Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Αχ μακάρι! Ελπίζω να πάρουμε έστω και ένα υγιές εμβρυακι και να μη χρειαστεί να ξανακάνω ωοληψια❤️ Να σου ζήσουν τα τζουτζουκακια σου ❤️ 

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Πες κι άλλα, πες κι άλλα! 32336-Clipart-Illustration-Of-An-Adorable-Pink-Pig-With-A-Curly-Tail-Standing-In-Profile.jpg&t=1
Aλήθεια;;; Oύτε τώρα! sad-pig.jpg

λιώνω αδέρφω είσαι κούκλα!

να σαι! σε βλέπω! κυρία συγχωρήστε τη!

86950-Sweet-Pig-Holding-Out-A-Box-Of-Valentine-Chocolates-Poster-Art-Print.jpg&t=1

μαεστρο....καλυτερα να του μιλησεις λιγο...ετσι σαν παραμυθακι....οτι τα παιδακια δεν κανει αν τα δερνουμε κτλ τκλ....και απλα οταν μας χτυπαει ενα παιδακι να το λεμε στη δασκαλα...ή οταν βλεπουμε οτι ενα παιδακι ερχεται να μας δειρει....φευγουμε....δεν του μιλαμε...κλτ κλτ....κατι τετοια ειχε πει η παιδοψυχολογος στον αδερφο μου....

εγώ προτιμώ την άμεση αντιπαραθεση από την ρουφιανιά.... λέω τώρα η άσχετη με τα παιδαγωγικά αλλά... έτσι είναι ο χαρακτήρας μου.

istockphoto_5505969-pig-cartoon.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλέ να το πει σε μένα να πάω εκει να γίνει χαμός! μα να δαγκώσει το αλλο το κ@λοπαιδο τον ΚΟΥΚΛΟ????

Eίναι πάντως κούκλος, ε; Αντικειμενικότατα! :tongue:

Και δε μου μοιάζει ΚΑΘΟΛΟΥ! :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

To εννοείς;;; Κλαψ! 480606-441439-sad%20pig%20a5.jpg

ΟΧΙ βεβαια!!!!! :tongue::tongue::tongue:

ααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!:oops:;)

απαπαπαπαπαππαπαπαπαπαα......καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?????:tongue:

για συνερθετεεεεε λιγακι ????

που εισαι βρε Γιωργιααααα?????

λιώνω αδέρφω είσαι κούκλα!

να σαι! σε βλέπω! κυρία συγχωρήστε τη!

86950-Sweet-Pig-Holding-Out-A-Box-Of-Valentine-Chocolates-Poster-Art-Print.jpg&t=1

φιρι φιρι το πατε....όλες σημερα :tongue::tongue::tongue:

εγώ προτιμώ την άμεση αντιπαραθεση από την ρουφιανιά.... λέω τώρα η άσχετη με τα παιδαγωγικά αλλά... έτσι είναι ο χαρακτήρας μου.

istockphoto_5505969-pig-cartoon.jpg

οχι ρουφιανια παιδι μου!!!!.....απλα να εξηγησει στο Γιαννακο οτι εμεις δεν χτυπαμε ποτε αλλα παιδακια ακομα και αν μας χτυπανε.....ετσι ειχε πει η παιδοψυχολογος στον αδερφο μου....τωρα....ουτε κ εγω ξερω ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!! δεν τα μαρτυράω ολα να μην γίνομαι μαρτύρια χδαχαχααα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

εσύ είσαι η πιο πονηρή από όλες! σε όλα τα επιπεδα...... ;)

ααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!:oops::oops:;)

εσύ πας γυρεύοντας πάλι......

ετσι όπως το πάμε μας βλέπω :

p.gifi.gifg.gifs.gifempty.gifi.gifn.gifempty.gifd.gife.gift.gife.gifn.gift.gifi.gifo.gifn.gif

γουρούνες σε τιμωρία δηλαδή

σωστά το έγραψα κυρία Αγγλικού;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σήμερα έχω πήξει στις δουλειές πάλι από το πρωί...και δεν έχω και την καλύτερη δυνατή διάθεση.....Είμαι λίγο έως πολύ στεναχωρημένη...και δεν φταίει η δίαιτα....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eίναι πάντως κούκλος, ε; Αντικειμενικότατα! :tongue:

Και δε μου μοιάζει ΚΑΘΟΛΟΥ! :rolleyes:

ειναι κουκλος!!!!! παιδιά είναι τρομερό μωρό!!!!

δεν μπορώ να καταλάβω αν σου μοιάζει γιατί όλο γκριμάτσες κάνεις στις φωτό και δεν έχω καταλάβει τη φάτσα σου

ασε που το παιδι είναι ξανθό!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λιώνω αδέρφω είσαι κούκλα!

να σαι! σε βλέπω! κυρία συγχωρήστε τη!

86950-Sweet-Pig-Holding-Out-A-Box-Of-Valentine-Chocolates-Poster-Art-Print.jpg&t=1

εγώ προτιμώ την άμεση αντιπαραθεση από την ρουφιανιά.... λέω τώρα η άσχετη με τα παιδαγωγικά αλλά... έτσι είναι ο χαρακτήρας μου.

istockphoto_5505969-pig-cartoon.jpg

τσιπουρα αυτο που λες δεν ειναι ετσι πρεπει να μάθει τα όρια του και μεχρι που πρεπει να φτανει και απο αναλαβανει αλλος ποιος εινια ο χωρος του και οι υποχρεώσεις του ... και το παιδακι που χτυπαει αυτο δεν εχει μαθει το κακομηρο η μαμακα του δεν το εχει δουλέψει καλα το θεμα του

Link to comment
Share on other sites

ειναι κουκλος!!!!! παιδιά είναι τρομερό μωρό!!!!

δεν μπορώ να καταλάβω αν σου μοιάζει γιατί όλο γκριμάτσες κάνεις στις φωτό και δεν έχω καταλάβει τη φάτσα σου

ασε που το παιδι είναι ξανθό!!!!!!!

Eγώ στο λέω, είναι αντίγραφο του χάζμπαντ! Τον γλίτωσα κι από έξοδα, δεν χρειάζεται να πλερώνει για εξέταση DNA! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Σήμερα έχω πήξει στις δουλειές πάλι από το πρωί...και δεν έχω και την καλύτερη δυνατή διάθεση.....Είμαι λίγο έως πολύ στεναχωρημένη...και δεν φταίει η δίαιτα....

τί εχεις; λέγε καλέ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σήμερα έχω πήξει στις δουλειές πάλι από το πρωί...και δεν έχω και την καλύτερη δυνατή διάθεση.....Είμαι λίγο έως πολύ στεναχωρημένη...και δεν φταίει η δίαιτα....

καλημερα ερη...τι εγινε κοριτσακι τι σου κανανε και εισαι στεναχωρεμενη?ελπιζω να μη συμβαινει κατι σοβαρο...

ειναι κουκλος!!!!! παιδιά είναι τρομερό μωρό!!!!

δεν μπορώ να καταλάβω αν σου μοιάζει γιατί όλο γκριμάτσες κάνεις στις φωτό και δεν έχω καταλάβει τη φάτσα σου

ασε που το παιδι είναι ξανθό!!!!!!!

μαεστρια εμεις δεν θα δουμε τζονυυυυυυυ...πλιιιιιιιιιιιιιιιιζζζζζζζζζζζ...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

τσιπουρα αυτο που λες δεν ειναι ετσι πρεπει να μάθει τα όρια του και μεχρι που πρεπει να φτανει και απο αναλαβανει αλλος ποιος εινια ο χωρος του και οι υποχρεώσεις του ... και το παιδακι που χτυπαει αυτο δεν εχει μαθει το κακομηρο η μαμακα του δεν το εχει δουλέψει καλα το θεμα του

Nαι κι εγώ πιστευω ότι οι γονείς του παιδιού έχουν τη μεγαλύτερη ευθύνη. Γιατί όταν άρχισε να 'χει κρίσεις θυμού (όπως όλα, όπως κι ο δικός μου) δεν το χειρίστηκαν σωστά και τώρα έχουν χάσει, προφανώς, τη μπάλα. :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

μαεστρια εμεις δεν θα δουμε τζονυυυυυυυ...πλιιιιιιιιιιιιιιιιζζζζζζζζζζζ...

Δέχομαι παραγγελίες, μόνο σε μέηλ και μόνο αφού υπογράψετε (νοητά) συμφωνία μυστικότητας, γιατί ο χάζμπαντ θα με γδάρει αν το μάθει! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...