Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Αχ μακάρι! Ελπίζω να πάρουμε έστω και ένα υγιές εμβρυακι και να μη χρειαστεί να ξανακάνω ωοληψια❤️ Να σου ζήσουν τα τζουτζουκακια σου ❤️ 

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

χαχαχαχχαχαχαχααχαχαχχααχχαχαχα.....δεν παιζεστε!!!

εγω σου εχω πει τα πρωινα βαζε λιγη μουσικη και κουνα το κορμακι σου....ειναι μια καλη αεροβια....δεν με ακους ομως!!!!

καλε τοσο χορο ριχνω ...ακομα γουρουνα ειμαι...σας εβαλα και τη φωτο για αποδειξη...

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχααχχα

μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη με κοιταει ο κοσμος χαχαχαχαχχχααχχααχαχα...γελαω μονη μου σαν την χαζηηηηηη αχαχαχαχαχαχα

καλε ετσι να γελας...δεν βαριεσαι που σε κοιτανε ...απο μεσα τους ζηλευουν θα θελανε να γελανε και εκεινοι...

Μαεστριααααααααααααααααααααααααααααααααααααα??????????????????

images?q=tbn:ANd9GcREIb6rZf-phn2ZReJxMOHXAQWnsG7WF9RcebGXuS9zidQEp3U7zw....ΤΙΜΩΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Ελιζααααααααααααααααααααααα.....ασε τα μακροβουτια .....και κανε οτι και η μαεστρια....στη γωνια ΤΙΜΩΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :tongue::tongue::tongue:

αρχισαν και οι τιμωριες...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Είδες που εμφανίστηκε η αρχηγός με τη μία μόλις έβαλα το τσουρέκι!!!;;; :tongue:

Εντάξει σίγουρα, ήδη κάνει κάτι περίεργα στο σπίτι και καταλαβαίνω ότι είναι απ' τον παιδικό. Αλλά την παλεύουμε.

Βασικά όμως, για να μην τις τρώει, εγώ του 'πα "αν σε δαγκώσει ο τάδε, να τον κάνεις ντα". :mrgreen:

μαρακι μου δεν θελω να σου οτι δεν επρεπε αυτο να το πεις αλλα το καλητερο θα ηταν να του πεις να το πεις την δασκαλα του και εκεινη ξερει τι θα κανει σορρυ αλλα νομιζω οτι εκανες λαθος ....:|

Link to comment
Share on other sites

[/u][/i][/b]

μαρακι μου δεν θελω να σου οτι δεν επρεπε αυτο να το πεις αλλα το καλητερο θα ηταν να του πεις να το πεις την δασκαλα του και εκεινη ξερει τι θα κανει σορρυ αλλα νομιζω οτι εκανες λαθος ....:|

Αχ, τι να 'κανα ρε κορίτσι; Ούτε που ήξερα! Τώρα ρώτησα τις "ειδικές" και θα πράξω καλύτερα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλέ να το πει σε μένα να πάω εκει να γίνει χαμός! μα να δαγκώσει το αλλο το κ@λοπαιδο τον ΚΟΥΚΛΟ????

τιμωρία να κατσεις να μάθεις με τα τσουρέκια ! σου παει! χαχαχα

αλλά κι η αλλη καραούλι είχε στήσει.... τσ τσ τσ

βίκυ μας καλή συνέχεια!

ντίνα μου εσύ τί φοβάσαι τις τιμωρίες.... αφού ΔΕΝ έκανες γουγουνιές έτσι δεν είναι;;;;;;;;

ελιζάκι εχω την υποψία ότι με το νέο έτος θα σκληρύνουν κι αλλο τα πράγματα με τις γουρουνιές κλπ για αυτό ανασυγκροτήσου και επιστράτευσε υπέροχη διαιτητική διάθεση !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εισΘε απιστευτα ΑΤΑΚΤΕΣ.....και μαεστρο δεν με ριχνεις με το αθωο σου γουρουνακι :tongue::tongue::tongue:

μαεστρο....καλυτερα να του μιλησεις λιγο...ετσι σαν παραμυθακι....οτι τα παιδακια δεν κανει αν τα δερνουμε κτλ τκλ....και απλα οταν μας χτυπαει ενα παιδακι να το λεμε στη δασκαλα...ή οταν βλεπουμε οτι ενα παιδακι ερχεται να μας δειρει....φευγουμε....δεν του μιλαμε...κλτ κλτ....κατι τετοια ειχε πει η παιδοψυχολογος στον αδερφο μου....

καλη συνεχεια Βικυ!!!!!....και ναι εισαι ακομα τιμωρια :tongue:

σας παρακολουθω απο το πρωι....απλα δεν μπορουσα να γραψω.....τις ειδα ολες τις ''πομπες'' σας :tongue:

@Ταρα μου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Aλήθεια;;; Oύτε τώρα! sad-pig.jpg

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχα....εεεεε.....τωρα κατι παει να γινει :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλέ να το πει σε μένα να πάω εκει να γίνει χαμός! μα να δαγκώσει το αλλο το κ@λοπαιδο τον ΚΟΥΚΛΟ????

τιμωρία να κατσεις να μάθεις με τα τσουρέκια ! σου παει! χαχαχα

αλλά κι η αλλη καραούλι είχε στήσει.... τσ τσ τσ

βίκυ μας καλή συνέχεια!

ντίνα μου εσύ τί φοβάσαι τις τιμωρίες.... αφού ΔΕΝ έκανες γουγουνιές έτσι δεν είναι;;;;;;;;

ελιζάκι εχω την υποψία ότι με το νέο έτος θα σκληρύνουν κι αλλο τα πράγματα με τις γουρουνιές κλπ για αυτό ανασυγκροτήσου και επιστράτευσε υπέροχη διαιτητική διάθεση !!!!!!!

χαχαχα!! δεν τα μαρτυράω ολα να μην γίνομαι μαρτύρια χδαχαχααα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...