέφτομαι να κόψω πιο νωρίς το θηλασμό γιατί μου είπε ότι όσο θηλάζω.....δεν θέλει γιατί με βλέπει σαν αγελάδα......

χαχαχαχ με την μπενου?????ε οχι βρε κοπελια....δεν εισαι αλκοολικη...

μην τον κοψεις τον θηλασμο για αυτο τον λογο.....φορα κανενα sexy κορμακι και θα σου πω εγω ποτε θα αλλαξει γνωμη..και θα σε κυνηγαει μετα αυτος..:tongue::tongue::tongue::tongue:


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλος το κοριτσι μας !! ελα και θα ακουσεις πολλα και θα μαθεις αλλα τοσα χαχαχα! ριξε στοιχεια ηλικια -βαρος - υψος και ποσο θελεις να φτασεις

Λοιπόν, έμεινα έγκιος και ήμουν 63, έφτασα στα 89, τώρα πρέπει να είμαι 72-73 έχω ύψος 1,70 και θέλω να φτάσω 58!!!!! χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μαρή Ελίζα κι εσύ Ελίζα που δε σε λένε Ελίζα είσαι;;; Το Βασιλική τι ακριβώς είναι;

οχι οχι εμενα ελιζα με λενα αληθεια σας λεω...δεχομαι να κανω και τον ορο της αληθειας χαχαχχαχαχαχα...

βασιλικη λενε τη μαμα μου...το τηλεφωνο ειναι στο ονομα της (μενανε σε αυτο το σπιτι παλια και μας το παραχωρησανε οταν παντρευτηκαμε) και ο οτε βγαζει μειλ με τα αρχικα απο το ονομα του κατωχου του τηλεφωνου...

σε καλυψα?εγω παντως ελιζα...:-P

γεια σας κοπελες!

Για να καταλάβω κι εγώ... εδώ μιλάμε οι σε δίαιτα??? όχι τιποτα άλλο για να λέω κι εγώ τον πόνο μου!!!

ναι ναι εδω για διαιτα μιλαμε...οταν προλαβαινουμε αναμεσα σε ολα τα αλλα χιχιχιχιχιχι...καλως ορισες στο τρελο μας παρεακι...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν, έμεινα έγκιος και ήμουν 63, έφτασα στα 89, τώρα πρέπει να είμαι 72-73 έχω ύψος 1,70 και θέλω να φτάσω 58!!!!! χαχαχαχαχα

κουκλι δες την mpap τι αναρτησεις θα κανει τωρα για την ARNIKOL και θα καταλαβεις ειναι ο τσιφ εδω χαχαχα!! παντός πολυ δεν ειναι το 58 για 1,70 υψος νομιζω οτι το 60 και πολυ σου ειναι θα εισαι πολυ κατω κατα την γνωμη μου βεβαια εσυ ξερεις καλητερα ....

Link to comment
Share on other sites

βρε μανιτσα μ

εννοω τι τρως καθημερινα???...παστιτσια , μουσακαδες??? :tongue:

ασε ειναι ολες τους τιμωρια !!! :tongue::tongue::tongue:

Απ'όλα τρώω... είμαι παμφάγο ον... έχω πρόγραμμα συνήθως, μην κοιτάς τώρα που νηστεύει ο άντρας μου και τα έχω κάνει άνω κάτω.

λοιπον περιληπτικα ας σου γραψω ορισμενα Tips:

*Πρεπει να πινεις τουλαχιστον 8 ποτηρια νερο την ημερα

Το΄χω! Έίμαι νεροφίδα

*Ελαττωσε το αλατι ή παρα αυτο στην πρασινη συσκευασια με -51% λιγοτερο νατριο ΟΚ -εύκολο

*Κανε 5 γευματα την ημερα για να λειτουργει σωστα ο μεταβολισμος σου....τοτεστιν

1) Πρωινο: καφε , μια φρυγανια με μελι, ενα χυμο πορτοκαλι

Πίνω γάλα εκτός από Τετάρτη και Παρασκευή 1,5% λιπ. με 2 φέτες ψωμί του τοστ πολύσπορο με βιτάμ και μέλι. Πώς το βλέπεις;

2)Δεκατιανο: 2 κρακερ ή ενα γιαουρτι ή ενα φρουτο

εδώ είναι το δύσκολο! Φέρνει η συνάδελφος κουλουράκια και πιτάκια και κολάζομαι:oops:Θα το παλέψω!

3)Δωδεκατιανο: ενα τοστ ή ενα μπωλ δημητριακα με γαλα....ή ενα γιαουρτι κτλ

4)Μεσημεριανο: οσπρια , κοτοπουλο, απο κρεας να προτιμας μοσχαρι ειναι το λιγοτερο λιπαρο...ΠΑΝΤΑ τα γευματα σου να συνοδευονται απο σαλατα

5)Βραδινο: παντα κατι ελαφρυ ...μια πρασινη σαλατα με τοννο νερου ή σολωμο(που αυξανει τη λειτουργια του μεταβολισμου) ή ενα μπωλ με δημητριακα

Δώσε μου σε παρακαλώ και άλλες προτάσεις για βραδινό γιατί εκεί κάνω τα περισσότερα γουρουνίσματα. Σε παρακαλώ όμως να βάλεις και κάι νηστίσιμο για Τετάτες και Παρασκευές. Ωραίο αυτό με τον τόνο.

*Κοψε αναψυκτικα , αλκοολ, γλυκα και γενικα οτι ξερεις οτι εχει πολλα λιπαρα Ποτέ δεν ήμουν φίλη, οπότε...

*Κοψε ή ελαττωσε για ενα διαστημα τυρια-αλλαντικα

*Οταν σε πιανουν λιγουρες για γλυκο εχε παντα μαζι σου μπαρες δημητριακων !!!!

*Προσπαθησε να βαλεις στη ζωη σου τα τροφιμα ολικης αλεσεως , ψωμι , μακαρονια, δημητριακα

*Βαλε στη ζωη σου λιγη ασκηση ή ενα γυμναστηριο ή μια βολτα 3-4 την εβδομαδα περπατημα των 30 λεπτων...γρηγορο ομως εεε!!!

*Αν εχεις δυνατοτητα για πρωινη γυμναστικη 1000 φορες καλυτερα...το πρωι ο μεταβολισμος μας λειτουργει στο φουλ !!!

*ΠΡΟΣΟΧΗ στα βραδινα γευματα σου....να γινονται οσο πιο νωρις μπορεις

επανερχομαι με περισσοτερα ;)

όλα καλά... αλλά γυμναστήριο δεν... δεν το΄χω λέμε! Το σιχαίνομαι. Το περπάτημα μου αρέσει. Α!Επίσης, έχω κοιλίτσα. Πώς μπορώ να εστιάσω εκεί τις προσπάθειες μου;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...