Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Αχ μακάρι! Ελπίζω να πάρουμε έστω και ένα υγιές εμβρυακι και να μη χρειαστεί να ξανακάνω ωοληψια❤️ Να σου ζήσουν τα τζουτζουκακια σου ❤️ 

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Eγώ στο λέω, είναι αντίγραφο του χάζμπαντ! Τον γλίτωσα κι από έξοδα, δεν χρειάζεται να πλερώνει για εξέταση DNA! :tongue:

θελω και εγω μπορω να εχω μια φωτ. του γιαννο σε παρακαλω !!!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ στο λέω, είναι αντίγραφο του χάζμπαντ! Τον γλίτωσα κι από έξοδα, δεν χρειάζεται να πλερώνει για εξέταση DNA! :tongue:

ουαου!!!!

αν είναι έτσι κούκλος κι ο άντρας σου..... εύγε για τις επιλογές σου ;)

ντινάκι το ξέρω ότι εχεις δίκιο, μέχρι να κάνω παιδάκι ευτυχώς θα έχω εσένα και θα τα έχω μάθει όλα!!!!!! <3

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν, το πιο σημαντικό που με στεναχώρησε χθες είναι ότι από λίγο έως πολύ ο άντρας μου μου είπε ότι έχω χάσει την σεξουαλικότητά μου και επίσης γκρίνιαζε ότι δεν τον βοηθάω στο γραφείο.....Με στεναχώρησε πολύ...


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Nαι κι εγώ πιστευω ότι οι γονείς του παιδιού έχουν τη μεγαλύτερη ευθύνη. Γιατί όταν άρχισε να 'χει κρίσεις θυμού (όπως όλα, όπως κι ο δικός μου) δεν το χειρίστηκαν σωστά και τώρα έχουν χάσει, προφανώς, τη μπάλα. :rolleyes:

ακριβος καλο αυτο εχει γινει και ειναι κριμα για το παιδακι !! αλλα και για τα αλλα ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουαου!!!!

αν είναι έτσι κούκλος κι ο άντρας σου..... εύγε για τις επιλογές σου ;)

Μικρός ήταν πιο ωραίος, τώρα πλαδάρεψε λίγο. :tongue:

Καταρχήν, το πιο σημαντικό που με στεναχώρησε χθες είναι ότι από λίγο έως πολύ ο άντρας μου μου είπε ότι έχω χάσει την σεξουαλικότητά μου και επίσης γκρίνιαζε ότι δεν τον βοηθάω στο γραφείο.....Με στεναχώρησε πολύ...

Χμμ, αυτό το νιώθουν όλοι οι άντρες κοριτσάκι, αλλά είναι ΒΛΑΚΕΙΑ να στη λέει έτσι, γιατί δεν ξέρει τι αγγούρι είναι και πόσο το παιρνάς σωματικά το να κάνεις παιδί!!!

Πρέπει να του μιλήσεις, να του δώσεις να καταλάβει πόσο ζόρικα το βιώνεις κι ότι θες το χρόνο σου. Κι ότι όταν είσαι ΨΟΦΙΑ με 3 παιδιά, ε, δεν έχουν και ιδιαίτερη όρεξη για "κοκό". :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον στο σπίτι όοοολα χαλάνε....νιπτήρες, καζανάκια, πόρτες, συσκευές...τα πάντα...δεν ξέρω γιατί......όλα μαζί σας λέω και μας έχουν φύγει ένα σωρό λεφτά για τις επισκευές....

Ήρθε και ένας μάστορας χθες για την πόρτα, άλλαξε κλειδαριά και τώρα μπορεί να είναι πιο ασφαλής αλλά είναι πολυ χάλια.......Για να ξαναγίνει όπως πριν θέλει πολλά λεφτά....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

ουαου!!!!

αν είναι έτσι κούκλος κι ο άντρας σου..... εύγε για τις επιλογές σου ;)

ντινάκι το ξέρω ότι εχεις δίκιο, μέχρι να κάνω παιδάκι ευτυχώς θα έχω εσένα και θα τα έχω μάθει όλα!!!!!! <3

ναι !! τόσες είμαστε θα ακούσεις τα πάντα και θα τα μάθεις όλα !!!;);)

Link to comment
Share on other sites

Δέχομαι παραγγελίες, μόνο σε μέηλ και μόνο αφού υπογράψετε (νοητά) συμφωνία μυστικότητας, γιατί ο χάζμπαντ θα με γδάρει αν το μάθει! :tongue:

σου στελνω με πμ το μειλ...και υπογραφω συμφωνια μυστικοτητας ...ντοντ γουορι δεν θα σε μαρτυρησω στον χασμπαντ :tongue:...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σου στελνω με πμ το μειλ...και υπογραφω συμφωνια μυστικοτητας ...ντοντ γουορι δεν θα σε μαρτυρησω στον χασμπαντ :tongue:...

ΟΚ! :tongue:

Επιπλέον στο σπίτι όοοολα χαλάνε....νιπτήρες, καζανάκια, πόρτες, συσκευές...τα πάντα...δεν ξέρω γιατί......όλα μαζί σας λέω και μας έχουν φύγει ένα σωρό λεφτά για τις επισκευές....

Ήρθε και ένας μάστορας χθες για την πόρτα, άλλαξε κλειδαριά και τώρα μπορεί να είναι πιο ασφαλής αλλά είναι πολυ χάλια.......Για να ξαναγίνει όπως πριν θέλει πολλά λεφτά....

Αχ, τα ρημάδια τα οικονομικά! Γι' αυτό τι να σου πω; Υπομονή. :evil:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ηρθα παλι ....αν και θα ξαναφυγω να παρω τ'αλλα!!!....

μαεστρια και εγω θελω να δω τον γιο σου......please.......

ο μικρος μου δε μαζευετε ....δεν ξερω τι εχει γινει...μια αντιδραση αλλο πραγμα.....χτυπιοτανε για πορτοκαλαδα...του την παιρνω ....δεν την ηθελε....χτυπιοτανε στο δρομο και το ανιψακι μου να εχει σχολασει και να περιμενενι να παω να το παρω και αυτο το δικο μου να εχει κατσει στη μεση του δρομου και να χτυπιεται ......τωρα παραμασχαλα ...και ετρεχα να προλαβω μη μου κλεισουν την πορτα...και αυτο να χτυπιεται.....και τωτα εχει ξαπλωσει μπροστα στη πορτα του σπιτιου και ...κοντευει να το παρει ο υπνος.......τι εχει παθει;; δε μπορω να καταλαβω!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Μικρός ήταν πιο ωραίος, τώρα πλαδάρεψε λίγο. :tongue:

Χμμ, αυτό το νιώθουν όλοι οι άντρες κοριτσάκι, αλλά είναι ΒΛΑΚΕΙΑ να στη λέει έτσι, γιατί δεν ξέρει τι αγγούρι είναι και πόσο το παιρνάς σωματικά το να κάνεις παιδί!!!

Πρέπει να του μιλήσεις, να του δώσεις να καταλάβει πόσο ζόρικα το βιώνεις κι ότι θες το χρόνο σου. Κι ότι όταν είσαι ΨΟΦΙΑ με 3 παιδιά, ε, δεν έχουν και ιδιαίτερη όρεξη για "κοκό". :rolleyes:

σωστη !!!! μαζι σου !!! ερη ο μαεστρο ειναι σωστότατος χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Μικρός ήταν πιο ωραίος, τώρα πλαδάρεψε λίγο. :tongue:

Χμμ, αυτό το νιώθουν όλοι οι άντρες κοριτσάκι, αλλά είναι ΒΛΑΚΕΙΑ να στη λέει έτσι, γιατί δεν ξέρει τι αγγούρι είναι και πόσο το παιρνάς σωματικά το να κάνεις παιδί!!!

Πρέπει να του μιλήσεις, να του δώσεις να καταλάβει πόσο ζόρικα το βιώνεις κι ότι θες το χρόνο σου. Κι ότι όταν είσαι ΨΟΦΙΑ με 3 παιδιά, ε, δεν έχουν και ιδιαίτερη όρεξη για "κοκό". :rolleyes:

Μη γελάσετε....αλλά φοβάμαι μήπως βρει καμμία άλλη όπως την έπαθε η Μπενού....την ξέρετε την Μπενού ε;;;;;;

Ξεκίνησα δίαιτα....Τώρα θα πάω επειγόντως κομμωτήριο και δερματολόγο... και σκέφτομαι να κόψω πιο νωρίς το θηλασμό γιατί μου είπε ότι όσο θηλάζω.....δεν θέλει γιατί με βλέπει σαν αγελάδα......


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε κορίτσια ακόμα δεν μπήκα, βαλθήκατε να με διώξετε;!! τι τσουρέκια, τι ντόνατς είναι αυτά;!!! θα κολαστώ...

mpap μου όταν λες πρόγραμμα τι εννοείς; Το μόνο πρόγραμμα που ακολουθώ είναι της TV.

Πάντως συμβουλές δέχομαι ευχαρίστως... αρκεί να είναι εφικτές...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...