Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, *Vasoula είπε:

      Μπράβο κορίτσι μου...πολύ ευχάριστα τα νέα σου...δε θυμάμαι πάτε με 3ης μερας η με βλαστοκυστες??

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Με βλαστοκυστες,οπότε υπομονή μέχρι την Τρίτη 😊

      2 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Μπραβοοοοο!πολύ χάρηκα!!! Είδες που στο πα μπορεί να γονιμοποιηθούν 2!!! Όλα καλά θα πάνε και θα προχωρήσουν θα δεις! Θετική σκέψη και υπομονή για τις επόμενες μερουλες!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Σου εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που κάνεις διέγερση και να μείνεις έγκυος σύντομα 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ 🥰 

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Με τι σου άνοιξε η όρεξη ακριβώς; :confused:

ΟΡΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

2w3zxh3.jpg

να κανω βουτια ή θα μπω τιμωρια?????


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με τι σου άνοιξε η όρεξη ακριβώς; :confused:

με τις άλλες φωτό που μου έστειλες ;)

δεν το έμαθες ότι τρωω παιδάκια τώρα;;;;;;;;

όσο για το τσουρέκι να σου πω την αλήθεια Δεν με αρέσει η λευκή σοκολάτα είμαι της μαύρης, γάλακτος κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ωραία λοπόν, χμ... Ηλικία 30, Ύψος:1,62, Αρχικό: 68 (πριν ένα χρόνο μετά από εγκυμοσύνη, για να δικαιολογηθώ) Βάρος: άγνωστο (υπολογίζω στα 62-63), Στόχος: 58! Καταχωρίστε με παρακαλώ! Να πανηγυρίσω κι εγώ για την ΑΕΚ που έφτιαξε τη διάθεση του αντρούλη μου;

καλημεραααααα γοργονια!!!

καλως ορισες Αρετη και πολύχρονη!!!

δεν εχεις και πολλα να χασεις...πες μας τι προγραμμα κάνεις?

αργοτερα θα ψαξω τις σελιδες και θα σου κανω copy paste χρησιμες συμβουλες ;)

Καλημέρα!!!!

Σήμερα νοιώθω λίγο πιο ελαφριά!

stock-vector-flying-pig-50358331.jpg

σας διαβάζω και επανέρχομαι :)

χαχαχαχαχαχαχχααχχαχαχα....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣΣΣΣ λεμεεεεεε !!!

καλημεραααααααα

ηρθαααααααααααααααααααααααααααααααα~!!!! ημουν ικα πηρα 218 ευρω λογο λογοθ. σπυρου αλλα πληρωσα στην σχολη 490 :(:(:(;);););) ...

χαχαχαχαχαχα!!!

βρε σαν να ειδα μια νεα αφιξη χαχαχα!! που ειναι καλε αυτη η βαρεων βαρων γοργονα χαχαχα!!

την ψαχνω αλλλα δεν την

βλεπω ........................ χαχαχαχαχα!! βρε προσεχε μην ανεβεις στην ζυγαρια και σπαση χιχιχιι!! ARNIKOL εσενα κουκλι σε εχω μιλήσει στον φασιον μοδα χαχαχα!! καλος μας ηρθες βρε συ και μας φοβησες με το βαρος σου χαχαχαχαχα!! εγω να σου συστηθεί κοινος τελοκομειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο χαχαχαχαχαχα!!

βρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τσιπουρα πετας σημερα τι εγινες η φτερωτή γοργονα χαχαχα!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

μπονζουρ τρελοκομειο!!!!!

παλι καλα που πηρες και τα 218 !!!....ρε που εχουμε φτασει....και μη χειροτερα να λεμε!!!

Έτσιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Να 'ναι καλά τα παιδιά, μας έφτιαξαν τη διάθεση, γιατί δεν παλευόταν αλλιώς.

Χθες πήγα στον παιδικό, είχαν ενημέρωση. Καλά τα πάει το παιδί μου, μόνο που μ' αυτό το παιδάκι που τον δάγκωσε παίζουν συνέχεια, αλλά ο άλλος είναι επιθετικός και τους έχουν από κοντά λέει, για να μην τα τρώει ο δικός μου. :rolleyes:

Τους ζορίζει αρκετά αυτό το επιθετικό παιδάκι.

Σταδιάλα, σ' εμάς έτυχε;

μπονζουρρρ μον αμουρρρρ !!!

Συγχαρητηρια και στις 2 ομάδες !!!

πάντα και παντου υπάρχει ενα επιθετικο παιδακι....μικρο ή μεγαλο...ακομα και στη δουλεια μας, στους φιλους μας κτλ τκλ...το θεμα ειναι να το παρακολουθεις στενα ...και προς Θεου ΜΗΝ μάθει ο Γιαννακος να ανταποδιδει το ξυλο...μετα δεν σας σωζει τπτ....εαν μαθει ετσι....αυτες τις συνηθειες θα τις μεταφερει και στο σπιτι....(ετσι ειπε η παιδοψυχολογος στον αδερφο μου για τον μικρο...που αντιμετωπιζε το ιδιο θεμα στον παιδικο....εκει βεβαια το αλλο παιδακι εκτος απο επιθετικο....μαθαινε τα υπολοιπα πως να κλεβουν!!!!....:shock: )

ΚΑΛΗΜΕΡΑ......

α!!!!μια απο τα ιδια ....αλλα δεν πηρα τα χρηματα γιατι δεν ειχα την ταυτοτητα του αντρα μου.......ασχετο οτι ειχα την δικια μου που γραφει μεσα τ'ονομα του........:?

καλως μα ς ηρθε ς αρνικολ....καλα χασιματα.....

ζωιτσα τι κανεις κοπελια μου;;;......

εχεις πηξει στη δουλιτσα;;;

κοριτσακια υπολοιπα εισαστε καλα;;;

καλημερα Βικυυυυυ !!!

ε ρε Ελλαδισταν το μεγαλειο σου!!!!

pmk34221.jpg

καφεδακι;;;

αυτο δεν ειναι καφες μανα μ !!! αυτο ειναι τουρτα :tongue:

DSCN0363.JPG

οριστε ....για το καφεδακι......διαιτιτικα.....μη με φατε!!!!

μεχρι εδω καλα τα πηγαινες....

arbol+de+pizza.jpg

για δεντρακι;;;σας αρεσει;;; χαχα!!

εδω μου τα χαλας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γοργόνες μου σας στέλνω φιλάκια. πρέπει να δουλέψω!

μπάη!!!!!!!!!!!

καλη δουλεια Σεβουλα!!!!

Δέντρο από ντόνατς

arbol+de+navidad+donas.png

εδω ειναι που μπαινεις ΤΙΜΩΡΙΑΑΑΑΑ!!!!!

Ουφ τελικά έχω ΠΕΝΤΕ εργασίες να κάνω.

Βάι βάι ΠΟΤΕ θα τις κάνω καλέεεεεεεεεε; Δεν έχω κουράγιο καθόλου!!!

πάρε κανα βοηθο.....κοριτσια??? αγγλικα δεν ξερετε να βοηθηΚΟΥμε λιγο??? χαχαχαχαχα

Κανόνας Νο 1 οταν μας πιάνει η γουρουνιά ΔΕΝ εξαφανιζόμαστε! Μπαίνουμε εδώ και τα λέμε (και τα τρώμε! χιχιχιχιχι ) αλλά είμαστε εδώ! παίρνουμε μια άδεια 1-2 μέρες και μετά συμαζευόμαστε πάλι!

σωστηηηηηηηηηηηηηηηηηη !!!!!Οταν σας πιανει η γουρουνια κοριτσια...ΕΔΩ ΟΛΕΣ !!!!

όχι ότι τώρα δεν είμαστε σουπερ ντουπερ σεξυ!

stock-vector-sexy-pig-character-38311756.jpg

και συνεχιζεις να ''ζωγραφιζεις' !!!!

Χριστουγεννιάτικο Δέντρο Φτιαγμένο από 1.000 φιάλες μπίρας

beerbottlexmas-ed01.jpg

αυτο το δεντρο το στολιζεις αφουτελειωνεις ενα-ενα τα μπουκαλια μπυρας???...χικκκκ χικκκκκ :tongue:

καλα ειμαι βικουλα....ευτυχως ειμαι καλυτερα...

ο μπεμπης με εχει τρελανει....αρχισε να μπουσουλαει προς τα πισω και εχει γελιο...του πηρα χθες και παραμυθακια και αρχισα να του τα διαβαζωωω..δεν καταλαβαινει τιποτα αλλα ειπα μηπως.....

καλημεραααα κοριτσι!!!

περαστικουλια....και καλως δεχτηκες την κοκκινοσκουφιτσα

ελα ρεεεεε μπουσουλαει?????αχ!!!!

μια χαρα καταλαβαινουν...κανεις την καλυτερη δουλεια....βοηθανε πολυ στην αντιληψη και στο λεξιλογιο....ας νομιζεις πως ειναι νωρις ακομα...δεν ειναι!!!!

καλημερα και παλι γοργονοκοριτσα...αν πω οτι σας διαβασα θα πω ψεματα...στα πεταχτα λιγο απ οτι ειδα να πω...

καλημερα Ελιζακι!!!

πως ειναι τα παιδια???....κοιμηθηκαν το βραδυ?


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μπαπακι...πως εισαι κοριτσακι;;βρε ...για τα ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ ....ΘΑ ΜΠΩ ΤΙΜΩΡΙΑ;;ΧΑΧΑ!!!ειναι πρωτοτυπα χριστουγεννιατικα δεντρακια........χαχα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως δεν τσακώνομαι!

Έχει πολλάαααααααααααααα τσουρέκια ο τερκενλής, μπορούμε η κάθεμια να 'χει το δικό της! ;)

οδευεις προς γωνια---> ΤΙΜΩΡΙΑ!!!!

862499tz159cosm5.gif

eliza dancing...xaxxaxaxa

χαχαχαχχαχαχαχααχαχαχχααχχαχαχα.....δεν παιζεστε!!!

εγω σου εχω πει τα πρωινα βαζε λιγη μουσικη και κουνα το κορμακι σου....ειναι μια καλη αεροβια....δεν με ακους ομως!!!!

ελίζα με κάνεις να γελάω δυνατά!

μαέστρω είπα αλεύρι...

αποφάσισα να στολιστώ λίγο:

12548-pig-decorated-like-a-christmas-tree-clipart-by-djart.jpg

όποια θέλει ας ακολουθήσει!

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχααχχα

μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη με κοιταει ο κοσμος χαχαχαχαχχχααχχααχαχα...γελαω μονη μου σαν την χαζηηηηηη αχαχαχαχαχαχα

μπορω και εγω να εχω ενααααααα....ειναι η αδυναμια μου!!!!:oops:

ΟΧΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ποστάρω ένα σούπερ τσουρέκι που είδα;;;

Θα με μαλώσετε;

ΟΧΙΙΙΙΙ και ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:D

πως το παθες???? :shock::tongue::tongue::tongue:

βάλτο για να φανει και η αρχηγός, πολύ άργησε σήμερα και μου έλειψε!

χχααχαχαχαα

εδω ειμαι εδω και ωρα...προσπαθω να δω ποιες θα πανε τιμωρια :tongue:

Με τι σου άνοιξε η όρεξη ακριβώς; :confused:

ΟΡΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

2w3zxh3.jpg

Μαεστριααααααααααααααααααααααααααααααααααααα??????????????????

images?q=tbn:ANd9GcREIb6rZf-phn2ZReJxMOHXAQWnsG7WF9RcebGXuS9zidQEp3U7zw....ΤΙΜΩΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

να κανω βουτια ή θα μπω τιμωρια?????

Ελιζααααααααααααααααααααααα.....ασε τα μακροβουτια .....και κανε οτι και η μαεστρια....στη γωνια ΤΙΜΩΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα μαρακι...καπως καλυτερα κοιμηθηκαμε σημερα...μετα τις 1 το βραδυ ηρεμισαν τα πραγματα...αντε να δουμε...

εσυ καλα ολα?????


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΧΙΙΙΙΙ και ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ

πως το παθες???? :shock::tongue::tongue::tongue:

:tongue::tongue::tongue:

μπαπακι το οχι μου ειναι οτι δε θα τη μαλωσω...οχι οτι δεν ηθελα το τσουρεκακι .....ειναι αδυναμια αυτο....δε λεω οχι ποτε σ'ενα τσουρεκι ...και με σοκολατα.....τστστσ...ποτε οχι ....χαχα!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

με τις άλλες φωτό που μου έστειλες ;)

δεν το έμαθες ότι τρωω παιδάκια τώρα;;;;;;;;

όσο για το τσουρέκι να σου πω την αλήθεια Δεν με αρέσει η λευκή σοκολάτα είμαι της μαύρης, γάλακτος κλπ

Είδες που εμφανίστηκε η αρχηγός με τη μία μόλις έβαλα το τσουρέκι!!!;;; :tongue:

πάντα και παντου υπάρχει ενα επιθετικο παιδακι....μικρο ή μεγαλο...ακομα και στη δουλεια μας, στους φιλους μας κτλ τκλ...το θεμα ειναι να το παρακολουθεις στενα ...και προς Θεου ΜΗΝ μάθει ο Γιαννακος να ανταποδιδει το ξυλο...μετα δεν σας σωζει τπτ....εαν μαθει ετσι....αυτες τις συνηθειες θα τις μεταφερει και στο σπιτι....(ετσι ειπε η παιδοψυχολογος στον αδερφο μου για τον μικρο...που αντιμετωπιζε το ιδιο θεμα στον παιδικο....εκει βεβαια το αλλο παιδακι εκτος απο επιθετικο....μαθαινε τα υπολοιπα πως να κλεβουν!!!!....:shock: )

Εντάξει σίγουρα, ήδη κάνει κάτι περίεργα στο σπίτι και καταλαβαίνω ότι είναι απ' τον παιδικό. Αλλά την παλεύουμε.

Βασικά όμως, για να μην τις τρώει, εγώ του 'πα "αν σε δαγκώσει ο τάδε, να τον κάνεις ντα". :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...